|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: marčevke2011
23.11.2010 9:51:52   
inia
Morem še povedat, da sem bila danes za zajtrk v Mcdonaldsu. Že ob 8 zjutraj user posted image . Groza!!! user posted image

(odgovor članu inia)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: marčevke2011
23.11.2010 9:53:57   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: Heilie

user posted image ne me strašit, jaz mam tudi grozen strah pred zobarji...pa meni so rekli, da kao ne boli, da lahko samo malo skeli....jao kaj še mene danes čaka...user posted image



Po moje če ga imaš več, bolj boli. Mene je bolj bolelo kot skelelo no. Meni so takrat prvič pucali kamen in me je res bolelo....potem pa še tak filing...ko da bi mela prepih v ustihuser posted image  tko ful velik razmak med zobmi, pa kao da piha vmes....ampak to je sm filing, ker oblog-kamna ni več. user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: marčevke2011
23.11.2010 9:53:58   
Akilene
user posted image inia - ti si faca, jaz bi tud!!


_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu inia)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: marčevke2011
23.11.2010 10:01:53   
tanjusi
Kile- hmmm sem se kr precej zredila, največ zdaj v zadnjem mesecu, je zdravnica rekla, aha, jest vam tudi pašeuser posted image , ko je videla kile, mam pa tudi take občutke, da je želodec prej poln , očitno mi tako nekako leži pupa,...
Aja lega, mislim da je na glavi , vsaj v četrtek in v nedeljo je bila, čeprav je pa mela snoči neko čudno telovadbo v trebuhu , me je vse bolelo, ne vem če se ni obračala user posted image ...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: marčevke2011
23.11.2010 10:15:17   
nelikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Poli_H


matične celice vem kratko razliko med privat in javno banko:
javna banka je zastonj (+), vendar ti daš otrokove celice, ki pa jih ne šparajo, ampak jih porabijo. V primeru, da jih tvoj otrok kasneje potrebuje, poiščejo najustreznejšega donatorja, za katerega je pa še vedno šansa da ne bo ustrezal (-)
Mislim da pridejo po odvzeme samo med tednom, tako da če rodiš za vikend, mislim da odpade user posted image  To nisem čisto 100% ...
privat banka plačaš (mislim da letno?) (-) vendar hranijo "resnično" celice tvojega otroka. Če jih kdaj potrebuje, jih ima na voljo, brez iskanja ustreznosti (+)

Na kratko user posted image

V privat banki plačaš enkratni znesek cca. 2000 EUR (neki takega) in celice otroka hranijo cca. 15 - 20 let.

(odgovor članu Poli_H)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: marčevke2011
23.11.2010 10:25:11   
nelikaa
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

En dober članek o hrambi matičnih celic. V razmislek


Nekako imam podobno mnenje, vendar ga ne forsiram naokoli, ker konec koncev kaj velikega znanja o tem nimam. Vem le to (po pogovoru zaposlenega ginekologa na kliničnem centru), da kaj veliko zdravljenja s temi celicami še do sedaj ni bilo. Da je vse zaenkrat še v fazi testiranja, preučevanja...., ter da se ta znanost kar hitro razvija, da zdravijo lahko po novem ne le s temi matičnimi celicami, pač pa tudi z nekimi "celicami" v zobeh itd....Tako, da v 15 letih bo marsikaj še novega na tem področju...

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: marčevke2011
23.11.2010 12:03:40   
*Ninočka*


Sem pa gledala za kinderbet tiste zaščite. Mater so drage kot pes!!! Sploh v BC. Moram pogledat še drugje, če je kje ceneje.
 

Grozno drage. Jaz sem obrobo kupila v Ikei in gre okoli in okoli posteljice. Je nižja, kar mi je predlagala tudi kolegica. Ko imaš na začetku posteljico na najvišji višini nekatere obrobe gledajo čez, potem pa jo tako in tako non stop dol poteguješ in čekiraš bebija. Tk da ta iz Ikea se mi zdi kar OK, stala pa je 16€

(odgovor članu inia)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: marčevke2011
23.11.2010 12:07:06   
*Ninočka*



IZVIRNO SPOROČILO: nelikaa

IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

En dober članek o hrambi matičnih celic. V razmislek
 

Nekako imam podobno mnenje, vendar ga ne forsiram naokoli, ker konec koncev kaj velikega znanja o tem nimam. Vem le to (po pogovoru zaposlenega ginekologa na kliničnem centru), da kaj veliko zdravljenja s temi celicami še do sedaj ni bilo. Da je vse zaenkrat še v fazi testiranja, preučevanja...., ter da se ta znanost kar hitro razvija, da zdravijo lahko po novem ne le s temi matičnimi celicami, pač pa tudi z nekimi "celicami" v zobeh itd....Tako, da v 15 letih bo marsikaj še novega na tem področju...


