|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:45:44   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

heh.. bomo full telovadle pol... sam....bo voljauser posted image    user posted image user posted image


Pravijo, da če dojiš, ne smeš kakšnih diet izvajat! user posted image user posted image Sami izgovori... user posted image

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:45:44   
nikcaa
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa
Še te dni treba uzivat s hranooouser posted image ...pojest kar se dauser posted image ker pol se pa nam bo izbor zelooooooo z ožil...user posted image user posted image user posted image

Zakaj? user posted image Izbor bo ostal enak, če bo vse po sreči. Prvič sem sicer morala testno pri 5 mesecih na dieto brez mleka in jajc, najbolj mučno obdobje, pa sem lahko po 3 tednih HB spet štartala z vso hrano.



ne vem.... ker treba pazit če dojis... "ne tega, ne onega"... al ni tako?

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:48:40   
nikcaa
aha.. pol mas torbo s sabo v porodni?
enkrat bomo tud dojit nehale.. sam kje bomo pol kaksen doooberr izgovor nasle? user posted image user posted image



(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:49:36   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa
Še te dni treba uzivat s hranooouser posted image ...pojest kar se dauser posted image ker pol se pa nam bo izbor zelooooooo z ožil...user posted image user posted image user posted image

Zakaj? user posted image Izbor bo ostal enak, če bo vse po sreči. Prvič sem sicer morala testno pri 5 mesecih na dieto brez mleka in jajc, najbolj mučno obdobje, pa sem lahko po 3 tednih HB spet štartala z vso hrano.



ne vem.... ker treba pazit če dojis... "ne tega, ne onega"... al ni tako?


Jaz sem kar vse jedla. Pa sem edino zgruntala, da stročji fižol in cimet (kot začimba) malega napenjata (nekje prve 3 mesece sem se temu izogibala, pol je bilo pa OK). Drugih "diet" (razen prej omenjene 3 tedne brez mleka in jajc) nisem imela. Vsi strašijo, da kao ne smeš sveže zelenjave in sadja na začetku, pol pa že v P dobivaš solato in sadje... user posted image Pač ješ po zdravi pameti vse, pol pa malo vidiš, če je katera hrana problematična in postopoma izločaš, če je treba. No, take so moje izkušnje. user posted image

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:52:13   
nikita*
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa
Še te dni treba uzivat s hranooouser posted image ...pojest kar se dauser posted image ker pol se pa nam bo izbor zelooooooo z ožil...user posted image user posted image user posted image

Zakaj? user posted image Izbor bo ostal enak, če bo vse po sreči. Prvič sem sicer morala testno pri 5 mesecih na dieto brez mleka in jajc, najbolj mučno obdobje, pa sem lahko po 3 tednih HB spet štartala z vso hrano.



ne vem.... ker treba pazit če dojis... "ne tega, ne onega"... al ni tako?



Jaz se bom odpovedala samo stvarem, ki še mene napenjajo, močno začinjenim in konzervirani hrani.Se pa strinjam z gajko, da ješ po zdrvi pameti.


< Sporočilo je popravil nikita* -- 28.5.2010 11:53:14 >


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:54:07   
nikita*

Nikica: Ja torbo imaš s sabo v porodni.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:55:25   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa
aha.. pol mas torbo s sabo v porodni?
enkrat bomo tud dojit nehale.. sam kje bomo pol kaksen doooberr izgovor nasle? user posted image user posted image

Mene so najprej dali na oddelek (ker je samo voda odtekla, drugega nič), pa sem imela tam s sabo torbo. Sredi noči so me pa v porodno peljali in je očitno sestra prinesla moje stvari za mano (jaz jih že nisem jemala user posted image , sem pa samo prej še tistih par stvari nazaj not zmetala, ker sem imela občutek, da se nekaj dogaja), pol pa so jih spet z mano selili iz porodne na oddelek. Pravzaprav je torba vedno našla pot za mano, pa je jaz nisem nikjer nosila. user posted image user posted image
Kile grejo pa kar lepo dol. Jaz nisem nobene shujševalne usekala, nobene posebne telovadbe, razen vozičkanja (če se je le dalo, sem šla vsaj na en intenziven 1urni sprehod z vozičkom dnevno), pa dojenje pobere svoj davek... Po 1 letu sem bila na štartni teži (imela sem pa 13 kg plusa).

