|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: marčevke2011
22.11.2010 13:26:59   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: tinkapobalinka

5ra(, a to si sprobala tistega, ni ima enako velika sprednja in zadnja kolesa in se na sredini obrača - v bistvu pod vozičkom?? Ker 4Rider ima fiksno ogrodje in se samo sprednja kolesa lepo vrtijo. Vodljiv je z eno roko, kar mi je zelo pomembno. Tisti drugi pa je res zelo neroden...



Ne ne, je narobe napisala, pač ga je hit odpisala, k smo skor pol BCja z njim podrle user posted image ... Urban rider-ja smo sprobavale user posted image

(odgovor članu tinkapobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: marčevke2011
22.11.2010 13:55:06   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: tinkapobalinka

Drugače pa razmišljate o hrambi matičnih celic??? Jaz se bom po vsej verjetnosti odločila ZA, ampak za hrambo v javni banki...



Tole sem tudi jaz razmišljala. Kakšni so pa pogoji? Si se kaj več že zanimala o tem?

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: marčevke2011
22.11.2010 13:57:54   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: tinkapobalinka

5ra(, a to si sprobala tistega, ni ima enako velika sprednja in zadnja kolesa in se na sredini obrača - v bistvu pod vozičkom?? Ker 4Rider ima fiksno ogrodje in se samo sprednja kolesa lepo vrtijo. Vodljiv je z eno roko, kar mi je zelo pomembno. Tisti drugi pa je res zelo neroden...



Ne ne, je narobe napisala, pač ga je hit odpisala, k smo skor pol BCja z njim podrle user posted image ... Urban rider-ja smo sprobavale user posted image


ma daj, kakor sem ga obrnila so šla tista kolesa u svojo stran user posted image user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: marčevke2011
22.11.2010 14:04:50   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Heilie

IZVIRNO SPOROČILO: tinkapobalinka

Drugače pa razmišljate o hrambi matičnih celic??? Jaz se bom po vsej verjetnosti odločila ZA, ampak za hrambo v javni banki...



Tole sem tudi jaz razmišljala. Kakšni so pa pogoji? Si se kaj več že zanimala o tem?


To tud mene zanima... O tem sem jest hotla na čveku, pa da tja sploh pršle nismo user posted image ... Moj me je čez ene pet ur klical, da kdaj pridem, če nismo že fertik user posted image  Uglavnem, tole tud mene zanima, če lahko kera o tem na malo krajši način kot je vse napisano, k se meni ne da brat...

Torej + in - ?

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: marčevke2011
22.11.2010 14:21:55   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

To tud mene zanima... O tem sem jest hotla na čveku, pa da tja sploh pršle nismo user posted image ... Moj me je čez ene pet ur klical, da kdaj pridem, če nismo že fertik user posted image  Uglavnem, tole tud mene zanima, če lahko kera o tem na malo krajši način kot je vse napisano, k se meni ne da brat...

Torej + in - ?


Ej, drugič ga moraš zaposlit. Ne da te pol skos kliče kdaj boš pršla user posted image user posted image  

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: marčevke2011
22.11.2010 15:19:36   
Poli_H
Ojla user posted image  srečke,
lega če si lahko predstavljate, pri meni leži nekako takole (če gledate mene v bušija): glava levo in pod popkom, ritka na sredini in čisto nad popkom, "brcike" pa čutim desno-levo pod popkom user posted image  Kakšna razlaga? user posted image

matične celice vem kratko razliko med privat in javno banko:
javna banka je zastonj (+), vendar ti daš otrokove celice, ki pa jih ne šparajo, ampak jih porabijo. V primeru, da jih tvoj otrok kasneje potrebuje, poiščejo najustreznejšega donatorja, za katerega je pa še vedno šansa da ne bo ustrezal (-)
Mislim da pridejo po odvzeme samo med tednom, tako da če rodiš za vikend, mislim da odpade user posted image  To nisem čisto 100% ...
privat banka plačaš (mislim da letno?) (-) vendar hranijo "resnično" celice tvojega otroka. Če jih kdaj potrebuje, jih ima na voljo, brez iskanja ustreznosti (+)

Na kratko user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: marčevke2011
22.11.2010 15:23:46   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Poli_H

