|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 19:19:22   
emibu
Hjooi use se že neki dogaja naš pa notri razgraja k da smo u 5 mescu in ne sluha ne duha da bi mogoče kak popadek pršu n aobisk ajoooj no sj tut moj cajt bo pršu sam sm res že nestrpnaaaa

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 19:21:19   
farina
ej punce, sem še kar tu,mal se potepam okrog, drgač pa še ne rojevam,čakamo.....ajaa naslednji ctg imam 4.5.v torek.

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 19:22:38   
barvar
Dober večer. Še sem tu. CTG danes je bil dober, tako da sem šla spet domov. Naslednji CTG imam 4.5. Mi gre prav na živce to čakanje, ko ti enkrat rečejo da naslednjič bomo sprožili, pol te pa spet domov pošljejo user posted image . Sem se odločila, da jim več nič ne verjamem in da naš fant že ve kdaj bo najboljši dan za njegov prihod user posted image .
Milena2222 iskrene čestitke ob rojstvu sina user posted image user posted image user posted image .
M_aja, ti si pa daj en vložek not, pa malo počakaj in če bo še kaj teklo se idi rajši v P pokazat.
Imam mojega doma, zato na kavč šibam. Lepo se imejte.


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 19:23:01   
Teja K
Dober dan oz. je že zvečer, hihihi, babnice!

Milena22222 čestitke user posted image user posted image !

Aprilčica 10 dobrodošla!

Vidim, da ste vsega boga obdelale ko me ni bilo in sem uživala v Hotelu Mama user posted image user posted image !

Bribiki super zgodba user posted image  in upam, da ti tvoj sonček ostane tak priden... je pa res da je najhuje v porodnišnici!!!

Nič grem zdaj pospravit cote iz potovalk, pa Davidu večerjo naredit!

Jutri vas bom bolj podrobno preučila user posted image user posted image

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 19:57:31   
sabri
Oooo, v tretjem delu se pa dogajauser posted image . Najprej dobrodošle noveuser posted image user posted image .
Čestitke Milena, veliko cartanjauser posted image user posted image user posted image
bribiki;
super porodna izkušnja. Eno vprašanje, kako so vedeli za streptokok, naredijo pred porodom še kak test al kak? Drugač epa tudi vam veliko cartanja.user posted image
Drugače pa je moj že od včeraj na dopustu, ker sva nekak mislila, da bom pred rokom rodila, pa evo šment...Tako da sem seodločila, da bom jutri rodila in sem si lase umila in pripravila pa gremuser posted image . Se oglasim kasneje še.

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 20:52:39   
K_a_t_i
Milena 222, čestitke in veliko cartanja!!! user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 20:58:51   
Anonimen
milena222: iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vas bo pol prej rodilo kot jazuser posted image

Sabri: upam, da greš res hitro v Rim. Jaz sem upala, da bom rodila že 14 dni nazaj, pa še zmeraj tu visimuser posted image user posted image

Gledam Slovenija ima talent in vas vmes prebiramuser posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 21:06:57   
m_aja
ah jaz sem že obupala da bom kaj prej rodila vrjetno bom kar čez rok nosla. Sem misla, da bo že kaj aprila ko sem bla na CTG pa je rekla da sem odprta pa ni  blo nič tak da sn se kr sprijaznila da bo naša mala kr vztrajala do konca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 21:12:33   
fiška33
Čestitke Bribiki za Živo, še tukaj! user posted image user posted image user posted image
Čestitke Milena za Ožbeja! user posted image user posted image user posted image

Farina in Barvar, lepo da sta se oglasili, sem tudi jaz mislila, da so vaju že kje obdržali user posted image !

Tudi jaz se že na pol spravljam user posted image . No, po talentih grem še na servis, potem pa z mojim začneva delat na tem, da gremo enkrat ponoči. Jutri mu ni za it več v službo in je danes cel internet naštudiral, kaj bi pomagalo k začetku poroda. Baje se pri stimulaciji bradavičk sproža hormon oxitocin, ki sproži krče maternice. Tako da po mehčanju materničnega vratu, beri user posted image , bomo še malo masirali user posted image . Probat ni greh user posted image . Jaz imam pa tudi že dosti, da mora bit stanovanje u nulo, ker nikoli ne vem, kdaj bomo šli in tega tempa sem že naveličana user posted image .