Pri nas so s temi celicami menda že zdravili dva človeka. V tujini je to že bolj ustaljena praksa. Je pa res, da zasebne banke shranjujejo popkovno kri tam nekje največ 15 let, kar pomeni da tudi ti otroci niso starejši kot 15 let. Večina resnejših boleznih se pa tako razvije v kasnejši starosti. Zaenkrat je najbolj razširjeno zravljenje z matičnimi celicami iz kostega mozga.

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: marčevke2011
23.11.2010 12:32:33   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: *Ninočka*



Sem pa gledala za kinderbet tiste zaščite. Mater so drage kot pes!!! Sploh v BC. Moram pogledat še drugje, če je kje ceneje.
 

Grozno drage. Jaz sem obrobo kupila v Ikei in gre okoli in okoli posteljice. Je nižja, kar mi je predlagala tudi kolegica. Ko imaš na začetku posteljico na najvišji višini nekatere obrobe gledajo čez, potem pa jo tako in tako non stop dol poteguješ in čekiraš bebija. Tk da ta iz Ikea se mi zdi kar OK, stala pa je 16€



Če imate kake veze v Bosni, se take stvari splača s tam naročit. jaz se spomnim, da sem moji svakinji pred 6. leti kupila oblečen kovterček + povšterček + obrobo + dodatno posteljnino in vse to recimo za cca. 20 €. In to zdej dobim jaz user posted image  + od BF dobim k sem ji tud to nabavla user posted image ...
No, pač vse je super fino ohranjeno, da se razumemo user posted image ...

< Sporočilo je popravil naja17 -- 23.11.2010 12:33:20 >

(odgovor članu *Ninočka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: marčevke2011
23.11.2010 12:47:55   
nelikaa
IZVIRNO SPOROČILO: *Ninočka*





Pri nas so s temi celicami menda že zdravili dva človeka. V tujini je to že bolj ustaljena praksa. Je pa res, da zasebne banke shranjujejo popkovno kri tam nekje največ 15 let, kar pomeni da tudi ti otroci niso starejši kot 15 let. Večina resnejših boleznih se pa tako razvije v kasnejši starosti. Zaenkrat je najbolj razširjeno zravljenje z matičnimi celicami iz kostega mozga.


Moja kolegica, ki je bila promotorka pri tej zasebni banki mi je povedala, da sicer res plačaš za 15 let hrambe, ampak po 15 letih dobiš ponovno položnico in lahko hrambo podaljšaš. 

(odgovor članu *Ninočka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: marčevke2011
23.11.2010 13:06:13   
SaMaa
Hej pozdravljene,

vidim, da ste kar pridne v čvekanju, kaj nobena nič ne dela? user posted image user posted image user posted image  Jaz sem na srečo za danes svoje že oddelala in počasi bom začela s kuhanjem kosila. Se bom sanes prav posebej potrudila in naredila zelenjavni riž in zrezke v omaki + skleda zelene solate. Pa še nekaj moram poštudirati za sladico. Nekaj čokoladnega user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: inia

Morem še povedat, da sem bila danes za zajtrk v Mcdonaldsu. Že ob 8 zjutraj user posted image . Groza!!! user posted image


user posted image  a se že odpre tako kmalu?? Da vem, če me kdaj že pred službo prime kaj junk fooda pojest user posted image  kam se lahko napotim.

IZVIRNO SPOROČILO: *Ninočka*



Sem pa gledala za kinderbet tiste zaščite. Mater so drage kot pes!!! Sploh v BC. Moram pogledat še drugje, če je kje ceneje.
 

