|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 10:00:17   
zori82
ursah tole si pa super napisala...ravno zaradi tega sva se tudi midva odločila za ta vozičekuser posted image . Za barvo/vzorec pa še zmeri ne vem, ker so mi vsi tok lepi (sj še imam malo časa preden ga naročimuser posted image ).
Kar se tiče kilogramov, tudi jaz tega nism vprašala, ampak ravno takrat ko sem jaz bla na ogledu je s sabo imela njegova žena 7 mesecev staro user posted image , ki jo je še vedno nosla v lupinci. Tako da mislim da voziček ni tako slab, glede na to da ga tudi sama uporabljata.

No kar se tiče barv in vzorcem me pa moti mogoče samo to, da nimajo nobenega progrma, kjer bi si lahko ogledu predogled vozička (v primeru da sam sestaviš oz. skombiniraš barvo/vzorecuser posted image ).


30lija ko sem jaz bl tam so meli na ogled v vijolični barvi, zelenga so pa ravn odpeljali v maribor na predstavitev, aha pa še roza od njegove hčerkice.


ursah za katero barvo/vzorec si se pa ti odločla?



LP

(odgovor članu ursah)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 10:09:19   
lija30
zdej bo pa res treba it že pogledat tale voziček:), k očitno
je res dober, pa še cena je super:)

Za katero barvo se pa kaj odločate?

(odgovor članu j.urska)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 10:26:10   
zori82
Najraje bi ga sama skombinirala....če ne pa med 53,54 in 55 (do nakupa pa mislim da si bom še 100x premislilauser posted image ).

lija30 kateri so pa teb všeč?



LP

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 10:43:52   
lija30
zori, nama so všeč trikolesniki, pod številkami 12,16,17 in 29!
Pol praviš,da je vozek vreden ogleda.:)
K jaz sem bila včeraj nad Jani razočarana!
Zdej se bova odločala med tem in Cam,ki pa pride še enkrat dražji!!!!!!!
Tko,da upam, da naju Baby-spa prepriča:)!!!!!!!

A si se ti kaj naročila za ogled,a si kar prišla v tistem času ko piše,da imajo delovnik?:)
Kdaj pa imaš rok poroda?


(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 10:55:28   
zori82
Tudi meni so sicer všeč v črni barvi, ampak me skrbi kako bo poleti, da user posted image ne bo preveč vroče. Vozek je pa definitivno vreden ogleda in moje mnenje tudi nakupauser posted image .

Jaz sem šla gledat en kup vozičkov Jane slalom pro, Cam, Quinny Freestyle...in so me vsi razočarali.

Preden sem šla na ogled sem poklicala, ampak zato da mi razložijo kako jih najdem (ko sm šla prvič nisem najdla, ker imajo vhod z druge strani hišeuser posted image ). Drugače pa mislim, da ni potrebno da prej pokličeš.

Rok so mi pa dali dva datuma 29.10. al pa 3.11. user posted image .
Pa ti?

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 11:03:04   
lija30
po moje da ni panike ker je vozek črn in nav pretirano prevroč!Upam!user posted image

Jaz sem imela najprej rok 19.10, sedaj so mi dali rok 11.10., tko da po moje bo prvi
bolj držaluser posted image Kej pa boš rodila?
Kaj pa te je zmotilo pri vozičku Cam,da te ni prepričal?

A jih je ful težko najdet, k si napisala da jih  vprvo nisi našal?

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 11:36:56   
zori82
Tud jaz mislim da bo držal kr prvi datum. Rodila bom v Ljubljaniuser posted image . Pa ti?

Pri Cam me je zmotlo to da deluje plastičen (mislim da kolesa celo so, nism zihr), predvsem me je pa pri vseh zmotla velikost vozička. Kljub temu da imava karavana in bi ga z lahkoto dala not, ampak poleg vozička bi rada dala zraven še kakšne druge stvari noter (če greš na kakšno pot), tk da ti v tem primeru zmanjka prostora.

Ni težko najdit, vse je tako kot piše in kaže na zemljevidu (takoj ko zaviješ levo v ulico je prva hiša na desni, ki je slabo označena), tako da moraš v naslednjo ulico in takoj na levi strani hiša. Midva sva tu kiksnala, ker nisva dobro pogledala, zato sem naslednji dan poklicala, če so sploh na tej ulici (je ampak z druge strani).



