|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
9.6.2010 7:56:12   
Lun1ca
BabyKitty ja sej se poskušam ne obremenjevat. Načeloma se sploh ne, dokler ne pride do tistega trenutka ko priteče user posted image . No sej potem sm spet ok in komaj čakam da je konec, da gremo spet naprej. In mi2 sma že vseljena od marca, pa še kr nič user posted image mogoče čaka da še zadnje izpite nardim user posted image
Sem pa gledla tvoj buši user posted image wau si suhica ej user posted image te bo še velik lepše gledat z vlkim bušijem user posted image

elegria ma veš da bi šla ja, ampak sm zdaj rekla, da do novembra še počakam. Če bo zdržala seveda user posted image Bom pač faks končala prej, kar pa tudi na vse zadnje ni tako slabo user posted image

Tak zdaj pa se je treba malo v zagon spravit, čeprav sem še čist jutranja in zalimana od spanja user posted image

(odgovor članu sa5i)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
9.6.2010 10:36:58   
BabyKitty
Lun1ca sej vem kako je ko se ne obremenjuješ ampak se user posted image in potem tiste misli, kaj pa če nikoli... kaj je narobe z mano... ipd... ki ti še dodatno nižajo samozavest... zgleda da tvoj piki res čaka na izpite user posted image da bo mami mela potem čas samo zanj user posted image moj se bo pa mogu zadovoljit s tem, da bo šla mami kdaj pa kdaj na izpit user posted image moj buši pa še bolj ni buši ja user posted image sem se pa kar pošteno že razširila samo ne v tapravi dimenziji user posted image boke imam precej širše in ni več peščene urce user posted image čeprav zredila sem se le za 1,5 kg... je pa res, da sem jih v zadnih mesecih pred user posted image nekaj pridelala... me je zeblo, pa je bilo potrebno malo zalog čez zimo user posted image user posted image potem sem pa rekla, ne bom hujšala če bo vsak čas user posted image  user posted image ampak sadje pa z dekoltejem vedno lepše dobim user posted image

Glede samoplačniškega G ti pa odsvetujem... sama sem bila v Kaliste na UZ rodil... in me je samo prestrašila s pregrado... ki obstaja ali pa tudi ne... škoda denarja... res je, da smo mlade in da imamo še nekaj časa zato škoda obremenjevat živčke, ker BO kmal ratal, sama pač verjamem da bog, ali vesolje, ali kdorkoli že je tam zgoraj ve kaj dela in da se vse zgodi ob pravem času... Vi2 samo uživajta v user posted image ker potem bo manj časa user posted image

< Sporočilo je popravil BabyKitty -- 9.6.2010 10:37:10 >

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
9.6.2010 11:41:53   
zaljubljena23
BabyKitty, moje melonce pa so še zmeraj iste...Očitno bo pri meni en sam bummm naenkrat ali pa bomo pri istih ostali user posted image user posted image user posted image user posted image

Lun1ca, midva sva na tako težko pričakovani plusek čakala skoraj 2 leti (20 krogov)....In še zdaj ne morem verjeti, da je to res...Včasih se mi zdi, da sanjam...Dala sem marsikatero preiskavo skozi, tudi OP pregrade, tudi prvi postopek IUI in potem je ratalo brez zdravnikov, ok pustimo to, da so tabletke bile vmes...Ampak ni bilo nobenega spremljanja s strani G...Tako, da če sem prav razumela, vidva na bebici delata komaj od marca...Še imata časa, saj veš, vsaki mesec je samo 25% možnosti, da pride do zanositve...Problem pri zanositvi G začnejo smatrati po 1 letu intenzivnega poizkušanja....Do enega leta pa je vse normalno...Razen seveda, če imaš neredne M, tako kot je bil problem pri meni, zato je G požuril in mi že po skoraj pol leta predpisal tablete za spodbujanje O....Vglavnem, hotela sem reči, da samo optimistično naprej in če sta oba zdrava, bo slejkoprej tudi vama uspelo...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
9.6.2010 11:45:48   
BabyKitty
zaljubljena 23, Lun1ca je že v 11. krogu... ni le od marca... uspelo bo pa tako ali tako user posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
9.6.2010 12:04:30   
AinR
življo punce! še jaz se vam bom pridružla... berem vas že nekaj časa, sedaj pa sem se odločila da se počasi vklopim v debato... zakaj? ker sva se z mojim določila da po koncu poletja (oz. tm nekje septembra) neham jest kt user posted image full sm happy user posted image sicer ne bova še pav resno delala na user posted image ampak bova pazla...ampak jst kar računam na to da lahko kaj rata - in upam da bo user posted image

se bom na seznamček vključila ko neham jest kt. Stara sm pa 23 let, iz Lj.

mi je pa ravno ena študentka medicine govorila, da je velik problem zanosit po jemanju kt. a mislite da je to res? a ve ste imele kakšne probleme po prenehanju jemanja (tiste, ki ste jih prej jemale)?

