|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: marčevke2011
25.11.2010 18:43:43   
Sitnoba
heeej!

Ste me nasmejale s svojo nerodnostjo/pozabljivostjo...pa oddahnila sem si, da je pač to nosečniški pojav :D

mi smo pa posteljico kupili,
pa ogreli smo se za voziček BEBE CONFORT HIGH TREK - pa ima par lastnosti ki naju motijo, a ima katera dejasnke izkušnje z njim?

Pa toliko stvari sem vam nameravala napisat, pa en dan sem vam jih pa je šlo vse po gobe...user posted image

V ponedeljek pregled - cukr test - prvi pregled po morfologiji(kjer nam je dal zelooo skope info). Kaj naj pričakujem na tem pregledu? A me bo sploh kaj pregledal al bova samo klepetala?!?!? user posted image

NAš otroček že 3 pop veselo BRCAAAA, ponoči pa tudi - jaz pa bolj tako tako spim - posledično tudi moj user posted image - naj malo vidi kako je to :D

user posted image za dobro opravljene preglede!!!

BODITE LEPE!!!!!

user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: marčevke2011
25.11.2010 19:15:12   
Musty
Ufff, Naja, k sm prebrala tvoj post, sem bla ze cist mokra okrog ust od sline! Danes na kosilo zavijem direkt v mehisko ostarijo!user posted image

Pozdravljene punce! Spet jaz, malce iz pozabe.

Nas pregled je za nami, urin, kri sta brez posebnosti, sem se pa zredila od zacetka ze za 8kguser posted image . Zdravnik sicer tega ni nic komentiral, ker sem mu zatrdila, da pridno obiskujem nosecnisko telovadbo in da vcasih tudi pesacim do sluzbe in plavam. Plavanje je res zakon! Clanarina, ki jo placujem, je sicer mal tko tko, ni glih poceni, ampak se splaca, se razmigam... se pocutim cist nenoseco v vodi.user posted image
UZ-jev do konca ne bom imela vec, ce ne bo posebnosti...

Vceraj me je dragi tako lepo presenetil kot se nikoli!  Kupil je letalske karte in naju najavil pri mojih domacih za 10dni med novoletnimi prazniki! Tako da se moram hitro lotiti kupovanja daril in poklicat G, da mi odobri letenje z letalom. KOMAJ CAKAM! Ko mi je izrocil kuverto, sem se tolk jokala, da je bil pol kr slabe volje. Mu nisem mogla razlozit, da so to solze srece. Ah, ja, ti hormoni me tako mecejo, da je groza... jokam skor vsak dan za cist brezvezne stvari.

Pozabljiva sem pa tudi jaz. Ponavadi iscem sal in rokavice, ko jih ze imam na sebi, pa kljuci so ze v vratih, jaz jih pa kar ne najdem... in taksne stvari. Zadnjic sem v hladilnik pospravila zlico in v smeti vrgla poln kozarec evrokrema(zvecer sem se na skrivaj basala z njimuser posted image ).

Kaksno imate pa kaj vreme? Ze snezi? Pri nas je skoz dez.

Spet sem skracala nekaj na hitro, sibam delat, vas preberem zvecer do konca!

LP!



(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: marčevke2011
25.11.2010 20:48:12   
slama
Čer,
čestitke za uspešne preglede user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Musty
Vceraj me je dragi tako lepo presenetil kot se nikoli!  Kupil je letalske karte in naju najavil pri mojih domacih za 10dni med novoletnimi prazniki! Tako da se moram hitro lotiti kupovanja daril in poklicat G, da mi odobri letenje z letalom. KOMAJ CAKAM! Ko mi je izrocil kuverto, sem se tolk jokala, da je bil pol kr slabe volje. Mu nisem mogla razlozit, da so to solze srece. Ah, ja, ti hormoni me tako mecejo, da je groza... jokam skor vsak dan za cist brezvezne stvari.


