|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
19.5.2010 22:26:33   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: majana79
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_
Jutri ja-kakšen je pa dresscode?

karkoli iz omare v kar se lahko stlačišuser posted image

flaska, Tanja nima takih problemov kot ostale user posted image user posted image


Bejbi, to je dresskode za nas, navadne smrtnice. Če bi se po njej ravnale... Ajme bože, cela gostilna se izprazni ko bi mene videli v kakšni fini večerni toaleti s štikliuser posted image user posted image user posted image Še preden bi noter stopila bi se polomila... user posted image user posted image user posted image



a ti tut? user posted image user posted image user posted image

za nas je pa definitivno taprav user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
19.5.2010 22:28:13   
FLASK_A
mater mularija! sama banda! in to so demonstracije? jaz se s takimi tut pogovarjala ne bi.

no, zdej grem pa res spat. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
19.5.2010 22:36:06   
Anonimen
demonstracije danes?user posted image user posted image user posted image user posted image  kdo je tole mladino sploh učil kaj so demonstracije in kako se jih izvaja? bi morali obvezno vključiti v učni program... seveda z obvezno enodnevno prakso!




eelyy, user posted image  da tvoj oče čimprej okreva.

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
19.5.2010 22:37:26   
majana79
grem spat, jutri mamo žur zvečer user posted image

nočko!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
19.5.2010 22:38:42   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

maja, upam, da ste v redu. user posted image

že zadnjič si spraševala, kaj menimo o otrocih na pogrebu.
točno 2 leti nazaj mi je umrla babica. in tavečji mulček je šel z menoj na pogreb. se mi zdi, da mi je bilo slovo lažje in lepše kot če bi šla sama. star je bil 2 leti. nekako se mi je zdelo, da je povezal krog, ki ga življenje ustvarja.
še zdaj kdaj reče, da jo pogreša, ker mu je bila to ena fajn prababica, zdi pa se mi, da na njem kakšnega slabega vtisa sam pogreb ni pustil.


ja k.tja to si res lepo napisala. strinjam se s tabo.
v moji druzini so totalno nasprotno mislili in nikoli nisem sla na pogrebe.... meni to ni nikoli bilo vsec, spomnem se ko je moj najljubsi "barba stric" (nonotov brat) umrl, bila sem majhna in sem hotela tudi jaz iti ker sem se hotela posloviti, in niso hoteli, edino se teta smilila in se vrnila po mene in me odpelala tam ko je pogreb koncal.
tko da mislim tudi da je odvisno o tem kaj otrok cuti, zeli.
moja je ze sla na pokopalisce...ja vem...mal prezgodaj je...ampak ko greva moje "obiskat" greva z njo - moj je rekel da to ni nc hudega, in da se na ta nacin navadi na ciklus zivljenja.... ne vem.... men ni prevec vsec, ampak komplikacija je kam jo dat ko greva na pokopalisce.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
19.5.2010 22:39:24   
eelyy

Evo jst se tudi odpravljam spat se kr nemorem losat tega rač.user posted image

Flaska:tenx sej z očetom bo pa vsak dan bolje,upam.Nevem no danes nemoreš zaupat otroka vsakemu res sploh pa neznacu,ki ga sploh nepoznaš...lahko je prijazna in vse sam se mi zdi da to sploh ni to.Nevem no(meni res pomeni da je otrok v čistem okolju,da tam papca,da so igrala na svojem mestu in uporabna,da so otroci zaščiteni od padcev da ni kakšne nevarnosti) in še bi lahko naštevala,pa tega sploh ni bilo,da zdej nenakladam tuki po forumu in blatim gospe,ker res nimam tega namena,ampak pač tko je.Koliko pa ti plačuješ varuško?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
19.5.2010 22:45:26   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: majana79
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_
Jutri ja-kakšen je pa dresscode?

karkoli iz omare v kar se lahko stlačišuser posted image

flaska, Tanja nima takih problemov kot ostale user posted image user posted image


Bejbi, to je dresskode za nas, navadne smrtnice. Če bi se po njej ravnale... Ajme bože, cela gostilna se izprazni ko bi mene videli v kakšni fini večerni toaleti s štikliuser posted image user posted image user posted image Še preden bi noter stopila bi se polomila... user posted image user posted image user posted image



flasa ne s.eriuser posted image user posted image user posted image Kdaj si pa mene že vidla v obleki s štikli?Jaz kupim štikle za po omari valjat. user posted image user posted image

