|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški voziček BABY-SPA
26.5.2010 14:56:25   
zori82
Živijo,

mene pa zanima, če ima katera izkušnje z vozičkom baby-spa?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški voziček BABY-SPA
27.5.2010 16:42:11   
zori82
No zdj si lahka kr sama odgovorim na vprašanje user posted image , informacije pa bom delila še z vami.

Danes sem šla gledat voziček in sem čist navdušena, tak da bo ziher 100000% moj oz. za mojega malčka user posted image .
Voziček je zelo praktičen (3kolesnik), lahek, ima vse kar si želim pa še cenovno je zelo zelo ugoden (v primerjavi z ostalimi).

Pa še link, da si lahka same pogledate   http://www.baby-spa.si/



(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški voziček BABY-SPA
29.5.2010 12:16:31   
j.urska
Meni je tudi izredno všeč. V naslednjih dneh bom šla pogledat še v živo. So ti tam kaj povedali, kako to, da je takšna nizka cena? Pa kaki so dobavni roki, če je treba kaj čakat?
Jaz upam, da bo tudi moj user posted image dobil takega.

Hvala, LP

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški voziček BABY-SPA
29.5.2010 14:20:15   
zori82
Ti priporočam, da si ga pogledaš v živo...sem sigurna da ti ne bo žal, ker je res super. Tud js sm takoj vprašala zakaj so tako poceni pa mi je povedla, da so ti vozički iz Nemčije in so čisto na novo pri nas (oni so zastopniki). Dobavni rok pa je 1 mesec, barvo si pa lahko kombiniraš sama po želji (cena je enaka). Če želiš ti tudi ime otroka napišejo na voziček (recimo uspodi na "nakupovano" vrečo)user posted image

Js se za barvo še nisem odločla, naročila ga bom pa avgusta user posted image (komaj čakam).

Če te še kaj zanima pa kr vprašiuser posted image

LP

(odgovor članu j.urska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški voziček BABY-SPA
29.5.2010 14:28:59   
somic
zanimiv voziček!

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški voziček BABY-SPA
30.5.2010 14:45:46   
tinkatonka
Hvala za  ta link. Bom šla tudi sama pogledat v živo. 

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški voziček BABY-SPA
31.5.2010 9:03:36   
phelps
Krasen voziček. Škoda le, da se lupinico ne da pritrditi na isofix sistem (v tem primeru bi bil moj) user posted image

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški voziček BABY-SPA
31.5.2010 13:22:52   
tinkatonka
In kdaj imajo oglede vozičkov? Sem pisala dopoldne mejl, pa še nisem prejela odgovora.

Lp Tina

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 31.5.2010 13:23:11 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroški voziček BABY-SPA
31.5.2010 13:54:13   
tinkatonka
So že odgovorili...vsak dan med 8 in 17h uro, če pa ne moreš po 17h, se pa lahko po predhodnem tel.dogovoru zmeniš tudi za med 17-21h uro.user posted image



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroški voziček BABY-SPA
3.6.2010 19:43:27   
j.urska
Jaz sem si danes šla pogledat voziček. Pa nisem navdušena, na žalost. Kar je mene zmotilo: samo manjši del podvozja je aluminijast; ročaj mi ni bil všeč; kolesa so sicer snemljiva, vendar je imel tip precej težav, da jih je dobil nazaj; ko je dol jemal strehico iz športnega dela, da bi jo pritrdil na košaro, je potreboval celo šraufnciger; zavora je na nogo, kar za po hribu navzdol ni ravno praktično.

Sem pa tudi jaz vprašala, zakaj tako nizka cena, pa je povedal, da zato, ker niso davčni zavezanci in ker direktno prodajajo. Če bi dali ta voziček v katerokoli trgovino, bi se prodajal za nekje 700€ - oni bi pa vseeno zaslužili 430€ od vsakega, tako da jim je boljše, da se ne prodaja v trgovinah. Material dobavljajo tudi iz Nemčije (kar pomeni, da verjetno ne vsega, za ostale dobave se ni opredelil), potem pa sami sestavljajo vozičke (šivanje poteka na Poljskem). Garancija je eno leto, vsi rezervni deli so na zalogi, razen, če se ti strga blago, takrat dobiš nadomestnega za tisto obdobje. Če vzameš tisti voziček, ki ti ga tam kaže, imaš še 10% popusta.