No, jaz sem pa samo prebrala tole, pa že cmeram. user posted image  Joj, tudi jaz sem tako občutljiva in takoj jokat začnem. Za vse lepe in malo manj lepe stvari. Me hčerkica danes, ko sva jo prišla iskat v vrtec zagleda in zavpije; mama in steče k meni. Jaz pa čist solzne oči dobila ... Hormoni, hormoni ...

hrana user posted image  ob četrtkih mož pelje hčerko na plavanje, mati pa po City Parku  hodijo in nakupujejo živila. In kaj si jaz danes umislim? Orehovo potico. Sploh ne vem od kje ta prednovoletna evforija v brbončicah?!?! No, ravno drugi kos žvečim, ko tole tipkam ... user posted image

naja tole s tortilijam si jo pa tut nam zagodla, bodo jutri oz najkasneje v soboto na jedilniku. njami.

ah, sem pozabila, kaj sem hotla še natipkat user posted image

nič, grem piskre zložit in spat

Lahko nočko drage user posted image

(odgovor članu Musty)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: marčevke2011
25.11.2010 20:54:12   
nina42
No, jaz sem dočakala 5 mesecev user posted image
Drugače sem v ponedeljek naročena na ogled kranjske porodnišnice, imajo kar individualne ogledeuser posted image in upam da dobim tudi kakšne info o tem kako naj izberem babico... ne vem če imajo kak katalog ali avdicijo user posted image
Drugače sem si danes kupila neke nove spodnjice v H&M, pridem domov in so noter eno številko manjše kot piše na embalaži user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu slama)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: marčevke2011
26.11.2010 7:23:41   
naja17
Jutro zaspanke...

Evo mene že v službi... Danes 10 ur žuljenja riti... Ah še malo... Verjetno zaključim konec decembra, pred prazniki... Drugi teden uvajam mojo zamenjavo, pol mam pa ure za pokoristit, mal bolniške + novi dopust... Mam počas že dost, ni mi fajn sedet, predvsem zarad tega tiščanja želodca non stop + redim se medtem, ko bi se lahko gibala....

musty - kje si zgubljena user posted image ... Ful lepo presenečenje tvojega user posted image ... Res, reči mu, da mu vse marčevke 2011 user posted image user posted image user posted image user posted image ... Ej, tam pri vas so mehiške zih ful fajn pekoče, k niso tko evropejsko prilagojene ? Sporoči kaj boš dobrga jedla user posted image ... Ej, s kterega konca SLO pa si drgač?

Uh, jest sem pa že lačna... Letim po čokoladnega navihančka user posted image ....

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: marčevke2011
26.11.2010 7:36:36   
rožica86
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Musty full vesela zate, da prideš v domače kraje...
Naj bo teh 10 dni čarobnih in nepozabljivih...

< Sporočilo je popravil rožica86 -- 26.11.2010 7:38:24 >


_____________________________

ti vedno moj... jaz vedno tvoja... ljubezen vedno najina...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: marčevke2011
26.11.2010 7:36:37   
rožica86
vse ok... v materičnem vratu mi je počila ena mala žilica, ni nobene panike...
user posted image  miga ko za stavo... moja mala princeska...

Midva se zadnje čase ubadava z imenom, nimava nobene ideje, oz. če jo že imava drugemu ni povšeči...user posted image

LP souser posted image



_____________________________

ti vedno moj... jaz vedno tvoja... ljubezen vedno najina...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: marčevke2011
26.11.2010 8:20:30   
5ra8
jutrooo

evo čokoladni navihanček in kava že počivata v mojem želodčku user posted image

evo še nekaj za vas
user posted image

Musty, res te je tvoj lepo presenetil. Bravo za takega dečkota user posted image
rožica86, sam da je vse OK
Sitnoba, kaj te moti pri BC High Trek?
Kaj lahko pričakuješ pri prvem pregledu po MF? Kdo te pa ima? Meni je naredila vaginalni pregled, zmerila težo, pritisk, trebuh in srčka smo poslušale. Ja pa glukoza na eks user posted image

Sem opazila, da se nam _sanja_ ne javlja več tukaj user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu rožica86)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: marčevke2011
26.11.2010 8:23:05   
Akilene
Musty - user posted image  ooooooo, kakšna romantika! Želim ti lep dopust v (bivši) domovini, naši ljubi Sloveniji! Uživaj in pusti se cartlat!

rožica86 - ni bilo kaj hudega, super! Za ime je še čas, včasih se pravega spomneš šele, ko prvič vidiš otroka. No, kaka ideja pa ne bo na škodi.user posted image

naja17 - ja, mislim, da si končno zaslužiš malo oddihauser posted image , kako si delavna! In vse ostale, ki še delate...da boste uživala v pripravah na dojenčka.

Včeraj sva z našo tanjusi šle na ogled porodnišnice in smo morali peš do 4. nadstropja. Seveda sem pihala ko parna lokomotiva! In noge me danes bolijo! Ampak smo videli take lepeuser posted image , da komaj čakam na svojega.

A bo sneg?


