|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 8:35:46   
mateja8
Dobro jutro,

js pijem jutranjo user posted image , Vita je v posteljici in js sm bla prepričana da spi, ker je bila popolna tišina. No in grem gledat kako spi in vidim da Vita sedi v posteljici in se igra z vrtiljakom. To ji še nikoli ni ratalo in sploh ne vem kako se ji je uspelo dvignit, ker je po nogicah še vedno čisto lepo pokrita. user posted image  Vsak dan me preseneti. Tako, da zdaj mislim, da je čas da posteljico spustimo na spodnji nivo, da me še kdaj ne preseneti s čim drugim.

Vreme je pa kot nalašč za sestanek v SN. Komaj čakam, da vidim kolk so drugi otročki večji od Vite, ker mi je včeraj v razvojni rekla, da je kratka.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 8:53:51   
JaLuca
IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

Vreme je pa kot nalašč za sestanek v SN. Komaj čakam, da vidim kolk so drugi otročki večji od Vite, ker mi je včeraj v razvojni rekla, da je kratka.


Andraž pri 6 mesecih 63,5 cm. Lucija je bila 63 cm. Njuna sestrična pa pri enem letu meri 71 cm, Lucija pa je bila pri enem letu 72 cm.
mi smo tudi bolj pri tamalih.
Pa ni bila Vita celo prej rojena?

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 9:05:04   
lean
Dobro jutro

pri nas je nejevolja pokazala zobe, dobesedno, zunaj je drug enkica. Sam bolj ko rineta ven, bolj se vidi, da rasteta nekoliko navznoter, a je to možno da so že prvi zobki krivi, ali se bo to zravnalo, še nisem vidla, kako ven kukajo zobki.

tubolina našo kar dajejo zobki, plazi se še ne, poskuša, sam nikamor ne pride. Saj verjetno ni len, samo mu še najbrž ni ratalo vsega skupaj skombinirat. Saj se bodo še vsi, eni se pač začnejo plazit šele ko shodijo, jaz se ne obremenjujem s tem, bo že ko bo pripravljena.

mateja user posted image  Vita, bo hitro vse nadoknadla

uživajte v SN in pridno čvekajte pol pa kaj poročajte še nam user posted image

_____________________________



(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 9:05:35   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: JaLuca

IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

Vreme je pa kot nalašč za sestanek v SN. Komaj čakam, da vidim kolk so drugi otročki večji od Vite, ker mi je včeraj v razvojni rekla, da je kratka.


Andraž pri 6 mesecih 63,5 cm. Lucija je bila 63 cm. Njuna sestrična pa pri enem letu meri 71 cm, Lucija pa je bila pri enem letu 72 cm.
mi smo tudi bolj pri tamalih.
Pa ni bila Vita celo prej rojena?


Ja, Vita je bla en mesec prezgodaj rojena in je bla dolga 46 cm. Pri šestih mesecih je bla velika 64 cm, zdaj pa ne vem kolk je. Men se ne zdi majhna. user posted image  

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 9:06:50   
sasek79
IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

Dobro jutro,

js pijem jutranjo user posted image , Vita je v posteljici in js sm bla prepričana da spi, ker je bila popolna tišina. No in grem gledat kako spi in vidim da Vita sedi v posteljici in se igra z vrtiljakom. To ji še nikoli ni ratalo in sploh ne vem kako se ji je uspelo dvignit, ker je po nogicah še vedno čisto lepo pokrita. user posted image  Vsak dan me preseneti. Tako, da zdaj mislim, da je čas da posteljico spustimo na spodnji nivo, da me še kdaj ne preseneti s čim drugim.

Vreme je pa kot nalašč za sestanek v SN. Komaj čakam, da vidim kolk so drugi otročki večji od Vite, ker mi je včeraj v razvojni rekla, da je kratka.


Oj!

