|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januarke 2011
4.1.2011 21:13:44   
Anonimen
Ah nevem... Kaj naj rečem... Glih ugotavljam, da si bom računalnik s sabo vzela, ker potem ga ziher ne bom rabila user posted image in bom hitro rodila user posted image user posted image
Sem se pa prejle skoraj zjokala, ko sem Žigata spat dajala user posted image Hormoni zgleda user posted image

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: januarke 2011
4.1.2011 21:21:24   
Putka
Živa25user posted image , še čisto malo, pa bo nosečnost za tabo in boš v user posted image . No, bo vsaj ena januarčica 5.1. rodila.. Mogoče še kera?

Sem bila na obisku pri prijateljici, ima PDP 15.1., pa bo zgleda malo zamudila, jaz se mogoče kaj okrog 15-20.1. dogovorim, tako da sva se zmenili da se v porodnišnici vidivauser posted image .

Sem pa malo pri decemberkah gledala, je kar nekaj januarskih bejbijev med njimi, mislim da 1., 2., 3 so rojevale

Lahko noč!!!

< Sporočilo je popravil Putka -- 4.1.2011 21:23:57 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: januarke 2011
4.1.2011 21:51:56   
NalLa
Živa saj bo! Žiga bo pa tudi preživel sam z očijem, lažje kot ti misliš in bo ful vesel, ko bo dojenčka videl. 

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   [Brisano sporočilo]
4.1.2011 21:53:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: januarke 2011
4.1.2011 21:56:42   
pika27
Evo sem nazaj. CTG odličen, me je samo domov poslal user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: januarke 2011
4.1.2011 21:59:07   
Anonimen
PIKA SUPER!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NalLa iz tvojih ust v božja ušesa... Vse do zadnje črke user posted image

(odgovor članu pika27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: januarke 2011
4.1.2011 22:06:49   
dramica
pika27kaj točno to pomeni glede ctg-ja?Jaz bi si lahko razlagala na več načinovuser posted image ?
živa kakšno je tvoje počutje?Kaj pa pravi sinek na to da greste jutri pouser posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: januarke 2011
4.1.2011 22:09:38   
pika27
Da je vse OK. Utrip normalen, popadkov ni.

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: januarke 2011
4.1.2011 22:12:50   
dramica
Jaz bi mislila da je vse o.k. in da se lepo pripravljauser posted image .

(odgovor članu pika27)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: januarke 2011
4.1.2011 22:18:54   
pika27
Ma mam še 3 tedne do PDP tko da tud če še mal počaka. Sicer se bom pa v petek najbrž v jezik ugriznila, ker bom zvedla težo pa obseg glave... po moje smo že tm okrog 3500g glede na prejšnje meritve, obseb glave je bil pa v 34. tednu tud že 31,5 cm...user posted image

Držte se punce, jaz grem prevert, če bo dons kej spanja. Živa še enkrat srečno jutr, pa čim krajši porod!

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   [Brisano sporočilo]
4.1.2011 22:30:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pika27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: januarke 2011
4.1.2011 22:55:28   
briljantina
Živa25, SREČNO jutri! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: januarke 2011
5.1.2011 7:24:15   
maggie27
Dobro jutro! user posted image

Živa vso srečo danes, držim pesti da bo vse v redu!user posted image user posted image

Mene dons tolk neki špika, podobno kot pri M, bomo vidl če se bo kej dogajal user posted image . Sem hotla dragemu preden je šel povedat da me neki špika, ampak kaj čem ga strašit, sej ga itak lohk pokličem in nakar ugotovim da je telefon doma pozabil user posted image user posted image user posted image !!!
Putka ma ne nisem predaleč za taxi, sam mi je škoda denarja če imam svoj avto (da ne povem, kolk so me popravila stala prejšnji mesec, tko da je zdej končno zrihtan user posted image ), starši ne pridejo v poštev, tašča pa sploh izpita nima, kolegice vse v službah al pa z majhnimi otroki, tko da nočem nobenmu težit in grem kr sama.
Sam dons mi ne bo treba it na CTG sama, ker mi je moj včeri povedal da je zamenjal za zjutri in greva popoldne skupi user posted image user posted image user posted image !! 

