|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
21.5.2010 23:10:51   
Rosca79
Ma super da ste se imele fajn, sem vam kar malo fovžuser posted image sej bova midve tud pršle samo kakšna dan, dva prej morava splanirat

Smo pa malo prej predelal izkušnjo padca s postelje - se je kar dobr izšlo, imava dost nizko postlo
Jo je ati zabaval pa sm hitro skočila pospravit blazino v dnevno in slišm trum bum, je pa dragi najin zaspal v sekundi ona pa v tadrugi sekundi okrog in okrog
So se mi noge kr pogumile, joj joj

Pa eno prespano nočkouser posted image

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
22.5.2010 8:17:51   
mateja8
Jutro....

joj, padca mi še nismo izkusili, ker še bol ali manj pri meru sedimo in se obračamo. Pa saj to ponavadi skoraj vsi izkusijo.
Vito je včerajšnje sestankovanje tako utrudil, da je ob pol sedmih zvečer pala dol in spala skoraj do osmih zjutraj. To je najin rekord v nočnem spanju. user posted image  Zdaj me pa zanima koliko bo spala podnevi glede na to, da jo zadnje dni neki meče in slabše spi. Sam jedla bi. Kar naprej. Danes je že zmazala eno šalico mlečne kašice, zdaj gremo pa mal bajto v red spravt, pol pa vn. Sem neki rožic kupila in jih je treba zdej posadit.

Lepo soboto vam želim.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
22.5.2010 21:35:50   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: Rosca79

Ma super da ste se imele fajn, sem vam kar malo fovžuser posted image sej bova midve tud pršle samo kakšna dan, dva prej morava splanirat

Smo pa malo prej predelal izkušnjo padca s postelje - se je kar dobr izšlo, imava dost nizko postlo
Jo je ati zabaval pa sm hitro skočila pospravit blazino v dnevno in slišm trum bum, je pa dragi najin zaspal v sekundi ona pa v tadrugi sekundi okrog in okrog
So se mi noge kr pogumile, joj joj

Pa eno prespano nočkouser posted image




padci user posted image tudi meni je padel... groza...se nočem spominjat. mi je user posted image rekel ,da dobro da se to ni pri njem zgodilo,ker bi ga user posted image ... Samo ,da pa zaspi zraven ga pa res user posted image user posted image user posted image

V SN je blo super! punce super! otročki za požrt! Rosca ti kar splanIri in potem povej kdaj... PRIDEMO user posted image Pa če bo toplo lahko kako zunanjo opcijo poiščemo.

Dans sem pa spala z malim popoldan 1,5 ure.Sem bila s prijateljico na čveku in sem bila ob polnoči šele doma,pa potem še lačna pa tuš pa vas prebrat pa sem ob enih šele zaspala.Mali pa 7.00 pokonc .Klasika:mami čist zdelana.Še dobro da sem bila pri mojih starših na kosilu in potem še v postli...in da se me je mali usmilil in spal 2 uri.Ampak zvečer ko imam pa možnost it spat pa NE user posted image .kO JE MIR V HIŠI NISEM VEČ TOLIKO UTRUJENA.

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
23.5.2010 10:52:41   
Mož*
Dober dan!
Vidim, da ste se imele lepo v SN, drugič skoraj sigurno ne bova manjkala. Mi smo bili na morju, kjer smo uspeli uredit vse pri notarju, oddati pooblastila odvetniku, potem smo vozičkali, vrtnarili, obreziovali grmičke. Klemen je ful užival, kamni, kamenčki, travice, mravlje... Celo spal je 2x po 3/4 ure čez dan v vozičku.
Klemen se še obilno doji, a tudi pri gosti hrani je pravi gurman. Ne je sicer gromozanskih količin, a poskusi vse zelo rad. Najraje ima zelenjavne minneštre, pa makarone s kaprami, pinjolami in olivnim oljem, pa špagete z baziliko, parmezanom in malce olivnega olja, sveže ribice. riži-bizi. Na kruhu svež drobnjak s skuto, ali pa kruh s čisto tanko namazanim sirnim namazom. Pa, seveda, mlečne kaše hipp, ki se mešajo z vodo, (najraje ima probiotično, v katero umešam par žlic sadja). Paštet, hrenovk, mesnih izdelkov, ipd. , mu ne dajem nikoli, ker tega skoraj ne uporabljamo. Od mesa je 2x poskusil purana, ker je meso pri nas le redko na jedilniku.