Ojla user posted image  srečke,
lega če si lahko predstavljate, pri meni leži nekako takole (če gledate mene v bušija): glava levo in pod popkom, ritka na sredini in čisto nad popkom, "brcike" pa čutim desno-levo pod popkom user posted image  Kakšna razlaga? user posted image

matične celice vem kratko razliko med privat in javno banko:
javna banka je zastonj (+), vendar ti daš otrokove celice, ki pa jih ne šparajo, ampak jih porabijo. V primeru, da jih tvoj otrok kasneje potrebuje, poiščejo najustreznejšega donatorja, za katerega je pa še vedno šansa da ne bo ustrezal (-)
Mislim da pridejo po odvzeme samo med tednom, tako da če rodiš za vikend, mislim da odpade user posted image  To nisem čisto 100% ...
privat banka plačaš (mislim da letno?) (-) vendar hranijo "resnično" celice tvojega otroka. Če jih kdaj potrebuje, jih ima na voljo, brez iskanja ustreznosti (+)

Na kratko user posted image


Hvala za razlago user posted image ...

Akhmmmm... lega... Jap tako nekako je pr men, se ne sprašujem več, glavno mi je da mrda, da vem da je tam user posted image ...

(odgovor članu Poli_H)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: marčevke2011
22.11.2010 18:15:28   
mama123
tudi jaz sem imela pregled našuser posted image tudi zaenkrat sedi v maternici-saj še ima čas preobrat,tako da upam na preobrat,drugače pa sem bila razočarana ker sem pričakovala dr pelkičevo delal pa mi je dr
tako pa saj imam čez 1 teden pregled pri svoji G

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: marčevke2011
22.11.2010 18:32:56   
nina42
V zasebni banki plačaš nekaj manj kot 2 jurija za zamrznitev in hrambo za 20 let, nato lahko podaljšaš. To recimo znese 100 eur na leto in jaz gledam na to kot na nek kaskouser posted image
Na voljo so tri podjetja Neocelica, Izvorna celica in Biohramba, ki ti jih zamrzne v Sloveniji, ostali dve mislim da v Belgiji. Tehnologijo imajo vse enako, ker pač na tem področju ni neke konkurenčne tehnologije, pomembna razlika je v tem, v kolikem času ti zamrznejo celice, ker s pač odmirajo dokler jih ne zamrzneš. Torej je pomembno da ti jih zamrznejo čim več. Ko so enkrat zamrznjene lahko zdržijo neomejeno dolgo. Pomembno je tudi, da v primeru da postopek ne uspe, npr. če se vzorec kontaminira ali kaj drugega ne rabiš plačat... Zdravijo pa lahko tudi poškodbe hrbtenice, ne samo bolezni...

V javno banko bi jaz dala shranit samo v primeru, da se iz kakršnegakoli razloga ne bi odločila za zasebno in pač doniraš matične celice kot neko humanitarno gesto, kot če daš kri... Da pa potem sam računaš na to, je pa čisto utopično, ker nimaš nobenih pravic...

(odgovor članu mama123)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: marčevke2011
23.11.2010 6:46:48   
naja17
Dobro jutro user posted image

No kot vedno, pokonci že navsezgodaj.... Jaz bi rabla enga maserja met zjutrej... Moj desc je zjutrej ves zadet + itak ne zna masirat, on žgečka user posted image ...

Dones sem začela s pitjem sirupa za železo + hipp natal in je oboje na tšče. No, dones je še ostal v šelodcu, ne vem pa kako bo jutri user posted image  Nimam dobrga občutka, to je izzivanje mojega želodca user posted image

matične celice - ko sem mojmu prebrala ninin odgovor, je moj rekel, no to midva ne bova...

Zdej grem pa pol južne narest, ker pridem iz službe šele ob 17.30, da mava meso že narejeno, njoke bo pa že on skuhal user posted image ...

Babe, a boste šle na kak predbožični izlet letos?

< Sporočilo je popravil naja17 -- 23.11.2010 6:48:02 >

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: marčevke2011
23.11.2010 7:41:56   
Akilene
Dobro jutro!
naja17 - pa ti si tako pridna že navsezgodaj!! user posted image  Pa polna enrgije, da že zdaj kuhaš! In služba tako dolgo? Super, vsaka ti čast!

Moje možganske celice so trenutno na minimumu delovanja- seveda, še niso dobile doze kofeina! Včeraj sem (spet) imela napade nočne lakote in živčnost zaradi odpovedovanja. Kile se mi (poleg bušija) kopičijo na ritiuser posted image , tam kjer je potem najtežje dol spravit. Pa ne jem tako zelo veliko, manj kot pred nosečnostjo. Se mi zdi, da je krivo, ker se ne gibljem dost. Tako na dan grem na sprehod za 15 - 30 minut, več si niti ne upam, glede na to, da imam predpisan počitek.

Predbožični izlet - ne upam nikamor...bi pa šla v Salzburg, če bi lahko...Kaj pa ostale?