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
9.6.2010 12:07:53   
zaljubljena23
Pol nisem prav razumelauser posted image user posted image

AinR, po prenehanju jemanja KT naj bi se nekaterim puncam malo ciklus zmešal...Itak, pa priporočajo, da naj bi se po prenehanju KT naj ne bi zanosilo še tri mesece, ravno iz zgornjega razloga in da se telo sčisti...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
9.6.2010 12:13:36   
BabyKitty
AinR moja izkušnja je taka, da so mi KT zaj**** marsikej user posted image ciklus se mi je podrl, menstruacije močne, vglavnem kup komplikacij... Povem ti iz svojih izkušenj, da če šele nameravaš nehati jesti tablete septembra, moraš vedeti, da moraš potem 3 mesce merkati (če sploh dobiš svojo M v tem času... trije krogi niso nujno trije meseci, lahko je celo leto user posted image )... ipd... in če boš tukajle sodelovala v debati, se ti bo do konca leta že zmešal, kaj šele potem, če bodo minili kakšni neuspeli krogi user posted image

Tako da moj nasvet... tabletke nehat čimprej, če si želiš pikico (mene je ciklus matral do zanostive, torej 14. krogov)... verjetno bi rada do konca poletja počakala zaradi prestavljanja M ipd? Ali se motim? In potem veselo na delo, jaz bi šla brez merkanja (čeprav medicina to priporoča, pa še sami ne vedo zakaj), ker prve tri cikluse je tako ali tako zelo malo možnosti, da kaj rata, ker je sluznica še tako tanka, da se jajčece težko vgnezdi... Sedaj bom zelo pesimistična ampak res redkim uspe pod pol leta truda...

Upam, da te nisem totalno zabedirala user posted image ni bil to moj namen... ampak sama vem, da sem si to predstavljala nekako tako... čez dva meseca neham jesti tabletke... torej bo moj otrok rojen nekje oktobra... o super takrat bo ravno obletnica tega pa tega user posted image no in se nisem dosti zmotila, samo tapravega leta nisem predivedavala user posted image

< Sporočilo je popravil BabyKitty -- 9.6.2010 12:14:46 >

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
9.6.2010 14:44:17   
egleria
ainR - joj te tabletke.. men so tud čist porušile sistem, ko sem jih nehala jemat. prve tri mesece je blo vse vredu.. M sem dobivala na 31 dni, vse lepo in prav.. potem se je pa začelo - nečista koža (zmeraj hujši mozolji), ciklus vedno daljši (prišla sem do 45 dni dolgega ciklusa), skos sama vnetja pa glivice user posted image .. nehala sem jih jemat pa povsem naključno, kar tak ker se mi je pač zdelo da jih nočem več jest. niti na otročku nisva delala. sva "pazila". če bi se zgodilo bi ga obdržala.. nehala sem jih jest avgusta, konec januarja pa sva začela delati na bejbiju.. sam nama je uspelo potem v drugem krogu. ampak pazi - drugi krog ne pomeni dva meseca - plusek sem zagledala 7.maja! ker sem mela zelo dolge cikluse.. tak da ti res priporočam - čimprej tabletke stran!!




(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
9.6.2010 15:24:32   
donna22
Moje izkušnje s KT: ko sem jih prvič nehala jemat, M nisem dobla cele 4 mesece! Ko pa sem jih drugič, pa sem dobla M čez približno 30, 31 dni, pa potem še enkrat čez en mesec, 3. pa ni bilo več ... potem sem jo dobla šele čez 18 mesecev, heheuser posted image 9 mesecev user posted image plus dojenje, čeprav še vedno dojim, ampak ne več tak pogosto. Zdaj jo pa dobim nekje na 1 mesec, čeprav imam en problemček: zdaj je nisem dobla že dober mesec dni, v soboto sem mislila, da jo bom dobila, potem pa sma bla zvećer z mojim nezaščitena, od takrat pa niti ni več znakov, da jo bom dobilauser posted image A je to možno, da bi jo naj dobila, pa bi zanosila in je potem ne bi bilo? Sem kar malo prestrašena, ker mi je po svoje še vedno prehitro, čeprav želja je ...