Sem ugotovila da imam premajhno torbo za v P, zato sem šla na podstreho iskat kakšno večjo da lahko vse noter spravim (ful hočem vzet sabo plašč), sam zdej me pa mal skrbi da ne bodo rekl: Gospa a ste vi prišla rodit, al na počitnice!!?? user posted image user posted image user posted image

OK tole še kr špika, sicer mam na sumu prebavo, ma bomo vidl!

Lepo se mejte!!

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: januarke 2011
5.1.2011 7:24:23   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: pinky86

IZVIRNO SPOROČILO: Gabi21
Bambina sem že nekaj slišala,da moraš tolk prej vpisat dete v vrtec,da ni potem panike glede prostora.


To ni res.

Vloge za sprejem otroka v vrtec se sprejemajo nekje do začetka aprila (ne vem točno do kdaj) in to velja za vse vrtce. Kdaj oddaš vlogo pa sploh ni važno, ker poteka vpis po določenem točkovanju in prej oddana vloga ti ne prinese nobenih dodatnih točk. Starost otroka septembra, ko se formirajo nove skupine pa ti prinese dodatne točke in če takrat še ne dopolni 11 mesecev dobi manj točk, zato imajo "starejši" otroci prednost. In ker je zdaj tak baby boom, se skupine velikokrat napolnijo že septembra in zato so mlajši otroci zavrnjeni. Je pa spet druga pesem, da če zavrnejo toliko otrok, da bi lahko napolnili novo skupino (normativ je 12+2) je občina dolžna zagotoviti mesto tem otrokom...seveda najdejo luknje v zakonih, da tega tudi ne storijo (npr. razpišejo koncesijo in če se nihče ne javi, pač niso oni krivi user posted image ). Letos so potem uvajali prakso, da so ponudili mesečno denarno pomoč za družine, ki so si morale iskati privat varstvo (cca. 120 €).



To je res, da so določene občine ponudile denarno pomoč za družine, ki so si poiskale privat varstvo, vendar se to razlikuje od občine do občine. Določene so dale tudi več, če se ne motim, določene pa tudi nič.
V Kranju sem jaz preverjala, ker imam sina v privat varstvu in če do tretjega leta otroka ne koristiš vrtca ti pripada 20% večji otroški dodatek in glede na najino smolo imava ravno par evrov bruto preveč, tako da sva tudi tukaj izvisela. Grrrrrruser posted image

(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: januarke 2011
5.1.2011 9:00:06   
darchy82
živa25 vso srečo danes pa da bo hitro za tabo user posted image user posted image user posted image

Bi bilo lepo da končno dobimo prvega januarčka user posted image . Naši user posted image so se očitno spuntali in nočejo ven. No ja, sej pri takih temperaturah jim ne gre nič zamerit user posted image .

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: januarke 2011
5.1.2011 9:06:58   
špica84
Živa srečno danes :).

Je res že skrajni čas za kakšnega januarčka

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: januarke 2011
5.1.2011 9:07:14   
čebela adela
Živa25, Srečno, pa čimmanj boleče!

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: januarke 2011
5.1.2011 9:10:38   
baby1978
Dobro jutro...
Jaz sem danes podrla rekord, šla sem min 10xna WC, hvalabogu sem lahko takoj nazaj zaspala. user posted image je bil ponoči zelo aktiven, me je parkrat, tak brcno, da sem se zaradi tega zbudila. Zdaj grem počasi na pregled, da vidim, kaj bodo rekli, če bo počasi al ne......
živa- pa srečno danes

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: januarke 2011
5.1.2011 9:45:25   
Putka
Meni pa ticker kaže še 2 tedna in 6 dni

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: januarke 2011
5.1.2011 9:49:00   
talika81
živa, srečno danes.

kako je glede vrtca v naši občini, še ne vem točno. se moram še pozanimat. jaz bom definitivno oddala vlogo takrat, ko bo razpis. pa bom pol videla, če bo moj otrok sprejet ali ne. ker drugače si moram prav privat varstvo poiskat.

