|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 11:36:53   
nikcaa
IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

Živjo punce user posted image
sm se odločila da vam pišem sicer rok sem imela včeri vendar kot kaže bom rodila v juniju user posted image user posted image user posted image user posted image skratka začelo se mi je vlečti in vidim da nas ve kar pošteno prehitevate za v Puser posted image . No skratka grem vas malo prebrati kolikor sem na hitro prečekirala zdj grem blj podrobno....

in kako se kaj počute?
upam da niste jezne da sem se priključla vendar maja je ostalo samo še par ur kar se pa prepričana ker se nič ne dogaja da bo v juniju etole zato tudi v to skupinco uletela user posted image user posted image user posted image

Bodite kar se da lepo user posted image user posted image user posted image user posted image



dobrodosla med namiuser posted image verjamem da se ti vlece... in še vedno srcno upam da bom odpeketala v P. pred rokomuser posted image

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 12:05:58   
jolcica
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

Živjo punce user posted image
sm se odločila da vam pišem sicer rok sem imela včeri vendar kot kaže bom rodila v juniju user posted image user posted image user posted image user posted image skratka začelo se mi je vlečti in vidim da nas ve kar pošteno prehitevate za v Puser posted image . No skratka grem vas malo prebrati kolikor sem na hitro prečekirala zdj grem blj podrobno....

in kako se kaj počute?
upam da niste jezne da sem se priključla vendar maja je ostalo samo še par ur kar se pa prepričana ker se nič ne dogaja da bo v juniju etole zato tudi v to skupinco uletela user posted image user posted image user posted image

Bodite kar se da lepo user posted image user posted image user posted image user posted image



dobrodosla med namiuser posted image verjamem da se ti vlece... in še vedno srcno upam da bom odpeketala v P. pred rokomuser posted image



hvala user posted image user posted image user posted image user posted image
ima kakšna predlog kaj delat pri nas ta blesev dež pada mislim al ni čudno da majčki nočejo ven k je pa tako grdo vreme, jst tud ne bi šla user posted image user posted image user posted image user posted image Figice, pesti držim vsaki privoščim da kakšn dan pred rokom, k vidim men je komaj en dan čez rok pa se mi vleče k sam user posted image ....


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 12:20:34   
nikita*
hej hej,

jolcica:
dobrodošla med nami. Vem kako je k si čez rok, sem bila v prvo 6 dni,....ampak pomembne se vedno čaka user posted image user posted image user posted image (s tem sem se v prvo jaz tolažila, k so vse prej rodile k jaz).

vse tiste, ki imate ta teden še izpite, držim pesti,....ne dvomim v vas user posted image user posted image

tukaj:
čestitam vama za datum,....pri meni ga zgleda še lep čas ne bo.

meymey: še dober, da imamo babice, da nas mal nasmejejo. Sam včasih pa,.....sej veš kaj mislim.

Tolk ste napisale, da nisem uspela vse prebrat in pokomentirat. Zdaj grem pa počasi za kosilo pripravit. Danes je moj user posted image doma, sem tako vesela user posted image .

Pozdravček vsem user posted image in vsem, ki že cartate svoje user posted image




_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 12:40:59   
tina2806
uuuu, kok casa mer ze ni blo tle! sm prisla mal pozdravit! junijke pa ze kr rojevate user posted image

cestitke krtkova in innes4!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image velik se lupckajte in bozajte!

jst se se drzim, bla cez vikend na poroki in so me vsi obcudovali kako mam lahko v 9. mesecu se tok energije user posted image

zdej pa spet sibam naprej...

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 12:42:20   
ajdameti
Še en deževen pozdravček user posted image  še dober da ste se malo razpisale ker se nič ne dogaja pa mi vsaj ve malo polepšate dan s svojimi prigodami...gajka...volančki? user posted image  jih boš pa v drugo porabila.
 
bcljka - upam, da je izpit že za tabo...slikce so super...

...jaz tudi že iščem in praskam po možgančkih za idejami za fotografije za zahvalo. Prvič je super uspela, samo ne morem ravno iste ideje ponucat, osebno so mi všeč črnobele fotke pa več detajlov, tokrat pa iščem idejo za kakšno simpatično družinsko fotko, da ne bo samo eno dete v centru pozornosti user posted image  

jolcica - saj jih je tolk v maj pobegnilo, da bi bilo fajn da kakšna še k nam pride DOBRODOŠLA! Jaz sem si želela že v maju rodit pa mi tud ne bo uspelo.

gibi - ja pri meni so se precej umirili tako, da me malo skrbi, sicer nisem čist brez ampak fuzbala pa tud ni več, imam kontrolo in ctg jutri pa bomo videli

čaj med dojenjem - boste pile? pa katerega? jaz sem tako anti čaj da upam, da mi bo uspelo kaj vase spravit

Grem likat žehto, da se preveč ne nabere, ko me ne bo...pripravljeno imam že vse, samo še dete manjka user posted image

papa

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 13:03:51   
meymey
jolcica - nekdo mora nadomestit primankljaj v Junijčicah!!! user posted image dobrodošla!


no, pri nas pa je patronažna odšla... v 6 dneh se je Tomi zredil 240g user posted image , se vidi da je mamin sin! Genetika dela svoje user posted image .

