|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nosečnost preko termina
2.6.2010 9:17:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: njamka


_____________________________
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Sem noseča v drugo, prvič sem nosila teden dni preko termina, sedaj pa sem že spet 2 dni čez. A imate tiste, ki ste rodile dvakrat ali več, tudi izkušnjo, da se to ponavlja? Ker je bila ta prva šele v 37. tednu na glavi, ta drug pa že v 22. tednu, sem mislila, da tokrat ne bo čez rok, ampak je... user posted image


Še noben ni noter ostal.user posted image user posted image user posted image user posted image




Pomota.Sem lani na tv vidla,kako so eni starki nasli v trebuhu zarodek,katerega je imela leta in leta in ne vedla zanj.

Ampak slovenka ti ves,zato bo vse ok.
Jaz sem vse3 rodila pred rokomuser posted image


Ajoj, zdej se bo še bolj ustrašlauser posted image

(odgovor članu TaMaSa)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nosečnost preko termina
2.6.2010 9:28:30   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

mislm...sam res no....

kaj tezite! bo vsak čas!


user posted image


drgac pa....v avto pa po cimbolj raz*eba*em makadamu!

srecno!


Rajši ne, boste prej rabile mehanika kot porodničarja user posted image

Pa srečno vsem, ki čakate user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nosečnost preko termina
2.6.2010 18:32:17   
slovenka
Ma nič ne pomagajo ti nasveti o hoji in user posted image . Sva v prvo z mojim skoraj vsak večer, tudi čez rok, pa sem vseeno čakala teden dni, zdaj pa tudi še občasno user posted image , pa tudi ni bebija. Hodim pa sedaj res cele dneve, vozim pupo naokrog na biciklu itd. Razen danes je bil spalni dan, sicer pa zelo aktivno, ampak...




_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nosečnost preko termina
2.6.2010 18:41:00   
Anonimen
Dej se sprijazni, da mu je pač luštno v trebuhu. šokov bo lahko še dovolj doživel v življenju.user posted image
Pa sej bo no.user posted image ...ko bo čas za to seveda user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nosečnost preko termina
2.6.2010 18:41:50   
*miska.mcc*
a ste še tuki?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nosečnost preko termina
2.6.2010 18:43:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

a ste še tuki?user posted image


Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nosečnost preko termina
2.6.2010 19:19:35   
slovenka
miska - koga sprašuješ? Nas, ki smo čez termin, ali njamko, ki ni noseča? user posted image Saj res, slej ko prej ena za drugo ne bomo več čez termin... Sem pa postavila vprašanje, ker mi več punc pravi, da so bile pri vseh otrokih čez termin... Ne gre za to, da bi hotela delati znanstveno raziskavo, samo malo me zanimajo izkušnje drugih...

Njamka, saj nisem obupana, kot se ti zdi, samo čas imam... user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
2.6.2010 19:26:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: nosečnost preko termina
2.6.2010 19:48:37   
slovenka
zivepo, drži se! Da ti hitro steče in si oddahneš...

Meni tudi merijo preko 4 kg, čakam fantka... imam pa 53 kg začetne teže, tako da nenormalno dete za mene. Pravi pa zdravnik, da to ne more biti prava teža, da kar on gleda na uz, ni dete s preko 4 kg, da ima običajno glavico in trebušček, samo stegnenici daljši, pa mi zato računalnik pokaže takšno težo... Tolaži se, da ima debele bedrce, to pa ne vpliva na porod user posted image

Jaz pa imam v petek ctg, če prej ne bo nič, pa bomo potem videli... Ko mi je sestra v ponedeljek na uz-ju rinila papir na vse mogoče strani in sem rekla, ne skrbite, itak ne mislim več dolgo uporabljati teh oblek, je rekla, ja do dva tedna še... me je kar potegnilo user posted image Je pa tudi v pon. kazalo še vse normalno, plodovnica dobra, prostora je tudi menda še... v glavnem, fajn razmere za ostat v trebuhu user posted image Pa ja da ne bo spet rak user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: nosečnost preko termina
2.6.2010 19:50:10   
slovenka
zivepo, ko sem bila v prvo teden dni preko, se je potem začelo spontano, tako da si ne predstavljam, kako je zvečer zaspati, ko ti rečejo, jutri spakiraj in pridi, ti bomo sprožili. Upam, da boš kaj spala nocoj... user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
2.6.2010 21:10:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: nosečnost preko termina
2.6.2010 21:52:32   
eva1
prvi in druga -12 dni pred rokom, tretji 4 dni čez rok!