Sem spekla pecivo-mmm. Jutri bom po tleh pomila, danes nimam več energije.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
19.5.2010 23:54:54   
Anonimen
že vse počivate?
tudi meni se veke kar zapirajo.user posted image

pa sem vendarle opazila, da moram še obesit cunje... huh,... kako se mi to prav zdaj ne da!
ju3 mali veliki ne gre v vrtec. greva k zobozdravniku pokazat Nodija. mi je bilo "hecno", ker je včeraj rekel, da bi imel še enega in še enega in še veliko Nodijev na zobkih... bomo videli, gospodiča pogumneža!

imejte se skrajno lepo...

aha, Papua, sem videla, da so dodali še latino mamo med želje... mi2 z mulčkom "arijca" torej odpadeva... preveč blond pa preveč modra! namesto mehkih oblin pa izklesane atletske noge in široka ramenauser posted image
torej si ne bom nič dopusta rihtala...

lahko noč vam želim! pa lepe sanje!

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 6:26:34   
koala.cek
dobro jutrouser posted image

time for teletubbiesuser posted image . ma sej sem jst tud ko en telebajsek, sem čist zalimanauser posted image  pa najdla sem še en zobek v mladičkovih ustjih in ni čudno, da sam cviliuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 6:50:05   
Dudica1
jutro



(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 7:11:04   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: eelyy
Flaska:tenx sej z očetom bo pa vsak dan bolje,upam.Nevem no danes nemoreš zaupat otroka vsakemu res sploh pa neznacu,ki ga sploh nepoznaš...lahko je prijazna in vse sam se mi zdi da to sploh ni to.Nevem no(meni res pomeni da je otrok v čistem okolju,da tam papca,da so igrala na svojem mestu in uporabna,da so otroci zaščiteni od padcev da ni kakšne nevarnosti) in še bi lahko naštevala,pa tega sploh ni bilo,da zdej nenakladam tuki po forumu in blatim gospe,ker res nimam tega namena,ampak pač tko je.Koliko pa ti plačuješ varuško?


Plačujem kot je normalno za LJ regijouser posted image Ampak sem res zadovoljna.

Koalcek, user posted image za zobek!user posted image Pa imaš razlog za sitnobo.

Tanja, v omari ti pa res ne nucajo dostiuser posted image Slabo vložen denaruser posted image

Jutro! Vam zrihtam kavico...

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 7:12:46   
FLASK_A
user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 7:53:31   
šivilja
Jutro!

Midve se rihtava, da greva v vrtec na sejo komisije za sprejem otrok v vrtec - bom imela s seboj tajnico user posted image user posted image

Če mi prej ne znese, se vidimo zvečer.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 7:55:50   
Tanja_
Jutro!
o šivilja, potem boš danes že imela info zameuser posted image

Sicer pa-otrok se je zbudil ob 5.30, smo vstali ob 6.15 in zdej je zaspana in seveda siiiiiitnaaaaa

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 8:15:41   
majana79
Jutro!

user posted image user posted image user posted image   user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 8:45:48   
Anonimen
jutrček.user posted image

otroka budna in se igrata (za zdaj iz spalnice prihajajo samo prijetni zvoki... pričakujem pa vseeno igrače vsepovsod). čez dobro uro z velikim odrineva.

je bilo luštno vstati šele ob 8.30... paše!

a, se je že začelo... grem

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 8:48:34   
Anonimen
šivilja, torej do konca maja tudi ostali lahko pričakujemo odgovore glede vrtca, ne?

pa prijetno sestankovanje!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 9:08:21   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_


IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

hja, jest se bom preoblačila že v službi...ker moram popoldan na igrišče po mulce, s katerimi bomo imeli športno popoldneuser posted image user posted image . pa tavelikemu sem obljubila sladoled, če bo danes priden. in je bil. ampak, mali hudiček pa....user posted image ...prav cepetati je začel. pa zraven kriči, tuli, maha z rokami. 
sem mislila, da bo tale bolj miren, pa sem se zeloooo uštelauser posted image


Sem kar pomirjena, da ni naša edina taka. A se potem v vrtcu kej umirijo?Naši po mojem mal škoduje, da je edina in ima od vseh 300% pozornost. Upam, da bo bolje, ko/če bo šla v vrtec.
100% razlika v obnašanju pol k je vrtcu...vsaj naša



elly.....zasebni vrtec Miška



tud tija je mela danes auf ob 5ih...jao jao

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 9:26:45   
ledenka
jutro user posted image

a pol se bo danes zvečer treba zrihtat al kaj? user posted image  kuuuul!

