|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 9:40:58   
m_o_i
show must go on user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
2.5.2010 9:44:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 9:47:18   
m_o_i
js pa morm po sladoled, da pridem do svoje banane split danes po kosiluuser posted image

starsi bomo pa cvekali, ko...heh, zanimivo vprasanje; na to sem pa cist pozabla...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 9:48:49   
K_a_t_i
Jutro user posted image .
Se sam tok javim, da tale tema zaživi user posted image . Samo eno objavo pa res ne mormo met user posted image .
Men je dons ponoč tkooooooo trebuh otrdeval, da sem že misla, da je to-to. No, edin begalo me je, ker ni nič bolelo user posted image Skratka - začela sem resno razmišljat, da mogoče ne bi blo slabo ene torbe prštimat. No, dve - še za Žiga, k bohvej kam in kdaj bomo morali reveža peljat. Sreča so se trije kolegi (starši iz vrtca, ki se tudi sicer pogosto videvamo) sami ponudili, da ni problem, če tudi jim tamalga dostavimo sredi noči user posted image . Moj je pa mal bled ratal, ko sem mu zjutraj začela kazat kere gumbe mora zasukat, če hoče dat cunje prat user posted image . Pa mal križno je gledal, ko sem ob 9h že mela južno kuhano - za vsak slučaj. No sej, zdej je vse mirno, tko da mislim, da ne bo nič - samo je pa treba fante mal pripravt.

V Lj je lihkar začel dež padal. Don''t like it user posted image . No, tok...

Papa

U, ste me prehitele - so že 3 objave pred mano user posted image


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 2.5.2010 9:49:33 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 9:53:27   
m_o_i
K_a_t_i ti pa mal prehitevas; se mas dva tedna do koncauser posted image  ti dam pa prav, da se zazihras pri fantih in glede varstva...
meni se se pa kr dalec zdi do dneva D in se sploh ne obremenjujem-juuuuj, kak bo po luftu letelo, ko me presenetijo popadkiuser posted image

dez bo pa pri nas tudi zdaj zdaj...insistiram, da zacne bit majsko vreme-aprila je KONECuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
2.5.2010 9:57:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 10:01:29   
m_o_i
hm..js pa si ne upam jest teh netrgovinskih sladoledovuser posted image  no, zdaj, med nosecnostjo, drugace si jih kr privoscim, ooo jauser posted image

aja, pa tole mrtvenje-nimam pojma, zakaj je tok bolj opazno in obcutno na levi strani?! a obstaja kaka teorija okol tega?! al to pride od prevec solate, ki jo pojes vsak vecer!?user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 10:08:35   
Mubi
se vam samo javim v novem forumu , pisat pa ne morm ful s temi mravlinčastimi prsti user posted image  user posted image

se oglasim kaj jutri, sedaj mi je dragi pripravil zajtrk in morm it user posted image njami njami user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 10:21:51   
Anonimen
Heyuser posted image

Jaz sem še zmeraj tukaj in še bolj korakam v majuser posted image Naslednji ctg imam v torek, ko bom 4 dni čez rok in upam, da bodo pogledali kako je kaj s plodovno vodo, me malo skrbiuser posted image

Res, še 1x hvala za tak lep sprejem, počasi vas bom spoznavala, preden si bom pa zapomnila kaj o kateri, iz kje ste itd.  pa ponavadi pri meni traja in traja in trajauser posted image Vas je pa kar dosti, ki pričakujete že drugega sončka, ne?

Danes bom malo polenarila. Popoldne greva z možem na kosilo z mojo družino (je stara mama praznovala rojstni dan in nas je danes povabila ven), tako, da mislim, da bom napadla kakšno pizzo. Zdajle se pa s sladoledom bašemuser posted image - potem se pa čudim zakaj sem tako debelauser posted image

Lepo bodite in se čujemouser posted image

(odgovor članu Mubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 10:23:19   
Sky3
hahaha moi, potem se midve lepo dopolnjujeva! mene matra pa desna stran! desna roka z ramo vred je čisti tujek, prstov na roki pa sploh ne čutim že kr nekej tednov - ko da bi mi odmrli ali pa čist zaspali. lol je potem zabavno če v torbici kej iščem, ker nič ne čutim. moram z levo roko seč po stvari ali pa čist razmontirat torbico in pogledat kje je kej user posted image


aja, pa dobro jutrooooo! user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 10:51:16   
petruscha
Ojla!

Včeraj nisem nikakor uspela priti do kompjutra, tako da vam sporočim, da sem še vedno v enem kosu user posted image user posted image user posted image user posted image . Preživeli smo lep dan, imeli smo piknik pri mojih doma, danes sva zopet pri mojih na kosilu (se pustim cartat). Saj smo le slabih 150 m narazen doma, zaenkrat pa hodimo v novo hiško le pančat (no pa zajtrkujemo in večerjamo tudi že v novem domeku).