_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu rožica86)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: marčevke2011
26.11.2010 8:51:28   
tanjusi
Včeraj sva z našo tanjusi šle na ogled porodnišnice in smo morali peš do 4. nadstropja. Seveda sem pihala ko parna lokomotiva! In noge me danes bolijo! Ampak smo videli take lepe , da komaj čakam na svojega.


jA MENE JE TUDI kar zamikalo , pa še moja damica je ful brcala, tako da je bil poseben občutek...
Ja jaz sem šele pol ko smo en štuk premagale začela študirat da nas čakajo še trijeuser posted image , me je zelo zaskrbelo kaj bo z nogami in predvsem ta zadno, ko me itak bolijo, pa zaenkrat trkam... ni prehudega user posted image
Govorila sem pa snoči z eno fizioterapevko , ali bi bilo pametno kupit medenični pas, pa pravi če mene križ ne boli, tega pasa ne rabim, bi mi pa naredila limfno drenažo, za spodnje organe, je takoj vedla, kje so pri meni problemi, tudi da imam krčne žile ji je bilo takoj jasno...Se morem odločit pa bom najbrž res šla, da me malo zmasira...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: marčevke2011
26.11.2010 8:55:33   
5ra8
dobila na mail še nakj uporabnih stvari glede kisa user posted image

KIS  na 43 uporabnih načinov
 
Povzeto po knjigi How it all vegan:
1. Ubija plevel (čisti kis našpricamo po plevelu, dokler se ne posuši-plevel namreč)
2. Ubija nezaželeno travo med tlakovci
3. Poveča kislost tal, kjer je to potrebno (120ml kisa v 3,75l vode uporabimo za zalivanje rododendronov, gardenij, azalej)
4. Preganja mravlje (pošpricajte okoli vrat, gospodinjskih aparatov, po površinah, kjer hodijo mravlje)
5. Odličen za loščenje kroma (uporabimo nerazredčenega)
6. Odstranjuje smrad s psov (natremo kužata s kisom in ga speremo)
7. Odganja mačke (poškropi s kisom, kjer nočeš, da bi se zadrževale mačke)
8. Za čiščenje srbečih pasjih uhljev (ušesa očistimo z mehko krpo, ki smo jo namočili z mešanico voda-kis)
9. Za čiščenje tal (250ml kisa v 7,5l vroče vode)
10. Osveži uvelo zelenjavo (namoči zelenjavo v 0,5l vode in eno jedilno žlico kisa)
11. Omili čebelji in meduzji pik (nanesemo čisti kis na mesto pika)
12. Lajša sončne opekline (narahlo namažemo alkoholni kis na opečeno kožo, ponovi po potrebi)
13. Mehča lase (v zadnjo vodo za spiranje dodaj eno jedilno žlico kisa)
14. Pomirja suho in srbečo kožo ( v kopel dodaj 2 JŽ kisa)
15. Pomaga proti prhljaju (zmešaj 2 JŽ jabolčnega kisa, 2 JŽ vode, 2 JŽ olivnega olja, vmasiraj v lase, po 15-20 minutah operi lase s šamponom)
16. Pomirja boleče grlo (1 čajno žličko kisa vmešaj v kozarec vode, grgraj, pogoltni)
17. Pomaga pri zdravljenju sinusnih in pljučnih vnetjih (dodaj 4 ali več JŽ kisa v vlažilnik zraka)
18. Deodorira kuhinjski odtok (zlij 250ml v odtok 1x tedensko, pusti 30 minut, speri z mrzlo vodo)
19. Odstranjuje vonj čebule (podrgni s kisom po prstih pred in po rezanju čebule)
20. Čisti in razkužuje kuhinjske deske (zbrišemo s čistim kisom)
21. Odstranjuje sadne madeže z rok (podrgnemo roke s kisom)
22. Pomaga pri odstranjevanju maščobe in vonja s posode (dodaj 1JŽ v vodo za pomivanje)
23. Čisti grelce vode (zavri mešanico vode in kisa v grelcu, pusti stat 10 minut, operi do konca)
24. Osvežuje lunchboxe (košček kruha, napojen s kisom, pusti v škatli čez noč)
25. Čisti hladilnike (operi notranjost hladilnika z 50:50 mešanico kisa in vode)
26. Odmašuje odtoke (stresi pest sode bikarbone v odtok, čez nalij 120 ml kisa in zapri odtok za 20 minut, speri z vročo vodo)
27. Čisti in deodorira prazne kozarce od majoneze, kumaric...(izperi s kisom, ko so prazni)
28. Čisti pomivalne stroje (250ml kisa daj v pranje, tako zmanjšaš nalaganje detergenta v notranjosti stroja)
29. Čisti nerjaveče jeklo (obriši s krpo navlaženo s kisom)
30. Odstranjuje madeže z loncev (napolni lonec s 660ml vode+3JŽ kisa, kuhaj da se madež zmehča in ga je možno oprati)
31. Čisti mikrovalovno pečico (V pečici kuhaj 250ml vode+4JŽ kisa. To bo zmehčalo umazanijo in odstranilo neprijetne vonjave)
32. Topi rjo z vijakov in drugih kovinskih predmetov. (namoči v kis)
33. Odstranjuje neprijetne vonjave v kuhinji (majhen lonec z vodo in kisom naj počasi vre na štedilniku)
34. Odmašuje stare likalnike (daj v vodni rezervoar 50:50 mešanico vode in kisa, obrni na paro in ga pusti 5 minut pokonci. Izklopi, pusti da se ohladi, odstrani vodo iz rezervoarja)
35. Čisti zažganine z likalnika (v ponvi segrej 50:50 mešanico soli in kisa. S tem podrgni po površini mrzlega likalnika)
36. Odstranjuje mucke z oblačil (dodaj 120 ml kisa v vodo za izpiranje, to tudi mehča perilo in poživlja barve)
37. Osvežuje pralni stroj (zlij 250 ml kisa v stroj in daj na pranje brez perila-odstranjuje naslage praškov)
38. Odstranjuje madeže (nežno natri madeže preden jih daš v stroj)
39. Odstranjuje vonj po dimu iz oblačil (250 ml kisa dodaj v kad vroče vode, obesi obleke nad kad)
40. Čisti očala (očisti leče, s kapljico kisa vsako)
41. Osvežuje rezano cvetje (v 1l vode dodaj 2 JŽ kisa in 1 ČŽ sladkorja)
42. Gasi ogenj (polij na ogenj, če gori maščoba)
43. Poživlja telo (dodaj 1 ČŽ jabolčnega kisa v kozarec tople vode, dodaj malo medu, zmešaj in popij)



