|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 11:23:50   
JaLuca
 Tak pa sem vam jaz odprla novi del.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 11:36:42   
sasek79

IZVIRNO SPOROČILO: JaLuca

Tak pa sem vam jaz odprla novi del.


user posted image  Hvala, napiši še kdaj kaj. user posted image

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 12:01:30   
lean
user posted image user posted image

moram pojamrat, tako smo se veselili prvega zobka, zdaj pa joj user posted image

ni več stare Neve, skoz je zaspana pa spat ne more, posledično je brez energije, volje, v premikanju je kar nazadovala, takoj ko me izgubi iz vidnega polja je jok pa driskasta je, jest noče nobene kašice, še sadne ne. Edino kjer ostane nekaj časa, je v hojici. Naj pride moja Nevica nazaj user posted image

_____________________________



(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 12:10:11   
Rosca79
Opa... to pa ni kar takouser posted image bravo vse tastare, ki vstrajate naprej in seveda me tanoveuser posted image

No en dober dan želimuser posted image

Pa upam in veselim se z vami, da bodo vaši nadobudneži v vrtec sprejeti


(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 12:21:33   
Rosca79
Zobki pa tudi nam nagajajo. Je začela zadnje noči tako prov tulit ko se zbudi, ne jokat, se jo sliši verjetno po celi ulici. In to vsako urouser posted image

Š**** ima zunaj na trojkah ali štiricah, ne pusti pogledat, enke pa čisto pod površjem gričkov. Evo pa se je začelo...

Mož imam vprašanje zate: a se ti zdi Kiddy primeren za našo dečvo, ki se ne sme preveč pregrevat zaradi atopičnega, v mislih imam tisto mizico ki se tišči na trebušček. Sicer stolček mi je všeč, niso mi pa te njeni srbeči flekiuser posted image pa hvala za odgovor




(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 13:57:08   
yenny
Evo,sem nas najdla!user posted image
Mož-čestitam za vrtec!user posted image
Kateri vrtec pa je to,da so že tako pridni in pošiljajo odgovore?
Mi smo dali v Ciciban in kot gotavljam je naval ogromen,tako,da mi je že sedaj vse dol padlo!user posted image
Ne vem,a je danes tak dan,ali kaj je to,naša je sitna,da ni za nikamor!
Vstala ob 6,odspala eno turo,zdaj sem jo dala spet spat,pojma nimam kaj jo daje.
Možno,da je še kje kakšen zob,samo jaz ga nisem videla,kaj dosti pa tudi ne pusti.
Saj verjetno se pri vseh vidi najprej zob skozi dlesen in potem počasi ven,ali je možno,da kar pride od ne vem kje!user posted image
Še diplomirala bom!user posted image
Igrača je nobena ne zanima,jemo spet slabo,sprehod sva skrajšali,a ja pa Tv je crknil,tako,da sliko gledam v dnevni,zvok pa prihaja iz sobe od ta velike!user posted image

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 14:41:43   
mateja8
Ooooo....tretji del. Zdaj pa pridno pišimo in čvekajmo.

Z Vito sva iz razvojne. Vse o.k. Vita je razturala in se sprva smejela, potem pa ji je blo vsega dost in je doktorca slišala še njen glas.
Je rekla, da lepo sedi, se obrača in z zanimanjem spramlja stvari. Najraje opazuje obraze in rože. Ni mi dala nobenih vaj za spodbujanje gibanja in nama ni več treba it. Skratka super.

Žiga je izlet preživel brez travmatskih izkušenj. Brez bruhanja in driskanja. Sem tako vesela!!!

Ob štirih imam pa v vrtcu roditeljski, ker gre Žiga drug petek z vrtcem v šolo v naravi.



_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 15:48:19   
čili
Ohoho! user posted image user posted image user posted image

hvala JaLuca

Kako je lepo priti in imeti kaj brati...pridkane...

Punce jutri 12.30 randi v SN !!!  Jaz ,Mateja, Dolenjka. Mož bo žal odsotna. Katera je še iz Lj. ali okolice?

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 15:50:29   
čili
Sem hotla rečt še to da je bil Ažbe tudi 3 tedne siten,občutljiv ,ko mu je enkica ven bodla.

