|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 20:36:47   
nikita*
bcljka: tvoje fotke so res čudovite user posted image user posted image , lep spomin

Drugače pa dan nič posebnega, imeli smo obiske, za našega user posted image sem poprala vse oblekice. Ostale so mi samo plenice in brisače. Mmmm, popadlo me je gnezdenje ( 14 dni pred pdp ) user posted image

Danes ga manj čutim, tako da bo treba začeti šteti gibeuser posted image

Zdaj grem pa talente gledat user posted image .


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 20:44:04   
čeb Maja
Aninchy - po moje se to nč od uzuni ne vidi user posted image user posted image user posted image Po moje boš že čutila ko bo čas - še preveč bomo čutile...
Če pa komu privoščim, da že kočno gre, si pa to brez razmišljanja ti. Se mi zdi da že res tolk čakaš... Sej bo, boš vidla tik tak pa boš mela cukra v naročju user posted image user posted image user posted image

Mene je pa strah že it - še 17 dni do pdp, pa bi tolk rada vidla da bi bil še 14 dni vseljen. Me pa danes vse neki špika pa boli dol, mal že psiha dela al kaj???user posted image


nikita - jaz si tut vsak dan rečem da morm štet pa kr pozabim pol čez dan... se morm v roke vzet. čeprav se mi zdi, da ni še nič manj kot ponavadi...

bcljka - držim pesti za izpit jutri (pol ko narediš, gremo v zvezdo na eno tortico a ne,) Pa ful so lepe slikice!


Grem jaz tut talente gledat...

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 21:24:37   
tukaj
Ines čestike za sinčka. user posted image user posted image user posted image user posted image

Za nami je naporen dan. Smo imeli piknik in sem bila ves dan na nogah, je bilo pa lušno - verjetno zadnji takšen piknik pred user posted image .

No z dragim sva tudi nakako dokončno določila datum poroke in krsta -25.9.2010user posted image user posted image user posted image user posted image - upam da bom do takrat že lahko oblekla kaj malo bolj oprijetega in bom vseeno izgledala ok. Sicer pa mi je lahko vseeno, samo da se imava rada in da bo z najinim user posted image  vse ok.

Nič sedaj pa se grem malo uleči pred TV potem pa v posteljo.

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 22:14:49   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: Bubika26

Upam, da ti je vreme bilo naklonjeno in boste še naprej lepo praznovali rojstni dan. Sicer pa vse najboljše!

Gibi-jih ne štejem, ker me itak cel dan neke špika in se dela izboklina vsake tolko cajta na desni strani pri rebrih ali pa mi vsake tolko cajta pritisne na mehur, da kr zaboli. Je kr aktiven, ampak gibi niso več tako siloviti, kot par dni nazaj, itak, revček nima placa...
Uf, drugače pa z vsakim jutrom, ko mi trebuh otrdeva in imam bolečino v spodnjem delu trebuha, upam, da bom šla rodit. Ker zdaj mi je pa že malo sitno, itak nisem več za nobeno rabo, sploh ta teden. Spravim se tla sesat pa brisat, pa rabim cel dan za to, vmes se še sturširam in odpočijem user posted image ...

Tut jst jih ne štejem in tut jst se komi pobiram s posle k mam kao pol mehur (par kapl user posted image ) in me pol vse boli in trebuh trd in v nožnci me tako svinjsko štihne, pol se počas poravnam pa se prvlečem do WC (ene 5-10x na noč)

Drgač pa vreme je včeri zdržalo vse do takrat, ko smo se odpeljal domov (ob 21,30 se je ulilo kot iz škafa) user posted image . Hvala za lepe želje. Mel smo se fajn, za povrh vsega si je pa tamala, ko smo se odpravljal od tam zaželela, da bi šla ajat ka babici. Sem s takim navdušenjem klicala če žih pride. Itak. No pa sem se zasilo naspala. user posted image