zivepo-srečno jutr! Mene so skoz strašili z velikim user posted image , moj G je celo rekel,d a ne bom mogla vaginalno rosit..no pa sem potem rodila 4240g in 54 cm in OG -38.5cm, v 1 uri v porodni..pa še na koncu ne morm rečt da je ful neki bolelo(je bil pa spontan porod)...je drugi porod veliko bolj bolel in trajal 12 ur, čeprav je bila za skoraj pol kile lažja...Jaz vem da nebi pristala na umetne popadke, dokler se otročku dobro godi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: nosečnost preko termina
3.6.2010 8:19:20   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

Pa jočem se cel dan za vsakič ko mi je mala dala lupška ali pa objemčka sem se zjokala, jutr jo pa še v vrtec pelem jst pol pa v P, sej ne vem kok se bom zadržala... evo pa se spet cmizdimuser posted image
Zdej ko vem da mi bojo sprožl pa razmišljam o tem če bo spet tk dolg trajal ko prvič... vglavni BV



No, zdej sem se pa še jst skor zjokala...ker mene po vsej verjetnosti čaka isto kot tebe (če ne bo že prej) in sem si prav predstavljala, kako bo tisti dan...
Ej, drži se danes pa naj gre hitro vse skupaj! user posted image
Komaj čakam, da preberem lepe novice! user posted image

_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: nosečnost preko termina
4.6.2010 15:51:06   
picola1
Pri majčicah so sporočili, da je zivepo končno rodila!!! user posted image user posted image

_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: nosečnost preko termina
5.6.2010 7:31:58   
jagoda28
user posted image Čestitke in ogromno cartanja

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: nosečnost preko termina
5.6.2010 11:44:26   
jagoda28
Sem zasledila da je rodila tudi slovenka user posted image ]

< Sporočilo je popravil jagoda28 -- 5.6.2010 11:45:57 >

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: nosečnost preko termina
5.6.2010 11:48:29   
*miska.mcc*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
na!
pa bo tema umrlauser posted image

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: nosečnost preko termina
5.6.2010 12:18:31   
Bubika26
Am ka pa če ne bi tema umrla... jaz mam tud jutr PDP in s tem CTG, pa mislim, da bo kr čez rok, je tud G tako reko.user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: nosečnost preko termina
5.6.2010 12:31:56   
jagoda28
Bubika26 torej bomo zdaj čakali še s teboj :D


(odgovor članu Bubika26)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: nosečnost preko termina
5.6.2010 14:08:30   
Sonček in poletje
Jaz sem tudi že čez rok. 7 dni in tudi še nič ne kaže, da se bo kaj spremenilo. Ta teden sem se tolažila, da en teden ni še nič, pa da so mi po UZ itak napovedali 3.6. Zdej pa tudi že kar težko čakam, sploh ker mali nima več placa, da bi se gibal ampak ga to nič ne moti user posted image , mene pa že vse boli in nateguje.

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: nosečnost preko termina
5.6.2010 15:40:43   
jagoda28
Sonček in poletje boga! Vem kak je to. Jaz sem svojemu hotla dopovedat da me to boli naj bo bolj nežn, pa otrok kot otrok, nič ni ubogal user posted image

Držim pesti tudi zate, da se čimprej rešiš.

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
8.6.2010 20:16:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jagoda28)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: nosečnost preko termina
8.6.2010 21:32:20   
jagoda28
zivepo ko sem pa zdaj tole prebrala pa mi je malo odleglo. Jaz tudi tečem drugi krog in se tolažim s tem da je drugič lažje. Rodila si pa konkretno pupo. Vsaka čast mamici user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
9.6.2010 8:57:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jagoda28)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: nosečnost preko termina
9.6.2010 10:10:39   
Anonimen
Zivepo, sam ti si rodila konkretno punco.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo no, pa brez rezanja.user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?