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 17:03:07   
lean
tri tedne user posted image , joj mene

sem komaj prej prepričala, da je eno uro odspala, po pol urnem joku. No, tečna je še zmer, ni pomagalo.

_____________________________



(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 17:08:05   
lean
IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

Ooooo....tretji del. Zdaj pa pridno pišimo in čvekajmo.

Z Vito sva iz razvojne. Vse o.k. Vita je razturala in se sprva smejela, potem pa ji je blo vsega dost in je doktorca slišala še njen glas.
Je rekla, da lepo sedi, se obrača in z zanimanjem spramlja stvari. Najraje opazuje obraze in rože. Ni mi dala nobenih vaj za spodbujanje gibanja in nama ni več treba it. Skratka super.

Žiga je izlet preživel brez travmatskih izkušenj. Brez bruhanja in driskanja. Sem tako vesela!!!

Ob štirih imam pa v vrtcu roditeljski, ker gre Žiga drug petek z vrtcem v šolo v naravi.




lepo se je vse izteklo. Pa še ni ti treba več it, midve se morave čez tri mesce it spet pokazat, da bodo vidli kako bo hodila. In ti se pol sekiraš, sicer so tud nama rekli, da je vse uredu, da povišan tonus zaenkrat ni pustil nobenih posledic, ampak vseen, da naj prideve, ker se včasih pokaže težava pri hoji.

_____________________________



(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 17:13:42   
Mož*
Kiddy sedež: Rožca, po moje je najbolje, da najprej poskusiš, kako ti otroček sede v sede. Saj je med mizico in telesom še kak cm, pa tudi ne tišči se neposredno, ker je vmes oblačilo. Material sedežev je pa zelo prijeten, Klemen bistveno manj švica kot v lupinici Maxi Cosi.

Mateja:user posted image user posted image user posted image za Vito!
A ja, vrtec je Ljubljana Center: enota Ledina. ki je bil prva izbira, saj je le 100 m oddaljen od nas, tja sta hodila tudi 2. in 3.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 17:18:15   
baby blue
uuuuu čvekice smo že na 3 delu user posted image user posted image

Lana je pa zadnje dneve tako tečna da je kar joj... Spat noče več kot pol ure dere se pa kar za neki brezveze... Še sama ne ve kaj bi rada user posted image




_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 17:46:05   
Rosca79
Ja, sej Mož, pri nas v BC ni ravno ene hude izbire sedežev pa sva skoraj vse sprobaleuser posted image V Kiddiju je sedela ko carica, je ravno fajn velika, da gredo roke fino nad mizico, sicer po teži še nekaj časa ni za tja. Sploh se ni zmenla, da sva jo s prodajalko pustile tam samo, se je čist zabavalauser posted image
Se kar ne morem odločit, ker sicer en star zdic od 15kg dalje sicer imamo, pa bi mogoče samo kakšnega Remerja ali pa Tobija, ta mi je všeč, kaj pa vem...najraje bi jo imela do enga tretjega leta kr v lupinci zravenuser posted image

Naša danes ne cmevka samo zdaj ko pleza po meni in grabi zavese kot nora, pa vse stvari mi je prej pospravla z mize...tko da sigurno je samo luna pa bo hitro minilouser posted image


(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 19:16:34   
TuBoLina_86
no, se vam po doooooooooooooooooolgem času oglasim user posted image user posted image user posted image mi imamo zaenkrat zunaj 2 spodnja zobeka, in HB brez kakršnih koli problemov ( driska... ).... samo slinimo se, pa vse nesemo v usta....

kako so kaj vaš user posted image ?

a se plazijo? hodijo po 4?

moj je tak leni, noče se plazit, ne postavljat na 4, edino kar je, je da lepo sedi in se igra, pa da se postavlja na nogice... user posted image user posted image user posted image user posted image tako mali, pa tako leni, hehe

kavico pa bom izpustila, mi je predaleč user posted image



_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 19:41:11   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: čili

Ohoho! user posted image user posted image user posted image

hvala JaLuca

Kako je lepo priti in imeti kaj brati...pridkane...

Punce jutri 12.30 randi v SN !!!  Jaz ,Mateja, Dolenjka. Mož bo žal odsotna. Katera je še iz Lj. ali okolice?


