|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 10:20:30   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

innes4 sporoča:

Danes (29.05) ob 22.28 naju je s prihodom na svet osrečil najlepši fantek Tim, 50cm, 3170g.
Novopečena mamica Ines in ati Gašper.


user posted image user posted image


innes4, čestitke! user posted image user posted image user posted image Pa je le imela G prav, da se boš še isti dan vrnila. user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 11:07:58   
Aninchy
innes4 - no, pa še tle ČESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Mela je PDP v petek, tko k ga mam jst... to ni feeeer! Jst sm tud hotla majčka rodit! user posted image No, pa zgleda ne bo ratal...user posted image

Ne bom jamrala, sam da je malemu luštn not! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 11:40:23   
nikita*
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

innes4 sporoča:

Danes (29.05) ob 22.28 naju je s prihodom na svet osrečil najlepši fantek Tim, 50cm, 3170g.
Novopečena mamica Ines in ati Gašper.


user posted image user posted image




Iness4: čestitke ob rojstvu vajinega Tima user posted image user posted image .


spanje:
sploh ga ne bom kometirala user posted image user posted image

Danes me pa tako glava boli, da bom p****user posted image user posted image .

Grem mal za kosilo pripravit



_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 12:02:48   
nikcaa
innes4- ČESTITKE ob ROJSTVU vajinega SINČKAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 12:20:18   
bcljka
innes4 - čestitkeeeeeeeee!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 12:22:24   
bcljka


user posted image Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image *Špela* - 20.5. ZOJA (52cm, 3100g)
user posted image Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2785g)
user posted image Krtkova - 28.5. EMA (53cm, 4050g)
user posted image  innes4 - 9.5. TIM (50cm, 3170g)

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 12:26:30   
bcljka
jutro!

evo, jst sm se uspela ornk naspt user posted image  zdej pa lih prou da dežuje ker se grem učit in se ne premaknem od tam dokler ne grem spet spat... čez 23ur pa pol je izpit user posted image

ena je spraševala še kakšne so fotke... iz glave mislm da bridget... upam da se nisem zmotla... da jih ne bom lepla sem, neki jih najdeš tuki (klik) user posted image

lep deževen dan!

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 13:16:47   
meymey
user posted image user posted image user posted image

končno še en dec!!!! Čestitke Ines!!!!!!!user posted image


bcljka lepe slike... si prava manekenka user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 13:20:43   
bcljka
čist ena neumesna... dons prvič da nisem mela telefona pr seb ponoč... oziroma sm ga po pomoti pozabla v avtu k sva pršla iz poroke... in glej ga zlomka... sms od innes4 je pršu že ob 23:30...
dobr da je zvezdici posredovala novico...user posted image
zdej ga bom mela nonstop zravn, še pod tuš grem z njim user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 13:22:43   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: meymey

user posted image user posted image user posted image

končno še en dec!!!! Čestitke Ines!!!!!!!user posted image


bcljka lepe slike... si prava manekenka user posted image


zdej sta 2 blažene med ženami... me zanima kaj sledi user posted image
hvala! ampak Pika je Top Model... jst sm tm sam zato k si še ne upa it brez mene user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 15:00:39   
bridget3
INES, ČESTITKE!!!
ANINCHY: easy, easy user posted image  Če je tvoj mali pamži trmast, bo še bolj dolgo čakal notri, če si tako neučakana user posted image  Saj vem, da ni lahko odštevat oz. pričakovati, ko je čas ... Bo že user posted image
BCLJKA: lepe fotkice, hvala user posted image  Sva pa mi2 včeraj kar doma naredila par fotkic ... Sicer niso zelo, zelo kvalitetne, ker nisva ob pravi svetlobi slikala, ampak jaz nisem mogla več čakati ... čas je, da se fotke naredijo, če jih želimo, ker vidiš, kako malčki znajo presenetit user posted image

KLISTIR: a se dela v MB klistir? user posted image  Jaz bi ga rada imela, pa se bojim, da ga ne ... ker imam bolj leno prebavo in ne bi rada še te dodatne napetosti čutila, zraven porodne ...

Vsem puncam lep pozdravček!

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 15:46:18   
scorpiogirl
En deževen pozdravček user posted image

tole vreme mi ni všeč user posted image me hoče nekaj glava bolet ... pa tamali je tud ves siten, bo treba it mal na luft.