_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
23.5.2010 21:47:56   
čili
takle mamo...zatišje pred nevihto user posted image user posted image user posted image

Smo bili na splavu na Ljubljnici,jedli ,pili...Je moja sestra praznovala RD. Ažbe je pa v vozičku na splavu spal ko dojenček user posted image eno uro user posted image .Najbol fajn je blo pa to da so vsi brez otrok komaj čakali, da ga mal popestvajo. In si je mali privoščil vse oblike gibanja,saj so ustregli vsem njegovim željam.,razen štrbunku v vodo...

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
24.5.2010 8:26:22   
mateja8
Dobro jutro.....

...mi smo bli včer na hrvaškem. Smo šli na grob rožice posadit. Mala je 2 uri in pol v avtu pela, se smejala, igrala, grulila, brcala in podobno, zadnjih 10 minut vožnje je pa zaspala. Pol je bla pa mal sitna in sem jo dala spat čez kake pol ure in ga je vlekla 2 uri. Nazaj je bla v avtu pa ista pesem. Nič spanja, samo pogovarjanje, igranje in vse kar sodi zraven.

Zadnje dni zvečer pred sedmo omaga in gre spat in spi do osmih. To tolčemo vse rekorde. Moram hitro potrkat.

Danes ima Žiga zobarja in to bo veselica, saj se ga nadvse boji, pa bo šel prvič. Upam, da nama bo uspelo mal usta odpret.



_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
24.5.2010 8:37:20   
sasek79
Dober dan!

Pri nas vse po starem. Vikend b.p. Ažbe ima skoz šove ponoči. Zjutraj pa vstaja že ob šestih. Ati mu je že zagrozil, da bo šel v svojo sobo spat, ker smo ga eno noč nosili tri ure (med eno in četrto ponoči). Mali se ne pusti zmesti, ker ve, da mamica ne bo tega dovolila. user posted image  Sem pa tako utrujena, da bi lahko stoje spala.

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
24.5.2010 9:16:54   
Mož*
Dober dan, že nazaj z jutranje vožnje na servis, potem sem pa z drugim avtom še moža v službo zatgnila. Včeraj sva s Klemnom na talentih pridno navijala in pošiljala glasove, najina Maja je dobila največ glasov. Kakšen glas ima.user posted image Mal šel spat okoli 23.00 in vstal ob 6.30, vmes na pol-priklopu. user posted image user posted image user posted image Strašno so ga mučili vetrovi, očitno je bilo včeraj preveč zelenjavnih jedi, pa tudi ajdovo-pirin domaći kruh je poskušal.
Mali je vsak dan bolj crkljiv, daje poljubčke, kar napade meuser posted image user posted image user posted image , na ves glas se smeje, na veliko čeblja, pravimo mu "tetec", ker so črka t in zlogi tete, tetu, tette, ti, tata, zelooo priljubljeni.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
24.5.2010 11:11:42   
baby blue
Dober dan

Mož kdo pa je potem zmagal na Talentih?.. Jst nisem gledala do konca sem pri VIP talent šov omagala user posted image

Drugače se pa zdejle javljam iz službe sem prišla neki na hitro narest Lana je pa zunaj na vrtu pri mojim ami in tetkici user posted image Tak da jo lepo skozi okno vidim in poslušam kako poje se smeji in vriska...