Sva imela včeraj z mojim dragim norenja zvečer, namreč sosedje so odšli na dopust, midva pa skrbiva za dva njihova psa in zgleda, da moj ni dobro zaprl pesjaka, tako da smo imeli večerni tek po soseski. Skratka psi so nakoncu pristali nazaj v pesjaku (HB), so bili pa sosedje tud iže obveščeni o dogodku. Jaz jih pa sploh nisem mislila obremenjevat s tem, ker sem vedela, da se bosta vrnila.


Dobrodošla aprilčica10!!!user posted image user posted image user posted image


je katera  mogoče naročila otroško posteljico od Lip Poljčan v Pikapolonici in koliko časa ste čakali na njo???? Jaz jo namreč še vedno nisem dobila, čakam pa jo natanko 2 meseca. gggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 10:57:07   
Aninchy
user posted image user posted image user posted image user posted image 3. del user posted image user posted image uff kake čvekljivke!user posted image

Pa dobro jutro (danuser posted image ) še od mene!

Vreme je obupno, me tok glava boli, da joj!

Neki me zanima... kak kopiram sezname sem brez da bi se mi vse slikce (smejkoti) brisaluser posted image Al pa če ktera nrdi to namest mene?user posted image tiste ki ste že dalj časa v tem poslu...user posted image (no, če se ktera javi, zadnji seznam bi mogu bit na strani 197)user posted image

Zdej grem pa posodo pomit (še od včeri) od kosila user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 11:01:21   
petruscha
Kilogrami; spredaj dvojka, koliko natrančno pa ne vem, ker mi je tehnica crknilauser posted image .


Strije:
"samo levo in gor  od popka. Jih je kar nekaj in so bolj tanke, imam pa tudi na tistem delu trebušček bolj izbočen in me tudi na istem mestu že kar dva meseca zateguje. V prvi nosečnosti nisem dobila nobene. Se pa mažem non stop in očitno tudi to ne pomaga.

Pas po nosečnosti: jaz sem po prvem porodu uporabljala pas v obliki steznika, kupila sem ga preo kataloga OTTO. Uporabljati pa sem ga začela po 6 tednih, prej menda ne smeš nositi podobnih pasov, da ne bi mišice okoli pasu postale preveč lene. Prav tako je tudi telovadba priporočljiva šele 6 tednov po porodu. Tiste, ki pa imajo CR, pa je ta čas menda veliko daljši 3-6 mesecev (To imam nekako v spominuuser posted image ).
Pas bom uporabljala tudi sedaj, vendar pa si bom verjetno umislila še kakšnega, ker eden v poletnih mesecih ko je vročina res ni dovolj. Moram malo preveriti kje jih lahko še nabavim.

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 11:06:08   
petruscha
Aninchy: tudi meni ni skopiralo smeškov user posted image user posted image Se bo že katera našla in tole zadevo uspešno skopirala user posted image user posted image .

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 11:10:29   
m_o_i
aprilcica10 a mislis, da se me nismo sunjale k vam?user posted image  jaz ze priznam, da sem vsaj vsak drugi dan pokukala k aprilcicam, prebrala pa sem ze tudi opise prvih dni aprilske dece user posted image

aninchy s seznami ne morm pomagat...jaz se lepo v liniji ne znam napisat, kaj sele glede smajlekov kaj povedatuser posted image

strij (na vidnih mestih) pri meni ni, jih pa otipamuser posted image user posted image user posted image  na bedrih in zadaj po nogah-pogledala jh bom takrat, ko bo to izvedljivouser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 11:19:23   
emibu
Dobro jutro souser posted image in mamice user posted image

Pri nas ni videt nč sončka,pa da bi kak sonček vn iz mene prkuku še tok manjuser posted image ..Učeri je blo na pikniku res 1a bi še ostala ampak sem mela noge že take da joooj,tak da sma z mojim ob 9 kr zaklučla da ne govorim kak sem bla sitna pa ka tak hitro voziš (na števcu 30)pazi lukne pa kaj ti je itd..