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 12:02:33   
nikita*
Kile grejo pa kar lepo dol. Jaz nisem nobene shujševalne usekala, nobene posebne telovadbe, razen vozičkanja (če se je le dalo, sem šla vsaj na en intenziven 1urni sprehod z vozičkom dnevno), pa dojenje pobere svoj davek... Po 1 letu sem bila na štartni teži (imela sem pa 13 kg plusa).


Gajka, jaz nisem bila taka srečnica, sem dobila po porodu še večji apetit, in mi je šla prej kakšna kila gor kot doluser posted image .  Ampak sem se potem vzela v roke in sem imela po enem letu poroda 5 kg manj kot, ko sem zanosila (med nosečnostjo sem jih pridelala +20kg.)


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 12:09:50   
dvojčica6
čveke čvekasteuser posted image user posted image user posted image ... glejte kako vreme ste nardile... se je že pooblačilouser posted image

nikcaa tebi sploh ne bo treba hujšat, tako da nimaš več pravice jamrat zarad kg!user posted image

gajka kako kaj delo???user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 12:15:42   
nikcaa
glede hrane v porodnisnici- ko je sestra rodila (teden dni nazaj) je dobila za vecerjo Pizzo z gobami in prsutomuser posted image user posted image user posted image tako da,ja.. vrjamem da use ti dajo za jest tam... no, ma sej.. ce ne skodi oz. ne napenja....cool...
so pa uprasale drugi dan med.sestro kako je blo ponoci, da so usi spali OK.
v Postojni ti odpeljejo user posted image -ponoci...

mislim pa, da tako kot navadis otroka, tako bo.... glede hrane... in usega podobnega... sva se glih z mojim menla da ne mislimo neki full gret stanovanja... nima smisla... ponoci se pokrije pa je (Ok zdej bo poletje je drugo) ma pol...... ne prenesem da mam v sobi 25stopinj..haloo?...

KG- pustimo se presenetitiuser posted image




(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 12:17:49   
nikcaa
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

nikcaa tebi sploh ne bo treba hujšat, tako da nimaš več pravice jamrat zarad kg!user posted image




heh... bolj kot hujsat-telovadit bo treba... da se bom znebila tistega obrocka (obročaaa) okoli pasuuser posted image user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 12:31:00   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

nikcaa tebi sploh ne bo treba hujšat, tako da nimaš več pravice jamrat zarad kg!user posted image




heh... bolj kot hujsat-telovadit bo treba... da se bom znebila tistega obrocka (obročaaa) okoli pasuuser posted image user posted image



uff... ne me spominjat.....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 13:13:59   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa
Še te dni treba uzivat s hranooouser posted image ...pojest kar se dauser posted image ker pol se pa nam bo izbor zelooooooo z ožil...user posted image user posted image user posted image

Zakaj? user posted image Izbor bo ostal enak, če bo vse po sreči. Prvič sem sicer morala testno pri 5 mesecih na dieto brez mleka in jajc, najbolj mučno obdobje, pa sem lahko po 3 tednih HB spet štartala z vso hrano.



ne vem.... ker treba pazit če dojis... "ne tega, ne onega"... al ni tako?



jaz bi temu rekla lari fari. ampak spet samo moja izkušnja, nekatere pravijo, da so mogle pazit pri sadju in zelenjavi. jaz sem po tem, ko sem mislila, da ima tamala krče zaradi moje prehrane pristala le še na vodi. shujšala sem v dveh mesecih na 49 kg.user posted image user posted image user posted image pol je pa moj user posted image znorel, ker sem bila že čist napsihirana in sem začela normalno jest, krči so bili enaki, le jaz sem bila velikoooo bolj zadovoljna.


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 13:18:46   
Aninchy
Ma, po moje je tud s to hrano tako, da moramo normalno jest... ker zdaj že ni več tak tabu, zakaj pride do krčov... pač nekateri user posted image še nimajo črevesja razvitega do konca in morajo to dat čez! Res, da je hudo, ampak pomagati ne moremo kaj dosti... Dobro, jst vem, da ne bom jedla pečenih jajc, ker me že zdej taaakoooo napihuje po njih, da sem mislila, da so popadki?! No, ko me je potem še čez en teden, sem ugotovila, da sem obakrat jedla pečene jajce user posted image user posted image user posted image še dobro, da nisem zagnala panike in šibala v P, ker bi umrla od sramu. user posted image
Če pa se pojavljajo alergije, je pa druga stvar, potem je res treba omejiti prehrano glede na bolezen....