Če ne bo pa nič, se dobimo pa jutri, za mojo tolažbo, v Pohorski user posted image . Do sedaj so prijavljene tudi štiri aprilčice s svojimi aprilčki user posted image . Sicer bi bilo bolje, če bi bilo lepše vreme ... Farina, če ne bo odpadlo, prideš?
V torek imam pa prav tako CTG, na datum mojega PDP, ob 9.40, kdaj pa ti Farina? Saj jih že imaš v porodnišnici?...

Sabri, in ostale, ki se nam že mudi, .. Držim pesti, da čim prej dobimo svoje štručke user posted image !

LP


< Sporočilo je popravil fiška33 -- 2.5.2010 21:19:37 >

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
2.5.2010 21:17:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_aja)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 21:20:57   
Angel_Tian
Evo, večer je tu in komaj sem uspela prit nazaj do vas user posted image user posted image

meemee - user posted image user posted image user posted image 9 mescev gor, 9 mescev dol. Tak se dela ja, čeprav mislim, da večina punc ne rabi celih 9 mescev za dol user posted image

zivepo, moi - nič ne bomo na starši čvekamo. Me bomo kar majčice 2010 ostale user posted image Tu je najbolj sigurno, da se najdemo hehehe.

kati - ja tole je pa zanimivo ja, kam dat prvega otroka med našim bivanjem v P. Jaz imam na srečo dogovorjeno z mojimi starši, ampak Tianu pa še tudi nisem spakirala potovalke. No, svoje še tudi nisem. Zaenkrat ima vse pripravljeno samo še naše nerojeno dete user posted image user posted image

Mene je danes ponoči tudi nekaj mučlo, ampak sem "obtožla" za to kar včerajšnji izlet. Sem pa malo cviknila, da bi mogla it pakirat. No, na srečo sem še doma in čisto ok user posted image

moi - ti si kar nek fenomen okrog tega mrtvenja user posted image

aprilčica - sladoled enostavno spada na nosečniški jedilnik in si ga je treba redno privoščit. S kg se pa nimamo kaj za obremenjevat, smo se majčice že dolgo nazaj tako odločile user posted image user posted image user posted image
Iiiiiiiii, zdajle komaj sem videla, da si imela isto kot farina na 30.4. PDP, ampak ona se je k nam že kar hitro prišunjala user posted image Očitno je že zgodaj bila odločena, da bo raje maja šla rodit user posted image

sky3 - a tebe tudi mrtvičenje muči? Hmmmmm, a to tolk zatekate ali od česa to tako pride. Na srečo mi ta težava ni poznana, mora biti pa kr neprijetno user posted image

petruscha - ja super si no user posted image user posted image Poleg svojih skrbi v hiši imaš zdaj na grbi še skrb za sosedove psiče user posted image user posted image

Huh, tole s postlco pa čisto predolgo traja. Si preverila v trgovini, kako je na tem? Daj jim malo ognja pod nogami naredi.

emibu - poslušaj nas in ne nabavljaj pasu. Raje potem s tvojim spet oblikujta linijo z "večerno telovadbo" user posted image

Sladoled jaz jem trgovinski in netrgovinski. Je pa seveda oni netrgovinski kremasti od šiptarja veeeeeeeeliko boljši user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image pa nehaj se že s temi popadki obremenjevat. Še vsaka je vedela, kdaj je mogla resno it. Celo jaz, ko sem začetek popadkov tudi z nahlajenimi jajčniki zamenjala user posted image user posted image user posted image user posted image

strelkica - tole detece te pa resno heca ja, nekam neodločno je user posted image user posted image

milena - ?????????????? kje je tole naše dekle? Je šla rodit?

aninchy - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobro si se ti tole na zokne spomnila, smo že čisto pozabile user posted image user posted image Moji danes so svetlo modri, taki nizki.

Drugače pa bomo zdaj počasi že bolj brez zoknov, vsaj jaz no. Meni je kar naprej vroče, sem že čisto poletno razpoložena user posted image

zivepo - uuuuuuuuuu, še na morju v zoknih? Meni se kr zmeša. Pa nekak mi ne deluješ tako zmrzljivo no.