_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: marčevke2011
26.11.2010 8:58:35   
Poli_H
Peeeeeeeeeeeeeeeeetek user posted image user posted image user posted image
rožica86 res super! Čestitke da je vse OK, zdaj pa dalje uživat v čarih nosečnosti, ki se nam kaj hitro iztekajo...
Musty vau! Vse čestitke da si takega vjagala user posted image  Pa res, naj vama teh 10 dni pri nas mine čimbolj čarobno in praznično.

advent je tu!!!!!!! Obožujem december - vse je lepo okrašeno, ljudje si vzamemo čas za obiske, vse je nekako bolj spokojno in veselo.
Jutri okrašujem hišo - komaj čakam!!!!! Danes še po snegec stopim, jutri pa v akcijo user posted image  V nedeljo pa že prvo svečko na venčku prižgem... pa še 3 pa bo že božična večerja na mizi, okoli nje pa zbrana vsa družina... user posted image
hrana šla gor +11 kg! od tega 6 kg v petih tednih user posted image  no, se na bušiju tud pozna, zdaj je pa končno zrastel tak, da se lahko važim z njim user posted image  ampak... adventni čas... ravno včeraj kupila tist božični biskvitni kolač, ko je cca. 20 cm visok in okrogel... z rozinami... mmmmmm - ko bo dekoracija končana, ga odprem user posted image  Pa božični čajček zravn...

Drage moje, maksimalno lep vikend vam želim user posted image

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:04:37   
nelikaa
Še ena neprespana noč user posted image . Kaj sem jaz edina, ki se zbujam ponoči z omrtvelimi rokami in nogami? Ne vem zakaj se mi to dogaja. Bi morala več telovaditi, popiti več Donata (mi morda primanjkuje MG)? Še dobro, da imam danes pregled in lahko kaj več o tem povprašam ginekologinjo. Obenem pa tudi ponoči skoz hodim na WC. Vsaj 5 x vstanem user posted image .

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:10:48   
tanjusi
Kaj sem jaz edina, ki se zbujam ponoči z omrtvelimi rokami in nogami?


Jaz sem ful zaspana zvečer, ko pa grem spat pa zaspat ne moremuser posted image , zjutraj bi pa spala...
Ja čari nosečnosti....

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:13:37   
tanjusi
Obenem pa tudi ponoči skoz hodim na WC. Vsaj 5 x vstanem .