Sem se odločila, da grem danes v Lj. Če nama znese, vas prideva pogledati, da pokažem našega debelinkota Ažbeta in da kakšno rečemo v živo. user posted image

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 9:14:27   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: sasek79

IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

Dobro jutro,

js pijem jutranjo user posted image , Vita je v posteljici in js sm bla prepričana da spi, ker je bila popolna tišina. No in grem gledat kako spi in vidim da Vita sedi v posteljici in se igra z vrtiljakom. To ji še nikoli ni ratalo in sploh ne vem kako se ji je uspelo dvignit, ker je po nogicah še vedno čisto lepo pokrita. user posted image  Vsak dan me preseneti. Tako, da zdaj mislim, da je čas da posteljico spustimo na spodnji nivo, da me še kdaj ne preseneti s čim drugim.

Vreme je pa kot nalašč za sestanek v SN. Komaj čakam, da vidim kolk so drugi otročki večji od Vite, ker mi je včeraj v razvojni rekla, da je kratka.


Oj!

Sem se odločila, da grem danes v Lj. Če nama znese, vas prideva pogledati, da pokažem našega debelinkota Ažbeta in da kakšno rečemo v živo. user posted image


Super.......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 9:57:57   
yenny
Popoldan pričakujem obširno poročilo o današnjem randiju!!!!user posted image
Moram vedeti kaj se dogaja,tako,da lepo prosim!user posted image
No,naš glava družine je ostal doma,beri obležal z bolečim kolenom.user posted image
Premika se z berglami in čudnim izrazom na obrazu!user posted image
Zdaj imam pa tri otroke,še dobro,da je vsaj en dopoldan odsoten.
To pri nas zgleda nekako tako-če boli mene se nekako vlečem,vsaj toliko,da poštimam njne zadeve.
Če boli njega pa pomeni ležanje!
Ne,saj verjamem,da ga res boli,samo je pa hecen,kaj naj!user posted image
Naša je danes nekoliko boljše volje,upam,da je ne bo minila!
Mene pa spet nekaj glava hoče boleti,tako,da gremo po starem naprej.

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 10:17:18   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

IZVIRNO SPOROČILO: sasek79

IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

Dobro jutro,

js pijem jutranjo user posted image , Vita je v posteljici in js sm bla prepričana da spi, ker je bila popolna tišina. No in grem gledat kako spi in vidim da Vita sedi v posteljici in se igra z vrtiljakom. To ji še nikoli ni ratalo in sploh ne vem kako se ji je uspelo dvignit, ker je po nogicah še vedno čisto lepo pokrita. user posted image  Vsak dan me preseneti. Tako, da zdaj mislim, da je čas da posteljico spustimo na spodnji nivo, da me še kdaj ne preseneti s čim drugim.

Vreme je pa kot nalašč za sestanek v SN. Komaj čakam, da vidim kolk so drugi otročki večji od Vite, ker mi je včeraj v razvojni rekla, da je kratka.





Oj!

Sem se odločila, da grem danes v Lj. Če nama znese, vas prideva pogledati, da pokažem našega debelinkota Ažbeta in da kakšno rečemo v živo. user posted image


Super.......user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 10:32:46   
katka11
IZVIRNO SPOROČILO: čili

Sem hotla rečt še to da je bil Ažbe tudi 3 tedne siten,občutljiv ,ko mu je enkica ven bodla.


ooooo nas azbe je tid za pop.....
ponoci se zbuja kar naprej, podnei je siten ker ni naspan, ajoooooj!!!!!!
cez vse to se moj prehlad, pa slab dan, pa smo zmagal!!!
no trenutno spi, mami pa namest da bi mal pospravila in to visi tuki na RR.
ma sem mal brala glede prehrane pa to. sej verjetno ste ze predelale pa nisem mela casa prebrat. kako kaj jejo vasi skorcki? nas je zjutri sadne kasice, poem mesno zelenjavne, potem pa se kasico - hipp mlecno, zjutri in zvecer pa se podoji. kako ste kaj s kruhom ipd?

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 10:42:24   
mateja8
Mi jemo vse po spisku.
Zjutraj mlečno kašico, malica je sadna, kosilo je z nami, popoldanska malica je skutica, jogurt ali polenta ali gres. Pozno popoldne spet sadje in za večerjo mlečna kašica + jogurt. Dopoldansko malico nadomestimo tudi s hrenovko, ki jih vita obožuje in kruh zraven, ali pa kruh namazan s sirčkom ali  pa pašteto.
No saj si dojela da jemo vse. Dojimo se ne, ker je to zavrnila že pred dvemi meseci in full joka če ji joško rinem, pa kar miži in se zmrduje.

