|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 12:35:49   
m_aja
Teja K meni se to tud dogaja ampak včasih je beli izcedek , včasih ko šmrkelj, včasih prozorn samo jaz vedno pozabim vprašat ginekologinjo kaj bi lahko blo tak da vem tolko kot ti 

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 12:38:54   
farina
teja K.ja jaz imam podobne izkušnje, grem na wc pol se mi kot neka sluz ulije,sicer ne vem, ampak nazadnje ko sem vprašala sm bla malo vneta,
drgač pa glede wcja,tud jaz veliko časa tam,sploh ko grem na vodo,,,,drgač pa glede blata jaz ga full tezko dovajam, vsake tri dni, pa pol vsaki dan, pa pol spet nič, pijem zluftani topel donat in jem grozdje
joj ko bi vedle, kolk men dans dogaja v trebuhu, kot da me kakat, pol pa nič, pa otrok je mal nemiren,

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 12:43:33   
Aninchy
Teja K - kaj ko bi ti poskusila jest kaj res hranilnega in ne kar te "maščobe"? Ne vem, za primer ti dam špagete in ribe? Ker pomfri in majoneza sta sama maščoba, nimaš čist nič hranljivih snovi in mogoče zato tvoj mali vse tak hitro porabi? Ne vem, ne bom pametarila, ker se ne spoznam neki na hrano (razn kaj je dobruser posted image ).

Pa hvala za pohvalo...user posted image

Glede izcedka ti pa ne znam pomagat... jst ga HB nimam skor nič, razen zadnjič, ko mi je naredila vaginalni pregled (in sem povrhu še "slončkala"), sem pa res imela za eno žlico rumeno-zelenega sluzastega ko smrkelj izcedka, da se mi je kr zagraužalouser posted image V glavnem, pri vaginalnem pregledu mi je dobesedno tak porinla prste (al kr celo rokouser posted image ) not, da sm rekla mojmu user posted image , da ni panike za seks, ker me je itak G mnde še enkrat razdevičla!!user posted image - ker moj se boji, da bi malega "piknu". user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 12:46:22   
Teja K
Farina... mogoče pa si spet zaprta, al pa se je začelo kaj dogajat... moja mala dans tudi nori not kot zmešana.

Jaz pa sem dans tako lena... pa ravno razmišljam ali bi šla torbe za porodnišnico pripravit pa se mi nekak ne da, pa da bi pripravila polico z oblačili kaj naj moj prinese v porodnišnico, pa tudi nimam volje... kr čakam in čakam da se v nove prostore preselim pa da potem vse poštimam, ampak se bojim, da mi bo časa zmanjkalo user posted image  

Grozno, da ne znam bit brez dela... bom šla malo stare revije o novorojenčkih pregledat, da vidim če se spomnim še česa, kar bi morala imet, pa še nimam...

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 12:59:18   
Anonimen
Ooooo, ve pa ste čvekeuser posted image user posted image Vas sploh ne dohajam, pa samo en film vmes pogledam, super, superuser posted image user posted image

zivepo: bom potem jutri malo zatežila naj mi pogledajo količino plodovnice, ker bom itak že 4 dni čez PDP. Zdaj bi rada rodila 5.5.2010 - a ni tak lep datumuser posted image user posted image Kaj se jaz preseravamuser posted image user posted image

fiška: tudi pri meni ni nobenih znakov...user posted image

biba88: ne govori tako!!user posted image Jaz sem isto govorila, zadnjih 14 dni sem potem že skoraj znorela, prejšnji teden sem cel teden cmarala, zdaj sem pa zapadla v neko melanholično depresijo, ker vem, da v najslabšem primeru bom user posted image spoznala 14.5.user posted image

emibu: ma, res je super. Jaaaaa hahahah, meni grejo tudi ful na živce tisti kolesiuser posted image user posted image

Anincy: hvala, ker si me dodala na seznamčekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem pa iz Zasavja, stara 23 let, 1user posted image , spol user posted image je pa user posted image   user posted image user posted image Hvala!!!user posted image

farina: welcome to the clubuser posted image user posted image

katy: ti se pa znaš štulituser posted image user posted image Pa kar za 2 meseca si preskočilauser posted image user posted image Moramo se res v pohorski dobit, mi je že kar nerodno, smo se 4 mesece menile in nič zmenileuser posted image Tvoj Timotej bo popoldne sigurno spal, pa upam, da se boš spočilauser posted image

