|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 42 43 [44]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
11.10.2010 21:16:48   
lean
na evo v teh pol ure se je mala totalno pobruhala, od kašlanja. Bogica user posted image  Sva jo na hitro stuširala in preoblekla in že spi naprej. Jutri ostane doma oziroma dopoldne jo bo čuvala babica, se moram udeležit delavnice preko zavoda.

čili grem na fb

_____________________________



(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
11.10.2010 23:02:09   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: lean

na evo v teh pol ure se je mala totalno pobruhala, od kašlanja. Bogica user posted image  Sva jo na hitro stuširala in preoblekla in že spi naprej. Jutri ostane doma oziroma dopoldne jo bo čuvala babica, se moram udeležit delavnice preko zavoda.

čili grem na fb


Jo čisto razumem, jaz tudi tako kašljam, da moram prav paziti, da se mi ne zgodi isto kot Nevi. Tudi mali je prej ob napadu kašlja še vedno nekaj čez vrgel (pa že trajaaaa)

_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
12.10.2010 6:44:11   
Anonimen
jutro!
evo moje 3 ure spanca so mimo zaspali sva ob 1 zbudile ob 4 tko da to je to,zdele čez 20 minut pa tamala dva v luft vržem tako da bom prišla na svoj račun,milo za žajfouser posted image
za službo nikjer nič ne najdem oziroma pošiljam prošnje ter življenjepis vendar niti enega odgovora nisem dobilauser posted image obup
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Mož*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
12.10.2010 7:07:22   
čili
Hehe larilu,malo spanja pa tolk energije.Bi mogla mene vidit po 6 urah spanja-za nikamor nisem user posted image ,pa bo treba delat...
Mož user posted image user posted image user posted image user posted image

Ažbe je po obrazu spet flekast in zdaj sumim grozdje user posted image ali je pa nova viroza na pohodu user posted image . Nos je bolje brez prospana ali claritina.Hb mu nisem dala,ker bi mislila ,da mu je to pomagalo.
Lep dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
12.10.2010 7:46:05   
sasek79
Dobro jutro!

Jaz se tudi  borim s kašljem. Imam takšen suh kašelj, ki me skoz draži. Kaj svetujete. Tudi nos imam danes bolj zabit. Zjutraj je bil Ažbe spet slabšega zdravja. Očitno sem ga jaz okužila. On ima moker kašelj.
Sem ga mislila dat v četrtek v vrtec, pa verjetno nima smisla, ker bo naslednji teden spet doma. Sedaj ga pazi moja mami. Mi je kar sitno, ker ga moram že 6.15 pripeljati za 10 ur. Jo kar namatra. user posted image

Larilu: Dobra si, da sploh funkcioniraš. Glede službe pa vem kako je trenutno stanje. Sploh ni razpisov, tam kjer pa so, pa ne prideš zraven brez vez. user posted image

Upam, da se bodo tele viroze kmalu umirile, drugače bomo vrtec samo plačevali, nič pa koristili. Midva sva v 6. razredu.user posted image  Koliko pa ve plačujete?

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
12.10.2010 8:00:14   
baby blue
Jutro

Joj koliko vas je bolanih... Stiskam pesti da se čimprej pozdravite... Tole vreme in viroze so popolna stvar da vsi zbolimo ja... Mi smo k sreči še vsi trije zdravi - zaenkrat... Vam pošiljam pikapoke za čimprejšnjo ozdravitev - tako mamicam kot mojim, našim in vašim otročkom...user posted image user posted image user posted image

Pa še tole pesmico
http://www.youtube.com/watch?v=Mn_MLSrFj5k

Aja za novo temo med malčki se pa lahko jst potrudim in pozanimam in malo poigram če želite? user posted image

Evo punce odprla temo Septembrčki2009 v Čvekamo o naših otrocih

http://www.ringaraja.net/forum/Septembr%C4%8Dki2009/m_5403910/tm.htm


< Sporočilo je popravil baby blue -- 12.10.2010 8:04:22 >


_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 42 43 [44]
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 42 43 [44]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?