Vse je ok, Ob naslednjem lepem vremenu imamo zeleno luč za sprehode user posted image . V četrtek pa se kopamoooo! Jupiii!

(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 13:32:57   
nikcaa
meymeyuser posted image za gramcke...sprehodke...itduser posted image

rok poroda- G. in med.sestra mi skoz govorijo da ki bom pred datumom rodila, na koncu bom 10dni cez rokuser posted image že vidim...  no, ja... bo kr bo...user posted image
gibi-zaenkrat ne rabim nic stet, ker ta nas se mi zdi da nima casa niti spat... je skoz v akcijiuser posted image

vreme- se čudim sama sebi da pri takem (deževnem) vremenu imam toolllkkk energije...user posted image super.... no, mogoce pa k je soncek za par minutk posijal...user posted image

..uceraj smo z mojim user posted image koncno sla na obisk k prijateljem.. k majo dvojčici (1,5let stare in sincka15mesecev starejsi) (NORISNICAAA)user posted image ...se odpravljava pa ze eno leto... in sva ze tri darila menjala, ker so prerasle (darilo zastaralo)...sva sla spet kupit in sva hitro neslauser posted image

danes pa grem k moji mali necakinji nabirat izkusnjeuser posted image user posted image cartkat...



(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 14:31:02   
bridget3
Jolcica: dobrodošla! Vidiš, da naše junijčice prehitevajo konkretno, tako da je prav, da še kakšna majčica zamuja user posted image
Tukaj: opa, datum! Čestitke!!! user posted image
Meymey: krasna slikica, luban sinček! Vse lepo vam želim!user posted image

Več ne bom komentirala, ker sem nekoliko melanholična ... ne vem ali so to samo hormoni in moja občutljivost ali tudi kaj drugega v zraku ... Okolica mi ne pomaga najbolj user posted image  
Sicer je napovedan deževen teden, ampak bo že posijalo kaj sončka v meni user posted image

Lp.

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 14:51:24   
bcljka
hvala vsem k ste držale pesti... user posted image user posted image user posted image je padla 6 user posted image sm čist navdušena... k kljub moji dozi učenja, ni blo lih kej produktivno user posted image tko da me je skor kap k je reku med 6 in 7 ste, vam dam še eno vprašanje user posted image k ga itak nisem znala user posted image tko da taratatata... pogoje za 4.letnik sm nrdila user posted image zdej pa grem mogoče še neobvezno na en izpit k pa ni pogoj... no, če mi bo dolgčas...


zdej me pa pele na kosilo, za nagrado dobr izgovor da mu ni treba kuhat

jolcica - welcome user posted image user posted image user posted image user posted image

meymey - huda fotka in seveda naziv user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6
bcljka ti si pa itak modelka... te že vidim teden dni pop porodu na catwalkuuser posted image user posted image




zihr ja... user posted image user posted image user posted image s trebuhom se je fajn nastavlat... pol brez se ne bo več tolk user posted image o fotogeničnosti pa raj ne bi... ker pr 500 slikah jih zihr najdeš 50 na katerih si kul user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 15:47:11   
Aninchy
No, punce, jst iz pregleda...

Še dobr, da sem se dala testirat za streptokok B, sicer je test negativen, ampak ugotovili so, da mam glivično vnetje?!? A ne bi to mogla G tud videt?? In to 4 dni pred PDPjemuser posted image Pa mi je dala recept za svečke, pa rekla naj kr vse porabim, eno na dan - zvečer. Pa kok hudirja bom vse porabla, če sem tik pred rokom?! No, pa je bla kr tihuser posted image user posted image

U glavnem, jst pojma nimam kje sm kr naenkrat to staknala, res, da se mi je izcedek naredu in sm to tud povedala pri G, pa je rekla, da se samo "pripravlja" na porod... Ja hudirja user posted image user posted image user posted image

Am, a je mela /ima ktera to, bi mi znala povedat kej več? Pa če grem slučajn rodit, a obstaja za to tud kak antibiotik za user posted image tak kot pri streptokokuuser posted image Ker res nočem, da bi se mali  slučajn kej okužiluser posted image user posted image

No, po novem še nočem it rodit - vsaj dokler ne porabim svečkuser posted image

Drugač pa z malim vse okej, o popadkih ne duha ne sluha, tak da očitno bom še kr neki časa kinderjajček.