Danes pa sem komi cote vred spravlala, smo pa mel kosilo pr mojih (vse tri sestre s familijami) pol pa sva s tamalo šibali domov ajat in sva skor 3h vlekl. No jst sem vmes hodla na Wc, pa še cote prat dajat,.. Pol pa smo po plohi se s sosedi sparvl na sprehod in smo kr konkertno hodl (no vsaj zame user posted image ), da sem nakonc komi prsopihala v 2 štuk.

bcljka, svetovne fotke user posted image . Joj jst bi tut kej tazga, sam jajc pa nima. Nisem lih pozerski tip človeka, pa tut nobenga pametnga fotografa tle ne poznam. Za jutr pa tut jst držim pesti. 
IIIIIIIIIIIiiiiiiiii  user posted image user posted image user posted image  Ines4, čestitke za tvojga korenjaka. Dopoldne si še tle bluzla zvečer pa si postala že mami. Čestitike

IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl
Misar ... tudi jaz sem mojemu napovedala, da ga po porodu čaka vstajanje za večjega user posted image no, zdej se pa skoraj ne zbuja več ponoči ... kar naenkrat; no, včasih se mu kaj sanja al ga pa lulat tišči, pa je treba vstat ... sem pa še vedno jaz tista, ki vstanem (ga slišim, moj zraven trdno spi, pa jst kar vstanem ... v bistvu pozabim, da bi ga lahko ruknila, naj gre on), čeprav se komaj zvalim s postelje ...
Jst tut. Kak smo žleht user posted image

Harmonika, naša tavelika, je tut čist paf, smo včer tut mal mel (tamali brat od mojga jo igra in jo zmer s sabo vlač) in so vsi otroc (8kom čist naspidu bli)

Bonnie rr, lepo, da si se nam javla in poročala o samem poteku. Še enkrat čestitke

Aninchy, ej prava faca si. Res, sem se tok nasmejala.

Tukajuser posted image user posted image user posted image  za dorečen termin. Jst ga še lep čas ne bom vedla, če ga sploh bom kdaj user posted image user posted image

Evo, to je to od mene. K se cel dan nisem javla, sem pa zdej napesnl cel roman user posted image

Nočka

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu Bubika26)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 7:37:26   
dvojčica6
Jutro! Kafe, kafeuser posted image ..

innes4 čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vidiš kolk si hitro odpravila - lepo se cartajte zdaj pa javi se kaj seveda - nobene ne damo! user posted image user posted image

Bonnie_RR super steuser posted image user posted image user posted image user posted image kar tako naprej...

bcljka ti si pa itak modelka... te že vidim teden dni pop porodu na catwalkuuser posted image user posted image

Aninchy
user posted image user posted image user posted image veš kaj sem se spomnila - seveda si upaš take objavit če pa maš jajcauser posted image user posted image user posted image si pozabla na malega k se mu ne mudi ven a? user posted image user posted image user posted image

čeb Maja
men se tut še ne mudi it rodit... pa se glih zarad tega bojim da bo kej prej... vsaj do 11. bi prosila če sem lahk kindersurpriseuser posted image

gibi a to se šteje 12 gibov v 12 al 24 urah?

gnezdenje se je uradno začelo - včeri k sva mela z user posted image sedmo obletnico sva jo preživela tako da sva celo sobo vrgla okoli in zdaj je tak cukrček da joj! pa cote sem opralauser posted image zdej me sam še tisto peglanje čaka...

nič, se vam javim še kaj... mejte en lep dan!!