Mi je pa všeč, da je toliko možnosti barvnih kombinacij, kar pri ostalih ni. Ampak mi je vseeno pomembnejša kvaliteta in ne toliko kvantiteta.

Pozdrav

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroški voziček BABY-SPA
8.6.2010 21:57:50   
zori82
Js še zmeri navijam za ta voziček, ker se mi ni zdi tako slab kot ga je tebi prikazal oz. predstavil. Meni ga je kazala njegova partnerka, ki voziček uporablja že 7 mesecev in ni imela takšnih težav. Ne vem zakaj je deval strehico z športnega na košaro, če je pa strehica na obeh posebi (pa tudi na lupinici).
Kar se tiče pa samega ogrodja mene ne moti, ker je skupna teža vozička 13kg...tudi drugi vozički, ki imajo celotno ogrodje aluminij so cca.13kg razen quinny, ki je okoli 11kg. Voziček se zloži res na minimum in gre komot v manjši avto(razen kakega smarta), tako da ne vem zakaj bi deval kolesa dol po nepotrebnem.
No glede isofixa nisem spraševala, ker me to ne moti, saj včasih to sploh ni obstajalo pa so starši svoje user posted image držali v naročju pa so bli vseeno varni. Tudi mene skrbi varnost svojega user posted image tako kot vse starše, ampak se mi zdi da če lupinico privežeš z varnostnim pasom ni potrebe po isofixu, ker je to sam še en stvar, ki nas mediji prepričujejo in nam staršem (tudi bodočim) skušajo vliti slabo vest in potrebo po tem da to kupimo (z nabito ceno do onemoglosti)user posted image .
Od vsega tega mi je pa všeč cena (430€) in vse kar dobiš zravenuser posted image ...stvari, ki jih pri ostalih oz. pri večini vozičkov ne pa imajo cene 700€. Če mene vprašaš bi se tak voziček (za 700€) moral sam pelat ne da bi ga js potiskala.

LP

(odgovor članu j.urska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroški voziček BABY-SPA
9.6.2010 9:45:25   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: zori82

Js še zmeri navijam za ta voziček, ker se mi ni zdi tako slab kot ga je tebi prikazal oz. predstavil. Meni ga je kazala njegova partnerka, ki voziček uporablja že 7 mesecev in ni imela takšnih težav. Ne vem zakaj je deval strehico z športnega na košaro, če je pa strehica na obeh posebi (pa tudi na lupinici).
Kar se tiče pa samega ogrodja mene ne moti, ker je skupna teža vozička 13kg...tudi drugi vozički, ki imajo celotno ogrodje aluminij so cca.13kg razen quinny, ki je okoli 11kg. Voziček se zloži res na minimum in gre komot v manjši avto(razen kakega smarta), tako da ne vem zakaj bi deval kolesa dol po nepotrebnem.
No glede isofixa nisem spraševala, ker me to ne moti, saj včasih to sploh ni obstajalo pa so starši svoje user posted image držali v naročju pa so bli vseeno varni. Tudi mene skrbi varnost svojega user posted image tako kot vse starše, ampak se mi zdi da če lupinico privežeš z varnostnim pasom ni potrebe po isofixu, ker je to sam še en stvar, ki nas mediji prepričujejo in nam staršem (tudi bodočim) skušajo vliti slabo vest in potrebo po tem da to kupimo (z nabito ceno do onemoglosti)user posted image .
Od vsega tega mi je pa všeč cena (430€) in vse kar dobiš zravenuser posted image ...stvari, ki jih pri ostalih oz. pri večini vozičkov ne pa imajo cene 700€. Če mene vprašaš bi se tak voziček (za 700€) moral sam pelat ne da bi ga js potiskala.