flaska, kedaj greva? moja varuška pride ob 7.30 user posted image  

eelyy, varuške... ti ne vem povedat. začutit moraš, da je ok. in se ne pustit prepričat, da kompliciraš (kot sem se jaz, zdaj pa mam, kar mam user posted image ). pa videt moraš, kako se ujame z mulčkom.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 9:32:07   
majana79
znorela bom

varuška vprašanje če sploh pride, J. noče spat in je siten za ****

user posted image

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

no, zdej mi je mal boljše user posted image

grem spet klicat v vrtec, če že vejo kdaj bo komisija

ne razumem zakaj tega ne dajo na net, ne pa da jim telefoni skoz zvonijo? al jih pa samo jst kličem in drugih staršev ne zanima? user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 9:43:54   
KatMat
jest tud ce pridem se zrihtat ne morem ker mam fensi stvari vse 36 štuser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 9:44:49   
maja1488
Jutro!

eelyy..user posted image user posted image  za očeta, naj čimprej okreva.

demonstracije..poden, da jih ni sram.


Hvala vsem za sožalje. Na pogreb M ne bo šla, ker bo tudi maša in bo predolgo trajalo. Smo pa zmenjeni, da gremo v soboto svečko prižgat. Na pokopališče hodimo vsi 4 in M ve, da so tam pokopani tisti, ki umrejo. Ji je pa 'fino', ker je tam tudi sestrica od mojga, ki je umrla kot dojenček in potem se ona z njo 'pogovarja', ji prinese rožice, risbice, pokaže nove stvari, kaj zna.... Je včeri sama rekla, da zdej se bo tut z babico pogovarjala in ji pokazala kaj vse se je naučila.

Z je tut vstala ob petih, M ob šestih in je prišla v sobo z darilom in na ves glas pela 'vse najboljše'. Danes jo grem iskat po kosilu. Kakega posebnega praznovanja pa žal ne bo letos...no mogoče nadoknadimo čez kak mesec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 9:45:00   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_


IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

hja, jest se bom preoblačila že v službi...ker moram popoldan na igrišče po mulce, s katerimi bomo imeli športno popoldneuser posted image user posted image . pa tavelikemu sem obljubila sladoled, če bo danes priden. in je bil. ampak, mali hudiček pa....user posted image ...prav cepetati je začel. pa zraven kriči, tuli, maha z rokami. 
sem mislila, da bo tale bolj miren, pa sem se zeloooo uštelauser posted image


Sem kar pomirjena, da ni naša edina taka. A se potem v vrtcu kej umirijo?Naši po mojem mal škoduje, da je edina in ima od vseh 300% pozornost. Upam, da bo bolje, ko/če bo šla v vrtec.
100% razlika v obnašanju pol k je vrtcu...vsaj naša



elly.....zasebni vrtec Miška



tud tija je mela danes auf ob 5ih...jao jao
v ZD v domzalah je en oglas za privat varstvo ce te zanima...sem ga glih dons prebrala k sm bla tam

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 9:45:45   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: majana79


ne razumem zakaj tega ne dajo na net, ne pa da jim telefoni skoz zvonijo? al jih pa samo jst kličem in drugih staršev ne zanima? user posted image


ker se nikomur ne da ukvarjat z netom user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
20.5.2010 9:55:32   
eelyy
Jutro!

Evo T. je imel budnico kar ob 3h zjutraj in se je zbudil,ker so mu lidlove plenice premočile in je bil skoraj do vrata mokeruser posted image in je pol rabi čas da je zaspal skoraj uro in poluser posted image
Mah jst bi ga dala v varstvo ker nam itak občina zdej daje subvenkcijo in bi rada da je med otroki,ker je zelo rad in bi se sigurno kakšna razlika poznala,pa še fajn bi bilo ker bi bila z novorojenčkom sama doma.

Kati:Jst bi ga dala v privat varstvo(če je več otrok noter?)drugač pa ne,je isto če ga dam mami da ga mirka...bi rada da če že plačam da se tko navadi enga reda v vrtcu,obnašanja itd.....

hvala zauser posted image .

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




najstniška varuška
mami007

ali bi dovolili, da vašega otroka varuje 15, 16, 17 letna varuška?

da (31%)

ne (69%)


Število vseh glasov: 330

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!