Sicer pa ne bom pametovala, ker sem prvorodka in še nimam "lastnih" izkušenj...user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 14:55:51   
ajdameti
Ja ste se pa res razgovorile, da se kar oblači zunaj user posted image user posted image user posted image
Sem med tem malo pospravljala pa celo likala in sem zdej čist brez energije, sem se pa vašim čvekam malo nasmejala.
 
kilogramčki - res da sem velikimi (182) pa kao se kg razporedijo ampak kar je precej je precej, sem jih med prvo user posted image  nabrala +22, je šlo vse nazaj, sicer ne hitro pa za obroček ni bilo ravno časa, potem sem pa ravno začela pošteno migat sem pa v drugo zanosila, kljub temu, da sem v prvi nosečnosti veliko bolj pazila pa zdrava prehrana, sokovi....bla, bla so šli kg gor, sedaj v drugo pa jem kar vidim pa sem na +15...verjamem pa da ostanki bodo, tako da že sedaj predlagam da uvedemo kakšno telovadbo čez pol leta user posted image
 
prehrana med dojenjem - ravno komplicirat ni treba, jest je treba vse, je pa res da sam sveže solate za kosilo ne bom mogla, pa čeprav je to zame idealno kosilo v poletnem času
široko povijanje - user posted image  kako je kaj s tem v celju? ali naredijo ultrazvok? ali je kar avtomatsko široko povijanje? ali ga sploh ni? pa kako je pri naših novopečenih mamicah, a imate vse široko povijanje?

čestitke za 2.del user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 15:01:26   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: ajdameti


široko povijanje - user posted image  kako je kaj s tem v celju? ali naredijo ultrazvok? ali je kar avtomatsko široko povijanje? ali ga sploh ni? pa kako je pri naših novopečenih mamicah, a imate vse široko povijanje?




v celju naredijo ultrazvok kolkov in na podlagi tega se potem odločajo za široko povijanje ali sploh ne. nam v prvo ni bilo treba in srčno upam, da bo v drugo isto.

sem zlikala skor vse cotke za novega člana, pa posesala sem cel flat to je pa tud vse kar sem koristnega danes naredilauser posted image user posted image ...psst pa ne okol govorit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 15:55:36   
bcljka
pa ve niste normalne?????????!!!!!!!!!!!!! halo?!!!!!!!! kok ste napisale!!!!! user posted image

itak da sm spala do 12h user posted image  dons je bil prvi petek k nisem mela ob 7:00 faksa!!! ker mam že dost prisotnosti user posted image user posted image user posted image  tko da sm se lepo naspala, no mela sm budilko ob 12h ker sm mela 12.15 vaje... user posted image  dobr da živim direkt zravn faksa user posted image

k ste sprašvale - Štajerka26 čist vsak dan daje slike svojih pupik na FB in pa nonstop piše kaj počnejo, tko da sm definitivno zelo na tekočem user posted image  ne vem pa zakaj se nč ne javi tuki... ker na FBju je čist skos... ji bom rekla nej se mal oglasi...

seznamčki - jih bom prestavla dons enkrat pol zvečer (med učenjem), k bom mela kvazi pavzo...

jao punce, sam še ta izpit v pondelk skp spravm pol bom pa prec življenje lažje... mam pa filing da bi rabla najmanj še 14dni da se ga naučim... učeri sm spet sedela 10ur...

jutr greva spet na eno poroko, sam ta bo zihr bl zanimiva k tista prejšn tedn... tko da če katera rodi bom posredovala sms dalje al pa sm se spomnla loh iz telefona objavm... čeprou to gre zlo počas user posted image

aja kile - me je G pohvala zadnjič user posted image  zaenkrat +11 ... men se zdi kr kul... sicer pa nisem ne več ne manj ne drugač jedla med user posted image  ... ubistvu čist isto... glede hujšanja me pa ne skrbi, ker glede na to da sm navajena skos športat in bom nrdila vse za to da bom čimprej lahko spet v normalnem pogonu, bodo šle kile kr same dol... razen če ne dobim kkšnega napada lakote po pordodu user posted image

Aninchy - jst kokr sm suvereno nehala kadit v trenutku k sm zagledala plus, priznam da zdej k se pa učim, pa k si nrdim kavico mi ornk zapaše in si ga tud prvoščm... pač najlažje možne... ampak se niti ne sekiram... samo 1ga na dan (prej sm pa verižno kadila čik za čikom med učenjem user posted image )... pol pr dojenju... pa hm... bomo vidl... upam da ne... bomo vidl... raj nč ne rečem, ker se zarečenga kruha največ poje!

nč, grem se učit... pa da vidmo do kdaj bom zdržala... do ene 2h zjutri bi blo kr fajn (z umesnimi pavzami)...

