|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: talenti danes- veliki finale
8.6.2010 12:03:44   
liliana
Glede profesionalizma sem mislila povedati, da se meni ena stvar ne zdi prav, nekomu drugemu pa se ne zdi prav spet nekaj drugega......vendar kot praviš Felicita.....vsak ima pravico poskusiti.....in poskusila je tudi Lina.....in zmagala.....mogoče je del čustev gledalcev botroval k zmagi, vendar potem bi lahko zmagala tudi Fanika ali pa Alen.....ker smo ju s čustvi gledali in poslušali......

Dejstvo pa je, da je Lina vseeno lepo pela.....in verjetno je potreben tudi določen talent, da sedemletnik stoji na odru pred nekaj tisoč ljudi in povrh še lepo poje v angleščini......in Lina ni bila zgolj otrok na odru.....Lina je tudi lepo pela......večina njenih vrstnikov vseeno ne poje tako......in to je talent.....


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: talenti danes- veliki finale
8.6.2010 20:37:16   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

Sem si sla pogledat na youtube Linine nastope,ker do zdaj nisem vidla se nobene oddaje.
Neverjetni talent.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Je pa res se tak otrocicek.

Glede afne in kozlanja....avtorica teh "globokih"izjav,da te ni sram!


Ne, ni me. Ker je res afna. Če si gledala njene nastope, pa poglej še njene krane izjave, kako bi rada bila zvezda in da bi bila slavna in da bi jo vsi poznali bla bla bla. To je zame afnanje in sem čist alergična na take fore, da ne bo pomote, krivi so itak starši, saj ni sama kriva, ampak ona stoji na odru in take klati, da te nekam prime.
Za 7-letnico lepo poje. Za 7-letnico. Ampak brez kakih presežkov in niti pod razno nima 100% posluha.


Ti pa ne štekaš glih otrok a?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: talenti danes- veliki finale
8.6.2010 20:41:32   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Česa ne razumeš, Oka? Da mi je čist mim, da sedemletnico tako forsirajo, ji perejo možgane s princeskami in zvezdicami? Da poje pesmi, o katerih nima pojma in ki jih, roko na srce, ne more ravno odpeti, pri čemer sploh ne kapira besedila? Da potem sama govori, da hoče biti slavna? Za kozlat mi je, da ima otrok take ambicije oziroma da MISLI, da jih ima, ker so ji tako pač rekli starši. Pojma nima, kaj sploh govori. In tudi, če se tebi zdijo male afnice prisrčne - meni se ne, mi je zelo žal, ampak mi je veliko otrok ne ravno prisrčnih ravno na račun njihovih staršev - bo iz nje zrastla velika velika afna, če je ne bodo malo ustavili. 


Celine Dion pri teh pesmih tud ni vedela kaj poje, ker takrat ni znala niti besede angleško, tko da to ni merilo, da označuješ 7 letno punčko z afno.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: talenti danes- veliki finale
8.6.2010 22:22:57   
Bizibee
Bodimo iskreni. V finalni oddaji je mala princeska fušala. Pika.

Glavno nagrado bi si najbolj zaslužila Maja Keuc, ki ima vse atribute in predispozicije (predvsem  je pred končano srednjo izobrazbo), da lahko nemudoma nadaljuje glasbeno kariero.

Mala Lina je res luškana, to je pa tudi vse.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: talenti danes- veliki finale
8.6.2010 22:37:39   
TaMaSa
Ko ste ze vse Majine fenice,pa kako da ni zmagala?

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: talenti danes- veliki finale
8.6.2010 22:41:50   
Bizibee
Ker ima že vsak froc mobitel s katerega lahko glasuje.

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: talenti danes- veliki finale
8.6.2010 22:45:18   
TaMaSa
Kaj mislis da so 7letniki tako pozno glasovali? Najstniki,bolj najstnice,bi prej za Petra,al kaj je ze bil uni 15letni fant.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: talenti danes- veliki finale
8.6.2010 22:48:26   
Bizibee
Poglej...nima smisla.

Lino so obdržali do konca ker so vedeli, da je dober marketinški material. Producenti bodo pa vlagali v Majo.

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: talenti danes- veliki finale
9.6.2010 9:17:56   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

Kaj mislis da so 7letniki tako pozno glasovali? Najstniki,bolj najstnice,bi prej za Petra,al kaj je ze bil uni 15letni fant.



pozabljaš na velik % upokojenske populacijeuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: talenti danes- veliki finale
9.6.2010 9:27:50   
kalbo
Zdej bom pa jest malo krut, ker mi gre tole rahlo na jetra že vse skupaj.