Super....končno mi bo uspelo prit.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 20:19:53   
mayathebee

IZVIRNO SPOROČILO: TuBoLina_86

no, se vam po doooooooooooooooooolgem času oglasim user posted image user posted image user posted image mi imamo zaenkrat zunaj 2 spodnja zobeka, in HB brez kakršnih koli problemov ( driska... ).... samo slinimo se, pa vse nesemo v usta....

kako so kaj vaš user posted image ?

a se plazijo? hodijo po 4?

moj je tak leni, noče se plazit, ne postavljat na 4, edino kar je, je da lepo sedi in se igra, pa da se postavlja na nogice... user posted image user posted image user posted image user posted image tako mali, pa tako leni, hehe

kavico pa bom izpustila, mi je predaleč user posted image



hello punce!! tudi mene že doooooolgoooooooooo ni blo tu...tak,da sem vas mogla kar fajn iskat,da sem vas našla user posted image user posted image user posted image pri nas pa smo danes bogi..Tajika ma vročino user posted image , danes popoldan je postala taka nejevoljna in samo bi spala...vročine je imela že 38,7% pa sem ji dala Calpol, zdaj pa spet pančka..prva dva zobka (spodaj) je dobila pred 3 meseci, do sedaj pa nič...mam občutek,da bodo spet zobki..a prvič ni imela vročine nič,samo pokukali so ven..edino slinla se je pa vse v usta dajala tak kot zdaj...saj se je prej tudi nasmejala in bila dobre volje a kaj ko se je kar naenkrat spet zjokala user posted image drugače pa je zelo hecna ko se s trebuha na ritko hoče dat in z ritko sili v luft z glavo pa navzdol user posted image user posted image zrven pa se oglaša "ama ma ma" user posted image user posted image



(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 20:22:16   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

IZVIRNO SPOROČILO: čili

Ohoho! user posted image user posted image user posted image

hvala JaLuca

Kako je lepo priti in imeti kaj brati...pridkane...

Punce jutri 12.30 randi v SN !!!  Jaz ,Mateja, Dolenjka. Mož bo žal odsotna. Katera je še iz Lj. ali okolice?


Super....končno mi bo uspelo prit.


A še katera jutri lahko pride v SN ob 12.30h??

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 20:22:26   
JaLuca
Andraž že lepo sedi, pleže nazaj, obračanje ni problema, se iz sedečega položaja spravi na vse štiri, se vleže na trebuh, pa iz tega položaja nazaj na štiri, pa se potem še lepo sede nazaj. Pa to izvaja, pa se tudi nekam premakne.

Sem pa mu ponoči prvo dojenje ukinila in je zdaj 3 noči prvo rundo odspal v kosu 4 ur, kar je user posted image , proti nonstop priklopu. Tudi pri prvih dveh sem to začela izvajati, ampak ful postopno, že na to sem ponosna, da je uspelo.
Mogoče sem ga tudi razvadila, ker se še zdaj ne sme zajokati, pa pride katera od punc in reče, da se Andraž joka in ga morem pocartati. Pa ponoči se je rad nosil, ker je imel na začetku kar močne krče in se je zvijal, pa jokal, pa da seveda ni katero od punc zbudil.

Ima pa 4 zobeka, so šli 2x po 2 ven, in je bil vsakokrat en teden ful tečen, nič mu ni pasalo, pa samo tekoča hrana, čist zmleta. V drugič si je celo dlesen ranil do krvavega, naslednji dan pa sta bila zobka zunaj.

sasek...ti praviš, da imaš 2 meseca dieto, da ni učinka, no pa prvo pri sebi uvedi mlečne izdelke, recimo za začetek vsaki 2 dan nekaj malega, nato mleko, na koncu pa jajce.
Tak sem jaz naredila.
Sem pa njemu probala dati kakšno skuto, pa usta zapere, razen pri smetani. Reakcije nisem opazila. Je pa tudi 2x doslej jedel palačinke (naredim z jogurtom, je pa vseeno jajce notri), pojedel z užitkom, pa tudi ni bilo nič. Tak da postopoma pri njemu malo probavam, ne dajem pa mu to vsaki dan.