(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 8:24:27   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6
čeb Maja men se tut še ne mudi it rodit... pa se glih zarad tega bojim da bo kej prej... vsaj do 11. bi prosila če sem lahk kindersurpriseuser posted image
Jaz bi tudi vsaj še ta teden počakala, da pripeljem tja do 38t, pol pa naj bo kakor hoče. Čeprav takrat bom pa ziher še o enem tednu fantazirala... user posted image

gibi a to se šteje 12 gibov v 12 al 24 urah?
12 ur.

gnezdenje se je uradno začelo - včeri k sva mela z user posted image sedmo obletnico sva jo preživela tako da sva celo sobo vrgla okoli in zdaj je tak cukrček da joj! pa cote sem opralauser posted image zdej me sam še tisto peglanje čaka...
user posted image za uspešno gnezdenje.

nič, se vam javim še kaj... mejte en lep dan!!
Ja, kaj pa služba? user posted image user posted image


naraščaj
- user posted image za uspelo piknikovanje!

tukaj - tudi tebi user posted image za uspešno piknikovanje, pa seveda user posted image za datum poroke!

Aninchy - mene si tudi orng nasmejala! user posted image user posted image user posted image

Harmonika - uuuu, jaaaa, samo, da jo zasliši, začne plesat! user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 31.5.2010 8:28:05 >

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 8:27:10   
dvojčica6
gajka, a ti tut že strašiš okoliuser posted image user posted image user posted image službaaaa... sej neki kao delam... tistih 5  min ko ne gledam po RR si pa lahko odtrgamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 8:30:28   
dvojčica6
aja, pa  je kaka panika če ni 12 gibov v 12 urah... moj user posted image kdaj naredi celo svetovno prvenstvo (kake pol ure me intenzivno brca) pol pa kar en lep cajt nič... alora moram lotit štet...

harmonika - pr nas bo namesto uspavanke menda k je moj user posted image zaljubljen vanjouser posted image user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 8:30:45   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

gajka, a ti tut že strašiš okoliuser posted image user posted image user posted image službaaaa... sej neki kao delam... tistih 5  min ko ne gledam po RR si pa lahko odtrgamuser posted image user posted image user posted image


Eh, saj veš...  Če bi bila efektiva vsaj povprečna, bi bilo tole že zdavnaj narejeno, tako pa je živi obup! user posted image Me je prejle kar stisnilo, ko sem napisala, da 1 teden bi še pa počakala do dneva D, ker očitno bo treba pa ta teden se malo bolj v roke vzet! user posted image Pa še isti problem imam kot ti - nonstop tale RR preverjam! user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 8:33:45   
tukaj
Dobro jutro user posted image  in tiste, ki ste že ponosne mamice,

pri nas je vreme user posted image  katastrofalno. Sem danes spala malo dlje - včerajšnji dan me je res utrudil.

Sedaj vam častim eno user posted image , potem pa si grem malo prebrati snov imam danes zvečer še en izpit oz. zagovor že opravljenih obveznosti, upam da ne bo problemov. Potem pa mislim, da mi pred porodom ne bo uspelo več kaj in bo še enega potrebno opraviti kasneje. Pa bo že.

Uživajte

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 8:37:31   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6
aja, pa  je kaka panika če ni 12 gibov v 12 urah... moj user posted image kdaj naredi celo svetovno prvenstvo (kake pol ure me intenzivno brca) pol pa kar en lep cajt nič... alora moram lotit štet...
Jaz nič ne štejem. Itak vsako rundo, ko je tamala v bušiju budna, uprizori vsaj eno orng polurno predstavo in takrat sigurno preseže zahtevanih 10 ali 12 gibov. Ta prvi je imel kratke in bolj divje predstave (nekaj brc, potem pa mir), pa tudi nisem štela. Važno, da se je vsake toliko časa malo "oglasi", da je še med živimi...
Ja, če se gibi čisto umirijo, naj bi se šla v P pokazat, če je še vse OK. Naj bi se pa umirili tik pred P, pri meni se niso, je še po "suhem" (odtekla voda) brcal kot ponavadi.