Drugače se pa zadnje čase zelo trudi na noge postavt pa po vseh štirih se plazit... Štrajka mi pa pri hrani sploh ne je več toliko kot je prej... Zdej vsakič poje par žličk pa je to to...


_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
24.5.2010 11:38:46   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

Dober dan

Mož kdo pa je potem zmagal na Talentih?.. Jst nisem gledala do konca sem pri VIP talent šov omagala user posted image

Drugače se pa zdejle javljam iz službe sem prišla neki na hitro narest Lana je pa zunaj na vrtu pri mojim ami in tetkici user posted image Tak da jo lepo skozi okno vidim in poslušam kako poje se smeji in vriska...

Drugače se pa zadnje čase zelo trudi na noge postavt pa po vseh štirih se plazit... Štrajka mi pa pri hrani sploh ne je več toliko kot je prej... Zdej vsakič poje par žličk pa je to to...


Včerajšnja zmagovalka je bila Maja Keuc (št. 10) iz Mb, uvrstila se je še jodlarka Tina (žirija je izbirala med jodlarko in dedkom in vnukom).
Naš je pa pri hrani pravi gurman, takega še nismo imeli. Ne je sicer velikih količin, ampak z užitkom poskuša stvari. Obrok ima pa tam okoli 140g.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
24.5.2010 12:18:41   
baby blue
Uuuu super... Maja je bila moja favoritka... Čestitke za zmago...

Hrana... Ah sej naša je tud gurmanka proba vse kar ji dam in do sedaj je še zmeri vse pojedla ampak zadnje dni pa poje samo po par žličk in to je to... Je bila zmožna pojest tud 190 g zdej pa če poje 1/3 je velik... Včasih jo kar ven meče al pa se ji sploh ne da več ust odpirat... Ne vem kaj jo matra... Mogoče so pa zobki user posted image user posted image ha ha I wish user posted image user posted image


_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
24.5.2010 13:28:00   
čili
Hojla na hitro...

Mi ga mali biksa in me hoče celo,zdajle se je pa celo malo zaigral. Mislim da je drugi zobek user posted image . Se je zdajle najedu ribje čorbice,ne vem, če ni blo več kot 200 ml.Je bila res dobra in sva komaj kaj pustila za user posted image in Žana. KO jaz kuham mu gre noro v slast,ostale kupljene kašice pa ne več.Že poje ,greva na sprehod...
Pozabili smo gledati talente user posted image . Čudno da se Žan ni spomnil.Je bil najbrž preveč pod vtisom dneva,ka je z gasilskim čolnom šibal po Ljubljanici user posted image user posted image .Čudno da je sploh lahko spal.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
24.5.2010 14:05:19   
mateja8
No naš Žiga je preživel zobarja. Mu je samo vse razkazala in zobe pregledala in sta se zmenila, da naslednjič bosta pa črvičke pregnala. user posted image

Vita je tako name navezana, da ves čas ko me ni sitnari in jo mora tašča nosit gor pa dol, ko pa js pridem je pa spet stara, dobra Vita. No zdaj spi eno urco, js pa upam, da bo še kaj odspala.

Danes je zunaj tako vroče, da js pa Vita in Žiga že senco iščemo. Nikol nam ni prav.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
24.5.2010 15:40:40   
PapuaNG
Pozdravljene,

se opravičujem, ker vam malce upadam v temo, a imam za vas oziroma vaše malčke vabilo na casting za reklamo za Pampers. Moj dragi se namreč ukvarja s castingi (kot avdicija) in tokrat iščejo: dojenčke, stare od 8-15 mesecev, temnih las (temno temno rjavi ali črni, svetlolasi ne pridejo v poštev). Snemanje bo potekalo v času od 6.-8. junija (v kolikor bi bil vaš otrok izbran, bi morali imeti te dni na razpolago, ni pa še določeno, ali bo en ali več snemalnih dni), plačilo bo cca 300 evrov (ni še točno določeno). V reklami otrok sedi v nakupovalnem vozičku. Casting bo potekal to sredo, 26.5.2010, od 9-19ih, v Studiu Arkadena, Brodišče 23, Trzin.