Js ne kompliciram in ji dam vse. Od kruha do testenin, jogurta, polente s kravjim mlekom, itd...

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 13:02:12   
katka11
user posted image mhm.... zanimivo... bo treba mal nehat kompliciratal kaj??? pa druge?


(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 13:43:13   
Rosca79
No končno sva od P, nič novega samo izvide iz bolnice oddale, pa slišale nekaj jamranja čez to našo ubogo kožouser posted image
Doma sva se v ihtenju komaj uspele še previt pred počitkom. Noče več ležat na previjalni...kar se da grabi naokoli, pa sedela bi madam, jst pa da ji plenico na glavo montiram al kamuser posted image nama je previjanje že nekaj časa uspeh, ampak zdej je pa že mission impossibile, se vrti in leze, dviga na vse štiri, ni da ni

Aja pa Tubolina in Mayathebee welcome backuser posted image pa Jaluca in Katka11 spet pozdravljene!

Mateja zdej mi je pa jasno od kje vaši princeski tista bedrčkauser posted image pridna punca

Katka11 midve sva dons spale od 7 zjutri do 9h zjutri, ponoči pa sem jo mirila ko se je praskala do krviuser posted image
Sva pa spet pri uvajanju jabčka in korenčka in postopoma naprej, da vidimo reakcije na koži, ostalo dojenje x-krat na dan, pa se kar uspešno redi

Pa medve bi tud zdaj rajš čvekale tam z vamiuser posted image ...

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 13:53:59   
lean
IZVIRNO SPOROČILO: katka11

user posted image mhm.... zanimivo... bo treba mal nehat kompliciratal kaj??? pa druge?




jaz grem tud bolj počas, saj to da še ne uživajo vsega še ne pomen, da kompliciramo. To itak poslušam vsak dan, nazadnje sem od prijateljice, ki trenutno dela v vrtcu in pravi, da naj čimprej uvedem vsa živila, ker bo moja punčka šla v vrtec še pred enim letom in bo mogla tam jesti tisto kar jim dajo. Pravi da je zelo hudo, ko nekateri otroci včasih cel dan jejo kruh, ker ničesar nočejo oziroma sploh ne poznajo živila.

Po drugi strani pa se je naša punca že malo naveličala dosedanje hrane in sem tako počas začela uvajat nova živila. Prejšnič sem ji v špinačo zmiksala tako tud hrenovko, dajem ji tudi mlečne izdelke, no sirčka še nisem. Je že tudi testenine in rižo pa kruh oziroma bolj žuli žemljico ali skorjico. Danes sem ji dala gres, katerega sem skuhala v vodi pa malo sem dodala navadnega mleka. Upam da ne bo reakcije.
Je pa še veliko stvari, katere ji nisem dala, na primer ribo,..
Poleg tega pa se še med obrokami dojive, ne samo zjutraj in zvečer ter ponoči. Odvisno kakšen dan več, kakšen dan manj.

Obroki: trenutno ji poskušam dodat še en obrok GH, tako da bo zdaj imela štiri in sicer.Okrog devetih mlečna kašica, potem okrog enih mesno ali zelenjavno ali testeninsko kosilo. Potem okrog štirih sadna malica in zvečer okrog pol sedmih spet pa spet mlečna. Ima pa trenutno obdobje, ko večkrat poje zelo malo, včasih celo samo par žličk. Mogoče pa so temu krivi tudi zobki, ne vem.

mateja me pa zanima, kako pa Viti daš kruh s pašteto ali s srčkom, da bom vedla za pol, ko bove tud midve tako daleč prišle.

_____________________________



(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 13:58:55   
lean
katka: uf, sem se razpisala, upam da ti bo v pomoč

_____________________________



(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 14:08:00   
lean
rosca user posted image  jo kar vidim na previjalni, naša se še ne daje sama sede pa jo komaj previjem. Jo podkupujem z vsem kar najdem v previjalni: z različnimi tubami od krem, z glavnikami, igračami...  

_____________________________



(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 14:27:17   
vila MaLiNa
IZVIRNO SPOROČILO: lean

rosca user posted image  jo kar vidim na previjalni, naša se še ne daje sama sede pa jo komaj previjem. Jo podkupujem z vsem kar najdem v previjalni: z različnimi tubami od krem, z glavnikami, igračami...  