harmonika - pr nas bo namesto uspavanke menda k je moj user posted image zaljubljen vanjouser posted image user posted image
Našega mulota so moji starši celo uspavali za opoldansko spanje z govejo muziko. Max. 2 pesmi, pa je spal kot polh! user posted image Zdaj gre HB tudi brez tega. user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 8:45:33   
dvojčica6
tukaj fajn odpraviuser posted image

gajka marš na delo - da ne vidim več tvojga posta vsaj do kosilauser posted image user posted image user posted image pa hvala za razlago o gibih... moj gin je tolk škrta s temi navodili: mi je rekla - ja pa gibe spremljite ne... k sm že odhajalauser posted image user posted image user posted image uf, pa danes mam že pregled nazaj!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 9:04:27   
misar
dobro jutro

čvekulje ste včeraj natipkale kar nekaj straniuser posted image user posted image user posted image

žal pa se mi zdaj ne da nazaj gledat kaj je treba odgovorit.

bcljka- super fotkeuser posted image

štetje gibov: ne štejem, vendar zadnje čase pazim, da jih zasledim dovolj, da sem pomirjena

harmonika: naša tamala čist po atiju obožuje harmoniko. bomo vidli kako bo s sinetomuser posted image

gnezdenje: se začne jutriuser posted image danes še ena obveznost na faksu, potem pa zares. oprano imam vse- celo posteljnino(še prevleke od vozička in jajce čakajo). prelikane imam cotke za prvo rundo. torba za P je pripravljena sam za bebita, zame še neuser posted image bomo že skup nametal, če bo sila. tko, da glih če bo panika grem lahko jutri rodit brez pretirane sekirancije...čeprav jaz še ne bi, bi prej še en malček uživala na kakem polpoletnem sončku s kavico v roki, da se načvekam za vse tedne naprej, ko ne bom tako mobilna.

evo to bi bilo z moje strani za danes vse

božajte trebuščke pa nič prehitevat. danes je še maj!!!!!!

jutri se odpre pa naša sezona user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 9:31:20   
meymey
Sej vas berem, pa nimam kaj za komentirat, ker se mi dogajajo druge stvari. Sem se pa odločila, da vas pozabavam i izjavami in dejanji novopečenih babic.

Moji mami sem rekla, da če mi že kaj nosi, naj mi prinese hlačke št. 56, ker mi manjka majhnih oblačilc (sej veste, da sem pričakovala velikana). Innnnn moja mama pride v soboto in najprej komentira Tomija: "Joj, kak je maliii!". Ja valda je mali... novorojenček je!!!

In odprem vrečko, ki jo je prinesla... 3 BODYje št. 80!!! in pajac št 62!!!!! Ona se je odločla, da mati otroka (op. prev. jaz) nima pojma katero številko rabi otrok, ker je bila št. 56 citiram: "Taaaaak maaalaaaaa!". user posted image user posted image user posted image

DA POPIZDIŠ!!!!


In taščica včeri... poleg debele kuverte (bravo babiuser posted image ) prinese še eno plišasto igračo (ki, jih ima Tomi že celo kišto - tudi moja mama je kupla pliškotauser posted image ) in knjigo za vpisovat za malega v angleščini user posted image . Pol pa za češnjo na vrhu vsega še žalostno izjavi da: "Zakaj pa mi ne rabimo tuje pomoči tak ko sosedove snahe!" (ona bi se malo sem preselila pa nas "rihtala"). Pol pa stoji zraven spečega tomija in cvili in čaka, da se bi zbudil, da bi ga lahko cartala... pa mora spat še vsaj eno uro , ampak jebe se njej, ona ga hoče cartat!!! Hvalabogu jo je Tomi zaj... in glatko ignoriral njeno cviljenje zraven njegovega ušesa (3x!!!). Sva se hecala pol ko je šla in se še vedno ni zbudil, da se še ne upa, ker ga je strah da se babi vrne user posted image .

Kak sem vesela, da majo zaupanje v naše sposobnosti starševstva!!!!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 10:09:40   
novakatja
ČESTITKE INES IN KTRKOVI!