Innes4, čestitke user posted image pa bo vseeno tud nekaj fantičev, no user posted image

Bridget, ne vem sicer, kakšno imajo prakso v MB; pomoje je najbolje, da kar rečeš, pa ti ga bojo zihr naredili ... mene je pri prvem v Kranju vprašala, če ga hočem user posted image sicer mi ga pol ni naredila, ker sem se že konkretno spucala prej (sem šla ene petkrat na wc, preden so se tapravi popadki začeli) ... pa sem vseen vmes mela občutek, da bi blo boljš, če bi ga user posted image user posted image user posted image
Bcljka ... krasne fotke user posted image user posted image

Harmonika in user posted image ... naš (bodoči) veliki brat ni lih fan harmonike in podobnih ritmov, je bolj po starših user posted image user posted image tale tamali pa čist ob vsaki glasbi "ponori" v trebuhu ... je prov hecno, ker pišem za eno lokalno glasilo in sem tudi že s konkretnim trebuhom šla na dost takih zadev, k majo vmes tudi glasbene zadeve ... in vsakič je moj trebuh začel spreminjat oblike user posted image no, zdej ima pa (tudi naš) bolj malo prostora, je pa to sploh očitno ... ne brca več, ampak kar potuje po trebuhu ... enkrat bula na desni strani, pol pa preko popka potuje na drugo stran ... včeraj zvečer mi je pa koleno (pomoje, bilo je ful trdo, tko da ne vem, kaj bi drugega bilo) čisto zraven popka tiščal user posted image še bolj smešno je, ker je mojemu dragemu to kar spooky in ga lohk zafrkavam s potujočimi bulami na trebuhu user posted image

Misar ... tudi jaz sem mojemu napovedala, da ga po porodu čaka vstajanje za večjega user posted image no, zdej se pa skoraj ne zbuja več ponoči ... kar naenkrat; no, včasih se mu kaj sanja al ga pa lulat tišči, pa je treba vstat ... sem pa še vedno jaz tista, ki vstanem (ga slišim, moj zraven trdno spi, pa jst kar vstanem ... v bistvu pozabim, da bi ga lahko ruknila, naj gre on), čeprav se komaj zvalim s postelje ...

spanje ... jst sem ful vesela, k tudi v tej user posted image nimam težav s tem (no, če prestolonaslednik spi user posted image ) ... edino zjutraj se odkar sem na porodniški kar zbujam ... tudi, če mali slučajno spi dalj kot do 6h, se jaz zbudim pa sem čisto naspana user posted image no, popoldne me pa vedno zmanjka za kakšno uro, sem čist neuporabna, če popoldne ne zaspim user posted image

tolk čvekanja od mene ... zdaj grem pa vlak vozit, me strojevodja že vleče zraven user posted image

lepo se imejte pa ni treba, da vse v maj pobegnete user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 15:54:02   
Maxica
Ines, iskrene čestitke za malega korenjaka. user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 17:42:47   
Bonnie_RR
Pozdravček, drage junijčice. user posted image Kljub pobegu v maj sem še vedno vaša...user posted image

Danes sva z Vito prišli domov iz P. Zaradi zlatenice sva morali za 1 dan podaljšati bivanje tam, drugače pa je z našo punco (zaenkrat) vse super. Je že ful radovedna, drugače pa zelo pridna in nezahtevna. Pravi srček! user posted image


Torej, kako se je vse skupaj začelo?
V torek (18.5.) sem bila še pri svoji G na pregledu. Že takrat sem ji omenila, da čutim ful manj gibov in me je opozorila, da jih mora biti v 12 urah vsaj 10. No, v četrtek sem ugotovila, da sem 10. naštela šele pozno zvečer. V petek je bilo enako, v soboto pa nisem niti zjutraj niti celo dopoldne občutila nobenega giba. Takoj sem rekla, da se moram it pokazat, naju je že ful skrbelo.
Okrog pol 11h smo prišli v P (Celje), kjer so me dali na CTG, ki je kazal, da je vse ok, po pregledu in pogovoru z zdravnico pa so me obdržali na oddelku na opazovanju. V soboto in nedeljo sem imela tako 3x na dan CTG (ki naj bi kazal, da je vse ok, da je bejbi solidno aktiven, čeprav sem js na tisti tabeli še vedno komajda označila 10 gibov do 9h zvečer).
No, ob 5h zjutraj v ponedeljek pa js (ob obračanju z enega na drug bok) doživim šok. Odtekla mi je voda - in to NA POLNO! To je kar teklo. Izpod tuša sem prišla z brisačo med nogami, tud na CTG-ju je še kar teklo. No, ta je začel risati neke popadke, ki sem jih js občutila kot rahlo pikanje v maternici, nato pa so me poslali v sobo, da počakamo vizito. Ob pol 9h meni v postelji ponovno odteče voda (spet ful). Začnemo se malo pogovarjati o porodu, skupno se odločimo za CR. Po pogovoru z anestezistom, sem se odločila, da bom rodila s spinalnim blokom in malo pred pol deseto sem bila že spodaj v porodni.
Sam porod je bil super - na začetku mi je bilo malo slabo ob vstavljanju epiduralne (je uspelo šele tretjič), potem je bilo pa vse ok. Ob 9.43 je na svet prijokala naša mala Vita, drobcena punčka z dolgimi laski in nežnim glaskom. Po poljubčku so jo takoj odpeljali, js pa sem morala "potrpeti" še krčenje maternice (ob tem me je v ramenih ful zategovalo, ampak vseeno nič hujšega) in šivanje, potem pa sva z dragim še dooolgo (no, vsaj nama se je zdelo) na intenzivni čakala, da so nama jo pripeljali.

