|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: marčevke2011
23.11.2010 16:39:23   
tanjusi
IZVIRNO SPOROČILO: nelikaa


Jaz sem obrobo za posteljico kupila kar v Recinko d.o.o. Za 5 - delni komplet (poušter, kouter, obrobo, rjuho ter posteljnino) sem dala 39,00 EUR


Tole sem pa tudi jaz zaseldila. Se res splača, sploh na druge cene. Vzorci so mi sicer nekateri bolj tako tako, ker jaz bi imela nekaj bolj nevtralnega. Kateri vzorec si pa izbrala, če ni skrivnost?


Meni se je še kr zdelo veliko, pol sem šla pa druge cene gledat, sem pa tudi ugotovila, da sploh ni drago, bom najbrž počasi naročila ...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: marčevke2011
23.11.2010 18:00:14   
Akilene
Jaz sem kupila blago v Ikei za 6 evrov
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/90119410

sešila mi je pa sestra, in tudi naredila obrobo.user posted image  Tako, da sem zelo vesela!


_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: marčevke2011
23.11.2010 18:04:50   
nelikaa
IZVIRNO SPOROČILO: inia

IZVIRNO SPOROČILO: nelikaa


Jaz sem obrobo za posteljico kupila kar v Recinko d.o.o. Za 5 - delni komplet (poušter, kouter, obrobo, rjuho ter posteljnino) sem dala 39,00 EUR


Tole sem pa tudi jaz zaseldila. Se res splača, sploh na druge cene. Vzorci so mi sicer nekateri bolj tako tako, ker jaz bi imela nekaj bolj nevtralnega. Kateri vzorec si pa izbrala, če ni skrivnost?


Sprva nisem imela namena kupiti posteljnino ter obrobo, saj me je zanimala predvsem posteljica z jogijem. Sem šla kar v Kočevje - čisto po nepotrebnem, saj je to internetna trgovina in je v Kočevju le skladišče - ter tam vidla še ta 5 - delni komplet ter kar kupila. Vzela pa sem rumeno z račkami. Tudi jaz nisem preveč na kičasto ter punčkasto, ampak mi je bila prav všeč. Recimo jaz bom imela user posted image , pa se roza barve izogibam na veliko. Imam raje druge nežne barve.user posted image

(odgovor članu inia)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: marčevke2011
23.11.2010 18:10:30   
tanjusi
Jaz sem kupila blago v Ikei za 6 evrov
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/90119410


Šikano...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: marčevke2011
23.11.2010 19:56:57   
inia
IZVIRNO SPOROČILO: nelikaa

IZVIRNO SPOROČILO: inia

IZVIRNO SPOROČILO: nelikaa


Jaz sem obrobo za posteljico kupila kar v Recinko d.o.o. Za 5 - delni komplet (poušter, kouter, obrobo, rjuho ter posteljnino) sem dala 39,00 EUR


Tole sem pa tudi jaz zaseldila. Se res splača, sploh na druge cene. Vzorci so mi sicer nekateri bolj tako tako, ker jaz bi imela nekaj bolj nevtralnega. Kateri vzorec si pa izbrala, če ni skrivnost?


Sprva nisem imela namena kupiti posteljnino ter obrobo, saj me je zanimala predvsem posteljica z jogijem. Sem šla kar v Kočevje - čisto po nepotrebnem, saj je to internetna trgovina in je v Kočevju le skladišče - ter tam vidla še ta 5 - delni komplet ter kar kupila. Vzela pa sem rumeno z račkami. Tudi jaz nisem preveč na kičasto ter punčkasto, ampak mi je bila prav všeč. Recimo jaz bom imela user posted image , pa se roza barve izogibam na veliko. Imam raje druge nežne barve.user posted image



Jaz bi tudi naj imela user posted image . Meni je drugače všeč roza barva. Ampak vse pa tudi ne bi imela v roza barvi. Jaz sem drugače hotela kaj bolj v bež ali kaj takšnega.

Drugače sem pa gledala samo obrobe po 50€.user posted image  Tako da bom verjetno kar tule naročila.

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: marčevke2011
24.11.2010 8:18:41   
Heilie
Dobro jutro!