Išče pa se tudi mamice, v poznih 20ih oz. zgodnjih 30ih, temnih las, tople, šarmantne...

V kolikor je kakšna zainteresirana, je vljudno vabljena, hvaležna pa bi bila, če bi lahko to sporočilo posredovale vašim prijateljem, znancem, ki imajo otroke, ki bi ustrezali zgornjim pogojem. V kolikor imate še kakšno vprašanje, pa lahko pišete na blaz.taljan@gmail.com. Casting poteka tako, da kadarkoli v času castinga pridete, otroka se posname in poslika, vse skupaj pa načeloma ne vzame več kot pol ure.

hvala user posted image

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
24.5.2010 16:20:27   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

No naš Žiga je preživel zobarja. Mu je samo vse razkazala in zobe pregledala in sta se zmenila, da naslednjič bosta pa črvičke pregnala. user posted image

Vita je tako name navezana, da ves čas ko me ni sitnari in jo mora tašča nosit gor pa dol, ko pa js pridem je pa spet stara, dobra Vita. No zdaj spi eno urco, js pa upam, da bo še kaj odspala.

Danes je zunaj tako vroče, da js pa Vita in Žiga že senco iščemo. Nikol nam ni prav.


Bravo Žiga,bravo Žiga....

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
24.5.2010 21:09:29   
yenny
Sem mogla še malo sem pokukat,preden skočim pod tuš.
Komaj že gledam,sem kot cunja zadnje dneve,dela čez glavo,nikakor ne morem zaspat zvečer in potem se vse to vleče in vleče.
Samo,dan je bil pa lep danes,toliko sončka na kupu kot že dolgo ne!user posted image
A uporabljate kakšne kreme za zaščito pred soncem!!??user posted image
Mi je čisto jasno,da morajo biti v senci,samo vseeno me zanima kako je s temi kremami,sploh na morju se mi zdi,da bi bilo kar prav,da se jih še namaže.
Pojma nimam no,povejte kaj mislite!

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
24.5.2010 22:08:09   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: yenny

Sem mogla še malo sem pokukat,preden skočim pod tuš.
Komaj že gledam,sem kot cunja zadnje dneve,dela čez glavo,nikakor ne morem zaspat zvečer in potem se vse to vleče in vleče.
Samo,dan je bil pa lep danes,toliko sončka na kupu kot že dolgo ne!user posted image
A uporabljate kakšne kreme za zaščito pred soncem!!??user posted image
Mi je čisto jasno,da morajo biti v senci,samo vseeno me zanima kako je s temi kremami,sploh na morju se mi zdi,da bi bilo kar prav,da se jih še namaže.

Pojma nimam no,povejte kaj mislite!

Krem pri dojenčkih ne uporabljam in jih nisem uporabljala, razen na ledenikih - poleti >3000 m, jih pa uporabljam pri starejših otrocih (od 2. leta starosti še na morju).


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
24.5.2010 22:20:22   
čili
sem včeraj od neke znanke slišala ,da ji je P rekla da naj 2.m. staro dete maže z ribjo kremo ,bojda ima neko naravno zaščito user posted image . Mož kaj praviš na to? Ali je to bol ala: bolje išta nego ništa.

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
24.5.2010 22:47:16   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: čili

sem včeraj od neke znanke slišala ,da ji je P rekla da naj 2.m. staro dete maže z ribjo kremo ,bojda ima neko naravno zaščito user posted image . Mož kaj praviš na to? Ali je to bol ala: bolje išta nego ništa.

Jekoderm, najbrž. Včasih smo ga množično uporabljali za hlajenje opečene kože, pa za nego pregibov, ipd.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
24.5.2010 22:54:46   
čili
Ja Ribodermin po novem. Mi ga imamo vedno v domači lekarni...mi diši user posted image ...Ampak kaj pa kot zaščita pred soncem ? Prvič slišim ...