Aja, kolikor vem, se takoj po jemanju KT ful poveča možnost za zanositev - vsaj tako pravijo zadnje čase. Včasih so pravili kontra, da je ful malo možnosti - jaz pa sem verjelauser posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
9.6.2010 15:51:59   
AinR
očitno ni tako enostavno tole s tabletkami... user posted image
jst jih bom jemala še ez poletje iz praktičnih razlogov, pol pa konc user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
9.6.2010 20:49:50   
BabyKitty
Jaz sem pa danes kupila prvo oblekico za mojga pikija jeiiiiii user posted image to je tok fino kupovatttt user posted image še celo mojmu najdražjemu so sijale oči, ko sva izbirala, pa veste kako je z moškimi in nakupi user posted image sem dodala slikico v album, da mojga decemberčka ne bo zeblo user posted image

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
9.6.2010 21:22:09   
sunshine84
Živjo,..

donna22 hvala za čestitke,...Ja, tamala je prov sončk,... user posted image

Vidm, da mate debato glede kt, bom še jest povedala,...
Jest sm kt nehala jemat lansko leto aprila, pol sm pa vsak mesc živčno čakala al bo kej al nav nč,..ciklus sm imela neredn tm od 29-33 dni, odvisn, tko da me je še bl živciral, kadr sm mogla dl čakat,...Uglavnem, mi2 se nisva nč merkala prve tri mesce, pa tko al tko ni blo nč, pol sm pa konc septembra končn zanosila in zdej mava najino malo sončico,..
Vmes, je bla pa kar kriza, sem se preveč obremenjevala, vsak mesec čakala kaj bo, kupvala teste, če res ni nč, tko da punce ne se obremenjevat, ne preveč računat kdaj je ovulacija, user posted image user posted image   z užitkom, pol bo pa tud user posted image  pršla,... user posted image

_____________________________

Dne 28.05.2010 naju je osrečila najina sončica Mia Klara, težka 2620g, dolga 49cm


(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
9.6.2010 22:28:23   
egleria
babykitty si je treba privoščit malo za dušo ane? user posted image pol je najhujš ko je enkrat bebica na svetu - sebi nič več ne privoščiš samo za njega še kupuješ..user posted image

(odgovor članu sunshine84)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
9.6.2010 22:46:46   
BabyKitty
Ja sej mene že zdej srce boli, k vem da si morm mal za oblečt kupt, k mi bo vse premejhn... jst bi tok raj pikici kupla kej user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
9.6.2010 22:49:40   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty

Ja sej mene že zdej srce boli, k vem da si morm mal za oblečt kupt, k mi bo vse premejhn... jst bi tok raj pikici kupla kej user posted image


ti čist verjamem.. sam se boš tudi bolš počutla v bolj udobnih oblačilih in pol bo tudi tvoji pikici lepo user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
10.6.2010 8:52:55   
sa5i
Jutro
BabyKitty, lep medvedek bo tvoja pikica user posted image Da boš morala sebi nakupiti nova oblačila, pa pač tako je. saj ti si se srečna boš v večini čez poletje nosečka in glede na to kakšna suhica si boš, komot v oblekcah, tstih 2 zimskih p ene hlače in si zmagala ni tako hudo. temu, da ne bi user posted image kupila česa pa se ne boš mogla izogniti, ker so preveč cartave stvari no vsaj jaz se nisem mogla zadržati user posted image

in kot vidite še zmeraj čakam pa nič. user posted image user posted image sem mislila, da bom šla veliko prezgodaj sedaj pa čakam user posted image

KT, jaz se ne bi šla več s tem, ker M po njih več nimam rednih oz vse na 2 do 3 mesece, če mene vprašate niso nič pametnega.

saj res ve, ki ste že mamice za kakšno zaščito ste se odločile po porodu??

donna, kaj res misliš, da bi lahko kaj bilo?? user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
10.6.2010 9:19:48   
zaljubljena23
IIII babykitty, si mi prav lušte naredila...Kje si tole nabavila?

sa5i, tvoja pikica pa kar uživa pri tebi, se ji nikamor ne mudi...Glede kontracepcije po porodu pa bo ostala enaka kot pred zanositvijo...KT mi ne odgovarjajo, kondomi še manj, tako da bomo kar pri metodi umik ostali user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu sa5i)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
10.6.2010 9:22:20   
egleria
sa5i glede kontracepcije : midva sva kr na kondomih user posted image sem hotla met mireno sam je tud hormonska zadeva in tega se ne grem več ker še hočem met kdaj kakšnega user posted image