Saj res, kje je barvar?
Kar nekaj punc je danes pogrešanih tule user posted image

aprilčica - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image oprosti, ker se smejim, ampak me tole na čakanje, da voda odeče tako nasmeji. Meni pa je to zadnje kar si želim, sploh če sem kje na terenu user posted image

Tole z zokni je pa dolga zgodba user posted image Pač kot lahko vidiš, zelo pridno čvekamo in nekatere punce je to malo motilo, ker v naš pogovor spadajo tudi "nenosečniške" teme. Me sicer nismo tega mnenja, ker čisto vse kar spada k nam, spada med nosečniške teme, glede na to, da smo pač noseče ane. In tako smo si začele tudi pisati, kakšne zokne ima katera na sebi - gola zajbancija user posted image user posted image

julka - iiiiiiiiiiii, dobrodošla doma in mali seveda tudi user posted image user posted image Zdaj pa le lepo jejta, spita in se cartajta, da zdrava ostaneta.

bribiki - tudi tebi in mali vse naj, da boste takole uživali še dalje user posted image

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image za mileno in Ožbeja. Čestitke. user posted image user posted image je šla punca kar na svoj PDP pod nož user posted image

sabri - veliko sreče za jutri, če si se pač že odločla za it rodit user posted image user posted image user posted image user posted image

Aha, aha, vidim, da je barvar le še tu user posted image

fiška - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ti boš tudi jutri rodila? Ja lepo ste se to odločle punce no user posted image

Evo, komaj sem vas upsela predelat, moj tudi že živčka, ker mora sam gledat tv. Grem pod tuš potem pa se malo cartat user posted image
Lahko noč, pa mirno seveda user posted image




_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 22:17:21   
bribiki
Sabri, streptokok b so mi odkrili 3 dni pred porodom, ko sem mela pregled. Sploh se nisem namaravala it testirat, pa sem mela preveč levkocitov v urinu in je gin. takoj naredil test... in mi predpisal ene antibiotike, pa jih nisem uspela pojest do konca, sem šla prej rodit.user posted image Sem pa pred porodom ene 6x rekla, da mam ta streptokok, da mi ne bi slučajno pozabili dat tistih flašk antibiotika.user posted image

Milena, čestitkeuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 22:23:05   
Anonimen
m_aja: kdaj pa imaš rok? Mene je zdaj 2x vprašal, če sem sigurna glede PDP-jauser posted image user posted image Kreten, potem user posted image 21.3. ne bi imel že 3kg!! Pa tudi, če so se zmotili za celo kilo, menda ja vem, kdaj sem imela zadnjo Muser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

fiška33: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Veš, jaz sem sprobala že vse, res, še po stopnicah sem se ganjala gor in dol, delala počepe in skoraj fliknila, se namakala v vroči vodi ko tak kit - NIČ. Zdaj pa... ležim na kavču in ko bo - bouser posted image user posted image user posted image Upam pa, da bo vama kaj pospešilouser posted image

Angel_Tian: sem ga potem še popoldne jedla, enostavno se ne morem kontroliratuser posted image user posted image Eh, saj sem jaz tudi vedela oz. slutila, da bom šla čez rok, samo upanje umre zadnje. pri meni je pa sedaj čisto crknilouser posted image user posted image

Lepo spite. Jaz ponavadi ponoči kake 4 ure lazim po hiši in se smilim sama sebi, ker ne morem spatuser posted image



(odgovor članu Angel_Tian)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.5.2010 22:28:44   
m_aja
 aprilčica10- 10.5 mam rok  jaz sem si pisala kdaj sem mela zadnjo menzo ker sem nehala jest tabletke, pa sn čez dva mesca že bla noseča pač pisala sem si začetke menz pa konce

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 7:53:43   
K_a_t_i
Jutro!

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 3.5.2010 8:01:44 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 8:02:00   
barvar
Dobro jutro. Jaz sem še kar tu user posted image user posted image user posted image . Pa še moj dragi ima danes prost dan, tako da Fiška33 lepo prosim, da poročaš če je kaj pomagalo, ker grem jaz potem takoj v akcijo user posted image .
Drugače pa kako ste kaj ostale?
Aprilčica10, tudi jaz zadnje dneve ponoči nekaj ur prebedim in si grem na živce. Danes ponoči se mi je sanjalo, da sem rodila in so me kar isti dan domov iz P poslali. Jaz  sem pa potem z user posted image v rokah kar po mestu hodila in iskala njegove oblekice user posted image user posted image user posted image . Madona mi dogaja še ponoči!
A-T in Zivepo vidve pa kar pridno počakajta na vrsto. Smo nekatere prej na spisku, tako da nič prehitevat.
Sicer pa sem jaz včeraj ravno mojemu rekla, da do junija ko ima on 30.let bo pob že prišel user posted image .
Tako, šibam zdaj v mesto in vas še pol malo pogledam.