Evo včeraj preživela čiščenje zobnega kamna hehe...ni bilo hudo in predvsem zelo hitro je konec. Mene je samo tam malo bolelo, kjer sem imela vnete dlesni. Pa krvavele so mi pol, samo zdaj ko so se umirile zgledjo pa že veliko bolje in tudi vnetje izginja user posted image

Netopirček
tale mail je prav čuden, ker ni odgovorjeno na eno vprašanje...mislim, da to veliko pove. Jaz se za shrambo ne bom odločila in tudi finančno ne bi zneslo.

Masažo presredka
bom mogoče poskusila, saj zgubiti nimam kaj. Če prerežejo pač prerežejo....

Imena: imava tudi mi2 probleme, da se ne moreva zmenit. Moj ima tako čudne ideje hehe. On bi dal ime Ali, Leni, Nace..vse za fantka, jaz samo odkimavam hehe.
Imava pa zaenkrat na seznamu za user posted image : Lan, Val, Gal...; za user posted image : Lana, Naja, Lina...Samo ne vem, ni še bilo res enega, da bi nama bil obema fuuul všeč user posted image .

Iz kje pa je ta Recinko d.o.o. Ali imajo tudi kaj na internetu?

(odgovor članu inia)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: marčevke2011
24.11.2010 8:40:48   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: Heilie

Iz kje pa je ta Recinko d.o.o. Ali imajo tudi kaj na internetu?


http://www.recinko.si/

drgač pa jutro.

tek tek

user posted image
Heilie, ze mas jogi za postlco? user posted image  Si jo že sestavla?

Neki se dogovarjavaz mojim da greva u soboto v Ikeo, no bomo vidli, upam da res. Ker je po dooolgem času spet on vikend frej in treba izkoristit.

A je bla katera v Ikei v Grazcu? Al vse hodite v Celovec? Kera je boljša? user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: marčevke2011
24.11.2010 8:51:29   
tanjusi
Dobro jutro...
Jaz sem se mogla sinoči mojmu nasmejat, ga je očitno tudi zelo impresioniralo da bomo dobili punčko...
Mu kažem tiste posteljnine na Recinkotu in ga sprašujem katero naj naročim in on iz prve -roza!!
Pa en sine tudi roza, no mislim da bo ona Račke variantauser posted image user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: marčevke2011
24.11.2010 9:02:14   
nelikaa
IZVIRNO SPOROČILO: inia

IZVIRNO SPOROČILO: nelikaa

IZVIRNO SPOROČILO: inia

IZVIRNO SPOROČILO: nelikaa


Jaz sem obrobo za posteljico kupila kar v Recinko d.o.o. Za 5 - delni komplet (poušter, kouter, obrobo, rjuho ter posteljnino) sem dala 39,00 EUR


Tole sem pa tudi jaz zaseldila. Se res splača, sploh na druge cene. Vzorci so mi sicer nekateri bolj tako tako, ker jaz bi imela nekaj bolj nevtralnega. Kateri vzorec si pa izbrala, če ni skrivnost?


Sprva nisem imela namena kupiti posteljnino ter obrobo, saj me je zanimala predvsem posteljica z jogijem. Sem šla kar v Kočevje - čisto po nepotrebnem, saj je to internetna trgovina in je v Kočevju le skladišče - ter tam vidla še ta 5 - delni komplet ter kar kupila. Vzela pa sem rumeno z račkami. Tudi jaz nisem preveč na kičasto ter punčkasto, ampak mi je bila prav všeč. Recimo jaz bom imela user posted image , pa se roza barve izogibam na veliko. Imam raje druge nežne barve.user posted image



Jaz bi tudi naj imela user posted image . Meni je drugače všeč roza barva. Ampak vse pa tudi ne bi imela v roza barvi. Jaz sem drugače hotela kaj bolj v bež ali kaj takšnega.

Drugače sem pa gledala samo obrobe po 50€.user posted image  Tako da bom verjetno kar tule naročila.