Dobro jutro vsem v tem čudovitem vremenu. Jaz pijem že drugo švoh kavo, ker sem čisto matasta.
Vsakič ko odprem RR, je že kakšna rodila!!
Jaz sem upala na polno luno v petek, pa NIČ.
Sem bila pa pri moji G na pregledu in ker je šla na dopust za 14 dni, mi je dala kar napotnico za AMB. ZA PATOLOŠKO NOSEČNOST (v zadnjih 14 dneh se mi je dogajalo, da se mi je kar v sede temnilo in sem morala na hitro noge gor, ker me je skoraj zmanjkalo). In zdaj imam pa še napotnico za k internistu. Oboje v čez 2 dni. Prav ne da se mi. 1 teden pred rokom sem jaz patološka nosečnica. HALO?
Jaz bi šla kar rodit, ker me res žuli ta trebuh. Kar vstran se je razširil. V petek je bilo še vse zaprto, mat. vrat 2 cm dolg, tako da, nič ne kaže, da bo kaj prej. Evo, sama sitnoba me je.

Imam pa končno vse pripravljeno za tamalo. Če se je G zmotila, bo mali malo roza nosil, ker sem od prijateljic dobila samo roza kolekcijo. Ha,ha.

Meymey
Jaz imam podobne sorodnike. Prvič sta se moja mama in tašča tako pulili za tamalega, da je bil čisto znerviran. Babice ne razumejo, da še ne more skaakt od veselja, ko prideta! Isto sem dobila sama gigantska oblačilca za 6m do 1 leto starega dojenčka. Smo pač kasneje porabili.




(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 10:12:08   
Maxica
Jutro, kakšno vreme spet. user posted image  Človek kar ne ve, kaj bi sam s sabo. Likala sem včeraj, zdaj se je začelo še nekaj bliskati, upam, da nam vsaj elektrike in modema ne skuri.
Sicer sem se pa šla danes spet tehtati in ugotovila, da sem še vedno ali pa spet na istih kilah kot pred 14 dnevi. To bo moj G. vesel jutri.user posted image
Meymey, a ti je dolgčas med samimi nosečkami, kaj? Vidiš, kaj pa prehitevaš, hehe. No, saj se ti bomo počasi vse pridružile, res pa je, da niti junij še ni.user posted image
Gibe - jaz sem zdaj kar pozorna nanje, no, štejem pa tako, da če se v eni rundi stokrat obrne, to ni sto gibov, ampak samo eno gibanje. No, tako jih nekak do 10 le preštejem v 12 urah, kaj sila več pa ne, če nisem res pozorna na to ali pa malo bolj počivam.
Gibanje na harmoniko - ja, to pa naš user posted image  tudi. user posted image user posted image
Tukaj - srečno na izpitu.user posted image
Bcljka, tudi tebi srečno.user posted image  Pa res lepe fotke, si ful fotogenična. user posted image
Aninchy, jaz bi rekla, da se takole na zunaj ne vidi odprtosti, kaj pa vem. user posted image  Mislim, da tudi ginekologi in babice to s prsti preverjajo, pa bolj notri, ne vem no.
Bonnie RR, WB, pa še enkrat čestitke. Ful lepo. user posted image


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 10:17:30   
gajka
meymey user posted image user posted image user posted image si me nasmejala s temile dogodivščinami novopečenih babic. Uf, so kar spomini privreli na plan! user posted image Glede št. cunj, pri nas smo potrebovali vsaj 1 leto, da se je moja v.d. tašča sprijaznila s tem, da mene posluša, kakšno velikost Rok nosi. Prej so jo konstantno trgovke nateg* in ji vedno govorile, kaj se nosi pri katerem mesecu, pol je pa vse nazaj nosila menjavat... user posted image   Pliškote smo pa mi dali na prepovedan seznam, pa še vedno enim ne potegne najbolj... user posted image
No, največji dosežek pa je bil, ko je Rok od sorodnikov od mojega za 1. r.d. dobil kratke hlače z volančki na robu... user posted image

dvojčica6 - nisem te ubogalauser posted image , saj me ne boš user posted image ? Sem bila vmes 1 uro precej pridna, pa ne morem nonstop samo v 1 softver buljit.