Pa lep dan vam želim - lepši kt ga mam jst....user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 16:04:54   
gajka
Aninchy - imela prvič vnetje (kakšno, pa ne vem user posted image , mislim da glivice), dobila svečke Canesten 4 dni pred dejanskim porodom (slabe 3 tedne pred PDP)... Mi je ena kolegica, ki dela v zdravstvu rekla, da menda Canesten svečke ful zmehčajo MV in pospešijo porod, pa sem se ji smejala... No, ne dolgo! user posted image Aja, narobe ni bilo pa nič, tudi razmišljala o tem sploh nisem nikoli. user posted image
Pa v 1.user posted image sem po mojem skoraj na vsakem pregledu dobila recept za enega hudiča proti vnetju, tokrat pa nikoli. user posted image Edina razlika je, da zdaj za higieno tam spodaj uporabljam striktno Lactacyd femina.

< Sporočilo je popravil gajka -- 31.5.2010 16:17:44 >

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 16:37:37   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Aninchy - imela prvič vnetje (kakšno, pa ne vem user posted image , mislim da glivice), dobila svečke Canesten 4 dni pred dejanskim porodom (slabe 3 tedne pred PDP)... Mi je ena kolegica, ki dela v zdravstvu rekla, da menda Canesten svečke ful zmehčajo MV in pospešijo porod, pa sem se ji smejala... No, ne dolgo! user posted image Aja, narobe ni bilo pa nič, tudi razmišljala o tem sploh nisem nikoli. user posted image
Pa v 1.user posted image sem po mojem skoraj na vsakem pregledu dobila recept za enega hudiča proti vnetju, tokrat pa nikoli. user posted image Edina razlika je, da zdaj za higieno tam spodaj uporabljam striktno Lactacyd femina.


Jaz sem prvič in drugič skoz imela eno sranje, tako da se mi zdi, da sem imela non stop tiste vaginalete, pa tudi canesten. Tokrat pa nič. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 16:38:40   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: ajdameti

čaj med dojenjem - boste pile? pa katerega? jaz sem tako anti čaj da upam, da mi bo uspelo kaj vase spravit



Jaz sem do zdaj vedno pila Krtek čaj, janežev in kuminov, prav za majhne otroke, na hektolitre sem tega spila, res. Tako da sem si tudi zdaj kr tole kupila. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 16:39:08   
Maxica
Uf, jaz sem pa vesela, sem avtek končno prodala, poplačala kredit. No, zdaj pa RES lahko grem rodit. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 16:50:02   
soncnica 3
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

U glavnem, jst pojma nimam kje sm kr naenkrat to staknala, res, da se mi je izcedek naredu in sm to tud povedala pri G, pa je rekla, da se samo "pripravlja" na porod... Ja hudirja user posted image user posted image user posted image

Am, a je mela /ima ktera to, bi mi znala povedat kej več? Pa če grem slučajn rodit, a obstaja za to tud kak antibiotik za user posted image tak kot pri streptokokuuser posted image Ker res nočem, da bi se mali  slučajn kej okužiluser posted image user posted image


Aninchy, kolikor je meni znano, glivice niso problem za user posted image , tudi z antibiotikom se ne zdravijo nikoli. Svečke /vaginalete/ ti predpiše G zato, ker je porodni kanal, če imaš vnetje, bolj občutljiv, pa se potem pri tebi malce bol lahko poškoduje tkivo, baje je malo bolj neprožno...
Streptokok je pa ena uf zadeva, meni ga do sedanje nosečnosti nikol niso "našli" v brisu, v tej /2./ nosečnosti pa že dvakrat in bom morala med porodom dobiti antibiotik v žilo. Me je strah, pa vseeno upam, da bo naš user posted image OK.

Me pa zanima, tiste, ki že imate otroka, če je katera uporabljalala Angelcare, zanimajo me izkušnje, ker ga nameravam kupitt.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 16:51:51   
Aninchy
Uff, vidim, da so tale vnetja kar pogost pojavuser posted image Hmm... upam, da men tud svečke kej sprožijo... user posted image user posted image user posted image Ma ne vem, ful hecno mi je blo, ker nisem do zdej mela nobenih problemov, niti izcedek ni bil prisoten, nič! No, pa vidim, da tud tik pred koncem me lohk preseneti... sem bla že čist napsihirana, ker sem sam študirala, od česa bi to prišlo in cel bav-bav delala iz tega, pa vidm, da sm iz mušice nardila dinozavra! user posted image

Pri nas se je pokazal sonček! user posted image in mislim, da je samo zame! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 17:16:01   
jolcica
hvala vsem za dobrodošlico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drugače pa lih iz sprehoda malo prej je tko pasal sicer malo veter piha hladen sm me ni dost motilo  tko lepo sonček sije user posted image user posted image user posted image user posted image

tale junij mi je čedalje bolj všeč user posted image user posted image user posted image user posted image se tolažim ker me počasi zvija ampk res čist počasi da mogoče pa do sred junija rodim no sej do tkrt bo že cajt aneuser posted image user posted image user posted image user posted image drugače pa moram eno majčko naročiti ker imam eno k piše maja bom mami sm k ne bom moram zdj junija bom mami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 17:39:06   
Kiya
IZVIRNO SPOROČILO: soncnica 3

Me pa zanima, tiste, ki že imate otroka, če je katera uporabljalala Angelcare, zanimajo me izkušnje, ker ga nameravam kupitt.