_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: marčevke2011
23.11.2010 8:07:35   
Heilie
Jutrooo!

IZVIRNO SPOROČILO: Poli_H

Ojla user posted image  srečke,
lega če si lahko predstavljate, pri meni leži nekako takole (če gledate mene v bušija): glava levo in pod popkom, ritka na sredini in čisto nad popkom, "brcike" pa čutim desno-levo pod popkom user posted image  Kakšna razlaga? user posted image



Pri meni čisto isto in tud nimam razlage user posted image . Ker srčka najdem pa vedno čisto spodaj, kar pomeni, da mora imeti glavico dol. Brca pa na vse strani user posted image

Kar se tiče matičnih celic: ali ni v javni banki tako, da jih porabijo v primeru, da nekomu ustrezajo, za kar je pa verjetnost skoraj nič user posted image Mislim, da sem enkrat brala eno razpravo Pušenjaka na to temo in je bila taka razlaga. Tam piše, da v primeru, da jih ne porabijo pa jih lahko porabijo za tvojega otroka, če rabiš.

Predbožični izlet
bo pa, če bo zneslo, v Ikeo (graz) in v Trst mal lučke pogledat. user posted image

Jaz grem pa danes k zobarju čistit zobni kamen...so kateri že čistili? Kako pa to zgleda? user posted image

(odgovor članu Poli_H)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: marčevke2011
23.11.2010 8:15:28   
5ra8
mornin

dober tek
user posted image

user posted image

spet megla....kje je sneg? jst bi sneg ze. Moj pes tud čaka sneg.Dons zjutri me je čakalo presenečenje v pesjaku. Kmal bi v drisko stopla user posted image user posted image user posted image Pa še pol tisto pospravljanje user posted image  bljak.

Glede hrambe matičnih celic, mislim da je ena omenila ze velik strani nazaj ko je blo govora tud o tem, da so te celice 'dobre' samo 5-10 let? user posted image  Zakaj pol hranjenje do 20 let in več? Ne vem no....midva še ne veva kaj bova.

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Babe, a boste šle na kak predbožični izlet letos?


O sevede user posted image  Moj predbožični izlet bo izlet na Jesenice, kofetek in malčka in potem naprej v Avstrijo in Italijo v šoping user posted image user posted image

Za drugo pa še ne vem. Po moje da ne user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: marčevke2011
23.11.2010 8:16:52   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: Heilie

Jaz grem pa danes k zobarju čistit zobni kamen...so kateri že čistili? Kako pa to zgleda? user posted image



Mene je bolelo ko svinjauser posted image user posted image  Pa se ful mi je kri tekla. Res....je pa pol dobr filing, ko si brez kamna user posted image  ena navlaka manj user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: marčevke2011
23.11.2010 8:25:54   
*Ninočka*
Dobro jutro,

joj, danes bi pa tako še spala eni dve uri. Je bilo tk fajn toplo pod odejo.

Glede prebožičnega izleta se midva meniva, da bi šla v Salzburg. Bomo videli, kaj bo ginekologinja rekla glede posteljice na naslednjem pregledu. Drugače pa vsaj do Graza.

Matične celice - bova dala shranit v zasebno banko. Tudi ponudnik je že izbran. Glede tega pa, da so uporabne 5-10 let...to ne drži. Že podjetje, ki sva ga midva izbrala ima garancijo 50 let, kar pomeni, da jamčijo, da bodo celice od dneva shranitve iporabne najmanj 50 let.

Sem pa bila včeraj na telovadbi in je tako pasalo. J... me samo drža, saj se že od nekdaj držim krivo kot nek vprašaj. Imam občutek, da bo moja hrbtenice fajn občutila prešpiricane dneve fizioterapije in ne delanje vaj. No ja, v osnovni in srednji šoli se ti pač to ne zdi tako pomembno.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: marčevke2011
23.11.2010 8:32:38   
pikecpokec
En dober članek o hrambi matičnih celic. V razmislek

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu *Ninočka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: marčevke2011
23.11.2010 9:05:51   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

En dober članek o hrambi matičnih celic. V razmislek


Pa je res. Me veseli da sem prebrala. Hvala!
Predvsem nisem pomislila na to, kar je dejansko čisto res.

Vsa najuglednejša tuja in domača strokovna združenja izrecno odsvetujejo uporabo matičnih celic za osebno uporabo dajalca, saj je večina bolezni, za katere se uporabljajo, prisotna tudi v njih. Z drugimi besedami: če zboliš za levkemijo, ti lastne celice ne morejo pomagati, pač pa potrebuješ celice drugega človeka.
 

