|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dianatal gel
15.7.2014 14:55:51   
Marčevka2010
Kaj pa naročit iz tujine? Upam, da se ga kje dobi, ker drugo leto (upam) ga bom mogoče rabila. Že prvič sem ga in ne bi rodila brez.

(odgovor članu kanej)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Dianatal gel
15.7.2014 16:05:19   
kanej
Ja sej drugače ne bo šlo. Sem klicala prav na GSK, ki so bili uvozniki za slovenski trg in mi je gospa rekla, da je šel iz prodaje. Sem jo spraševala, če kaj ve kako je v tujini, je rekla, da ne ve. Našla sem v dveh nemških lekarnah, vendar ne pošiljajo v Slovenijo, zdaj mi kolegica preverja, če imajo v Avstriji. Je pa v tujini cena višja kot je bila nazadnje pri nas, bom vidla kako je, pa povem ko izvem :)

Lp

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Dianatal gel
20.7.2014 10:58:10   
PetraKas
Živjo,

Jaz imam še neuporabljen, zapakiran gel. Ce je katera zainteresirana 041521415.

Lep dan

(odgovor članu kanej)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Dianatal gel
15.8.2014 8:37:24   
nikopiko
Pozdravljene,
če še katero zanima-nam je ostal neuporabljen Dianatal gel, več na 041-801-429.

Lep pozdrav:)

(odgovor članu PetraKas)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Dianatal gel
15.8.2014 8:41:07   
nikopiko
Pozdravljene,
če še katero zanima-nam je ostal neuporabljen Dianatal gel, več na 041-801-429.

Lep pozdrav:)

(odgovor članu kanej)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Dianatal gel
15.8.2014 8:41:47   
nikopiko
Pozdravljene,
če še katero zanima-nam je ostal neuporabljen Dianatal gel, več na 041-801-429.

Lep pozdrav:)

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Dianatal gel
19.9.2014 20:15:31   
Zarjat
Živjo,

Tudi meni je ostal dianatal gel.

Zarja.torkar@yahoo.com

(odgovor članu nikopiko)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Dianatal gel
23.11.2014 20:57:33   
februarka2015
živjo, mogoče katera ve, se ga da kupit čez mejo? LP

(odgovor članu Zarjat)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Dianatal gel
24.11.2014 17:37:50   
kanej
Po mojih izkušnjah Nemčija zagotovo, našla sem ga celo v dveh avstrijskih lekarnah na internetu (kje točno se žal ne spomnim). Se mi je pa letos sestra, ki je bila v sprejemni pisarni v porodnišnici kar malo nasmejala, ko je videla, da imam s seboj gel. JE rekla, da pomaga samo, če imaš težave, da imaš presuho sluznico, da otroček lažje spolzi čez porodni kanal.

(odgovor članu februarka2015)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Dianatal gel
24.11.2014 18:03:36   
februarka2015
Kanej, hvala. Kako je bilo pa potem v resnici? je pomagal ali ne? kakšen je bil tvoj občutek?

(odgovor članu kanej)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Dianatal gel
25.11.2014 9:10:43   
Marčevka2010
Ja, saj v tem je point. To je pač lubrikant, da je iztis lažji, manj rezanja oz. ga sploh ni. Jaz sem ga imela pred 4 leti in ga bom spet kupila, če ga bom rabila. Pa naj se smeje kdor hoče. Cimra je bila pa fajn rezana, je rodila na isti dan kot jaz. Pa je imel fantek manjšo glavico kot naša.

(odgovor članu februarka2015)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Dianatal gel
25.11.2014 13:31:16   
kanej
Mogoče je pomagalo le, da nisem imela prereza presredka, sem bila pa vaginalno malo potrgana in sem dobila 2 šiva. Rojevala sem vseeno 15 ur, pa sem delala in keglove vaje in pila čaj iz malinovih listov, presredek masirala, tako, da težko rečem kaj je pomagalo in kaj ne. Po mojem je veliko odvisno tudi od babic, koliko so pripravne. ČEz dan me je hodila ena vsake tolk gledat pa kako se odpiram, zvečer sem dobila pa babičarja (nad katerim sem bila navdušena), je bil najprej jezen, ker so me več kot 12 ur pustili z umetnimi popadki pa je reku, da zdaj bova pa v pol ure rodila, mi je dal na polno umetne popadke, je prišla še ena babica pomagat in je res ful merkala presredek, no in sem res v 40 minutah potem rodila.

LP


(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Dianatal gel
25.11.2014 17:38:23   
februarka2015
kanej, hvala za izčrpen odgovor :) a je bilo to v LJ porodnišnici? sej ne vem, verjetno si prvič rodila? bi se drugič "zbunila" ob istem ravnanju s tabo (zdej, ko veš, kako je bilo in kar ti je povedal porodničar)? kakšna je tvoja izkušnja na splošno s to porodnišnico? bi rekla, da si zadovoljna ali vseeno bolj ne?

(odgovor članu kanej)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Dianatal gel
25.11.2014 18:59:31   
kanej
Ja v Ljubljanski porodnišnici. Ma nasplošno je bilo vredu, je pa res da nisem ravno tak občutljivček, da bi kej dosti jambrala :) Če bi še kdaj tako ravnali z mano bi jih pa samo lepo prašala če lahko dobim svečke za pospešitev odpiranja in koliko dolgo še čakali. Itak mi je bilo fajn z masko in tistim plinom ki sem ga dihala :)

(odgovor članu februarka2015)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Dianatal gel
13.5.2016 11:52:15   
Everest
Zdravo :). Prodaja katera Dianatal gel? Hvala

(odgovor članu kanej)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Dianatal gel
12.10.2016 22:12:25   
mmm29
Živjo!

Ker moj porod ni potekal po mojih načrtih, mi je ostal popolnoma neuporabljen Dianatal porodni gel. Če bi bila mogoče katera zainteresirana, ga prodam naprej (po seveda ugodnejši ceni kot je v lekarni). Moj mail za več informacij: mojca19@gmail.com.

Želim vam lepo nosečnost, srečo pri porodu in obilo lepih trenutkov z vašimi sončki. :)

Lp, Mojca

(odgovor članu Everest)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Dianatal gel
20.10.2016 23:25:21   
mmm29
Samo sporočam, da je gel že oddan.

Lp, Mojca

(odgovor članu mmm29)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Dianatal gel
2.1.2017 18:20:35   
Skokica12
Pozdravljene! Ce katera se prodaja Dianatal gel, se priporocam. Menda pomaga. Sem prvorodnica, PDP pa je 18.1., takobda se ze kar mudi. Prosim za kontakt na 031 322 638,Hvala in plodno, srecno 2017! Anita

(odgovor članu mmm29)
Neposredna povezava do sporočila: 93
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?