(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 12:21:33   
lija30
jaz še koleban kam bi šla rodit.Drugače sem iz Kranj, sam ne vem a bi šla v Kr, bom še
vidla, sej imam še nekaj časa da se odločim!

Sam jaz pa k sem geldala na cam strani predstavitev tega vozka, pa kaže,da se na ful majhen zloži.
Ma sej bova vidla, enkrat morava v Lj, da pogeldava cam vozek še, pa tega pol bova pa vidla.

A tukaj kjer imajo razstavljem baby-spa vidiš čisto vse lupinico, športni del, in košaro in vse dodatke, da si
lahko predstavljaš kako izgleda?:)
A si že kej spraševala kako je glede plačila,a se da kej avansa, a kako imajo?

Pa drugače kako se počutiš?Jaz imam buhija že tko velikega kot, da imam rok čez en teden:),
sam kaj hočem tako je!
A je že čutiš brcke?


(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 12:43:18   
zori82
Res je najbolje da si greš vse pogledat, mogoče bo pa tebi cool (vsak ima svoj okus).

Baby-spa pa vidiš vse kar dobiš zraven (+vse dodatke). A ja pa če želiš ti uspodi na košaro (nakupovalno) napišejo tudi ime user posted image . Glede plačila pa moraš plačati avans 200€ ko naročiš vozek.

Počutim se super, ravno v ponedeljek sem mela morfologijo in je vse ok, pridno rastemo (tako user posted image kot jaz). Men se tud zdi da imam že ogromen bušekuser posted image (no ja sj sm že pridelala 7kg). Brcike pa že tud neki časa čutim, sam še niso tok močne user posted image .

Drugače sm pa jaz tudi živela 6 let v Kranju - v študentu, zdj sm pa 1,5 leta v Ljubljani.

Pa ti že čutiš kej, že veš kaj bote meli?

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 12:48:34   
lija30
Tud jaz že čutim brce ja, sam ne še tko da če daš gor roko,da jo začutiš:)
Jaz sem imela morofologijo v petek, je blo zakon, je tud vse ok, otročiček je
težek že 510 g:)))).Za spol ne bova spraševala, pa ti že veš kaj bosta imela?

Tud jaz sem pridelala že 7 kg, sam po moje je to kr normalno, tko da:), bomo že
pol hujšale:)

A letos še kaj grets na dopust,a bosta kr doma zaradi nosečnosti?

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 13:22:16   
zori82
Sj za kg se ne sekiram, sam da je z user posted image vse ok user posted image . Na nuhalni nama je rekla da bo user posted image , zdj na morfologija pa da bo user posted image , tk da sva bla mal presenečena ampak niti mal razočaranauser posted image .

Na dopust pa sigurno greva še zadnič v dvojeuser posted image (avgusta), ampak bova šla kr na hrvaško (kar je ziher je ziher hehe).
Pa vidva?
A si že kej nabavla za user posted image ? Midva greva jutri malo v Ikeo (Graz) pregledat kaj majo (in verjetno tud kej kupit), predvsem te večje stvari posteljo, previjalno,... sem gledla mal po netu in se full bolj splača kot pa pri nas ko nabijajo cene.



(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 13:29:08   
lija30
kje pa sta bila na nuhalni, pa morfologiji?Kolk pa je bil otročiček že težek ko si imela morofologijo?

Midva naj bi šla še na dopust privh 14 dni v avgustu na Krk,po moje da nama bo še uspelo it:)

Midva bova šla v nakupe avugsta po dopustu, ker trenutno doma še renovirava in tako nimam kam
dati stvari za dojenčka, tko da pri nama po ikea padla avgusta.Sem že kr mal naučakana,da se vsa delal končajo,
da bo konec pospravljanja, in bom lahko pričela pripravljat za novega člana/članico!
Cotke bova večina za začetek dobila, tko da ne bova kej veliko kupovala!


(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 13:44:17   
zori82
Na nuhalno sem šla v prodnišnico Lj, morfologijo pa mi je delala moja G (Bežigrad). Otročiček je bil težek okoli 430-450g, drugače mi je pa rekla da se baje po novem več teža in velikost ne merita, ker je pomebmen obseg glavice (in po tem določijo teden v katerem si).