In pa še:

Informacija, ki jo berejo naše nosečnice, je daleč od tega. Ne pove, da strokovna združenja zbiranje popkovnične krvi za osebno uporabo odsvetujejo. Ne pove, da je možnost take uporabe manjša od možnosti glavnega zadetka na loteriji. Ne pove, da nobena resna študija doslej ni pokazala koristnosti zbiranja popkovnične krvi za osebno uporabo.
Poleg tega zamolčuje še najmanj dva podatka. Prvi je, da bo cena za izdelavo tkiva iz matičnih celic strahovito visoka. Današnji stroški za hranjenje vzorca so le kapljica v morje. Izkazalo se bo, da si bodo uporabo matičnih celic, če bo do nje prišlo, lahko privoščili samo najbogatejši posamezniki.


Potem je dejansko najboljše da daš v javno banko, če že pač želiš tako nekomu pomagat.

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: marčevke2011
23.11.2010 9:09:05   
tanjusi
Dobro jutro! Končno sem se za silo naspala, sem padla v kom sinoči okrog 20.30 in tudi takoj zaspala , to da sta mi sina prišla rečt lahko noč se samo medlo spomnim, drugače bedim tja do 23.00 , pol noči ...
Drugače sem kr ok .Sem si šla včeraj iskat Canesten vaginaliteto (1) je gin. rekla naj si kar to kupim za moje glivice...Pa še zmeraj sem malo zbegana, zdravnica zadnjič pravi kako nizko je posteljica, zdravnik na urgenci pravi da posteljica sploh ni nizko(tri dni po pregledu pri zdravnici), Pušenjak pravi, da se posteljica v treh dneh ne more ne vem kako dvignit, vendar pravi da je najbrž zdravnica preveč pesimistično odreagirala .Predvidevam da je zdravnik na urgenci bolj natančno pregledal, stanje posteljice je pregledal z vaginalnim uz, zdravnica pa preko trebuha .. .ma mogla sem svoje dileme tule razlit, to sem tuhtala včeraj cel dan in prišla do zaključka , da bom verjela zdravniku na urgenci user posted image ...
Hmmm še vedno izbiram voziček , zdaj sem enga lepega Hockerja na Bolhi našla, samo morem prtljažnik zmerituser posted image ...razmišljam kaj bi za kosilo ...za enkrat sta v igri musaka z zeljem in bedre... kaj predlagate?user posted image

Božični izlet hmmm, najbrž do mojih staršev in bratovuser posted image ,še do trgovine mi ni za it ....
O matičnih celicah je blo pa nekaj v materinski šoli rečeno ... kolikor vem je blo rečeno, da če daš v javno banko , da s tem se izgubi sled za tabo , tako nekako...
No mislim da mate dovolj nakladanja , lep dan ...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: marčevke2011
23.11.2010 9:10:35   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Akilene
naja17 - pa ti si tako pridna že navsezgodaj!! user posted image  Pa polna enrgije, da že zdaj kuhaš! In služba tako dolgo? Super, vsaka ti čast!



user posted image  Evo mene že v službi user posted image ... Ko delam od 9h do 17h, vedno kuham vnaprej, torej en dan prej ali pa zjutrej. Če ne bi, bi jedla samo junk food, ker moj ni kuhar, ko on kuha, gre po pico ali kebab user posted image .... Torej danes puran v kari omaki, pa verjetno metuljčki zraven in ne njoki user posted image ...

IZVIRNO SPOROČILO: Akilene

Kile se mi (poleg bušija) kopičijo na ritiuser posted image , tam kjer je potem najtežje dol spravit.



Ja ja, tudi meni... Iz Pamele in J.LO, kot me je klical moj daragi, sem se prelevila v hruškico in gospoda Majavkota user posted image  Namreč že 2 x sem se z lufta prebrnila na rit, kar zmanjkalo me je user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Heilie

Jaz grem pa danes k zobarju čistit zobni kamen...so kateri že čistili? Kako pa to zgleda? user posted image



Jaz grem drugi teden, ker sem zadnjič zamrazla, ker sem školjko objemala user posted image . 5ra - prosim, če ne strašiš naokoli, jaz resnično sovražim zobarje in moja se tako trudi z mano, da bi odgnala ta strah user posted image ... Uglavnem, upala sem, da vsaj to ne boli user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Babe, a boste šle na kak predbožični izlet letos?