Teja K: oooo, jaz bi tudi tehtnico pokvarilauser posted image user posted image Sploh nočem vedet koliko kil imamuser posted image user posted image user posted image Pomoje imaš vnetje, veš... Ne vem, lej, vprašaj G. Meni se še vedno nekaj sluzastega vleče ven iz nožnice, tako da še kar čep odletava ali kaj. DSem mislila, da je že cel šel, pa še kar vztrajauser posted image










(odgovor članu Teja K)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 13:19:27   
Teja K
Aninchy hvala za na svet... saj to tudi jem, no večino jem takšne stvari, ampak ker sem bila zmeraj kregana, sem se začela posluževat tudi junk fooda, da bi kakšno kilco dodala pa nič, je kasneje sicer g. ugotovila, da user posted image  super raste, da pa jaz nimam niti grama maščobe na trebuhu, ampak mene vseeno skrbi, ker sm pri Davidu imela sum na zastoj v razvoju in mi enako kot sedaj trebušček ni nič rastel, pa kg so bili tudi bolj skromni, sicer je bilo potem vse ok, mel je 20 gmanj kot 3 kg.. ampak, saj veš... nosečniški hormoni pa to...

Nič grem zdaj na lubenico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   [Brisano sporočilo]
3.5.2010 13:30:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teja K)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 13:33:29   
emibu
aninchy-ja moj je v rjavi pa črni barvi se mi zdi,jst sm hotla pa modrga ampak mamo že use plavo tak da bi mi že skoz nos pogledalo če bi bil še vozek moderuser posted image

katy83-
hehehehehehheheeh o moj bog no sploh nisem skapirala do zdej ubime joijoiuser posted image user posted image

avto-tut midva bi mogla kj razmišljat v tj smeri ampak stanovanje in avto naenkrat nama vrjetno nebo zneslo ker me je strah kak bomo vso to kramo na morje spravli kak bomo sploh voz not spravli še nisem šla nč merituser posted image user posted image user posted image mama pa renault megana...

tejak-ja sej vem,sej se nebom več razburjala jogi pa pride jutri zjutraj hvalaa bogu in grm lahko kamot rodituser posted image user posted image user posted image i
glede izcedka pa se men čist isto dela ampak resno..bom jutr napregledu uprašala kako in kaj je s tem..




(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 13:35:56   
jolcica
Živjo majčice

ooo že 3 sklop smo pa prave čvekle ratale majčice :) mi včeri sestavili voziček user posted image user posted image končno le zbrala čas...drugač pa dobrodošla Aprilčica10 pri majčicah :)

drugače pa moram povedat mene tako krči dajejo taki kot sm jih dobila preden sm dobla menstro grrr...pa še mali tko brca...komaj čakam čet. da vidim kaj bo ctg pokazuuser posted image

dones in jutri še  v službi neki je blo nujnga pa sm  mogla pridet drugače pa bom nadaljevala uživancija doma user posted image user posted image oprala polovica cunjc pa tudi dekce,posteljnino, no jutri pa že zadnji nakup za bejbija pol nj bi imela pa vseuser posted image user posted image user posted image

nič bodi te lepo se kj tipkamouser posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil jolcica -- 3.5.2010 13:37:15 >


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 13:38:51   
Aninchy
zivepo - hehe, čestitke za uspešen pregled! user posted image user posted image Bova pa verjetno kar skupaj še v juniju, jaz imam itak PDP v materinski 4. junij, po UZ mi je pa rekla kasneje, da 31. maj... Tak da če mali ne bo hotu it sam ven, sem že potem kr globoko v juniju...user posted image Še dobr, da jst urejam sezname, da bom še tle, ko bote že vse rodile...user posted image user posted image Ijoj, ti šment, upam, da se mi uresniči, da rodim okol dneva mladosti..user posted image

Punce, zdj pa kofi tajm! Paps!


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 14:18:20   
Teja K
Zivepo saj sva medve dogovorjeni da bova zadnji tu strašli, no Anchy z veseljem te sprejmeva med zadnje user posted image user posted image

Jolčica mogoče pa si ti naslednja, ki bo sms poslala user posted image , tak da za jutri ne bodi 100% da boš šla v službo, pa mislim, da je že čas da izprežeš...