Meni se je zdela produkcija SLO talenta odlična in tukaj je POP prekosil samega sebe. Večina polfinalistov je blo hudih in prav vsi finalisti. Niti enemu finalistu se nastop ni ponesrečil in niti za enega ne moremo rečt, da si ne zasluži biti tam. Zmagala je pač Lina, roko na srce, odpela je odlično in to je to. Žal je pa punca stara le rosnih sedem let in to zna bit težava, ali pa tudi ne. Maja je pa tako huda pevka, da je zmagala že brez zmage, prav tako Maestro.

Vsi trije žiranti in so blo OK, Lu bi se sicer lahko naučila slovensko, ampak tko pač je. Poles in Valič sta bila odlična. Od kje tu pljuvanje po SLO talentu in poveličevanje hrvaškega. Mam občutek, da so eni mel malo previsoke cilje za povprečno predstavo, pa jih je padec po avdiciji malo zabolel in zdaj kar naenkrat SLO talent ni OK. Morda se pa motim.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: talenti danes- veliki finale
9.6.2010 9:40:09   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zdej bom pa jest malo krut, ker mi gre tole rahlo na jetra že vse skupaj.

Meni se je zdela produkcija SLO talenta odlična in tukaj je POP prekosil samega sebe. Večina polfinalistov je blo hudih in prav vsi finalisti. Niti enemu finalistu se nastop ni ponesrečil in niti za enega ne moremo rečt, da si ne zasluži biti tam. Zmagala je pač Lina, roko na srce, odpela je odlično in to je to. Žal je pa punca stara le rosnih sedem let in to zna bit težava, ali pa tudi ne. Maja je pa tako huda pevka, da je zmagala že brez zmage, prav tako Maestro.

Vsi trije žiranti in so blo OK, Lu bi se sicer lahko naučila slovensko, ampak tko pač je. Poles in Valič sta bila odlična. Od kje tu pljuvanje po SLO talentu in poveličevanje hrvaškega. Mam občutek, da so eni mel malo previsoke cilje za povprečno predstavo, pa jih je padec po avdiciji malo zabolel in zdaj kar naenkrat SLO talent ni OK. Morda se pa motim.


jaz se z vsem strinjam razen z odebeljenim delom texta. vsi finalisti so odlično izpeljali svoj nastop in res vsaka jim čast. mnogi od nas ne bi bili zmožni nastopat pred tako številno publiko zato jim lahko samo user posted image user posted image user posted image

K boldanem besedilu pa samo tole: poslušaj Fanikin finalni nastop. na avdiciji in v pofilnalu je pela dobro, ampak v finalu pa ni in ja lahko rečem, da se ji je finalni nastop ponesrečil - ne trdim pa, da ne ve peti. po moje je bila le trema prehuda.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: talenti danes- veliki finale
9.6.2010 9:54:35   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zdej bom pa jest malo krut, ker mi gre tole rahlo na jetra že vse skupaj.

Meni se je zdela produkcija SLO talenta odlična in tukaj je POP prekosil samega sebe. Večina polfinalistov je blo hudih in prav vsi finalisti. Niti enemu finalistu se nastop ni ponesrečil in niti za enega ne moremo rečt, da si ne zasluži biti tam. Zmagala je pač Lina, roko na srce, odpela je odlično in to je to. Žal je pa punca stara le rosnih sedem let in to zna bit težava, ali pa tudi ne. Maja je pa tako huda pevka, da je zmagala že brez zmage, prav tako Maestro.

Vsi trije žiranti in so blo OK, Lu bi se sicer lahko naučila slovensko, ampak tko pač je. Poles in Valič sta bila odlična. Od kje tu pljuvanje po SLO talentu in poveličevanje hrvaškega. Mam občutek, da so eni mel malo previsoke cilje za povprečno predstavo, pa jih je padec po avdiciji malo zabolel in zdaj kar naenkrat SLO talent ni OK. Morda se pa motim.


jaz se z vsem strinjam razen z odebeljenim delom texta. vsi finalisti so odlično izpeljali svoj nastop in res vsaka jim čast. mnogi od nas ne bi bili zmožni nastopat pred tako številno publiko zato jim lahko samo user posted image user posted image user posted image