Se opravičujem za napako. Včasih sem nekoliko površna. Jaz sem vzela 7 - delni komplet za 54 EUR, ki ima zraven tudi odejo in kouter. Ta 5 - delni komplet vsebuje: prevleko za vzglavnik, prevleka za odejo, zaščitno blazino pri vzglavju, 3-stransko zaščitno blazino in napenjalno rjuho.


(odgovor članu inia)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: marčevke2011
24.11.2010 9:05:37   
Heilie
5ra8 nisem je še sestavila  Ni prostora še, bova pa počasi mogla začeti vse skupaj dajati..

Ti že imaš sestavljeno? Pa jogi že imaš?
Lih zdaj gledam jogi od Recinko 140x70, ker vidim, da kar težko te dimenzije dobiš za posteljico...Tud kar se posteljnine tiče. Kje misliš nabaviti?

Ikea sem bila pa jaz samo v Grazu in imajo res ful, pa ogromna je.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: marčevke2011
24.11.2010 9:12:28   
5ra8
Heilie, ta vikend bova sestavila.

Potem pa v nakup za jogi user posted image  in ostale stvari.

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: marčevke2011
24.11.2010 9:14:28   
*Ninočka*
Dobro jutro,

madonca 5ra8, to pa je zajtrk! Jz sem danes rogljiček z vanilijevo kremo, polit s čokolado.

Ikea - meni osebno je veliko boljša v Grazu. Se mi zdi da imajo več ponudbe kot v Celovcu.

Glede podlog pa - tudi meni ta nizka obroba iz Ikea ni ravno vau! Zdaj ko sem se odločila, da bo tema v kotičku medvedek Pu, bi takoj imela novo.

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: marčevke2011
24.11.2010 9:21:01   
naja17
Jutro oz. kr dan user posted image ...

Mmmmm 5ra, tole je pa zajtrk sam zame, ga ne delim z nobeno user posted image ...

ikea - jaz sem bila samo v Celovcu, pravijo pa da je veliko več razstavljenega v Grazu... Pa pejta tja, pa pol še v toysa user posted image ...
tanjusi - tista z račkami je tud meni ful kjut user posted image

heilie - glede masaže presredka tud jest isto razmišljam, pač nimam kej zgubit, čeprov me je tega bolj strah k poroda user posted image
imena - sej mata luštkana imena... midva sva tud ful kontra s temi imeni, mava nekaj izbranega, po moje bo kr to ostalo, pač nek kompromis...

Drgač pa po napovedih ostalih o spolu, trenutno vodi user posted image  user posted image ... Pravijo, da se nisem sprmenila, da nekak naprej nosim in da je fant user posted image .... Moram si narest eno tabelo, da vidim kolk bo na koncu user posted image ...




(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: marčevke2011
24.11.2010 9:27:53   
nina42
Jutro user posted image

Mi se kmalu selimo iz 50m2 na 70m2 user posted image user posted image user posted image

Včeraj sem malo gledala spletno stran kranjske porodnišnice, izgleda full dobro, a je katera že tam rodila? Babica mi je razlagala, da so dost bolj napredni kot v lj, glede dianatala, ultive in epiziotomij...

Glede matičnih celic pa še mnenje dr. Pušenjaka:
http://www.neocelica.si/mnenje-mag-stanka-pusenjaka-dr-med-o-shranjevanju-maticnih-celic-iz-popkovnicne-krvi-in-popkovnice

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: marčevke2011
24.11.2010 9:29:56   
nina42
Aja, a je katera dobila tisto nosečniško majičko od Mercatorja, ki smo jih naročale avgusta? Jaz nisemuser posted image izgleda da si samo reklamo delajo, potem pa...

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: marčevke2011
24.11.2010 9:30:14   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

Heilie, ta vikend bova sestavila.

Potem pa v nakup za jogi user posted image  in ostale stvari.


Malo me obveščaj kje kaj dobiš, jaz še nisem gledala, samo vidim, da po večini so vse stvari 120x60 user posted image user posted image user posted image

Naja17 ta so  luštna imena ja, vsaj neki jih imava user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: marčevke2011
24.11.2010 9:30:53   
nelikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Heilie


Netopirček
tale mail je prav čuden, ker ni odgovorjeno na eno vprašanje...mislim, da to veliko pove. Jaz se za shrambo ne bom odločila in tudi finančno ne bi zneslo.