Aprilčica10-Pozdravljena v majčicahuser posted image

pasovi-bolj ko berem pluse in minuse bolj se nemorm odločt al ja al neuser posted image user posted image

Šmorn-zelo boljši šmorn pride če beljak stepeš posebi v sneg in potem na koncu primešaš k masi je tak ko puhek kr stopi se v ustihuser posted image

Bemtiš a smo že na tretjem deluuser posted image user posted image user posted image user posted image čveke čvekaste

popadki,otrdevanje-nč od nč sam špika me pa ful v križu pa v želodcu me zvijauser posted image user posted image upam da mi odteče voda da bom za zihr vedla da morm it te popadki so mi tko mal..skeptična sm okol njih če bom jst tole vedla kdaj pa kako...

sladoled-jst pa jem sam netrgovinskeuser posted image user posted image user posted image uni so mi bljek fuj jek...azn lučke tom k ma višnjevo polnilo njaaaamnjaaam

strije- ne bi še enkrt pisala kje use jih mam al rajš napišem kje jih nimam?? po faci evouser posted image user posted image



(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
2.5.2010 11:49:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 11:58:40   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: petruscha

je katera  mogoče naročila otroško posteljico od Lip Poljčan v Pikapolonici in koliko časa ste čakali na njo???? Jaz jo namreč še vedno nisem dobila, čakam pa jo natanko 2 meseca. gggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr



user posted image No, saj jaz pa navoziček takole čakam user posted image user posted image user posted image Upam, da ga dobim pravočasno, da ne bo treba peš iz P hodit. Z user posted image v naročju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 12:01:58   
Meemee
pas -

Hja, saj včasih so tudi marsikaj drugega delali, pa ni nujno, da je vse bilo tak fajn. No, vsaj tisto povijanje celega dojenčka do dveh let, da se sploh premikat ni mogel in so ga muhe obletavale in še marsikaj, tisto sigurno ni bilo fajn.
Jaz mislim, da tale pas tudi ni tak zelo fin. Ker ti vse mišice zj***. Da o (ne)cirkulaciji sploh ne govorim. Jaz ga ne bom imela. Če bo pa trebuhh ostal, pa pač bo. Ampak jaz ful mladih mamic poznam, pa nobena nima trebuha.
Je pa res, kar so včasih govorili: 9 mesecev gor - 9 mesecev dol.
Torej, po 9ih mesecih bom pa že na stare kile prišla user posted image

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
2.5.2010 12:14:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meemee)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 12:16:58   
strelkica
Ojla,

tudi jaz sem še vdno 2 v 1 user posted image , se mi popadki začno potem pa čakam in čakam in ko se odločim da sedaj pa gremo še pod tuška in gremo pa prenehajo user posted image , sem že prav sita tega res, te negotovosti. Ravno včeraj zvečer me je spet začelo fino matrat in potem je ponehalo, ko sem se odločila da greva. Ko bi mi vsaj voda odtekla, da sem 1000% da moram it. ne bi rada tako šla gor, da me notri zadržijo na oddelku, dokler ne gre čisto za res, ker to mi pa ni za preživet. Mali moj me že zdaj heca 100 na uro kaj še bo user posted image

Aprilčica: dobrodošla med nami, user posted image Kam pa greš rodit?

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 12:19:36   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

u tole pa ni fajn mene bi res skrbel če ne bi mela vozka pa posteljice za dojenčka....
jst bi absolutno šla dol pa preklicala naročilo in pa zahtevala vračilo denarja in bi šla drugam kupiti.... kulk so pa vama rekla da je čakalna doba?



Ma, jaz sem voziček preko interneta naročila user posted image Pa, saj menda mi ga bojo poslali user posted image user posted image user posted image . No, držim pesti.
Sicer imam pa še kar nekaj do PDPja. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 12:35:57   
m_aja
hei


dobro jutro souser posted image in mamice user posted image
jaz mam danes dan za pospravljanje ni blo časa prej user posted image ampak dans pa morem drugače bo to katastrofa. morem oprat cote pa malo pobrisat tla (to bo Elmer) drugače pa mene vsake tolko cajta nekaj zviija ampak očitno to še ni to amapk itak še mam 8 dni do PDP.

pas eh jaz tega nebom mela bv bom malo telovadit začela user posted image trebušnjaki pa to

aprilčica10 nisi edina, ki se ˝ šunja ˝  jaz sn tud samo k vam hodla user posted image   sn misla da bo kaj prej pa je dete počakalo na maj  user posted image


popadki jaz tak nebom vedla kdaj bodo razn če bojo oring, ker zdajko sem bla nazadje na CTG jemeni jih 5 pokazalo samo mene nič ni bolelo preveč samo nepreijetn občutek je bil tak ko ti trebuh otrdi pač



dobro punce grem jaz dalje pospravljat drugač spet nebo nič 

papa

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 12:43:53   
m_aja
seznam mislim da bo treba nardit nove ker je tema že zaklenjena

< Sporočilo je popravil m_aja -- 2.5.2010 12:44:53 >

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
2.5.2010 13:06:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_aja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?