(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 20:45:16   
yenny
Midve bi šle na randi pa imava plavanje!user posted image
no saj tudi plavanje je v redu,samo jaz bi oboje!
danes smo po Rudniku iskale nove čeveljčke,na pol sandale bi rada ina našle en velik nič!
Zgleda,da ima naša visok nart in ji dobro stojijo samo taki bolj konkretni,ki so fino zaprti.
Vse ostalo sicer damo gor,ampak potem se na vrh naredi buhteljček!
Nadaljujemo z iskalno akcijo v soboto!user posted image

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 22:00:37   
Rosca79
Medve pa imava kontrolo pri P, tako da jutri sigurno ne uspeva prit v LJ. Ve se pa imejte čimbolj fajn... vas bi pa tud jst rada nekoč spoznalauser posted image



(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 23:04:17   
Mož*
Dober večer vsem starim/novim!
Naš je pa takooooo prijazen. Poplava zlogov, ljubčkanje, lasanje, grizenje..... Buden je kot partija; vstane med 6.-7.00; danes je spal v SN 40 minut in šel spat ob 22.15. Pol noči še vedno user posted image user posted image user posted image , a si postreže kar sam.
Vstaja, kjer le lahko; vedno pa, kjer vidi kabel ali mobilca. Kadar prime predmet z obema, se, potem, seveda, zvrne. Plazi se dober mesec.
Zob ima le eden.

Danes sva z BBK v Super-novi kupili izvrstna lesena kužka, ki ju dojenček za vrvico vleče za sabo. Klemen je bil navdušen, lep, zaobljen kužekm z majavim repkom, nobene plastike, nobene baterije.
Rožca, s Klemnom sva preskusila vse vrste sedežev v BC, saj sem imela naročenega Tobija. Kiddy je visoko zmagal.
Saj sem jih že rangirala, pa bom še enkrat:
Kiddy Confort pro
Maxi Cosi Priori
Peg Perego Duofix
Tobi
Römer King plus


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 23:05:07   
sasek79
Jaz nisem imela jutri v planu hodit v Lj, čeprav bo vreme kar pravo, ker nimam klime v avtu. Mogoče si pa namislim jutri dopoldne in pridem. Od doma bom morala iti okrog 10-10.30, ko bo mali zaspan, domov pa okrog 14.00. Me je porihtal mali, a ne!!!! user posted image

Kje se pa dobivate, da vas najdem, če me kaj piči?

JaLuca: Bom počasi začela z mlekom in jajci. Čakam še, da naša zdravnica pride z bolniške in ji nesem izvide pokazati. Nebi rada, da prebere na izvidu, da mora biti mamica še naprej na strogi dijeti, jaz pa bi z dieto prekinila brez posveta z njo. Upam, da bo 3.6. že delala, ko imamo posvetovalnico.
Kako pa si ukinila eno nočno dojenje? Pri nas nimamo uspehov. Je takoj jok in protest.

< Sporočilo je popravil sasek79 -- 20.5.2010 23:17:02 >

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
20.5.2010 23:37:30   
Mož*
V SN se dobivamo na dveh lokacijah. Jutri se dobijo v piceriji zgoraj, nasproti dvigala, oz. StiefelKöniga. 

_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 6:40:02   
JaLuca
IZVIRNO SPOROČILO: sasek79

Kako pa si ukinila eno nočno dojenje? Pri nas nimamo uspehov. Je takoj jok in protest.


Ukinila sem samo prvi podoj, ki je bil že kar ob 23 uri. Ostali so še enaki, oz. sem opazila, da se zdaj budi potem med posameznimi na uro in pol. Se pa moreš sama odločiti, jaz sem bila že ful zmantrana, pa popoldan se tak ne morem niti malo vležt, ker me rabita punci. Pa vidla sem tudi, da se je samo priklopo, vlekel pa ni kaj dosti.
Malo več cartanja, je bilo malo joka ampak bolj milo, ko je pa bil malo bolj glasen, sem ga malo zazibala, aja pa zraven mene leži, tako da ima občutek, da ga nisem pustila. Bo pa celoten proces trajal kar dolgo, ker grem res počasi. Tudi pri puncah sem naredila isto, pa čeprav je prva rabila še potem 2 leti, da je prespala prvo noč, torej pri treh letih, še danes rabi bolj malo spanja. Druga pa je potem prespala prvo noč, ko je bila stara eno leto.

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?