LP



Krasen voziček. Zanima me še, če se da športni del obrniti tako, da otroka lahko gledaš?

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroški voziček BABY-SPA
9.6.2010 10:13:02   
j.urska
vse gre v obe smeri

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroški voziček BABY-SPA
9.6.2010 21:19:47   
tinkatonka
 
IZVIRNO SPOROČILO: zori82

Voziček se zloži res na minimum in gre komot v manjši avto(razen kakega smarta), tako da ne vem zakaj bi deval kolesa dol po nepotrebnem.



a da bi sel brez snemanja koles tud v Puntota? Kaj menis? No sej si ga bom sla pogledat, ko utegnem.

Lp Tina


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroški voziček BABY-SPA
11.6.2010 11:25:33   
Božička09
Koliko je pa košara visoko? Se mi zdi precej nizko vse skupaj, ima katera ta podatek ...?


Hvalauser posted image

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroški voziček BABY-SPA
14.6.2010 13:40:18   
j.urska
IZVIRNO SPOROČILO: Božička09

Koliko je pa košara visoko? Se mi zdi precej nizko vse skupaj, ima katera ta podatek ...?


Hvalauser posted image


Če misliš košaro, v katero daš otroka, je kr v neki normalni višini. Če pa misliš na nakupovalno košaro spodaj, tista je pa totalno prenizko.

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otroški voziček BABY-SPA
14.6.2010 23:11:29   
zori82


IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka


a da bi sel brez snemanja koles tud v Puntota? Kaj menis? No sej si ga bom sla pogledat, ko utegnem.

Lp Tina



Js islim da ga komot dobiš noter, ampak je najbolš da se greš kr sama prepričat pa sprobat...pa sporoč kakšen se ti zdi voziček user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otroški voziček BABY-SPA
15.6.2010 17:43:34   
AinR
IZVIRNO SPOROČILO: j.urska

IZVIRNO SPOROČILO: Božička09

Koliko je pa košara visoko? Se mi zdi precej nizko vse skupaj, ima katera ta podatek ...?


Hvalauser posted image


Če misliš košaro, v katero daš otroka, je kr v neki normalni višini. Če pa misliš na nakupovalno košaro spodaj, tista je pa totalno prenizko.


meni se zdi pa ful nizko (na sliki) ko daš lupinico na voziček... kako to zgleda v živo? na slikah se mi zdi ful pri tleh...

(odgovor članu j.urska)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otroški voziček BABY-SPA
16.6.2010 10:28:03   
zori82

IZVIRNO SPOROČILO: AinR

IZVIRNO SPOROČILO: j.urska

IZVIRNO SPOROČILO: Božička09

Koliko je pa košara visoko? Se mi zdi precej nizko vse skupaj, ima katera ta podatek ...?


Hvalauser posted image


Če misliš košaro, v katero daš otroka, je kr v neki normalni višini. Če pa misliš na nakupovalno košaro spodaj, tista je pa totalno prenizko.


meni se zdi pa ful nizko (na sliki) ko daš lupinico na voziček... kako to zgleda v živo? na slikah se mi zdi ful pri tleh...




nič ni pri tleh, ampak čist v normalni višiniuser posted image

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: otroški voziček BABY-SPA
16.6.2010 12:12:34   
AinR
no pol pa uredu :)
ful so mi všeč barve in vzorci pri teh vozičkih user posted image user posted image user posted image user posted image pa tudi cena user posted image

kakšen vzorec/barvo boste pa vzele?

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: otroški voziček BABY-SPA
16.6.2010 15:08:31   
zori82
Js se za barvo in vzorec še odločam, jih je tok pa vsi so lepi, tk da bo kr težka odločitevuser posted image .