(odgovor članu sa5i)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
10.6.2010 10:18:22   
AinR
ooo, BabyKitty, kolk luškana majčka...meni je bla ta tud vedno všeč ko sm jo vidla v trgovini user posted image Jaz si sploh ne predstavljam kako bo moja bančna kartica preživela nakupovanje za user posted image (ko bo) - meni je vse tooooolk luškano!!!

punce hvala za vaša mnenja glede tabletk. se je ful lažje odločit če poznaš še izkušnje ostalih.

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
10.6.2010 10:26:31   
BabyKitty
sa5i dej bod šef, pa nateri malega vn user posted image tukaj bi rade slikice dojenčkov malih vidle user posted image no zdej pa mal bolj resno user posted image če se kmalu zgodi, da se pikica odloči, da je čas, da pride mamico pogledat, ti želim, da porod čimprej in neboleče mine pa želim ti še, da čimprej objaviš slikice, da vidimo pikico v novem svetuuser posted image user posted image

zaljubljena23 v pikapolonici sem jo kupla... in ko sva z mojim gledala moj reče, kok je to vse pocen, pa nej še kdo reče, da so otroške cune drage user posted image jst bom to vse kupu user posted image potem pa še: "draga a se ti zavedaš, kok bo najina pikica razvajena" user posted image user posted image user posted image

AinR bančna kartica bo že preživela, ti boš bolj težko potem brez hrane user posted image user posted image

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
10.6.2010 11:06:02   
AinR
ampak jst sm tud prej misnla, da kok so cunce za user posted image drage... pol ko greš malo gledat, se ti pa res zdi vse tok poceni, da bi kr use kupu user posted image 3 eur, 5 eur...še za svoje nogavice dam več no! user posted image user posted image user posted image user posted image
ubistvu je največji strošek voziček se mi zdi... kakšne boste kej mele?

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
10.6.2010 11:12:00   
BabyKitty
Jah "začetni stroški" so kar visoki... voziček je cca. 700 EUR, posteljica, previjalna miza, pa vse pumpice, pa flaške, pa seveda pajacki user posted image pa koši za plenice, pa... vglavnem jaz računam okoli 1500-2000 EUR...

Glede cen oblekic so pa za moje pojme zelo poceni... za tole jopčko včeraj sem dala 15 EUR v pikapolonici, kjer nimajo ravno najceneje...

Voziček bi pa imela ja user posted image samo pojma nimam katerega, vsak teden je drug favorit user posted image ta teden je na vrsti:

http://img2.timeinc.net/people/i/cbb/2007/10/09/mutsy_urban_rider_next.jpg

user posted image user posted image

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
10.6.2010 11:25:32   
AinR
o, ful je lep.
jst sm pa gledala coletto...je luškan, pa samo 460 eur (pa je v kompletu lupinica, košara...vse). se mi zdi ful poceni.
http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicek-coletto-austin-3-potovalni-komplet-zelen-i873.shtml?tselimage=2925#images
pr telih so mi pa ful lepi vzorčki, ampak mi voziček deluje malo glomazen user posted image ne vem-mogoče bi ga mogla videt u živo pa bi se mi zdel uredu. je pa še bol poceni kot coletto.
http://www.baby-spa.si/

joj že čist preveč naprej razmišljam...ampak kaj naj če mi je pa faaajn user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
10.6.2010 11:31:21   
BabyKitty
Ja sej vem kako je vnaprej razmišljat user posted image sploh ne morem še vedno ne dojet, da je to sedaj realnost user posted image

Sama nisem najbolj pristaš teh "cenejših" vozičkov nevem... mi res delujejo ceneno... sem malo (khmmm. fejst) razvajena user posted image sem bila pa do nedavnega ful pristaš trikolesnih vozičkov, potem sem šla pa z enim na sprehod in je bil pločnik malo ukrivljen in sploh nisem mogla vozit več vozička, sem mogla ob strani hodit, ker je lezel dol...



< Sporočilo je popravil BabyKitty -- 10.6.2010 11:42:18 >

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
10.6.2010 11:40:30   
AinR
a jekatera gledala za otroško opremo v italiji ali avstriji? a se pozna kaj na cenah, ponudbi?

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?