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 16:01:49   
bcljka
aja, še neki sm se spomnla... GEL user posted image  lih sva se učeri z majkl pogovarjale... k ona prav da bi ga mela... moje mnenje je pa tkole... če so do zdej lahko rojevale brez, zakaj bi ga rabla?! user posted image  pač, 100eur mi je mal preveč za to da ubistvu sploh ni nujno da ga potem uporabjo... učeri je babica na dekompresiji razložila, da če je porodnica odprta 6,7 cm ... pol je gel nesmiselno uporabljat...
če mi je usojeno da me razrežejo, pa nej me... še nobena ni umrla zarad tega user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 16:28:11   
soncnizarek25
oj:)
evo pnce malce verzev za sporočanje:
1)Ni je štorklja k nam prinesla,
niti kura ni znesla.
...........(ime otroka)nam se je rodil-a
dnevni ritem je zmotil-a
in življenje nam popestril-a

2)Mamici ( ime mamice).... in očku........(ime) v darilo ,se je
danes....... ( datum)ob......(ura)dete z imenom.........(ime otroka) rodilo.Da
se ne bo pozabilo merim....(cm ) in tehtam......(g).

3)Ku ku ,pa sem tu!Sicer me še ne poznaš, a naj
se ti opišem.Ime mi je........,merim........cm in tehtam......g
ter imam frizuro po zadnji modi.
Mami in ati sta zelo ponosna name ,
saj sem za nju najlepši otrok na svetu.Vsi smo OK in
Vas lepo pozdravljamoiz porodnišnice..........(ime porodnišnice)

4)Ku ku sem že tu!Komaj sem se  s..........g in .........cm prebil-a skozi
ozek tunel,kjer sta me presrečna čakala mami in ati.
Ime mi je.......in komaj čakam ,da
spoznam svojo sestrico (bratca),ki
me je tako nežno božal-a,ko sem bil-a v trebuščku.Se vidimo!!

5)Nič več nag-a ,že v plenice moja rita je zavita.
Že sem sit-a in umit-a ter k mamici tesno privit-a!
Pozdravljam Vas ......ime ,.........g težki -a ter velik-a .........

6)........(ime sestrice) sestrica velika je postala,naša družina
se je povečala še za enega člana.Mere ima že čisto prave( ......g in .......cm) in je pravi fant od fare.Srečni vsi smo zelo ,saj ............(ime otroka) v naši družini bo.
7)  Minilo mesecev je 9,
zdaj končno prikukal/a si na svet,
težek/a...., visok/a.... z imenom...
danes(dne...) polepšala si nama življenje.

8)  Ker bila je prava lunca,
rodila seje punca.
ker na puncah svet stoji,
veseli punce smo prav vsi.
Dne..., težka...., visoka....
in zdrava (ime otroka) se nama je rodila.


9) Ni je štroklja k nam prinesla,
niti kura je ni znesla,
Tina nam se je rodila,
dnevni ritem je zmotila
in življenje popestrila.
10) Ema sestrica velika je postala,
naša družina povečala se je za enega člana.
Smo Maks mu dali ime
in zdaj naj vsak to ve.
Mere ima že čisto prave (3269g, 52 cm)
in je pravi fant od fare.
Srečni res smo vsi zelo,
saj Maks v naši družbi bo.
11) Danes sva jo spoznala. Ime ji je Hana Re. Njene mere so popolne.
Od četrtka 15.03. je ob meni Hana Re. Je zdrava, ravno prav velika in ravno prav težka prikupna mala deklica. Ta je za malo kasnejšo objavo.


12) Prišel je-majhen in šibak in pravi, da je najin.
Prišel je-nežen in smejoč in pravi, da naju ima rad.
Prišel je-živ in razigran in pravi, da je najin največji zaklad.



(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 16:42:29   
meymey
Uff.. me veseli da ste se razpisale!