Jaz ga imam saj nedonošenčki včasih pozabijo dihat. Smo imeli že nekaj lažnih alarmov, ker sem imela obe plošči naštimani in je tamala zlezla s plošče in je začelo piskat.
Jaz vsaj mirno spim, ker drugače bi skos gledala ali diha ali ne.

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 18:44:34   
soncnica 3
Ja, Aninchy, vnetja... ponavadi se pojavi, ko ti mal imunski sistem zabluzi (kar se v nosečnosti itak zgodi, ker bi sicer ne mogle bit noseče, saj bi ob "super imunosti" v bistvu telo "izvrglo" plod kot tujek...), tak da je v nosečnosti to, da se poveča izcedek res normalno. Tudi s higieno nima zveze, oziroma bom rekla; ima, če se preveč umivaš tam doli!!!
GLivice, bakterije in ostali mikroorganizmi so v našem telesu, prebavilih, sluznicah NORMALNO prisotni tudi user posted image - novorojenček se mopra poseliti z njimi, problem nastane, ko se pretirano razmnožijo.
Ti kar Canesten veselo porabi, mogoče se nam boš kmalu user posted image user posted image user posted image , ko boš imela svojega user posted image .
Jaz bi pa še vsaj 1-2 tedna počakala, da bo moj user posted image tudi uradno donošen (38 t.)

Kiya, hvala za tvoje mnenje, saj nekje kar pohvalijo ta Angelcare, je pa res da je kar nekaj cekinčkov treba zanj odštet, vendar pa mirno spanje tudi nekaj pomeni.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil soncnica 3 -- 31.5.2010 18:45:43 >

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 18:56:31   
milabe
spet nam je ena ušla med majčice ;)))


CITIRAM   TOP10:
V petek okol 22h mi je odtekla voda,rodila sem v soboto 29.5 ob 12:44 fantka Jaka 2640g in 49 cm. lp iz porodnisnce


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 19:01:28   
Aninchy
TOP10 - čestitke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim, da je tole bil še zadnji majček letos...user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 19:12:34   
gajka
top10 - čestitke ob rojstvu fantka! user posted image user posted image user posted image

user posted image Vem, da je že bilo nekaj govora o Dianatal gelu... A se je že katera kaj orng pozanimala? A ga v P Celje že uporabljajo? A je že znana cena?

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 19:21:55   
bcljka
waaaaaaaaaaaaaa, top10, čestitkeee!!! user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: soncnica 3

Me pa zanima, tiste, ki že imate otroka, če je katera uporabljalala Angelcare, zanimajo me izkušnje, ker ga nameravam kupitt.



mi ga mamo tud... zaenkrat lepo zgleda v škatli na polici user posted image baje je dobr... bomo vidl... midva sva ga dobila za darilo... ker drgač lih ne vem če bi ga uzela, je res kar drag user posted image


mimgrede... a vam RR normalno dela?? ker jst ga mam v eni čudni obliki... sm se komi uspela pretihotapt sm user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 19:23:05   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

top10 - čestitke ob rojstvu fantka! user posted image user posted image user posted image

user posted image Vem, da je že bilo nekaj govora o Dianatal gelu... A se je že katera kaj orng pozanimala? A ga v P Celje že uporabljajo? A je že znana cena?


Pišem iz druge roke, ampak podatki so ziher: user posted image

V celjski porodnišnici babice pravijo, da če ga prineseš s sabo, da ga brez problema uporabijo. Problem pa nastane, ker ga nimaš kje kupit!  user posted image   Namreč v lekarni ga še nimajo, ker se niso mogl neki zmenit glede cene al neki tazga...  user posted image   No, ampak je zdej ratal tolk povpraševanja, da so obljubil, da ga bojo naročil. Kdaj ga bojo mel, pa še sami ne vejo  user posted image
Glede cene: na 24 ur (vizita) so rekl, da bo cena 100€, baje sam ne morjo davka uskladit, al bo 20 % al 8...  user posted image

Ejj gajka, tile smejkoti so mi pa toook fajniiii!  user posted image   user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 19:26:10   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka
mimgrede... a vam RR normalno dela?? ker jst ga mam v eni čudni obliki... sm se komi uspela pretihotapt sm user posted image


Hmm... men dela BP...  user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?