K boldanem besedilu pa samo tole: poslušaj Fanikin finalni nastop. na avdiciji in v pofilnalu je pela dobro, ampak v finalu pa ni in ja lahko rečem, da se ji je finalni nastop ponesrečil - ne trdim pa, da ne ve peti. po moje je bila le trema prehuda.


mojamura, jest se strinjam s tabo, ampak se mi zdi da se večini pevcev je ponesrečil nastop, pa pomoje ne samo zrd njih samih ampak zaradi slabega ozvočenja oz. monitorjev al česa že... ker meni se je zdelo da je tudi sanja strašno fušala, tudi lina je sposobna boljše zapet.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: talenti danes- veliki finale
9.6.2010 11:11:29   
TaMaSa
Sama gledam Nemske talente, tako, da sem bila kar malo sklepticna, kako bo izgledalo to v nasi mali Slovenji. Sicer sem si jih ogledala le nekaj, a so bili vsi zelo talentirani. Bravo Slovenijauser posted image . In glede na prikazane talente, je prav smesno, kako so nase uveljavljene "zvezde"pod nivojem. Je pomembno le, da si bivsa miss,playbojka...kvaliteta glasu je na stranskem tiru. Potem pride izbor Eme in je cloveka ob poslusanju sramuser posted image


V Nemciji je na zadnjem izboru zmagal pes. Nagrada je bila 100.000,oo€ in seveda je ljudi koj "zaskrbelo", kam bo sel denar. Ravno tako, kot pri Lini.

Mojamura, ce se ne motim, si se ti prijavila na izbor. Lahko si vesela, ker nisi prisla naprej, oz. bog ne daj,celo zmagala. Saj vidis, kaj bi te doletelo. Vsesplosni linc.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: talenti danes- veliki finale
9.6.2010 11:20:24   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

Mojamura, ce se ne motim, si se ti prijavila na izbor. Lahko si vesela, ker nisi prisla naprej, oz. bog ne daj,celo zmagala. Saj vidis, kaj bi te doletelo. Vsesplosni linc.


ja sem se prijavila, a nisem prišla naprej. sem bila najprej malo razočarana, a kakor hitro so se začele vrtet avdicijske oddaje sem si oddahnila, ker so mi naredili v bistvu le uslugo ko me niso sprejeli. zakaj? mučno bi mi bilo če bi recimo jaz bila na naslovnicah trač časopisov...še hujše pa če bi bila tega deležna še moja družina, predvsem otroci. eni so za take stvari, jaz očitno nisem. če to pomeni da si recimo uveljavljen plesalec/pevec/žongler na sceni, če se nonstop pojavljaš v nekih revijah in člankih (rumeni časopisi), sem raje neuveljavljena.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: talenti danes- veliki finale
9.6.2010 12:46:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

Mojamura, ce se ne motim, si se ti prijavila na izbor. Lahko si vesela, ker nisi prisla naprej, oz. bog ne daj,celo zmagala. Saj vidis, kaj bi te doletelo. Vsesplosni linc.


ja sem se prijavila, a nisem prišla naprej. sem bila najprej malo razočarana, a kakor hitro so se začele vrtet avdicijske oddaje sem si oddahnila, ker so mi naredili v bistvu le uslugo ko me niso sprejeli. zakaj? mučno bi mi bilo če bi recimo jaz bila na naslovnicah trač časopisov...še hujše pa če bi bila tega deležna še moja družina, predvsem otroci. eni so za take stvari, jaz očitno nisem. če to pomeni da si recimo uveljavljen plesalec/pevec/žongler na sceni, če se nonstop pojavljaš v nekih revijah in člankih (rumeni časopisi), sem raje neuveljavljena.


Velikokrat si v medijih kolikor sam to dopuščaš.user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: talenti danes- veliki finale
9.6.2010 13:13:48   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: njamka

Velikokrat si v medijih kolikor sam to dopuščaš.user posted image




delno imaš vsekakor prav. eni 'zvezdniki' malo da ne prosjačijo, da bi bili v medijih. drugim se pa gladko malo ''svira'' za to. ampak pri takšnih oddajah kot so recimo Kmetija, Bar, ali pa tudi slovenija ima talent, časopisi in trač revije pišejo o aktualnih akterjih določene oddaje tudi zaradi naklade, ker vedo, da je v tistem trenutku določena oseba v središču pozornosti.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: talenti danes- veliki finale
11.6.2010 15:36:47   
RAKICA2007
http://cekin.si/clanek/kariera_in_izobrazevanje/princeska-lina-menedzerji-ze-trkajo-na-vrata.html

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 442
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?