Kar se tiče kg, jih imam še vedno 7+, ampak kr lepo padajo. Iz P sem prišla z 5kg manj. Ne vem pa, koliko sem tehtala ob porodu, saj se nisem tehtala kake 3 tedne prej. Po moje da sem prišla na kakih 14, sej ne vem...
Trebuh je ful smešen po porodu, cel želatinast, ampak se je meni hitro popravil. Seveda sem še daleč od ploskega trebuščka, ampak če prvi teden ne gledaš trebuha, je pol že kar hitro bolje.

Tetra plenice - mi jih imamo 23, pa nam jih je danes zmanjkalo... patronažna mi jih je sam zjutraj porabla ene 5, pa nekaj je bilo umazanih. Če si tako neorganiziran kot jaz,potem rabiš 20+ tetra plenic. Imam tudi tiste mini obšite pleničke, ki pridejo zelo prav.

Vnetje očke se poslavlja, sem pa zvedela, da so vsi trije dojenčki iz naše sobe v P dobili vnetje oči... naključje??

(odgovor članu soncnizarek25)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 16:43:03   
meymey
IZVIRNO SPOROČILO: meymey

Uff.. me veseli da ste se razpisale!

Kar se tiče kg, jih imam še vedno 7+, ampak kr lepo padajo. Iz P sem prišla z cca. 5kg manj. Ne vem, koliko sem tehtala ob porodu, saj se nisem tehtala kake 3 tedne prej. Po moje da sem prišla na kakih 14, sej ne vem...
Trebuh je ful smešen po porodu, cel želatinast, ampak se je meni hitro popravil. Seveda sem še daleč od ploskega trebuščka, ampak če prvi teden ne gledaš trebuha, je pol že kar hitro bolje.

Tetra plenice - mi jih imamo 23, pa nam jih je danes zmanjkalo... patronažna mi jih je sam zjutraj porabla ene 5, pa nekaj je bilo umazanih. Če si tako neorganiziran kot jaz,potem rabiš 20+ tetra plenic. Imam tudi tiste mini obšite pleničke, ki pridejo zelo prav.

Vnetje očke se poslavlja, sem pa zvedela, da so vsi trije dojenčki iz naše sobe v P dobili vnetje oči... naključje??

< Sporočilo je popravil meymey -- 28.5.2010 16:55:17 >

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 16:51:28   
bcljka
probavam seznamčke kopirat, pa je problem s temi znaki!!!!!!! Aninchy... kako se to nrdi, a si ti pr majčicah kopirala???


< Sporočilo je popravil bcljka -- 28.5.2010 16:52:56 >

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 17:38:11   
bcljka


  user posted image




31.5.2010
Inika84 - pregled Lj
Aninchy - pregled/CTG
dvojčica6 - pregled/CTG




1.6.2010
Maxica - pregled/CTG
milabe - pregled/CTG
 
2.6.2010
Bonnie_RR - pregled
tina2806 - pregled/CTG
gajka - pregled
soncnizarek25 - pregled
nikita* - pregled/CTG
Bubika26 - pregled
 
3.6.2010
ivy@ - pregled
bcljka - pregled/CTG
nikri - pregled
soncnica 3 - pregled/CTG
Zoja83 - pregled/CTG/CR?!!

7.6.2010
annine - pregled/CTG
naraščaj - pregled/CTG
 
8.6.2010
milabe - pregled Lj/toxo
misar - pregled
bubal - pregled/CTG
nikcaa - pregled
čeb Maja - pregled/CTG

10.6.2010
tukaj - pregled
 
11.6.2010
bejbika81 - pregled/UZ+CTG

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 17:50:39   
bcljka



PDP, NICK, STAROST, KRAJ, , Že imamo  , Pričakujemo /

24.05.2010
 Anadami, 2
 
 
01.06.2010
 Slovenka, 2 ,
 krtkova, 34 let, Ljubljana, 1 , 
  bubica14 2 ,

02.06.2010
 Prfect, 35 let, 3 , 
 elizaa, 26let, 2 , 1
 
03.06.2010
 anonimna
 RAKICA1, 30 let, Škofja loka, 4   ,

04.06.2010
 Lyra, 29 let, 2 ,  
 Mumu, 3 ,

 mkbk, 29.let, Ljubljana,
 innes4, 21 let, Jesenice, 1 ,
  Aninchy, 20let, Žalec(CE), 1
 

05.06.2010
 anonimna2, 3 ,
 mojculja

 
06.06.2010
 rea27, 28 let, Dolenjska, 3 , ,
 Bubika26, 26 let, 1 , 
 Lilly_21, 25 let, 4 ,user posted image  
 zoja83, 26 let, Litija, 1 ,
  ajdameti, 2 , , (PDP po ZM 11.6.)
 