Tamala je bila najprej 4 dni v topli posteljici, včeraj je bila še pod lučko zaradi zlatenice, drugače pa je vse ok. Dojenje nama je (zaenkrat) steklo - ob pomoči babic, ki so se res trudile, da se ne bi ponovila zgodba od prvič. Sicer sem mleko isto dobila že takoj prvi dan, tud naval je bil velik, ampak sem si ga parkrat malo izčrpala, pa obkladke si še vedno dajem po vsakem podoju in je zaenkrat ok. Upam, da tako tudi ostane. Po začetnem padcu teže na 2550g, sva danes iz P odšli z 2660g. Aja, začetna teža je pa uradno 2780g (si je moj zgleda napačno zapomnil, ampak tako ni bistvene razlike).

Še to: Nik je sestrico zelo lepo sprejel. Skoz govori, kako zelo jo ima rad, jo boža, ji nosi igrače in mi hoče pri vsem pomagati. Naj le tako ostane in bo SUPER. user posted image


No, toliko zaenkrat.


P.S.: Čestitke vsem ostalim novopečenim mamicam! user posted image Vsem, ki boste pa že kmalu na vrsti, pa srečno. user posted image



_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 17:47:49   
bcljka


user posted image Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image *Špela* - 20.5. ZOJA (52cm, 3100g)
user posted image Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2780g)
user posted image Krtkova - 28.5. EMA (53cm, 4050g)
user posted image  innes4 - 9.5. TIM (50cm, 3170g)


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 18:41:54   
gajka
Evo, pa smo ostali brez mulčka (počitnice pri starših od mojega)... Za 1 teden... user posted image No, razen, če bo imel kakšno "mamica-tožje". user posted image
Ampak še poslovit se ni imel časa. Še pa-pa ne. Sem mu hotela v avtu lupčka dat, pa me je kar stran odrinil in rekel, naj vrata zaprem... user posted image In to pri še ne 2 letih, kje so šele najstniška leta? user posted image

bcljka
- lepe fotke. user posted image Btw, na seznamu popravi datum pri innes4.

Aninchy - kar počasi, mogoče je pa le datum glede na ZM ta pravi. user posted image Tudi ti boš prišla na vrsto.

Bonnie - user posted image za lep sprejem s strani starejšega bratca!

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 18:47:01   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: gajka
Btw, na seznamu popravi datum pri innes4.



sploh nisem opazla user posted image user posted image user posted image


... tok o učenju ... spala sem celo popoldne... noč bo očitno dolga... zdej mi vsaj ne vleče več oči skp user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 18:47:40   
bcljka


user posted image Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image *Špela* - 20.5. ZOJA (52cm, 3100g)
user posted image Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2780g)
user posted image Krtkova - 28.5. EMA (53cm, 4050g)
user posted image innes4 - 29.5. TIM (50cm, 3170g)


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 18:53:35   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka
... tok o učenju ... spala sem celo popoldne... noč bo očitno dolga... zdej mi vsaj ne vleče več oči skp user posted image

Sicer se pa sigurno spomniš tiste Tom&Jerry risanke, ko Tom uporabi 1001 način, kako imeti oči odprte. user posted image
Men je pa tako doooolgcajt (mislim, mulčka daš od hiše, pa fašeš izpah čeljusti od samega zehanja user posted image ), da razmišljam, da bi celo na tistem seznamčku slikce na novo vnesla, da bo tako kot mora bit... user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 18:59:56   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: bcljka
... tok o učenju ... spala sem celo popoldne... noč bo očitno dolga... zdej mi vsaj ne vleče več oči skp user posted image