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 8:02:03   
Teja K
Dobro jutro majčice!

končno spet sama user posted image  otrok v šoli, dedc leče po opravkih .... in božji mirrrrrrrrrrrr, sam tista dva stroja za likat me mučita user posted image user posted image

Zokni - zeleni z rumeninimi črtami... dans sem rabla malo živih barv ko je vreme tako tečno

Angel - dobro si ti to s sosedom zrihtala, drugač res ne bo nikol finito... bom jaz tudi malo okol povprašala, ker to zgoraj pri nas se nikamor ne premika user posted image ... oni malar je vse spacal pa sploh ni pobarval tak kot bi moral, parketar se zgovarja na preveč vlage in imamo parket samo v eni sobi položen... dva okna bi še mogli zmontirat, pa wc pa tuš pa umivalnik, pa otroške sobe opremit (še prej opremo nabavit, ker je nimamo kam dat) pol pa še vse spucat pa preselit... ehhh jaz sem opustila upanje, da bomo pred prihodom...

Popadki - včeraj zvečer se je nekaj dogajalo, pa upam, da zato, ker me je moj cel vikend gonil po limbuškem nabrežju... aja obiskala sva tudi pohorko in imajo njami sladoled user posted image user posted image

Fiška lepo si se to odločila, bom čakala na tvoje sporočilo, da vidim če maš pridno dete al te že sedaj jezi user posted image user posted image

Moi kakšna nova čistilka? A si si čistilko omislila, al je to kr tašča? Je pa zanimiva vraža to user posted image user posted image , sem mojmu

včeraj omenla, se je skor polula od smeha.

Petruschka upam, da boš vse rešila do odhoda v porodnišnico, ker jaz očitno ne bom uspela se preselit v nove prostore... maš pa pestro... zelo!

Apriličica 10.. ne sekiraj se.. če bi napačno ocenla zadnjo menstruacijo in PDP bi to ugotovili na morfologiji... ampak smo pri majčicah ugotovili, da so eni g. res idioti!

Maja saj bo, ko bo čas bo dete prišlo... se pač odpiraš bolj počasi, bodi srečna, da nisi v porodnišnici, ker tam je prava nočna mora čakat na porod!

Strelkica, pa saj ne morem verjet, da si še v enem kosu... res te dete hecauser posted image user posted image

Emibu, pri tvojih letih se pa res ne rabiš obremenjevat z tem, kako boš postavo nazaj dobila... bo šlo kar hitro, boš videla! Pusti tisti pas pri miru, da ne boš več škode kot koristi si naredila.

Bribiki kako pa si vedela za ta streptokok, da ga imaš? A si mela kakšne znake al kako?

Zivepo ti to špikanje že mesec dni omenjaš... pa boš lepo z mano na konc maja počakala se mi zdi user posted image user posted image

Farina kdor čaka dočaka... itak bomo vse prej al slej rodile, samo vprašanje časa je, k sedaj pa je že naš mesec!

Nič grem jaz sedaj likat, pa se še potem kaj oglasim user posted image , bodite pridne, da ne bom kaj slabega slišala user posted image




(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   [Brisano sporočilo]
3.5.2010 8:05:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_aja)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 8:05:59   
emibu
dobro jutro sotrpinke!

Jst spet celo noč nism nč spala,boli me u križu za popi*dit...Kot pred eno ornk menzo dvakrat sem se od bolečin zbudilauser posted image user posted image user posted image Zdej pa eno skledo čokolinota in pa risanke sma si t bratcem od mojga naštimalauser posted image user posted image Upam da se ne misli dans kj začet dogajat ker jst še jogija nisem dobila,niti vozička še nisem naročilauser posted image user posted image user posted image sicer za voz se še ne mudi tko bomo pač en tedn notr sam hjooooiii dans bo tečn dan. Jutr mamo pa pregled in ctg...

Upam da ste druge kokrtok uredi en lep pozdravček usem*

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
3.5.2010 8:11:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teja K)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 8:12:46   
m_o_i
morgen, babikeuser posted image

evo, jaz ze mam kuhinjo pospravljeno, opran+obesen en stroj, deca v sluzbi, v tazadnji zajtrk (danes je padla banana splituser posted image user posted image user posted image )-zdaj me bo pa itak zvilo in bom mogla it eno kitico oddremat(se sklicujem na vreme).
tisto, kaj sem mislila zlikat, si bom pa za kdaj kasnej pustila-sej se mamo kaj v omarah za oblect!

aja, pa zbudila sem se s flekcem na majckiuser posted image user posted image  do zdaj tega pac ni blo in sem vesela hihi. moj pa se bolj, ker za njega to pomeni, da zdaj bom pa pocasi sla res rodituser posted image user posted image