Ja pri tehle naših vrtavkah se js treb res znajtiuser posted image

Pa pri moji se je treba še znajti kako jo uspavati, kako ji hrano poturiti... ahjajuser posted image

Mi2 s Saro greva tudi počasi pri hrani se nama zaenkrat nikamor še ne mudi. Je pa tako, da zjutraj imava dojenje, dopoldne sadje al pa sadni frutek, za kosilo kakšna enolončnica ali juha z zakuho, riba, makaroni... Najraje ima pa juhiceuser posted image  pa potem pop. zopet mogoče kaj sadnega ali pa kar dojenje, za večerjo pa hippovo kašico in nato zopet dojenje. Mi je pa paparica kar v pomoč.

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 14:35:38   
vila MaLiNa
Aja... s hrenovkami in paštetami bom pa sama še kar nekaj časa počakalauser posted image .

Danes sva že bile na špancirju in je prav pasalo.. nobenega vetra, nikjer nobenega, svež zrak, dišeč vonj... ahja....

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 15:09:05   
mayathebee
hello čvekeuser posted image user posted image

Rosca79 hvala za dobrodošlicouser posted image user posted image

Naša pupa zdaj spi...čez noč je vročina na srečo padla in je danes spet tista stara nasmejana babikauser posted image user posted image user posted image user posted image . Sicer sva bili pri P.
a je rekla zdravnica,da gre najverjetneje za kratko virozico in da je zelo vredi to,da je padla vročina že...user posted image user posted image user posted image

Drugače pa kaj se hrane tiče ji pa tudi probavam dajat čimveč zelenjave, ker sadje itak obožuje (izogibam se le še jagodam in kakim oreščkom,pa tudi medu ji nisem dajala še ter jajčk) in mlečne kašice,
od zelenjave pa zaenkrat gresta v slast le krompirček in korenček...špinača je pa prej vse drugje kot v ustihuser posted image user posted image prav posrečena je, kaki obrazek naredi ko ji ponudim zelenjavouser posted image user posted image user posted image ..

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 15:20:15   
Rosca79
Mi tudi nismo nikoli kompliciral, je šlo vse tako nekako s tokom, zdej imamo pa malo bolj zakomplicirano hranjenje, nego...tako da vse tudi ni za vse otročke ob istem času uredu
Smo imeli pa že točno isti razpored hranjenja kot Vila Malina

Hrenovko bo pa naša verjetno jedla ko bo znala smučatuser posted image ...takrat pa res paše kakšen hot-dog, o pašteti pa rajš ne bi

Lean točno tako ja, vse samo da se zamoti za tistih deset sekund, da plenico dam pod rito pa čimhitrejš zapnem, oblačiva se zelo redko še na previjalni

Vila Malina user posted image sej bo boljš

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 15:24:20   
Rosca79
user posted image user posted image user posted image super Mayathebee, samo da sta boljše s tvojo pikico

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 15:31:28   
mayathebee

IZVIRNO SPOROČILO: Rosca79

user posted image user posted image user posted image super Mayathebee, samo da sta boljše s tvojo pikico


Hvala...jaz sem tudi full vesela...user posted image user posted image upam,da bo tako tudi ostalouser posted image ..zunaj tak lep sonček in me prav mika da bi jo peljala vun..a naj še le počiva lepo noter in pije čajčka...ga ma full rada..skoraj bolj kot mlekouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 16:58:13   
mateja8
Danes sva bli z Vito na prvem srečanju v SN in občutki so fenomenalni. Za druge ne vem ampak js sm se mela full lepo. Druženje s čili, sesek79 in dolenko je blo prav fajn. 2 Ažbeta in Maks pa seveda naša malo manjša Vita. Joj so proti naši palčici fantje pravi korenjaki, ki že veselo kobacajo in stojijo.

Čili in Ažbe sta taka sončka, da kar žarita in sta skos nasmejana. Dolenjka in Maks sta zabavna predvsem pa luštna, da bi Dolenjka lahko res računala, ko bi ga ljudje gledali. Sasek in Ažbe pa sta se mi zdela tako simpatična s tem Ažbetovim kobacanjem in vstajanjem. Ažbe je res živahen otroček. Vsi pa so popolnoma nezahtevni in so tako lepo sedeli v vozičkih, jedli, pili in se pogovarjali in frulili.