Enako... jaz ne vem a mi mala na mehurju sedi ali kaj, se mi zdi da me ful lulat, pol pa enih par kapljic gre...

< Sporočilo je popravil tanjusi -- 26.11.2010 9:14:09 >


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:14:56   
nelikaa
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Kaj sem jaz edina, ki se zbujam ponoči z omrtvelimi rokami in nogami?


Jaz sem ful zaspana zvečer, ko pa grem spat pa zaspat ne moremuser posted image , zjutraj bi pa spala...
Ja čari nosečnosti....


Ja noro je  to nočno zbujanje. Morda pa je vse skupaj predpriprava na neprespane noči, ki sledijo po porodu user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:14:59   
tanjusi
Aja pa Rožica... ful sem vesela da je vse ok...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:15:55   
Akilene
5ra8 - uporabni nasveti, hvala!


nelikaa
- jaz pa imam mravljinčasta mezinec in prstanec leve rokeuser posted image , tudi čez dan...upam,da mine z nosečnostjo...Javi, kaj boš zvedela!


advent itd... -
po tradiciji okrasimo hišo, že zaradi sina, poleg teh krščanskih praznikov pa praznujem še Yule. Sicer pa se vse lepo sovpada, glede na to, da krščanski prazniki temeljijo na poganskih.user posted image  Tudi jaz imam rada ta letni čas!


_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:19:37   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: Akilene

poleg teh krščanskih praznikov pa praznujem še Yule.


Kaj pa je to? Prvič slišim user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:24:47   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: Akilene

poleg teh krščanskih praznikov pa praznujem še Yule.


Kaj pa je to? Prvič slišim user posted image


Sej vem da stric gugl use najde user posted image

http://www.tajaalbolena.com/namarie/stevilka8/yule.html

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:24:59   
Akilene
Yule=zimski solsticij, poganski praznik user posted image

Še katera že lačna?


_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:26:30   
inia
jutro...

Rožica..super, samo da je ok

Musty..res super user posted image

noge..jaz sem imela vsako noč take krče, da so me še drug dan noge in podplati boleli. Sem jemala magnezijeve tablete, Donat pila pa ni bilo nič kaj boljše. Zdaj mi jih pa moj zmasira dvakrat na dan in to res zmasira pa nimam ponoči nobenih krčev. user posted image  user posted image  user posted image

Kis..jaz sem tudi zdaj parkrat oprala cunje z njim. Brez mehčalca in so vseeno mehke. Pa še malo manj praška dam. Samo dišijo pa glih ne. V bistvu nimajo nobenega vonja.

pozabljivost..jaz sem ziher rekorderka...sem šla že trikrat v trgovino brez denarja, kartice in sem nakupila cel voz potem pa na blagajni, ko mi je že vse naračunala ugotovila, da nimam nič. Sem morala za vsako tam pustit pri prodajalki in domov letet. Da bi se človek kar v zemljo pogreznil.
Nazadnje me še moj vpraša, ko sem šla, če imam seboj denar in rečem ja itak da imam. Sem si dala kartico kar v žep bunde in pridem na blagajno in potegnem kartico in namesto kartice sem jaz vzela osebno. Jao in spet nazaj domov.


Sanja...jaz jo tudi tu pogrešam!!



< Sporočilo je popravil inia -- 26.11.2010 9:27:36 >

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:26:44   
nelikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Akilene

Yule=zimski solsticij, poganski praznik user posted image

Še katera že lačna?



Jaz sem že pojedla rogljiček in spila kozarec mleka, potem pa še turkish coffe user posted image

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:27:00   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: Akilene

Še katera že lačna?



jst! user posted image  pa sm ob sedmih rogljič pojedla. Jao! user posted image

bi pa tole zdej.
user posted image

junk food my best friend. user posted image user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:29:46   
rožica86
nelikaa, kako pa spiš, na boku, hrbtu?
K baj da tud to lahk vpliva na spanje... Jaz sem tud full slabo spala, pa sem si kupla materinsko blazino, morm rečt, da je res zakon, jo lahk spodviješ v vse strani... Pa v BC je bla v akciji, za 29,90 eur.


_____________________________

ti vedno moj... jaz vedno tvoja... ljubezen vedno najina...

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
FOTO: Slabi trenutki vsake nosečnice
photo
Nosečnost je čudovito obdobje, vendar je hkrati lahko tudi naporna. Poglejte si serijo fotografij, ki prikazuje tudi te,...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?