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
25.5.2010 8:25:42   
sasek79
Dobro jutro!

Pogovarjate se o zaščiti otroka pred sončnimi žarki. Če se ne uporablja krem, kako pa ga potem zaščitiš? Vem, da mora biti v senci, vendar skoz pa tudi ne more biti v senci. Malemu otroku je težko dopovedati, da mora biti v senci, sploh če je ravno začel hodit ali kobacat in ga vse zanima. Ali ga je potem potrebno oblečt v dolge hlače, dolge rokave, nogavičke in velik klobuk? user posted image  Za otroka je tudi dopoldansko in popoldansko sonce nevarno.

Ažbe ima tako svetlo kožo, da si ne upam ne da ga vsaj na morju ne bi namazala. Verjetno bom kupila v lekarni Mustelino kremo z zaščitnim faktorjem +50 za otroke (posebej prilagojena različnim tipom kože dojenčkov in otrok). Če samo pomislim kako sem jaz tečna, ko me sonce opeče. Otrok je verjetno še bolj. user posted image  Drugače pa jaz sovražim kreme za sončenje, mi smrdijo in se mi gnusi občutek, ko mažeš prepoteno in slano kožo s kakršno koli kremo. Že vrsto let prakticiram na morju sencoooooo in obvezno tušitanje, ko pridem iz vode. Z morja pridem čisto bela. Mi sploh ne verjamejo, da sem bila na morju. user posted image

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
25.5.2010 9:17:33   
mateja8
ojla...

......midve z Vito danes razturava že od šestih zjutraj. Ko je mala vstala sem jo dala tašči v varstvo, js pa na njivo. Sem česen, čebulo, solato, paradižnik, papriko, rdečo peso, fižol in še kaj okopala. Sem ravnokar vsa premočena in rdeča v glavo domov prišla. To je bla jutranja rekreacija. Zdaj pa pod tuš, pol pa kavicaaaaaaa in Vitaaaaaaaa.

Js je nč ne mažem s kremami. Probamo se držat senčke, pa klobuček imamo na glavici. Js jo bom danes prvič v kratke rokave oblekla, pa da vidmo. Sem pa opazila, da ima zapestja tako lepo rjave barve od sončka. Js mislm, da jo ne bo opeklo, ker tut mojga ne, pa mene in Žiga tut ne. Očitno nismo nagnjeni k sončnim opeklinam, pa upam, da tut Vita ne bo.

Vita je šla včer spet spat že pred sedmo. No vstala je pa pol šestih. Očitn se ji je nekaj polomil. Zdaj pa že uro in pol spi, tako da bo kmal akcija.

Grem kavico zakuhat in jo ven pred hiško v miru spit. user posted image

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
25.5.2010 9:22:19   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: sasek79

Dobro jutro!

Pogovarjate se o zaščiti otroka pred sončnimi žarki. Če se ne uporablja krem, kako pa ga potem zaščitiš? Vem, da mora biti v senci, vendar skoz pa tudi ne more biti v senci. Malemu otroku je težko dopovedati, da mora biti v senci, sploh če je ravno začel hodit ali kobacat in ga vse zanima. Ali ga je potem potrebno oblečt v dolge hlače, dolge rokave, nogavičke in velik klobuk? user posted image  Za otroka je tudi dopoldansko in popoldansko sonce nevarno.