Iz kje pa je ta Recinko d.o.o. Ali imajo tudi kaj na internetu?


Morda pa sploh niso odgovorili na mail, ampak imajo kar avtomatični odzivnik na maile ali pa imajo kako študentko tam zaposleno, ki odpošilja vsem enak mail user posted image

Recinko d.o.o. je spletna trgovina. Bili pa so izbrani s strani Ministrstva na razpisu za te pakete, ki si jih lahko izberemo ob rojstvu otroka. So v Kočevju, tam imajo le skladišče. Nimajo pa čisto nič proti če greš tja in malo pobrskaš po njihovih stvareh. So bili zelo prijazni. Mene je samo šokiralo, ko sem tja prišla, ker nisem pričakovala skladišča user posted image .

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: marčevke2011
24.11.2010 9:40:28   
5ra8


user posted image
 

user posted image  
 
user posted image  24.11 - Vanček*, discoamela
user posted image  25.11 - _sanja_*, *Ninočka*
user posted image  26.11 - nelikaa
user posted image  29.11 - morowi, Lun1ca, Sitnoba, Poli_H
user posted image  01.12 - Klemy82, Heilie
user posted image  02.12 - maja1985, SaMaa
user posted image  03.12 - pupica25
user posted image  08.12 - slama, *piškotek*
user posted image  09.12 - _Sončnica_
user posted image 13.12 - Akilene, Naja17
user posted image  14.12 - thunder
user posted image 15.12 - 5ra8, Čebel@, tanjusi


user posted image  

user posted image  06.12 - morowi, emilija2008
user posted image  10.12 - nina42
user posted image  14.12 - Heilie




_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: marčevke2011
24.11.2010 9:44:25   
nelikaa
Imena: pri meni je še vedno isto. Moj vztraja pri AKIRA, jaz pri GAJA. Mislim pa da bo: ENJA.

Še vedno pa čakam na kake predloge iz okolice oz. da se mi utrine kaka ideja user posted image , ki bo seveda obema všeč.

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: marčevke2011
24.11.2010 10:00:31   
nina42
Meni je za user posted image všeč Freja, Eliza, mogoče Ela

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: marčevke2011
24.11.2010 10:07:29   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: nina42

Včeraj sem malo gledala spletno stran kranjske porodnišnice, izgleda full dobro, a je katera že tam rodila? Babica mi je razlagala, da so dost bolj napredni kot v lj, glede dianatala, ultive in epiziotomij...



Si tole vidla user posted image

http://24ur.com/novice/slovenija/minister-se-je-lotil-reorganizacije-porodnisnic.html

Ni mi jasno, da hočjo zapret kranjsko porodnišnico? Ka bojo pol na Jesenice tri v sobo dajal, sej dojenčka sploh ne boš nakmor ogu dat user posted image

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: marčevke2011
24.11.2010 10:29:10   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Ka bojo pol na Jesenice tri v sobo dajal, sej dojenčka sploh ne boš nakmor ogu dat user posted image


pr nas pa mensezdi da so 3 u sobi celo user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: marčevke2011
24.11.2010 10:40:02   
SaMaa
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: nina42

Včeraj sem malo gledala spletno stran kranjske porodnišnice, izgleda full dobro, a je katera že tam rodila? Babica mi je razlagala, da so dost bolj napredni kot v lj, glede dianatala, ultive in epiziotomij...



Si tole vidla user posted image

http://24ur.com/novice/slovenija/minister-se-je-lotil-reorganizacije-porodnisnic.html

Ni mi jasno, da hočjo zapret kranjsko porodnišnico? Ka bojo pol na Jesenice tri v sobo dajal, sej dojenčka sploh ne boš nakmor ogu dat user posted image


Živjo,

tudi jaz sem najprej hotela iti rodit v kranjsko porodnišnico, vendar mi je sestrična, ki je zdravnica to odsvetovala, ker naj bi bilo osebje v lj porodnišnici bolj usposobljeno. Moram priznat, da sem malo zmedena, tako da še sedaj ne vem kam bom šla rodit. Vsekakor se bom pa naročila na ogled kranjske porodnišnice, pa da vidim, kako bo predstavljena. Če bi še katera šla rodit v kr porodnišnico in bi šla rada na ogled, se lahko zmenimo in gremo skupaj.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: marčevke2011
24.11.2010 10:57:11   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: SaMaa

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: nina42

Včeraj sem malo gledala spletno stran kranjske porodnišnice, izgleda full dobro, a je katera že tam rodila? Babica mi je razlagala, da so dost bolj napredni kot v lj, glede dianatala, ultive in epiziotomij...