Grozno drage. Jaz sem obrobo kupila v Ikei in gre okoli in okoli posteljice. Je nižja, kar mi je predlagala tudi kolegica. Ko imaš na začetku posteljico na najvišji višini nekatere obrobe gledajo čez, potem pa jo tako in tako non stop dol poteguješ in čekiraš bebija. Tk da ta iz Ikea se mi zdi kar OK, stala pa je 16€



Meni je pa ta obroba iz Ikee prav grda, pa to samo zato, ker je tako nizka. Moj namen s to obrobo je predvsem ta, da se otroka zaščiti pred npr.prepihom ali pa kasenje ko je večji pred udarci pri premetavanju v postelji. Glede na cene v BC pa razmišljam, da bi dala kar nekaj privat zašit, bo zagotovo ceneje kot pa v BC.

No lep, ne preveč mrzel dan vam želim še naprej.

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: marčevke2011
23.11.2010 14:54:01   
nelikaa
Jaz grem tudi po službi v Mcdonalds user posted image , potem pa na tečaj staršestva z mojim, po tečaju pa še s sodelavkami na prednovoletno večerjo v turško restavracijo. Ojojoj to se bom danes nabajsala user posted image .

A je katera že slišala za Danatal - porodni gel, ki stane 100 EUR in naj bi oljšal porod? Kako je vaše mnenje??

Jaz sem obrobo za posteljico kupila kar v Recinko d.o.o. Za 5 - delni komplet (poušter, kouter, obrobo, rjuho ter posteljnino) sem dala 39,00 EUR

< Sporočilo je popravil nelikaa -- 23.11.2010 14:57:05 >

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: marčevke2011
23.11.2010 15:06:32   
SaMaa
IZVIRNO SPOROČILO: nelikaa

A je katera že slišala za Danatal - porodni gel, ki stane 100 EUR in naj bi oljšal porod? Kako je vaše mnenje??



Baje, da je to čisti nateg. Moja kolegica je ravno v petek rodila v ljubljanski porodnišnici in ji je babca sama rekla, da je to metanje denarja skozi okno. Pomaga le toliko, kolikor si narediš v glavi, da ti bo pomagalo. Enako je kot s kremami proti aknami, enim pomaga, enim ne.

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: marčevke2011
23.11.2010 15:11:14   
nelikaa
IZVIRNO SPOROČILO: SaMaa

IZVIRNO SPOROČILO: nelikaa

A je katera že slišala za Danatal - porodni gel, ki stane 100 EUR in naj bi oljšal porod? Kako je vaše mnenje??



Baje, da je to čisti nateg. Moja kolegica je ravno v petek rodila v ljubljanski porodnišnici in ji je babca sama rekla, da je to metanje denarja skozi okno. Pomaga le toliko, kolikor si narediš v glavi, da ti bo pomagalo. Enako je kot s kremami proti aknami, enim pomaga, enim ne.

Saj se mi je kar zdelo. Saj to je v bistvu en navaden lubrikant. Cena pa 100 EUR??? No, če bi učinkovalo, pol niti ni pomembno koliko stane hehe...

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: marčevke2011
23.11.2010 15:22:43   
naja17
Jaz tudi mislim, da je gel marketinška poteza. Ga pa v kranjski porodnišnici baje lahko po delih kupuješ in tako plačaš pač manj. Jaz se bom na koncu pač z waledinim oljem mazala....

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: marčevke2011
23.11.2010 15:28:04   
nelikaa
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Jaz se bom na koncu pač z waledinim oljem mazala....


Za kaj pa se to olje uporablja?

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: marčevke2011
23.11.2010 15:29:51   
netopirček
dan

vidim, da ste kr pridne pri čveku! moj teden je minil v postelji, z vročino (ne fuuul visoko), polnim nosom in vnetim grlom... zdaj je že boljše... še dan ali dva pa bom kot nova.

imamo pa novo pridobitev! voziček sva kupila! jeeeee, ful sem navdušena! bebe confort hight trek - zeleno črne barve! cel komplet sva si privoščila! moj je fuuul navdušen, je šel včeraj po njega in je imel skoraj pol ure uvajalnega tečaja hendlinga z vozičkom! user posted image  pol pa je prišel celi pameten domov!

no naslednji teden se končno seliva v najino stanovanje! to je to novičk pri meni.
AJA, za imena pa se še kr prepirava! nimava še čisto nič! ve ste že odločene?

_____________________________

Pomembne stvari naj nikoli ne bi bile pomembnejše od nepomembnih (Goethe)

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: marčevke2011
23.11.2010 15:39:48   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: nelikaa

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Jaz se bom na koncu pač z waledinim oljem mazala....