Tudi midva sva prvo mislila po nakupih v avgustu al pa v septembru, ampak sem malo razmišljala in se mi zdi da se mi takrat glih ne bo dalo po teh vročinah skakat okol...mi je že zdj prevroče (no razen ta teden je blo super, vsaj za meneuser posted image ). Kar se pa tiče cotk pa tud ne mislim kej preveč kupovat, ker bom tud večino dobilauser posted image .

Midva sva tud upala, da bova do prihoda bebice šla na svoje (zdj sva še v najemu), ampak ne kaže da bo to letos, ker so cene še zmeri katastrofalneuser posted image .

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 13:49:52   
lija30
men pa drugega ne preostane,da bova šla šele v avgustu pa septembru po nakupe, k prej na žalost
ne bo časa, ker imava toliko dela še doma s stanovanjem:)
Bova pa vsaj imela vse novo:):)))))))Tko,da upam,da naju ne bo kej prehitelo in bo avgusta in septembra še dovolj
časa za nakupe:)))))

Tud meni je ta teden ustrezal, ker je bilo tako hladno, sedaj pa bo spet vroče, ampak bova že preživele, vse za najine srčke:)

A imena sta že kaj zbirala?

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 14:03:16   
zori82
No super pol bo user posted image prišel v čisto nov domek user posted image .
Ah bova že preživele to vročino...jaz se bom skrila v svoj brlog in proti večeru ko se shladi bom poklukala iz njega hehe :)

Imena pa še nimava (za fantka je moj imel Nik), bom si pa šla sposodit Leksikon imen (od kebra) in bova vsak svoje predloge izpisala pa pol kej določla (seveda če nama bo v knjigi sploh kej všeč). Drugače pa je časa še dovolj tk da bova že neki naštudirala :)

Pa vidva že imata kako ime?

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.6.2010 14:06:29   
lija30
za imena še nisva nič kej imela debate, tko da
to še sledi:)

jaz še dober mesec delam, pol pa dopust, tko da avgusta se bom tud jaz bolj doma
pa na morju skrivala:=

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: otroški voziček BABY-SPA
28.6.2010 7:52:04   
lija30
Zori kako je bilo v shoppingu, si našla kej pametnega v Ike?
Midva sva šla v soboto spet mal za vozke gledat, pa naju še noben ni kaj prepričal,
cam nama ni več všeč, je res preveč plastičen, pa še letošnje barve so obup:(
tko,da sva odločena da še baby-spa pogledava, če naju pa nav prepričal bova pa
potem po moje kr Jane naročila:), tko da ..................


A ti je sedaj kaj vroče ponoči?Jaz sem danes ful slabo spala, zdej k sem b službi bi pa lahko
kar v stoje zaspala:)

pa pa

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: otroški voziček BABY-SPA
28.6.2010 10:52:37   
zori82
Z Ikeo nisem bla preveč zadovoljna, neke malenkosti sva kupla, ostalo mi je pa delovalo čip čirip (pojstelce imjo čist pri tleh pa full so nizke, previjalne mize so kr neki, posteljnina neki čudni vzorci,...)...no men ni blo nič pretirano všeč.
No pol se glede cama nisem motla da je preveč plastičen. Men Jane  slalom pro full všeč (star model, nov mi je bljek), ampak sm na forumu brala full kritik in ne upam reskirat 700€ oz. mi je škoda dnarja stran metat.

Ponoči mi je pa full vroče in fullllllllllll slabo spim, se mi zdi da komi proti jutru zaspim tko kot je treba user posted image . O joj ti pa še v službo, no men vsaj to ni treba, čeprav bi rajš to kot pa cele dneve doma.

Zdj grem pa mal v Baby center pogledat posteljce in previjalne.
Ka si boš pa zbrala na CSD paket al denar?