Sicer se pa sigurno spomniš tiste Tom&Jerry risanke, ko Tom uporabi 1001 način, kako imeti oči odprte. user posted image
Men je pa tako doooolgcajt (mislim, mulčka daš od hiše, pa fašeš izpah čeljusti od samega zehanja user posted image ), da razmišljam, da bi celo na tistem seznamčku slikce na novo vnesla, da bo tako kot mora bit... user posted image



če se ti da... ti kar! user posted image user posted image user posted image user posted image
jst bi sicer raj slikce vnašala kt pa mela pred sabo goro literature za predelat... no sej zaenkrat jo samo gledam user posted image
sm probala držat odprte oči z zobotrebcem, pa se je zlomu, pol sm šla kr zalegnt user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 19:15:44   
gajka


PDP, NICK, STAROST, KRAJ, user posted image , Že imamo user posted image , Pričakujemo user posted image /user posted image

24.05.2010
user posted image   Anadami, 2user posted image
 
 
01.06.2010
user posted image   Slovenka, 2user posted image ,user posted image
user posted image   krtkova, 34 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 28.5. EMA
user posted image   bubica14, 2user posted imageuser posted image

02.06.2010
user posted image   Prfect, 35 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   elizaa, 26let, 2user posted image , 1user posted image
 
03.06.2010
user posted image   anonimna
user posted image   RAKICA1, 30 let, Škofja loka, 4user posted image  user posted imageuser posted image user posted image user posted image

04.06.2010
user posted image   Lyra, 29 let, 2user posted image ,  user posted image user posted image  
user posted image   Mumu, 3user posted image ,
user posted image
user posted image   mkbk, 29.let, Ljubljana, user posted image
user posted image   innes4, 21 let, Jesenice, 1user posted imageuser posted image   - 29.5. TIM
user posted image   Aninchy, 20let, Žalec(CE), 1user posted image  user posted image
 

05.06.2010
user posted image   anonimna2, 3user posted imageuser posted image user posted image
user posted image   mojculja

 
06.06.2010
user posted image   rea27, 28 let, Dolenjska, 3user posted imageuser posted image ,user posted image
user posted image   Bubika26, 26 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image   Lilly_21, 25 let, 4user posted image
user posted image   zoja83, 26 let, Litija, 1user posted imageuser posted image
user posted image    ajdameti, 2user posted imageuser posted imageuser posted image (PDP po ZM 11.6.)
 

07.06.2010
user posted image  markle, 29 let, LJ, 1 user posted image
user posted image  mamimo, 2user posted imageuser posted image
user posted image  leeea, 5user posted imageuser posted imageuser posted image user posted image user posted image


08.06.2010
user posted image    Bam Bam, 2 user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   novakatja, 35 let, 2user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   Bušika1, 27 let, 1user posted image
  

09.06.2010
user posted image   Kety, Ljubljana, 31 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   Stajerka26, 27 let, 1 user posted imageuser posted image  user posted image - 22.4. EVA in LIA
user posted image  
 meymey, Bistrica, 2  user posted imageuser posted image - 17.5. TOMI
 
 
11.06.2010
user posted image   Prizma, 1user posted image
user posted image   dzanika, 2user posted image , 1user posted image
user posted image   majkl, 31 let, Ljubljana user posted image (nov PDP 13.6.2010)
user posted image   Kiya, 26 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 19.3. JULIJA
user posted image   ajči, 32 let, Primorska, 2user posted image , 1user posted image

 
12.06.2010
user posted image   Maxica , 3user posted image , 2user posted image  user posted image
user posted image    pik ipoki, 23 let, Logatec, 1 , user posted image
user posted image    *Špela*, 24let, Kamnik, 1user posted image , user posted image   - 20.5. ZOJA


13.06.2010
user posted image   Junijca
user posted image   SpeliG, 2user posted image , 1user posted image
user posted image    bim*bam
user posted image    Majček28, 2user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   strelka81, 28 let, primorska, 3user posted image ,  user posted image  


14.06.2010
user posted image   Naraščaj, 29 let,  Slovenske Konjice, 2user posted image
user posted image   dvojčica6, 27 let, Nova Gorica, 1user posted image
  

15.06.2010
user posted image   nikita*, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image   soncnizarek25, 25 let, Adregas, 1user posted imageuser posted image
user posted image    diksy
 

16.06.2010
user posted image   *Ella*, 23 let, 1user posted image
user posted image   čeb Maja, 1 user posted imageuser posted image
 