Za kaj pa se to olje uporablja?


MASAŽA PRESREDKA
Eden najpomembnejših načinov priprave presredka, ki pogosto obvaruje presredek pred raztrganjem ali epiziotomijo, je masaža. Vsakodnevno masiranje učinkuje na presredek tako, da ta postane bolj mehak, raztegljiv in prožen. Otrokova glavica tako laže zdrsi skozi porodni kanal.
Masažo presredka začnemo šest tednov pred pričakovanim terminom poroda. Uporabljamo naravna, hladno stiskana olja biološke pridelave. Najboljše je olje pšeničnih kalčkov, ki vsebuje veliko vitamina E ter da koži večjo možnost raztezanja, ali šentjanževo olje. Če želimo, lahko dodamo nekaj kapljic eteričnega olja maroške ali turške vrtnice.
Vrtnično olje je na področju porodništva zelo cenjeno že od obdobja antike. Njegova splošna lastnost je, da deluje aseptično ter omili krče. Masažo naj nosečnice izvajajo vsak dan od 3 do 5 minut. Masaža ni priporočljiva v zgodnji nosečnosti, saj raven nosečniških hormonov, ki tkivo mehčajo, še ni dosegla svojega viška.

http://www.norma.si/weleda?izdelek=1397

nelikaa - to olje imaš tudi v dm bonih za nosečke



(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: marčevke2011
23.11.2010 15:40:24   
tanjusi
AJA, za imena pa se še kr prepirava! nimava še čisto nič! ve ste že odločene?


Približno vemo ja...user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu netopirček)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: marčevke2011
23.11.2010 15:54:19   
netopirček
sem dobila forvaradni mail na temo matične celice... zanimivo... vam ga prilepim!

Pozdravljeni,
>
> preden se odločim za vašo ponudbo me zanima kakšen je vaš komentar na
> naslednje trditve
>
> - OBSTAJA MOŽNOST, DA LASTNE MATIČNE CELICE NE BODU USTREZALE
> - VSAK ČLOVEK IMA SVOJ IMUNSKI ZAPIS IN EDINO LASTNE CELICE BODO
USTREZALE
> - 0,001% MOŽNOSTI JE, DA BO ČLOVEK V PRVIH 20 LETIH ŽIVLJENJA ZBOLEL ZA
> ENO
> IZMED 85 NAŠTETIH BOLEZNI
> - NEKATERE IZMED BOLEZNI SE ŠE  NE ZDRAVIJO IN SO ŠTUDIJE ŠELE V TEKU
> - VELIKO VEČJA JE VERJETNOST, DA BODO USTREZALE MATIČNE CELICE DRUGEGA
> ČLOVEKA KOT LASTNE
> - DA JE ZASEBNA HRAMBA MATIČNIH CELIC V ŠPANIJI IN ITALIJI PREPOVEDANA
> - ZAKAJ SE GLEDE NA LETNO NATALITETO TAKO MALO STARŠEV ODLOČI ZA VAŠO
> STORITEV, ČE PA JE ZADEVA TAKO JASNA IN PREPROSTA ( BOLEZEN - OZDRAVITEV
)
> - ZAKAJ SLOVENSKI STROKOVNJAKI MISLIJO DRUGAČE
>
>
> Prosim za čimprejšnji odgovor, ker se mi malo že mudi.
>
>
>> Spoštovana ga. >>
>> Veseli nas, da se zanimate za storitev shranjevanja popkovnične krvi. V
>> kolikor se boste odločili za shranjevanje, Vam v priponki pošiljamo
>> potrebne dokumente za sklenitev pogodbe.
>>
>>  Sam postopek sklenitve pogodbe je sledeč: v treh izvodih se izpolni
>> pogodba in izjava. Pred podpisom si pozorno preberite še Splošne
pogoje,
>> ki
>> so sestavni del pogodbe. Izpolnjeno in podpisano pogodbo ter izjavo -
>> oboje
>> v treh izvodih - pošljite na naš naslov: BPK d.o.o., P.P. 146, 1236
>> Trzin.
>>
>> V Pogodbi o shranjevanju popkovnične krvi je kot pogodbena stranka
poleg
>> BPK predvidena zgolj mati otroka kot njegova zakonita zastopnica. Ne
>> glede
>> na to pa lahko s sklenitvijo posebnega aneksa k pogodbi pristopi tudi
>> otrokov oče. V kolikor se boste odločili tudi za sklenitev aneksa, ga
>> najdete v prilogi; prav tako ga je potrebno izpolniti v 3 izvodih.
>>
>> Shranjevanje za prvih 22 let stane 1.788 evrov (DDV že vključen). Ob
>> sklenitvi pogodbe se plača avans v višini 300 evrov, preostali znesek
>> 1.488
>> evrov pa se plača po prejemu obvestila o uspešnosti shranjevanja, to je
>> približno 4-5 tednov po porodu.
>>
>> Po prejemu vašega plačila avansa vam pošljemo set za odvzem popkovnične
>> krvi z vsemi potrebnimi navodili, ki ga na dan poroda odnesete s seboj
v
>> porodnišnico in ga predate porodnemu osebju, ki bo po zaključenem
porodu
>> opravilo odvzem popkovnične krvi. Ko je odvzem končan, nas pokličete na
>> posebno telefonsko številko, da poskrbimo za varen transport do
>> laboratorijev, kjer se popkovnična kri procesira, testira, zamrzne in
>> shrani. Po zaključku vseh preiskav - približno šest tednov po rojstvu -
>> boste prejeli pisno obvestilo o uspešnosti odvzema in shranjevanja
>> popkovnične krvi. Po prejemu dokončnega plačila pogodbenih obveznosti
pa
>> prejmete še Certifikat o shranjevanju popkovnične krvi na ime vašega
>> otroka.
>>
>> Za dodatne informacije in vprašanja smo vam na voljo na brezplačni
>> telefonski številki 080 29 00 (ali pa na telefosnko št. 040 570 424).
>>
>>
>> Z lepimi pozdravi