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: otroški voziček BABY-SPA
21.6.2010 19:54:24   
kapesanta
tudi mi gremo čez kak teden pogledat - po slikah sodeč so super, cena pa več kot super user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 7:52:08   
30lija
živjo,

zori imam eno vprašanje zate?Ti praviš,da si šla že v živo gledat te vozke baby-spa!
A veš kaj me zanima v katerih barvah imajo tam kej razstavljene te vozičke?
Z mojim sva imela včeraj pohode po trgovinah, pa sva si ogledala Jane, pa še ene dva vozka,
pa naju ni noben ne vem kako prepričal!
Sedaj nama ostane še ogled vozička cam, in pa tega!

pa pa


(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 8:55:32   
ursah
Jaz sem ga šla včeraj pogledat. Moram reči, da me je v primerjavi z vozički v BC prepričal, tako da bova 99,9% vzela tega.

Kaj mi je všeč na tem vozičku:
- kompakten, trden
- ima zelo dobro vzmetenje (5-točkovni sistem - sicer nisem strokovnjak in je vseeno koliko točkovni je, ampak občutek pri probi sem imela, da res blaži tresljaje in jih spreminja v prijetno guncanje)
- športni del in lupinica se lahko obrneta v obe smeri
- športni cel se v celoti poleže
- voziček je enostavno zložljiv, in lahek. Gre v mojega cliota, ki je res majhen avto - ogrodje sicer ne gre v prtljažnik (razen če bi podirala sedeže ali jemala dol kolesa), gre pa čisto elegantno in enostavno za prednji sedež. Športni del ali košaro bom dala pa v prtljažnik. Ogrodje lahko ponovno sestavim z eno roko.
- ogrodje je dovolj lahko, da ga lahko dvigujem in prestavljam (npr. pri zlaganju v avto). To mi je zelo pomembno, saj ko bom sama, mi voziček, ki ga ful težko dvignem, ne pomaga kaj dosti...primerjavo sem delala s Quinny freestyle, ki je bil moj favorit - ki je zelo težak (pretežak zame).
- price/performance je odličen: za 480 EUR dobim praktično VSE, kar si lahko zmislim pri vozičku: športni del, košaro, jajček, vse sorte dodatkov, od marele do prevleke za noge, strehic, proti mrčesu, dežju, torbo, pa še kaj. Drugi vozički npr. v BC imajo ceno določeno večinoma na voziček, in moraš vse dodatke in dele še dokupit, kar znese kar nekaj evrčkov več - in na koncu pristaneš na 600, 700 EUR ali več, če potegneš črto
- velika izbira barv, vzorcev
- lep na pogled
- kolesa za na različne terene (velika, napihljiva)
- garancija 1 leto

Pomanjkljivosti, ki jih vidim:
- napihljiva kolesa (to štejem med prednosti in slabosti - slabosti zato, ker če mi spusti guma, ne bo ravno fino, en problem več).

Pozabila sem vprašat, koliko otroških kil zdrži in ali ima avtosedež oz. lupinica, ki jo dobiš zraven, opravljen tisti varnostni standard E in še nekaj.

Skratka, če gledam po lastnostih, ima vse, kar imajo vsi vozički vseh znanih blagovnih znamk (Quinny, Peg-Perego, Mutsy...), s tem da za ugodno ceno dobiš praktično vse, kar boš v 3 letih rabil od vozička.

Malo sem sicer v dvomih, koliko je kvaliteten v primerjavi z ostalimi vozički bolj znanih blagovnih znamk (kljub vsej hvali tistega tipa, ki mi ga je razkazoval), ampak po drugi strani: saj ne kupujem vozička za 10 otrok, ampak za tega in kvečjemu še za drugega, če bo. Tudi zaradi tega, ker gre za dokaj no name znamko in podjetje - če firma čez pol leta propade, ode moja garancija.

Bottom line: glede na vse prednosti, mislim da dvomi ne pretehtajo. Mislim, da ga bova kupila.


(odgovor članu 30lija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 9:12:51   
j.urska

A veš kaj me zanima v katerih barvah imajo tam kej razstavljene te vozičke?



Ko sem šla jaz na ogled, je bil razstavljen tisti pod št. 19 (marine wheels+pistachio). Tip je rekel, da na vsake toliko sestavijo kakšno drugo barvo. In če ti barva takrat razstavljenega ustreza in se za nakup odločiš, dobiš še dodaten 10% popust.

(odgovor članu 30lija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?