TejaK cistilka je kr cistilka v sluzbiuser posted image  ne smem tasce zalit s takimi izrazi; za njo je primerno samo od "obsedenka s cistoco" dalje...cistilke ne znajo tak fajn pucat ko onauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 8:24:17   
petruscha
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

IZVIRNO SPOROČILO: petruscha


je katera  mogoče naročila otroško posteljico od Lip Poljčan v Pikapolonici in koliko časa ste čakali na njo???? Jaz jo namreč še vedno nisem dobila, čakam pa jo natanko 2 meseca. gggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr



se opravičujem ker vdiram v temo... sem junjičica in mi je tko fajn prebirirat zdele vas majčice ker bomo me junjčice čez en mesec na vašem mestu user posted image

glede zibke Lip Poljčane, predvidevam da si naročila belo user posted image jst sm vidla to zibko v Pikapolonci in sm jo hotla kupt (takrat k so mel tiste njihove dneve s popustom, rd al neki)... no in je niso mel... pa je rekla prodajalka da mi lahko naroči v tovarni... sm kr takoj odklonila ker sm do zdej mela same preglavice z njimi! potem sm zibko naročila direkt v tovarni (po internetu) in so me takoj obvestil da belih ni na zalogi... to je blo 5.2. ... do prejšnjega tedna sm čakala na zibko ker jih do takrat niso mel... sm umes parkrat popizdila in klicala ampak kej druzga k to da je tud v tovarni ni mi ni mogla rečt...
jst bi na tvojem mestu poklicala kr v Lip pa prašala čeprov si jo naročila v Pikapolonci...
upam da sm kej pomagala!

LP

ž


ja belo sem naročila,... pa sem bila še  na začetku januarja v Piakpolonici in so mi zagotavljali, da bodo to hitro dobili, tako da jo nisem takrat že naročila, čeprav sedaj vidim, da bi bilo to veliko boljše. Skratka, danes bom poklicala v LIp...

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 8:32:16   
petruscha
Sem šla brat, kjer sem včeraj ostala,.. tako, da sedaj vsem dobro jutro!!!user posted image user posted image user posted image

Milena 222 čestitke user posted image user posted image user posted image !!


Se vam še kasneje kaj oglasim in pokomentiram, Leon me kliče venuser posted image user posted image .

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 8:33:46   
elaaa
http://www.majhnikoraki.si/index.php?id=8375

Hvala za glas. Počasi se nam pa kar pridružite pri plazenju za pleničke.

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 8:36:22   
Anonimen
Oj ojuser posted image

Danes sem se malo bolj naspalauser posted image user posted image Imam pa moža doma, tako, da spet ne bom ne vem koliko za računalnikom in vas kar zdajle pokomentiram, ker mi je šel ravno v pekarno po čokoladni rogljiček (no, po 2user posted image user posted image user posted image ).user posted image user posted image Pridenuser posted image user posted image

Jutri imam tudi jaz ctg, ampak itak vem, da ne bo nič.

m_aja: user posted image Potem si že itak na štartni ravnini in bo zdaj zdajuser posted image

K_a_t_i: jutro nazajuser posted image

barvar: aaaaa, veš kolikokrat se meni sanja, da sem rodilauser posted image user posted image user posted image Pomoje me je psiha čisto zdelalauser posted image

Teja K: itak, da nisem napačno ocenila zadnje M, pa če bi jo mi ne bi PDP-ja celo naprej postavljali, ampak nekateri G so tako leni, da se jim tudi v materinsko ne da pogledat. Meni so na nuhalni določili 29.4. in 1.5., na morfologiji 26.4., potem sem imela pa UZ rasti v 34t in so rekli, da bo 11.4. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Butli. Mene so pa čisto napsihirali. Pa sem še zmeraj tu.

zivepo: a so kateri porod sprožili?? Pri nas tudi pustijo 14 dni po PDP. Meni se bo pa menda do takrat kar utrgalo, ker še vedno nimam nobenih znakov bližajočega se porodauser posted image O, ja.... tudi sexala sva na veliko (no, še vednouser posted image ), pa tudi nič ne pomagauser posted image user posted image

emibu: kje pa boš naročila voziček? Jaz ga imam pa že od drugega meseca nosečnostiuser posted image user posted image Pa revež čaka v sobiciuser posted image

m_o_i: ti si pa pridna. Mogoče pa jaz ne grem rodit, ker sem zadnje čase tako lenauser posted image

En lep pozdračekuser posted image








(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?