tudi jaz sem razmišljala o tej temi a sem se odločila za donacijo v javno hrambo...

_____________________________

Pomembne stvari naj nikoli ne bi bile pomembnejše od nepomembnih (Goethe)

(odgovor članu inia)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: marčevke2011
23.11.2010 15:55:59   
Akilene
masaža presredka - meni masaža prvič nič ni pomagala in sploh ne vem, če jo bom v drugo izvajala, ker če te 1x prerežejo te menda drugič tudi!?
imena - Svit, Sweet, Svitko, Cuker, Sladki--evo že zdaj ima vzdevkeuser posted image



_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: marčevke2011
23.11.2010 15:57:15   
inia
IZVIRNO SPOROČILO: SaMaa

IZVIRNO SPOROČILO: inia

Morem še povedat, da sem bila danes za zajtrk v Mcdonaldsu. Že ob 8 zjutraj user posted image . Groza!!! user posted image


user posted image  a se že odpre tako kmalu?? Da vem, če me kdaj že pred službo prime kaj junk fooda pojest user posted image  kam se lahko napotim.

IZVIRNO SPOROČILO: *Ninočka*


 

V  Celju je že odprto, za drugje pa ne vem. user posted image  Čeprav mi je blo kar smešno, ampak sem mogla še čakat na vse, ker še niso imeli nič pripravljeno. Drugače pa ima moj takšne ideje in ker sva bila danes oba doma sva si privoščila tam zajtrk.



(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: marčevke2011
23.11.2010 16:01:59   
inia
IZVIRNO SPOROČILO: nelikaa


Jaz sem obrobo za posteljico kupila kar v Recinko d.o.o. Za 5 - delni komplet (poušter, kouter, obrobo, rjuho ter posteljnino) sem dala 39,00 EUR


Tole sem pa tudi jaz zaseldila. Se res splača, sploh na druge cene. Vzorci so mi sicer nekateri bolj tako tako, ker jaz bi imela nekaj bolj nevtralnega. Kateri vzorec si pa izbrala, če ni skrivnost?

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: marčevke2011
23.11.2010 16:02:50   
inia
mail...ja zelo zanimiv in izčrpen odgovor...user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu inia)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: marčevke2011
23.11.2010 16:37:35   
tanjusi
ker če te 1x prerežejo te menda drugič tudi!?


Mene prvič so, drugič pa ne, samo je pa res imel starejši sine ekstremno veliko glavo, sem že pred njegovim rojstvom mogla v Ljubljano na uz zaradi hitre rasti glave...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu inia)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?