novakatja - oddelek za patološko nosečnost ima samo nam laikom malo hecno ime (jaz sem mogla tja v 1. user posted image , ker je imel mali na MF povečan žolčnik) in ni mišljeno, da si ti patološka user posted image . Očitno bodo pač naredili en pregled, da bi ugotovili, zakaj se ti dogajajo vrtoglavice...


< Sporočilo je popravil gajka -- 31.5.2010 10:30:36 >

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 10:27:22   
meymey

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

meymey user posted image user posted image user posted image si me nasmejala s temile dogodivščinami novopečenih babic. Uf, so kar spomini privreli na plan! user posted image Glede št. cunj, pri nas smo potrebovali vsaj 1 leto, da se je moja v.d. tašča sprijaznila s tem, da mene posluša, kakšno velikost Rok nosi. Prej so jo konstantno trgovke nateg* in ji vedno govorile, kaj se nosi pri katerem mesecu, pol je pa vse nazaj nosila menjavat... user posted image   Pliškote smo pa mi dali na prepovedan seznam, pa še vedno enim ne potegne najbolj... user posted image

dvojčica6 - nisem te ubogalauser posted image , saj me ne boš user posted image ? Sem bila vmes 1 uro precej pridna, pa ne morem nonstop samo v 1 softver buljit. 


A si se slučajno tu norca iz mene delala, da še vedno delam.... :P?
Da ne boš tudi ti izpred računalnika letela v P!!! user posted image

BTW - čepim na rač in čakam patronažno, zraven pa poslušam... Golica TV!!!! user posted image Govedna pomirja našega Tomija user posted image .
Pa sem nekak upala, do bo roker!!!
user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 10:31:29   
Aninchy
Br dan!

Jp, evo, se šaltam nazaj med junijčice..... zgleda, da res nič ne bo z majemuser posted image
No, razn če me dons po pregledu kr v P pošlje user posted image pobožne želje.....

No, danes naj bi po UZ bil moj dan D, pa mali nima nobenga pravega veselja ven pridet.... Verjetno ga je spet vreme zafrknu! user posted image Ahh, se tolažim s tem, da julija pa zagotovo ne bom dočakala user posted image ! user posted image user posted image user posted image

meymey
- hahahaha, jst se že tud kr za glavo držim, kak bodo babice kej... user posted image Sploh zato, ker midva živiva skupi s taščo in bo ziher non-stop visela tle... še dobr, da še ni v penziji, da je vsaj en del dneva ne bo doma! user posted image A sm žleht? user posted image

gajka in dvojčica6 - ko bi vidve vedle, kok je fajn brez službenih skrbi bit, bi tud mal nehale delat! Jst sem zdej svobodna k ptiček na veji, ko nimam nobenih skrbi, sam lutam sem in tja in čakam, da mali ven pokuka! user posted image

tukaj
- naj te potolažim, da je tud pri nas obupno vreme... Pa velik sreče na izpitu oz. zagovoru! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

gnezdenje - hmm... ma sicer mam bolj kot ne vse porihtano, ampak prav gnezdenje se me ni pa nč kej dotaknilo... Sem lepo počasi urejevala, kadar mi je blo dolgčas, če bi pa mojo mamo poslušala, pa tk še zdej ne bi mela nč pripravljenouser posted image Njej se nekak zdi, da kam hitim, da je še dooost časauser posted image Halooo ženska, PDP mam že v petek!! user posted image user posted image user posted image Še dobr, da me ni prej presenetlo, ker bi mogl vse ostali poštimat brez mene, med tem ko bi bla jst v P. Tega pa fuul nism hotla! Mam rada, da je vse tak, kot jst hočem! user posted image

gibi - ma ne vem, men so gibi že neki tok vsakdanjega, da včasih sploh ne pogruntam, kdaj souser posted image Mislim, vem da so velikokrat, včasih skoraj po cel dan, jst res ne vem, od kod malemu tooolk energije?! Ampak pozabim štet... važno mi je, da me vsaj enkrat zbrca zjutri, pa pol okol kosila, pa popoldne in še zvečer.... pa mi je čist dost, ker je takrat kr "ornk trening" user posted image user posted image user posted image