Jaz pa si sedaj kosilo delam,mmmm popečen fižol s kislo smetano mnjamiii

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 14:20:28   
klupko
Ste se pa res razpisale. Če bi šla kera rodit, tud ne bi blo nč narobe.user posted image
Js sm mislila učeri da bova mogla it ponoč...tok me je neki stiskal pa zategval, pa trtica me je ubijala. Sploh ne vidim fore.user posted image
Ko sm pa ustajala za wc pa mi je kr na jok šlo od bolečin v križu. A je to mogoče zato k uzad nosim al to kr neki nagaja??user posted image

Učeri sm pa cartala 18dni staro deklico. Luškanaaa za popapcatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kr pri meni je iskala joškico...hihi..user posted image
Njena mami je pa čist boga...prerezal so jo, čeprav je baje sploh ne bi blo treba ker je tamala mela mali obseg glave in bi komot šlo tud brez prereza presredka... Potem so jo pa neki grdo zašili in se ji je hematom naredu tko da je mogla lepo v operacijsko, šive vn pa še enkrat zašit.user posted image Men se bi odpelal...pol je pa še rekla da so ble sestre ful nesramne in da kr noben ni hotu nč pomagat ne pokazat..nč od nč... Pravi da je blo pravo olajšanje it domov, čeprav je bla še vsa boga, ker je mela ful globoko rano kr so jo potem še enkrat operirali. Še zdej 18 dni po porodu sedi na tistem šlaufu, kr se ji ni zacelilo. user posted image
Proklete barabe nemarne!! Ljubljanska porodnišnica - strokovno osebje - my ass...user posted image
Tamala je pa še rdeča ker se je rodila malo prezgodi, ampak je vseen čist preveč cukr..joj...sincek je biu zgleda ljubosumen, ker jo je neki brcal ko je bla pri meni v naročju.user posted image user posted image user posted image
Drugače smo pa danes nastopili 39ti teden tako da računam da bom kmalu svojega otročka cartkala.user posted image
Če bom sploh pršla do njega potem ko prideva domov iz p...po mojem ga bo oči še dojit hotuuser posted image user posted image Pa sej ma neki jošk, mogoče mu pa rata.user posted image

Punce kako pa kaj pri vas planirate žurke ob rojstvu? Midva bi probala neko bolj ekonomično varjanto, ker je že tko ful enih stroškov...sva mislila doma nardit piknik..sam ne vem a naj to lubi zrihta vse preden prideva midva domov al raje mal kasneje da se to nardi..čeprav po mojem če čakaš, zgubi čar..to se mora takoj proslavit, ane?user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 14:27:50   
farina
klupko,čist te razumem.glede špikanja v križu,ja je mogoče da je to zarad tega ker nosiš bolj odzadaj.sicer pa ne vem kaj je dans našim otročičkom, čist nemirni so, očitn vreme vpliva na njih.
men ze cel čas dans otrdeva trebuh,pa full trepetam, tresem se.....
glede žurk, mojega bodo baje krstili,tak da ena žurka bo že ko bom v bolniciuser posted image ker sma v stanovanju piknika ne boma imela, pa kam naj damo 30 ljudi.pa bomo nardili takole da on svoje kolege povabi, pa jaz svoje, pol pa enkrat še najožje sorodnike...

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 14:38:06   
m_o_i
klupko a pa si ti ziher, da ti bo en al pa dva tedna po porodu maso ljudi za pedenat!? lepo se ulaufaj/te, piknik pa naredi junija, julija-ne bo nic prepozno. no, tak mam jaz namen narest...pa itak vsak hoce bejbija prijet al pa vsaj pobozat, kar prve tri mesece odsvetujejo(OK, eno je najozja familija, drugo je pa x ljudi)

sms-a danes se nisem dobila nobenega user posted image  a bomo na toplejse dneve pocakale?! user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   [Brisano sporočilo]
3.5.2010 14:44:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu farina)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 14:57:25   
m_o_i
jooooooooj, jolcica jaz samo iskreno upam, da mas oz. bos mela kaj od tega, da se v casu porodniske delas user posted image  

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 15:04:19   
m_o_i
ups, spet sem nekaj pozabla napisatuser posted image