 
17.06.2010
user posted image   BonnieRR, 24 let, Slovenska Bistrica, 2 user posted imageuser posted image ,user posted image   - 24.5. VITA
user posted image   ivy@, 24 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image    top10, 1user posted image
 

18.06.2010
user posted image   marussa88
user posted image   bcljka, 24 let, Ljubljana 1user posted imageuser posted image
user posted image    tejalea, 2user posted image ,user posted image , user posted image  user posted image
 

19.06.2010
user posted image   miki23, Nova Gorica, 2user posted image ,
user posted image   top10, 28 let,
user posted image   maxi74 (costella), 35let, LJ, 3 user posted image ,  user posted image  user posted image
user posted image   uršulina
user posted image   Jessy_ce, 25 let, Celje
 

20. 06.2010
user posted image   scorpiogirll, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image    bubal, 29let, 1user posted imageuser posted image
 
 
21.06.2010
user posted image   misar , 28 let, Celje, 2 user posted image ,  user posted image
user posted image   gajka, 30 let, Velenje 2user posted image , , user posted image
user posted image   cipollina26, 26 let, 1user posted image
user posted image   bejbika81, 28 let, 1user posted image
user posted image   bridget3, 28 let, Maribor user posted image
user posted image   honey26, 26 let, Celje, 1user posted imageuser posted image


22.06.2010
user posted image   Sa5i, 1user posted image
user posted image   Anonimen, 28 let, Maribor, 1user posted image
user posted image   diksy, 28 let, 1user posted image
user posted image   1A, 28 let, 2user posted imageuser posted image
 
 
23.06.2010
user posted image   katrin30, 1user posted image
user posted image   primorka111
user posted image   amazonka3, 33 let, 3user posted imageuser posted image  user posted imageuser posted image
 
 
24.06.2010
user posted image   ziva1, 31 let, Velenje, 1user posted image
user posted image   mamiica
user posted image   tinci 1
user posted image   annie, 27 let, Ruše, 2user posted imageuser posted image
user posted image   Teenka, 26 let, 1user posted image
user posted image   honey*, 1user posted imageuser posted image (nov PDP 23.6.2010)
user posted image   rendi, 2user posted image , ,  user posted image


25.06.2010
user posted image   nikri, 29 let, 1user posted image
user posted image   Inika84, 25 let, 1user posted imageuser posted image
 
 
27.06.2010
user posted image   soncnica3, 32 let 2user posted image , 1user posted imageuser posted image
user posted image   Mysterious, 28 let, Gorica, 1user posted image


28.06.2010
user posted image   nikicaa, 21 let, 1user posted image
user posted image   tina2806, 27 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image
 
 
29.06.2010
user posted image   milabe, 27let, 1 user posted imageuser posted image
user posted image   tweetek, 29 let, 2 user posted image
user posted image   extra


30.06.2010
user posted image   veverica, 2user posted imageuser posted image


02.07.2010
user posted image   tukaj, 25let, Radlje ob Dravi, 1user posted imageuser posted image


skupaj nas je 85 user posted image z 86 user posted image na poti

21x  user posted image
15x  user posted image
50_x_ user posted image



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 19:20:53   
bcljka
gajka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jst še vedno samo gledam zapiske... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, grozna sm! user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 19:35:41   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

gajka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jst še vedno samo gledam zapiske... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, grozna sm! user posted image


Upam, da nisem katerega znakca spregledala.
Ti pa kar pogumno v boj z zadnjim izpitom pred dnevom D! user posted image Saj je zadnji, kajne, menda ja nisem spet kaj sfalila? user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 30.5.2010 19:36:42 >

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 19:42:12   
bcljka
jep zadnji... za letos, oziroma za pogoj user posted image
nč, izklopla bom računalnik! bo bolš! user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 20:11:42   
Aninchy
hejla!

jst še kr tle... uletim z eno neumesno... user posted image user posted image

A če sm kej "odprta", se to vid sam znotri, al je tud od zuni kej videt? K mi je prej moj neki spodi "napeljavo rihtu", pa je reku, da sm neki raztegjenauser posted image user posted image user posted image user posted image

Po moje to ni možno, no, ampak vseen sm hitela počepe delat, če bi kj pomagal, da grem kr dons rodit! user posted image

Pa sej mam take čudne, da se še sama seb smejim... mam kr jajce, da si upam tole objavituser posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Top položaji za seks v prvem trimesečju
V prvem trimesečju se žensko telo sooča z mnogimi spremembami, med katerimi je tudi ta, da ima ženska nižji libido, želj...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?