07.06.2010
markle, 29 let, LJ, 1
mamimo, 2 ,
leeea, 5 , ,


08.06.2010
  Bam Bam, 2 ,  ,
 novakatja, 35 let, 2 ,  ,
 Bušika1, 27 let, 1
  

09.06.2010
 Kety, Ljubljana, 31 let, 3 ,   
 Stajerka26, 27 let, , - 22.4. EVA in LIA
 meymey, Bistrica, 2   , - 17.5. TOMI
 
 
11.06.2010
 Prizma, 1
 dzanika, 2 , 1
 majkl, 31 let, Ljubljana (nov PDP 13.6.2010)
 Kiya, 26 let, Ljubljana, 1 , - 19.3. JULIJA
 ajči, 32 let, Primorska, 2 , 1

 
12.06.2010
 Maxica , 3 , 2
  pik ipoki, 23 let, Logatec, 1 , 
  *Špela*, 24let, Kamnik, 1 ,   - 20.5. ZOJA


13.06.2010
 Junijca
 SpeliG, 2 , 1
  bim*bam
  Majček28, 2 ,  ,
 strelka81, 28 let, primorska, 3 ,   


14.06.2010
 Naraščaj, 29 let,  Slovenske Konjice, 2
 dvojčica6, 27 let, Nova Gorica, 1
  

15.06.2010
 nikita*, 29 let, 2 ,
 soncnizarek25, 25 let, Adregas, 1 , 
  diksy
 

16.06.2010
 *Ella*, 23 let, 1
 čeb Maja, 1 , 
 
 
17.06.2010
 BonnieRR, 24 let, Slovenska Bistrica, 2 ,  ,   - 24.5. VITA
 ivy@, 24 let, 1 , 
  top10, 1
 

18.06.2010
 marussa88
 bcljka, 24 let, Ljubljana 1 , 
  tejalea, 2 , ,
 

19.06.2010
 miki23, Nova Gorica, 2 ,
 top10, 28 let,
 maxi74 (costella), 35let, LJ, 3 ,  
 uršulina
 Jessy_ce, 25 let, Celje
 

20. 06.2010
 scorpiogirll, 29 let, 2 , 
  bubal, 29let, 1 ,
 
 
21.06.2010
 misar , 28 let, Celje, 2 , 
 gajka, 30 let, Velenje 2 , , 
 cipollina26, 26 let, 1
 bejbika81, 28 let, 1
 bridget3, 28 let, Maribor
 honey26, 26 let, Celje, 1 , 


22.06.2010
 Sa5i, 1
 Anonimen, 28 let, Maribor, 1
 diksy, 28 let, 1
 1A, 28 let, 2 , 
 
 
23.06.2010
 katrin30, 1
 primorka111
 amazonka3, 33 let, 3 ,    ,
 
 
24.06.2010
 ziva1, 31 let, Velenje, 1
 mamiica
 tinci 1
 annie, 27 let, Ruše, 2 ,
 Teenka, 26 let, 1
 honey*, 1 , (nov PDP 23.6.2010)
 rendi, 2 ,   


25.06.2010
 nikri, 29 let, 1
 Inika84, 25 let, 1 ,
 
 
27.06.2010
 soncnica3, 32 let 2 , 1user posted image ,
 Mysterious, 28 let, Gorica, 1


28.06.2010
 nikicaa, 21 let, 1
 tina2806, 27 let, Ljubljana, 1 , 
 
 
29.06.2010
 milabe, 27let, 1 , 
 tweetek, 29 let, 2
 extra


30.06.2010
 veverica, 2 ,


02.07.2010
 tukaj, 25let, Radlje ob Dravi, 1 , 


skupaj nas je 85 z 86 na poti

21x 
15x 
50_x_


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 17:51:23   
bcljka

user posted image Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image *Špela* - 20.5. ZOJA (52cm, 3100g)
user posted image Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2785g)



< Sporočilo je popravil bcljka -- 28.5.2010 17:52:37 >

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?