TejaK tocno tak izcedek sem jaz mela kak mesec nazaj, ko sem zapanicarla, ce je to mogoce plodovnica-tolko ga je blo! ni mel vonja, bil je bolj voden kot sluzast in bele barve. no, takrat mi je dala svecke Daktagyn al nekaj takega in se je potem umirilo-tolko, da sem iz vlozkov za srednje mestruacije lahko presaltala nazaj na scitnike perilauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 15:28:26   
klupko
Moi, nč bat, ne mislim js nobenga pedenat razen sebe pa svojga bebija.user posted image
To bo itak bolj njegova družba in bi on mal speku na roštilju, pa pijača. Js bom pa svoje postopoma pedenala. Pač kokr se bom počutla, bom povabla prijatlce na obisk in to je to. Nočm vseh na kupu ker mi je to res zadnja stvar da bom poleg tok mičknga otroka še stregla folk in norela cel dan..ni šans..
Sicer bi blo najmanj dela da bi šli lepo v eno gostilno in se ga napili, sam to bi tok dnarja šlo da se mi zdi res neumno. Ker nimava... Njegova družba so pa sami sodi brez dna ki lahko pijejo en teden skupi tko da...ne bo nič šlo na račun mojega otroka.user posted image user posted image
Za doma bo pa že prštimu stole na teraso, plastični krožniki, kozarci (ki jih verjetno ne bomo niti rabili če bojo same pločevinke)user posted image pribor, tko da je po mojem to čist kul ideja in najbolj pocen prideva čez. Čeprav še vedno ne vidim fore zakaj se kao pije na zdravje otroka..kaj bo otroku pomagal če se vsi nalijejo ko kante.user posted image
Eh, js sm partibrejkr.user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 15:29:57   
Aninchy
Ijoj, punce, dans smo tok debatirale o tem "sranju", da mene zdej že drugič školjka kliče!user posted image Pa še nič kaj nisem jedla danes, da bi mela tok za "ven dat". user posted image No, sej bi kr pasal že počas mal v Rim it... čez kaka 2 tedna..user posted image

Aja, pa jutri grem po VOZIČEEEEK! user posted image user posted image user posted image user posted image Končno!user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 15:31:35   
Aninchy
uff, Teja K in zivepo, super, da me sprejmeta med Finalne 3! user posted image user posted image user posted image Sam jst bi prav rada šla mal prej...user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 15:40:27   
m_o_i
jaoj, punce, nehte se zdej ven vlectuser posted image

da ne vidim vec kreganja, ktera bo zadnja, ampak ktera gre prej - maj je tuuser posted image  se spomnite, kak smo si zelele, da bi ze bil ta mesec in da gremo rodit?!user posted image

tak da...ce mi ne zacnete sms-ov posiljat pocasi, vas bom vse po tazadnji nasekalauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 15:41:30   
sabri
No, očitno ta dojenček že zdaj trmari, ker ne misli it danes k nam, jaz pa tako odločena it rodituser posted image . Nisem še prebrala za nazaj, ste bile pridne, smao da povem, da očitno še ne grem. Še dva dni do roka.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   [Brisano sporočilo]
3.5.2010 15:43:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klupko)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 15:45:35   
m_o_i
hm...a potem bo nas mulc zboleval!? user posted image
ker ata ga ne bo zapil...jaz se pa manj user posted image  tak da ce ne misli dedi kake orng akcije narest, potem ne vem, kak bo to slo pri nasuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.5.2010 15:50:43   
Mubi
klupko špikanje v kružu pa tud jest že neki časa občutim...ni lušno, sploh če ob enem še mali brca notri user posted image So pa to takorekoč lažni popadki. Znajo bit pravi podobni, samo močnejši.....
Jap, zato pa jest ne bom rodila v Lj ampak v prijazni Postonjski porodnišnici, kjer mal bl humano delajo s tabo....

Mi bomo tud nardili za prjatle piknik nekje v juniju....oz. konec maja, če se bom že dobro počutla....odvisno. prej pa samo kakšne sorodnike sprejmem na obisk pa tanajtabližje kolegice user posted image

izcedki - jest jih mam že kakšna dva mesece ali več...nonstop moram imeti dnevni vložek na hlačkah....nč ne paničarim, ker nimajo vonja. barve pa kurk kdaj, enkrat prozorn, enkrat rumenkast, enkrat bolj temen enkrat bolj svetel.....enkrat sluzast, drugič voden......kr neki.....

Probleme z zaprtjem mam pa tud jest že celo nosečnost....kadar je res hudo, zjutraj preden kaj jem pijem kavo, pojem jogurt, kakšno sadje, pa me takoj pokliče wc user posted image Ravno danes sem bla tkooo grozno zaprta da ni res. pa sm pojedla puding z eno smetano, pa sm skor šla. ampak ni blo uspešno user posted image pol sm si nardila instant močno kavo, še en puding s smetano (doma narejen), popila železo in ves čas pila cedevito, pa mi je končno uspelo se iti olajšati user posted image user posted image

drugače je bil pa moj mali zadne 3 dni presenetljivo miren. tko len se mi je zdel....sej sm čutla gibe, sam zlo počasne in lene.....danes je že mal bl živahn.....mogoče se pa bliža moj dan poroda user posted image . Bomo videli jutri na pregledu user posted image

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?