|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ku-ku!
10.5.2010 15:34:34   
witch
Sem šla prav slike gledat lepo, počasi in nisem na nobeni našla razmetanih cunj, pa svinjarije po tleh user posted image
Me prav zanima na kateri sliki je mačka to našla?


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ku-ku!
10.5.2010 15:54:34   
Colt
Miška, zelo hudo mi je ko vidim tole vrtenje v začaranem krogu ki se dogaja že leta. Škoda te je, fejst ženska si, prijetna na pogled in s preveč dobrim srcem. Samo ne pozabi, z vsakim dnem veneš. In nekoč se boš pogledala v ogledalo in boš ugotovila da si samo še uvela roža, nekoč čudovite vrtnice. Je res vredno tako dolgo igrati vlogo cankarijanske matere in žene? Prišel bo čas ko te noben moški ne bo niti pogledal. Ker leta ne prizanašajo. In če se slepiš da ''otroci nimajo pojma'', takrat lažeš samo sebi. In še nekaj, ko te bodo nekoč čez leta vprašali otroci, mami zakaj nam nisi omogočila življenja brez tega strahu in tihe napetosti....imaš že pripravljen odgovor? Takrat se boš spomnila mojih besed.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ku-ku!
10.5.2010 16:12:22   
špelin@
Aha, tudi tu razsaja mikrosporija... Eh ja... user posted image user posted image user posted image

Drugače bom pa na to temo samo nekaj rekla: HB, Colt, da si ji tole direkt napisal, kolikokrat sem že imela nekaj takega na koncu jezika (tipkovnice), ampak sem si rekla, da raje ne...


(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ku-ku!
10.5.2010 16:21:28   
jakaracman
Ja kako ste fino stopile ene skupaj.Meni za MM dol visi, jo ne poznam, me pa vedno znova preseneti kaj ljudje vse dajejo na forum , pa s tem ne mislim samo nje.Pišejo celo koliko so zapufani in podobno...Ali res ne razmišljat, kdo vse to bere, kako vam to v prihodnosti lahko kakšna vrata zapre.Nekate tu ste sorazmerno mlade, nekoč boste drugače razmšljale....
Pa srečno MM in , da bi se čimprej znebila tistega kamna okoli vratu.

< Sporočilo je popravil jakaracman -- 10.5.2010 16:22:03 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ku-ku!
10.5.2010 17:34:28   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Pa srečno MM in , da bi se čimprej znebila tistega kamna okoli vratu.


Podpis!

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ku-ku!
10.5.2010 17:36:13   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

user posted image  



Luštno. Kako pa otroke najdeš potem zvečer?


user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ku-ku!
10.5.2010 22:57:49   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman
Ja kako ste fino stopile ene skupaj.Meni za MM dol visi, jo ne poznam, me pa vedno znova preseneti kaj ljudje vse dajejo na forum , pa s tem ne mislim samo nje.Pišejo celo koliko so zapufani in podobno...Ali res ne razmišljat, kdo vse to bere, kako vam to v prihodnosti lahko kakšna vrata zapre.Nekate tu ste sorazmerno mlade, nekoč boste drugače razmšljale....
Pa srečno MM in , da bi se čimprej znebila tistega kamna okoli vratu.


hmmm...zakaj me pa potlej tako obožuješ...in kako veš kolk sem jaz zapufana????? a potlej tud veš kakšna je moja plača, če jo maš pa kaj za osdtopit se je pa ne bom branila. Pa če me ne poznaš kako toliko o meni veš.
Tale slikica je bila dana pred dvemi leti na moj blog.
Pa še to...stanje zaradi česa je takole bilo pri nas doma...
Dedka je kap, bil je v kc. Nobene drugega žlahtnika za skrbet. Bila sem v službi iz službe direk v KC. Ker sem mogla kc plačat sem prodajala njegovo hišo v 30 km oddaljenem kraju. Tko da sem velikokrat bila cel dan od doma. Moji otroci me niso videli tud po dva dni in seveda zadnje kar mi je na misel padlo ko sem se po dveh dneh privlekla domov je bilo pospravljanje. Boli me če bodo cunje en dan obležale na tleh in če bodo igrače v razsulu. otroci so pa bili umiti, siti, lepo oblečeni in tud pravljico so dobil. In ja potlej sem padla dol in jeb*** se mi je za packarijo doma. Sem imela kup drugih težav. Poleg tega pa smo se imeli lepo. In ja veš zaradi tega je tud dec kdaj prijel za metlo in sesalec. Pa ti znaš??? pa hvala za lepe želje. Verjetno me bo prej utopiluser posted image

Drugače pa se mi je zdelo. kot sem napisala kost za glodat. pa da vidimo kolk vas bo lajalouser posted image Konec koncev se ponavadi izkaže da ravno tisti ki se imajo za najbolj čiste in fine so navadni packiuser posted image tko da.......aja pa jaz ne spadam med njih, sem pa enih tistih gospodinj ki gre rajš na sprehod z otroci kot pa da cel dan drgne in je sužnja stanovanja. Otroke pa mi bo kdo vzgajal...računalnik al pa TV... ne hvalauser posted image

Miš a je blo fajn v šoli??? no upam da is vsaj izkoristila off day in šla na pošten kofe. Upsss upam da nisi doma pustila ku umazanih cunj na kavču.