Si tole vidla user posted image

http://24ur.com/novice/slovenija/minister-se-je-lotil-reorganizacije-porodnisnic.html

Ni mi jasno, da hočjo zapret kranjsko porodnišnico? Ka bojo pol na Jesenice tri v sobo dajal, sej dojenčka sploh ne boš nakmor ogu dat user posted image


Živjo,

tudi jaz sem najprej hotela iti rodit v kranjsko porodnišnico, vendar mi je sestrična, ki je zdravnica to odsvetovala, ker naj bi bilo osebje v lj porodnišnici bolj usposobljeno. Moram priznat, da sem malo zmedena, tako da še sedaj ne vem kam bom šla rodit. Vsekakor se bom pa naročila na ogled kranjske porodnišnice, pa da vidim, kako bo predstavljena. Če bi še katera šla rodit v kr porodnišnico in bi šla rada na ogled, se lahko zmenimo in gremo skupaj.


No, s tem se sicer ne bi strinjala, ker če je karkoli narobe, te itak pošljejo v LJ, usposobljeni so pa vsi po moje, pol je samo stvar babce in zdravnice karakterno. Ne vem no...
Jaz grem itak na Jesenice rodit, kjer jim popolnoma zaupam, vem, da znajo matrat in CR dajo šele po 12. urah, vem da lahko naletim na "dr. Housa" k zna bit ful zoperen, ampak je diagnostik, da se reče, vem da je ena babca k zna bit ful nehumana, ampak v končni fazi pa mislim, da so top in jim zaupam.

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Ka bojo pol na Jesenice tri v sobo dajal, sej dojenčka sploh ne boš nakmor ogu dat user posted image


pr nas pa mensezdi da so 3 u sobi celo user posted image


Ja pr nas so male sobe in bi bilo res tesno, pa res ne vem zakaj bi zapirali porodnišnico, ker baje ful laufa user posted image

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: marčevke2011
24.11.2010 11:00:22   
nelikaa
IZVIRNO SPOROČILO: SaMaa

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: nina42

Včeraj sem malo gledala spletno stran kranjske porodnišnice, izgleda full dobro, a je katera že tam rodila? Babica mi je razlagala, da so dost bolj napredni kot v lj, glede dianatala, ultive in epiziotomij...



Si tole vidla user posted image

http://24ur.com/novice/slovenija/minister-se-je-lotil-reorganizacije-porodnisnic.html

Ni mi jasno, da hočjo zapret kranjsko porodnišnico? Ka bojo pol na Jesenice tri v sobo dajal, sej dojenčka sploh ne boš nakmor ogu dat user posted image


Živjo,

tudi jaz sem najprej hotela iti rodit v kranjsko porodnišnico, vendar mi je sestrična, ki je zdravnica to odsvetovala, ker naj bi bilo osebje v lj porodnišnici bolj usposobljeno. Moram priznat, da sem malo zmedena, tako da še sedaj ne vem kam bom šla rodit. Vsekakor se bom pa naročila na ogled kranjske porodnišnice, pa da vidim, kako bo predstavljena. Če bi še katera šla rodit v kr porodnišnico in bi šla rada na ogled, se lahko zmenimo in gremo skupaj.


Moje tko laično mnenje je, da je v Kranju boljša oskrba (bolj osebna itd.), vendar pa če gre kaj reees narobe, potem vse itak prpeljejo v Ljubljano. Kar pomeni, da je v Ljubljani vsa potrebna infrastruktura. Je pa res, da se pač ne posvetijo tako zelo pacientom. Baje. To vse govorim na pamet in na podlagi govoric.

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?