|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:29:46   
rožica86
nelikaa, kako pa spiš, na boku, hrbtu?
K baj da tud to lahk vpliva na spanje... Jaz sem tud full slabo spala, pa sem si kupla materinsko blazino, morm rečt, da je res zakon, jo lahk spodviješ v vse strani... Pa v BC je bla v akciji, za 29,90 eur.


_____________________________

ti vedno moj... jaz vedno tvoja... ljubezen vedno najina...

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:30:00   
Akilene
OMG! Pizza!! Jaaaaaaaaaaaa!!!!user posted image


_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:30:15   
Heilie
Joooj kaj vam je danes s temi recepti in jamii slikicami...me bo pobralo od lakote pa slinček bom rabila, da se ne popacam s slino, k dol teče user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil Heilie -- 26.11.2010 9:31:10 >

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:31:01   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: rožica86

nelikaa, kako pa spiš, na boku, hrbtu?
K baj da tud to lahk vpliva na spanje... Jaz sem tud full slabo spala, pa sem si kupla materinsko blazino, morm rečt, da je res zakon, jo lahk spodviješ v vse strani... Pa v BC je bla v akciji, za 29,90 eur.



je še zmeraj. do 30.11 je v akciji preko spleta. user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu rožica86)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:41:48   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Akilene

naja17 - ja, mislim, da si končno zaslužiš malo oddihauser posted image , kako si delavna! In vse ostale, ki še delate...da boste uživala v pripravah na dojenčka.

Včeraj sva z našo tanjusi šle na ogled porodnišnice in smo morali peš do 4. nadstropja. Seveda sem pihala ko parna lokomotiva! In noge me danes bolijo! Ampak smo videli take lepeuser posted image , da komaj čakam na svojega.

A bo sneg?



Hja, sej mi druzga ne preostane user posted image ... Ej, pa jest vsak dan hodim v 4. štuk, namreč sva v bloku brez dvigala in se mi sanja ne kako bom jest to pol v 9. mesecu user posted image

Sneg - ma ja, nej začne, pa cel december nej bo, pol pa naj bo mir user posted image

rožica - sam, da si ok user posted image

advent in moj predbožični izlet - ne grem... user posted image ... mojmu ni prav... pravi, da naj se že sprijaznim, da sem malo manj okretna in hitreje zmatrana in da bo prevelik napor, če grem za cel dan... sej ima prav, ker zadnjič s čveka sem prišla ko cunja user posted image

nelikaa - nisi edina, ki se zbuja ponoči, ene tud lulamo non stop user posted image .... meni že čez dan mrtvinči levo stopalo... verjetno ti dete na kak živc pritiska?

pozabljivost - jaz sem se že kak mesec nazaj preimenovala v zlato ribico user posted image ... moj se je že sprijaznil, se sploh ne krega več user posted image

5ra - dej nehi s to hrano, zdej sem jest tud lačna spet ratala user posted image  no, bo pa dones pica s pekarne, če že siliš user posted image

vozi - aaaaaa user posted image .... jest sem nazaj pr mutsy-u, kljub temu, da sem podrla pol BC-ja zadnjič user posted image  Mislim nisem čist nazaj, itak je še kr No1 Hoco in vse se vrti okrog njega, jaz pa kr neki silim drugam - preveč cajta očitno user posted image  No, tule pa še eno odkritje, sam moj ne bo naročil voza, katerega ne more sprobat: http://bobus.com.pl/index.php/cat/c39_Bebecar_Pushchairs.html/page/2/XTCsid/ac21834f9d01f5a23238c267a6a1cb94


(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:44:16   
nelikaa
IZVIRNO SPOROČILO: rožica86

nelikaa, kako pa spiš, na boku, hrbtu?
K baj da tud to lahk vpliva na spanje... Jaz sem tud full slabo spala, pa sem si kupla materinsko blazino, morm rečt, da je res zakon, jo lahk spodviješ v vse strani... Pa v BC je bla v akciji, za 29,90 eur.



Spim na boku. V šoli za starše so nam rekli, da ni OK spati na hrbtu. Vsaj zavestno ne. Če pač se naključno obrneš na hrbet, ni nič narobe, vendar naj bi se temu izogibali.

Mislim, da si bom šla tudi jaz kupiti to blazino, ker imam podočnjake že skoraj čez cel obraz...potem pa še služba 8 - 9 ur.....pa doma delo non stop z novo hiško. Bom kar skupaj padla.

(odgovor članu rožica86)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: marčevke2011
26.11.2010 9:55:36   
Heilie
Če ti paše lahko spiš kakorkoli...smo že brale Pušenjaka user posted image
Jaz si s to blazino ful pomagam. Večinoma pa vedno zaspim na hrbtu (ali delno na hrbtu) v polsedečem položaju tako, da si dam blazino pod glavo in si podložim del hrbta, ker edino tako me ne peče zgaga. Ponoči se pa na bok prevalim.

(odgovor članu nelikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: marčevke2011
26.11.2010 10:46:50   
5ra8
tole je zadnja stran....bo treba prštimat za novo temo št. 2

bom jst neki spacala...pa dala najprej sezname prec na začetek. user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?