Lep večer grem drnjohat...čeprav me na sušilcu čaka kup cunj pa polna kopalnica brizač za opratuser posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 10.5.2010 22:58:43 >

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ku-ku!
11.5.2010 6:55:41   
*miska.mcc*
v soli super.
domen povsod 100%, edino pri slo je malo povrsen. kar pa uciteljico  jezi, ker ve  da je spodoben.
vljuden, spoštljiv,prijazen,vodljiv.

madonca, sem sla ko pav ven iz sole!user posted image

malamaja, tist od racmančke,pa mislom, da ni nateletelo...

btw...prav lustno si imela.....za otroke super ustvarjalni kaosuser posted image

edin, pocaki,da mackica uletiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ku-ku!
11.5.2010 7:08:23   
ZARA
Sem šla gledat slike, MM, si prav luštna pupa.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ku-ku!
11.5.2010 7:10:38   
*miska.mcc*
zara, pa si vidla stalo po bajti?user posted image

zivepo,katero sliko iz FB-ja mas v mislih?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ku-ku!
11.5.2010 7:11:50   
ZARA
Ne, nobene štale nisem videla. Eno malo pupo, predvidevam da je Nina, in tebe v očalih? A nisem prav gledala?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ku-ku!
11.5.2010 7:12:21   
*miska.mcc*
ja ( soncni spegli)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ku-ku!
11.5.2010 7:19:04   
alda
MM in Miška dont wory bi HIPI!!
Ma dajte kokoškam veselje...glavno da so vaši/naši otroci srečni in
se imate-mo lepo v tem ustvarjalnem kaosu.user posted image user posted image user posted image

..
bdw: dans moram pa vsaj mal hodnike pobrisat, ker od blata, ni videt kakšen vzorec je na ploščicah
in me bo kdo javno "učil" kaj ima prednostuser posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ku-ku!
11.5.2010 7:28:00   
*miska.mcc*
jst  moram pa danes edinotole mal popucat!

user posted image

pa bo kot iz skatlice!user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ku-ku!
11.5.2010 7:29:33   
ZARA
OOOOOOOOO fak, zašpehane tipkovice user posted image . Kje si našla to sliko?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ku-ku!
11.5.2010 7:42:07   
*miska.mcc*
dirty keyboard
na slikah

http://www.google.si/images?hl=sl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:sl:official&gbv=2&tbs=isch:1&btnG=Iskanje&aq=f&aqi=&oq=&gs_rfai=&q=dirty%20keyboard

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ku-ku!
11.5.2010 7:45:30   
StrawberrY
Miška, a veš, da sem si šla prav ogledat slike, pa da vidim kakšna si! In sem si te čist drugače predstavljala, tako nebogljeno, na sliki pa vidim, da si taka ornk "baba"! To ni mišljeno slabšalne, ampak pozitivno. Tko, da upam, da enkrat najdeš srečo v življenju. Ker močna si, samo še pogum zberi. Pa za karkoli že!

Btw, otroke imaš res luštne!

< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 11.5.2010 7:47:03 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: ku-ku!
11.5.2010 7:49:06   
*miska.mcc*
user posted image ...

z dedcem bom ze resila....

saj ni take grozne panike. pa tud znam mu  mozgane spihat. nazadnje sem vceraj...
in zdaj bo miruser posted image

ce  primerjam situacijo 5let nazaj in danes, mi kar uspeva

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: ku-ku!
11.5.2010 8:20:14   
alda
Miška sem si dovolila user posted image pogledat v tvoj album!

Ma si res vredna greha, tvoja otroka sta res simpatična / enga nisem našlauser posted image  al pa sem spregledala/ ma zato se ne pusti maltretirat in poniževat od kogarkoli, še najmanj od zafrustriranih in oh in sploh superirnih osebkov  katere koli vrste user posted image

..pupa je pa res ko ena bambola user posted image user posted image  za posedet in občudovatuser posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: ku-ku!
11.5.2010 8:25:30   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: alda
pupa je pa res ko ena bambola user posted image user posted image  za posedet in občudovatuser posted image



Prste stran! Je že „rezervirana“!!!user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: ku-ku!
11.5.2010 8:28:13   
*miska.mcc*
user posted image

najstarejsi je bil vsoli tisti dan...
grem se njegovosliko napopatuser posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: ku-ku!
11.5.2010 8:36:26   
mojamura
aaahh dobro jutro...

mala maja mislim, da je tisti racmanov post letel na misko, čepreav se tudi tvoj nick začne na mm mala maja, pa če prav pogledam tudi mojuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: ku-ku!
11.5.2010 9:08:30   
mala maja
jutro user posted image user posted image

ja se mi je zdelo ja...mi ponoči ni dal miru in sem prišla do zaključka daje na miško letelo. Racman javno opravičilouser posted image

Miška naš ta srednji je v šoli tud full priden in grem ko pav iz govorilnih, ta večji pa ...zadnje čase rajši atija pošljem. ker ne prenesem več tega kritiziranjauser posted image user posted image Še razredničarka se ne potegne zanj.user posted image
Aja ker ima astmo. ta srednji? Naš tamali je pa letos prvič user posted image user posted image očitno je bil pri nas resnično problem prah v delavnici. Sedaj ko smo se preselili je pa ok. No nimamo tepihov, samo prarket in laminat. Tud zaves ne..Mogoče je tud na tem kaj. Prej pa vsak maj na 1001 dozi. Upam da bo kmalu bolje ker res ni prijetno takole gledat malčkauser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: ku-ku!
11.5.2010 9:10:14   
*miska.mcc*
tadej je ze boljsi...
tiste inhalacije in medrol vceraj v ZD so ga skup spravile.    user posted image                           

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   [Brisano sporočilo]
11.5.2010 9:22:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?