Lepo se mej v službi, upam da ti čimprej mine user posted image
papa




(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: otroški voziček BABY-SPA
28.6.2010 11:05:07   
lija30
No midva greva v Ikeo, avgusta, tko da bova vidla:)
Tud jaz šele proti jutru dober zaspim, tam ob ene 5, sam kaj ko morem ob 6 že vstat:(
Danes sem ponoč ziher ene 6 krat vstala pa šla na WC, pa pit:)Pa moj /moja ,piko/pikica je danes pol noči
prebrcal-a,!:)Pa zdele tud prov veselo brca:)

Jaz komaj čakam dan,da bo imel moj možek čas,da greva une vozke pogledat:)
Da videm to čudo!

Midva sva bila v soboto v Baby centru, pa imajo res hude posteljce, pa previjalne, sam k ceno pogledaš, te pa kr mine.

V paketu bom denar vzela, oziroma neki sem slišala,da lahko tud če ti je kaj všeč sam tisto vzameš,ostalo pa denar!In se mal
navdušuje nad uno previjalno mizico od Lip Polčane, mislim,da je, k pride 180 evrov.Bom vidla, kaj me bo prijelo,
ko bova začela urejat sobico:)

uživej tud ti:)

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: otroški voziček BABY-SPA
28.6.2010 19:08:40   
zori82
evo sm si najdla posteljco in previjalno...uh majo zasoljene cene

Js bom tud kr denar vzela, ker mi ostale stvari niso všeč (razen previjalne). Drgač sm pa js tud slišala da baje lahko vzameš določeno stvar ostalo pa denar. No sj to se mi tud zdi edino fer, ne pa da si prisiljen kupit stvari, ki ti niso ok al pa vzet denar pa pol kupit po dražji ceni.

Zdj pa že mene zanima ali vama bo všeč voziček...možek hitro si vzet čas in ženico pelji na ogled hehe user posted image



(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: otroški voziček BABY-SPA
29.6.2010 11:41:57   
lija30
no lepo,da si našla posteljico, pa previjalno!:)Od katerega proizvajalca pa si vzela*?
Ja moj možek je tko zaposlen,da ne vem kdaj bo le našel čas,da šibava vozek pogledat!user posted image
Tako to je!

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: otroški voziček BABY-SPA
29.6.2010 12:44:30   
zori82
Oboje je od Lip poljčane, so mi najbolj všeč. Sam bom še mal počakala, mogoče mogoče bom pa mela to srečo da bojo kej znižali :)

A misliš met 3kolesnika al 4? Zdj majo na novo tud 4, sam js mislim da bom kr vstrajala pri 3kolesniku. Čeprav mu je un tud dober.

Zaka pa ne greš s kako kolegico pogledat vozek, pol pa če ti bo všeč pa še svojega pelješ.


(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: otroški voziček BABY-SPA
29.6.2010 12:49:09   
lija30
ja sej men so od lip poljčane tud najbolj všeč.Sej v paketku je tud od tega
previjalna:), vsaj zdi se mi:)

Vozke pa takle grem pa jaz najraje kr s svojim gledat, da skupej tam pogledava,
pa povprašava kaj pa kao:)
Midva sva za 3 kolesnike zainterisirana!

A ti pa uživaš na dopustu,a si na bolniški?


(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: otroški voziček BABY-SPA
29.6.2010 13:55:36   
zori82
ja tud v paketu je previjalna od lip poljčane, sam js bi rajš mela v krem barvi, tk da bom kr denar vzela pa pol po svojmu okusu nabavljala stvari :))

Nisem ne na dopustu in ne na bolniški, ampak sm brezposelna :(. Služba mi ni bla usojena, sm iskala 1,5 leta pa nič dobla, tk da sva se pol odločla za  user posted image . Žal sm zgleda padla v to krizo, zdj me pa itak noben ne bi hotu zaposlit.
Ampak se ne sekiram, itak oktobra oz. novembra dobim najlepšo službo na svetu z nazivom MAMICA user posted image .


(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: otroški voziček BABY-SPA
29.6.2010 13:58:46   
lija30
ma sej smo vse na istem glede službe:(jaz iam tud za določen čas, in mi poteče, ravno ko se  mi začne porodniška:)
tko,da bom po vsej verjetnosti drugo leto na takem položaju kot ti:(ampak, bomo že nekaj najdel:)

joj kolk je danes spet vroče,
že komej čakamd a bo konec službe,
da grem mal domov v senčko počit:)

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?