Ažbe ima tako svetlo kožo, da si ne upam ne da ga vsaj na morju ne bi namazala. Verjetno bom kupila v lekarni Mustelino kremo z zaščitnim faktorjem +50 za otroke (posebej prilagojena različnim tipom kože dojenčkov in otrok). Če samo pomislim kako sem jaz tečna, ko me sonce opeče. Otrok je verjetno še bolj. user posted image  Drugače pa jaz sovražim kreme za sončenje, mi smrdijo in se mi gnusi občutek, ko mažeš prepoteno in slano kožo s kakršno koli kremo. Že vrsto let prakticiram na morju sencoooooo in obvezno tušitanje, ko pridem iz vode. Z morja pridem čisto bela. Mi sploh ne verjamejo, da sem bila na morju. user posted image

Jah, dojenček je ali v senci, oz. ima lahne 3/4 rokave in hlačnice. Na morju nikoli nismo poležavali na plaži, temveč smo se šli pač skopat, pa nazaj. Daljše igranje v vodi smo dopuščali izključno zgodaj zjutraj ali pozno popoldne.
Smo pa kasneje z Bübchnom tu in tam mazali malčke, običajno faktor 15 ali 20. Pri nas je izjemno svetlopolt Aljaž, še sedaj ima čisto svetle lase in sinje-modre oči.

V hribih pa se itak dogaja v pohodnih ali plezalnih hlačah, majici, bofu in plezalni čeladi ali pa kapi. Tudi jaz ne uporabljam noebne kreme za sončenje, z izjemo za obraz na ledenikih, ker sem na nekaj? v večini krem preobčutljiva in potem izgledam res grozljivo. Za na ledenik (zase in za otroke) uporabljam Bübchenovo UV A+B otroško kremo, faktor 15. Glede na to, da ogromno časa preživimo na smučanju in v hribih, smo v obraz in roke praktično od nekdaj malce porjaveli, telo pa, kot praviš (čisti kogurt, da se kar sonce skrijeuser posted image user posted image )


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
25.5.2010 9:26:32   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

ojla...

......midve z Vito danes razturava že od šestih zjutraj. Ko je mala vstala sem jo dala tašči v varstvo, js pa na njivo. Sem česen, čebulo, solato, paradižnik, papriko, rdečo peso, fižol in še kaj okopala. Sem ravnokar vsa premočena in rdeča v glavo domov prišla. To je bla jutranja rekreacija. Zdaj pa pod tuš, pol pa kavicaaaaaaa in Vitaaaaaaaa.

Js je nč ne mažem s kremami. Probamo se držat senčke, pa klobuček imamo na glavici. Js jo bom danes prvič v kratke rokave oblekla, pa da vidmo. Sem pa opazila, da ima zapestja tako lepo rjave barve od sončka. Js mislm, da jo ne bo opeklo, ker tut mojga ne, pa mene in Žiga tut ne. Očitno nismo nagnjeni k sončnim opeklinam, pa upam, da tut Vita ne bo.

Vita je šla včer spet spat že pred sedmo. No vstala je pa pol šestih. Očitn se ji je nekaj polomil. Zdaj pa že uro in pol spi, tako da bo kmal akcija.


Grem kavico zakuhat in jo ven pred hiško v miru spit. user posted image

Naš pa spet prakticira dobri stari ritem: ne morem ga spraviti spat pred 23.00... Vstane pa čisto lepo, najkasneje do 7.00 (vmes pa user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septemberčki 2009* 3. del
25.5.2010 9:45:49   
baby blue

Pozdravljene

Evo jst sem pa prejle nardila čistko v Lanini omari in sem pospravila bolj debele cunje in je takoj bolj prazna in urejena omara 

Lana se igra in plazi po tleh pa vriska in se smeji... Jo imam pa zunaj oblečeno v kratke rokave spodaj bodi s kratkimi rokavi al pa sam na naramnice pa tanko trenerko... Do sedaj sva sicer imeli še nogavičke ampak sedaj ko se je pa fajn otoplilo bo pa kar bosa da se nogice malo zluftajo... 

Je bila včeraj zvečer samo v plenički na najini postelji in je tako uživala da kar res ni bilo... Ji je pasalo bit nagica in se plazit po meni...  

Vsak dan so bolj srčkani in zabavni naši nadobodneži   

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?