Spile smo kavico, pojedla pico in klepetale. Vita je na poti domov omagala še predno sva prišli na avtocesto proti dolenjski. Še nikoli ni tako hitro zaspala in to je bil res naš rekord. Po moje je rabila točno 2 minuti in pol.user posted image  Sva čili in js matrali najina sončka, da sta potem samo dol padla.

Lepo je bilo in se priporočam še za kdaj. user posted image

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu mayathebee)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 17:08:19   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: mayathebee


IZVIRNO SPOROČILO: Rosca79

user posted image user posted image user posted image super Mayathebee, samo da sta boljše s tvojo pikico


Hvala...jaz sem tudi full vesela...user posted image user posted image upam,da bo tako tudi ostalouser posted image ..zunaj tak lep sonček in me prav mika da bi jo peljala vun..a naj še le počiva lepo noter in pije čajčka...ga ma full rada..skoraj bolj kot mlekouser posted image user posted image user posted image

mayathebee user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojo pupiko.

Pa kje ste ve sonček vidle, ker pri nas je pred petimi minutami še dežavalo in je prav turobno vreme. A nam lahko mal sončka pošljete??

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu mayathebee)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 19:31:07   
sasek79
IZVIRNO SPOROČILO: lean

rosca user posted image  jo kar vidim na previjalni, naša se še ne daje sama sede pa jo komaj previjem. Jo podkupujem z vsem kar najdem v previjalni: z različnimi tubami od krem, z glavnikami, igračami...  


Pri nas je tudi skoz bitka na previjalni. Se skoz obrača, sedi, kobaca, pleza, stoji,... Se moram prav psihično pripravit in oborožit s predmeti, da uspem plenico dat gor. Ostalo (umivanje, oblačenje, mazanje,...) prakticiram v vseh drugih pozah. user posted image

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 19:43:19   
sasek79

IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

Danes sva bli z Vito na prvem srečanju v SN in občutki so fenomenalni. Za druge ne vem ampak js sm se mela full lepo. Druženje s čili, sesek79 in dolenko je blo prav fajn. 2 Ažbeta in Maks pa seveda naša malo manjša Vita. Joj so proti naši palčici fantje pravi korenjaki, ki že veselo kobacajo in stojijo.

Čili in Ažbe sta taka sončka, da kar žarita in sta skos nasmejana. Dolenjka in Maks sta zabavna predvsem pa luštna, da bi Dolenjka lahko res računala, ko bi ga ljudje gledali. Sasek in Ažbe pa sta se mi zdela tako simpatična s tem Ažbetovim kobacanjem in vstajanjem. Ažbe je res živahen otroček. Vsi pa so popolnoma nezahtevni in so tako lepo sedeli v vozičkih, jedli, pili in se pogovarjali in frulili.

Spile smo kavico, pojedla pico in klepetale. Vita je na poti domov omagala še predno sva prišli na avtocesto proti dolenjski. Še nikoli ni tako hitro zaspala in to je bil res naš rekord. Po moje je rabila točno 2 minuti in pol.user posted image  Sva čili in js matrali najina sončka, da sta potem samo dol padla.

Lepo je bilo in se priporočam še za kdaj. user posted image


Tudi midva sva se imela lepo. Ažbe je tudi kar hitro zaspal in spal 1,5 h user posted image . Za pot domov sva potrebovala celi dve uri. user posted image   Preostale pou ure sem nu skoz pela in ga zabavala, da ni bilo sirene. Je bila takšna gneča na cestah, da sva potrebovala cca. eno uro, da sva prišla iz Lj. Upam, da se vam še kdaj pridruživa. user posted image  Aja, Ažbe, Vita in Maks so res zelo cartkani, predvsem pa zelo pridni. user posted image  Čez kakšen mesec ali dva, bo verjetno že bolj živahno, ko bodo vsi septembrčki lazili okrog, mamice jih bomo pa lovile. Vprašanje, če se bo dalo takrat v miru pojesti pico ali tortico. user posted image

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?