O sevede user posted image  Moj predbožični izlet bo izlet na Jesenice, kofetek in malčka in potem naprej v Avstrijo in Italijo v šoping user posted image user posted image

Za drugo pa še ne vem. Po moje da ne user posted image


user posted image  user posted image

No, jaz pa bom šla letos Vrbsko jezero v praznični podobi (Celovec), če bo pa slučajno polno, pa pol kar v Beljak v lastni režiji. Iz razširjenega razloga sem izbrala bližjo varianto, namen je bil drugače Innsbruck. Lani sem bla na Dunaju, pred tem v Salzburgu. No, pa tud v Ljubljano skočim itak user posted image ....

< Sporočilo je popravil naja17 -- 23.11.2010 9:13:48 >

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: marčevke2011
23.11.2010 9:21:11   
Akilene
user posted image user posted image user posted image  napisala ful dolg spis, pa RR zajeb***!!!


_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: marčevke2011
23.11.2010 9:23:26   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Jaz grem drugi teden, ker sem zadnjič zamrazla, ker sem školjko objemala user posted image . 5ra - prosim, če ne strašiš naokoli, jaz resnično sovražim zobarje in moja se tako trudi z mano, da bi odgnala ta strah user posted image ... Uglavnem, upala sem, da vsaj to ne boli user posted image


Ej jst tud ne maram zobarjev, oz se jih bojim. Sovraaaažim jih...zato odlašam do konca zmeri... user posted image user posted image user posted image  Meni ne vem če mi bo kdo strah odgnal stran. user posted image




_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: marčevke2011
23.11.2010 9:27:12   
Akilene
Ok, še 1x, sedaj bom kopirala:

tanjusi - sem te že pogrešala! Zaupaj gin. v bolnici, če te je bolj natančno pogledal! Sedaj pa hitro glivice odpravljat!user posted image

buši - želodec - a ima že katera občutek stsikanja želodca zaradi rastoče maternice? Meni se zdi, da so moji obroki pol manjši in skoz me peče zgaga. Tudi, ko se valjam po kavču ne najdem več udobne legeuser posted image ...pa še 3 mesece?!

Vozički - čakam na akcijo Ponga od Babywelta ali pa Pilko Switch...upam, da bojo kaj znižali do  marcauser posted image

Hrana - kosilo: danes bo brokoli juhca zame (se ve oja dva rajši izdihneta, kot, da bi spravila vase kaj zelenega), ribje palčke (akcija- Hofer), krompirjeva solata. Pravkar pa se mi je zahotelo ocvrtih lignjev!user posted image  Packa požrešna! No, saj jih nimam na razpolago...


_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: marčevke2011
23.11.2010 9:28:23   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: Heilie

Jaz grem pa danes k zobarju čistit zobni kamen...so kateri že čistili? Kako pa to zgleda? user posted image



Mene je bolelo ko svinjauser posted image user posted image  Pa se ful mi je kri tekla. Res....je pa pol dobr filing, ko si brez kamna user posted image  ena navlaka manj user posted image


user posted image ne me strašit, jaz mam tudi grozen strah pred zobarji...pa meni so rekli, da kao ne boli, da lahko samo malo skeli....jao kaj še mene danes čaka...user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: marčevke2011
23.11.2010 9:45:35   
inia
IZVIRNO SPOROČILO: Heilie

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: Heilie

Jaz grem pa danes k zobarju čistit zobni kamen...so kateri že čistili? Kako pa to zgleda? user posted image



Mene je bolelo ko svinjauser posted image user posted image  Pa se ful mi je kri tekla. Res....je pa pol dobr filing, ko si brez kamna user posted image  ena navlaka manj user posted image


user posted image ne me strašit, jaz mam tudi grozen strah pred zobarji...pa meni so rekli, da kao ne boli, da lahko samo malo skeli....jao kaj še mene danes čaka...user posted image



Mene ni čisto nič bolelo. Ampak res nič.

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: marčevke2011
23.11.2010 9:50:27   
inia
Matične celice...jaz sem jih najprej misla dat hranit. Ampak sem si zdaj premislila.

Kile...jaz jih imam že 10+, sem se cela ful zredila. Rit, noge, boke, okol trebuha, v glavnem vse. Pa bom že pol dol spravla. user posted image

Meni se zdi, da mi pritiska na želodec. Ko jem me kar tišči notri.

Izlet..okoli hiše user posted image . Upam, da se selimo tam okoli pa bom najsrečnejša.

Voziček že imam. Tako da ena skrb manj, ker prej sem skoraj doktorirala z njimi, še ponoči se mi je bledlo. user posted image

Sem pa gledala za kinderbet tiste zaščite. Mater so drage kot pes!!! Sploh v BC. Moram pogledat še drugje, če je kje ceneje.

(odgovor članu inia)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?