drugače pa sem bila včeraj popoldne oziroma že skoraj zvečer še enkrat na ctg-ju. in kot sem predvidevala, je vse vredu, srčni utrip super (med 145 in 150), popadkov še nič ne kaže. tako da se moj user posted image res popoldne malo bolj umiri. dopodlne pa je bolj aktiven. tako da imam naslednji ctg že ta petek, 7.1.2011.
to mi je sicer malo čudno, ker imam rok šele naslednji teden v sredo in mislim, da je zdravnik sinoči preslišal, da imam naslednji teden rok in ne ta teden.
ampak itak mi je rekel, da naj vseeno pokličem danes na ctg in povem, kaj mi je rekel in mogoče se zdilam, da res lahka grem šele naslednji teden na ctg in že ta petek.

so imeli pa včeraj ful gužvo v MB porodnišnici. vse porodne sobe so bile zasedene, vse operacijske tudi. tako da je sestra na sprejemu rekla, da bi morala biti kot pooč v porodnih sobah, pa sploh nima časa it tja. ker imav sprejemu preveč dela. tako da bo očitno res gužva sedaj januarja.

jaz pa sem spet tako slabo spala. ne vem, kaj naj naredim, da bi lahko prespala celo noč. pa še user posted image je bil kar aktiven. tako da sem spet ko zombi danes. user posted image


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: januarke 2011
5.1.2011 10:12:12   
glicinija
Ojla punce!

Vsem iskreno hvala za čestitke, ste me prav spravile v jokuser posted image .... Malo me hormoni dajejo in se lahko mimogrede zjočem. Ko sem prišla iz porodnišnice, sem se mimogrede zjokala, ko sem videla sliko, na kateri sem še bila noseča - ker pač nimam več trebuhauser posted image  V glavnem, hormoniuser posted image

Jakobinka, odtekla mi je voda; ko sem prišla v P, sem bila odprta samo 1 cm... V porodni sem tako bila vsega skupaj slabih 9 ur... Moram pa povedati, da ko mi je odtekla voda, sem šla direkt pod tuš, da se sfriziramuser posted image  Potem pa v Puser posted image

Putka, glede dojenja in vsega ostalega res nisem paničarila; nekako sem bila odločena, da bom dojila; v kolikor pa ne bi šlo, pa pač ne... Zaradi tega ne bi bila nič slabša mama...  Zdaj se tudi res ne oziram na neke ure; včeraj je mala npr. jedla popoldan praktično vsako uro, pa vsakič bila priklopljena po minimalno pol ure... Ampak mi ni nobene panike; se vsedem lepo na kavč, mala se priklopi, jaz pa kaj berem ali pa si TV naštimamuser posted image  Moj pa strežeuser posted image  Madona se mi lepo godiuser posted image  Dojim pa zaenkrat samo sede, leže nekako ne gre...

redečbela, si me pa zdaj res nasmejala s tem nočnim sranjemuser posted image  Saj vem, da tebi ni smešno, oprostiuser posted image

pika27, evo mene spet nazajuser posted image . Superca, da si ok...

živa, drži se....

LP, se beremo...

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: januarke 2011
5.1.2011 10:28:43   
talika81
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Meni pa ticker kaže še 2 tedna in 6 dni


meni pa samo še 6 dni ... uh, jej, še malo ...


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: januarke 2011
5.1.2011 10:34:45   
pinky86
hihi mi smo pa že dočakali dan D user posted image 5. januar...uff kok se mi je na začetku zdel ta datum še daleeeeeč user posted image Samo nič ne izgleda, da se bo kaj dogajalo user posted image hmmm mali bo očitno zamudnik user posted image Kako ste pa ostale?? Kar veliko nas ima danes rok...

_____________________________

"My past is my lesson. My present is my gift. My future is my motivation."

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: januarke 2011
5.1.2011 10:40:18   
talika81
punce, ki ste že prejele porodniško nadomestilo - do katerega datuma v mesecu se navadno izplača porodniška? da ne bom vsak dan gledala na klik-u ali je že nakazana? verjetno nekje do 15.-tega v mesecu, a ne? 

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: januarke 2011
5.1.2011 10:43:03   
darchy82
grrrr, tale RR spet zaj****

glicinija lepo da se imate fino, da je dojenje steklo in da imaš tako super pomoč user posted image .

Tud jst se nočem z ničemer obremenjevat, niti z dojenjem niti s porodom. Kako bo vse skupaj šlo, bomo kasneje videli, vse bomo pa to morale čez dat, na tak ali drugačen način.
Glede na to, koliko vas je danes na vrsti, upamo na kake vesele novičke v kratkem user posted image

(odgovor članu glicinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?