Ijoj, lejte kolk sm napisala..... No, dons vam želim sooončkaaaa!user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 10:36:01   
Aninchy
gajka - iiiiii kk so fajni smejkoti!!user posted image user posted image user posted image user posted image Kje si to našla?? Js tut meu?user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 10:39:02   
gajka
Samo toliko, zakaj še po službi strašim... Januarja sem štartala s svojo firmo, pa moram še nujno en projekt zaključit (no, en del, preostalo sem že na sodelavca prenesla) in žal ne gre drugače. Če bi pa lahko ostala v svoji prejšnji službi, bi pa lepo koristila kompleten dopust pred porodniško, pa bi bila že nekaj časa lepo fraj... user posted image Jebi ga, žal ni vedno vse idealno! Če hočem, da ima firma denar, moramo imet končane in oddane projekte, ker brez tega ni izdanih faktur, brez nič pa še pes crkne... Ja, lepo je biti sam svoj gospodar... user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 31.5.2010 10:40:32 >

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 10:39:44   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

gajka - iiiiii kk so fajni smejkoti!!user posted image user posted image user posted image user posted image Kje si to našla?? Js tut meu?user posted image


http://www.cosgan.de/smilie.php?wahl=0&ziel=froehlich

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 10:52:51   
dvojčica6
IZVIRNO SPOROČILO: gajka
dvojčica6 - nisem te ubogalauser posted image , saj me ne boš user posted image ? Sem bila vmes 1 uro precej pridna, pa ne morem nonstop samo v 1 softver buljit.


ti je oproščeno k so res luškani smeškoti... pa res nimaš kej delatuser posted image user posted image user posted image mal žlehnobe...

meymey ... ti kar piši kar se tebi dogaja - meni je ful zanimivo brat! sploh pa ker bojo verjetno tut naše bodoče babice mele take in razne izume tople vodeuser posted image
Edino tega ne zastopim zakaj budit dojenčka če pa spi! Js bi kar nagnala proč od postelčke user posted image user posted image user posted image bo že cajt za cartanje...

gajka ta je res dobra - volančki lol user posted image user posted image user posted image

novakatja ja naziv je res malo hud, tle tu dam eno user posted image za srečo pa za dobre živce...

zdaj pa nazaj 5 min efektivnega dela, ne gajka user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 10:59:40   
meymey
Moj je na očetovskem dopustu v službiuser posted image , mali spi, meni pa je dolgčas... se vidi, ne?? user posted image

pošiljam vam še eno aktualno Tomijevo slikco, ki jo ljubkovalno imenujem - koma po mamini zizi. user posted image

user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Junijčice 2010, 2.del
31.5.2010 11:03:35   
jolcica
Živjo punce user posted image
sm se odločila da vam pišem sicer rok sem imela včeri vendar kot kaže bom rodila v juniju user posted image user posted image user posted image user posted image skratka začelo se mi je vlečti in vidim da nas ve kar pošteno prehitevate za v Puser posted image . No skratka grem vas malo prebrati kolikor sem na hitro prečekirala zdj grem blj podrobno....

in kako se kaj počute?
upam da niste jezne da sem se priključla vendar maja je ostalo samo še par ur kar se pa prepričana ker se nič ne dogaja da bo v juniju etole zato tudi v to skupinco uletela user posted image user posted image user posted image

Bodite kar se da lepo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?