|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 10:53:41   
naja7
DanijelaNeli, to je pa že oreng dedc ne pa dečko, madoniš madoniš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za velikega nečaka

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 10:55:58   
Bina 83
Ooo tetka Dani Neli! Čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Kar konkretnega fanta ste dobili! Upam da se njegova mamica ni preveč namučila, preden jeuser posted image  pogledal na svet!

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 12:10:32   
kammy
Hoj, kako vas je zanimivo brat nestrpnice user posted image  user posted image  user posted image . No saj je pri meni isto, pravzaprav. Sicer imam še 14 dni do PDP, pa vendar sem že v polnem pričakovanju. Nekaj dni sem imela kar orengi bolečine, zvijanje, vendar ne v intervalih kot naj bi bili popadki, ampak nikol ne veš. Me res prov skrbi, kako bom vedela ali je to to?? No danes se pa spet počutim čist o.k., tko da imam očitno še čas da pripravim torbo za porodnišnico.

Vsem novopečenim mamicam čestitam, tistim ki ste morda ravno sedaj v akciji - pa naj gre čim bolj gladko!!

(odgovor članu Bina 83)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 13:49:12   
nagaja28
čestitke Keri user posted image  user posted image  user posted image

Danijela tebi tudi za nečaka user posted image .

no, jaz sem pa danes končno pripravila torbo za v P, ker je bil moj že čisto na koncu z živci, haha. no, zdaj ko ve, kje ima vse za odnest, je veliko bolj miren.

ja, vaši prijatelji in sodelavci so pa res zaskrbljeni. meni pa samo rečejo, saj tole bo pa kmalu, a ne. pa sploh ne prijatelji, ampak kar tako, recimo v trgovini, na morju...
drugače pa mislim, da rešilec ne tuli ravno, če pride samo iskat. user posted image

ja, zdaj je spet malo bolj vroče, tako, da bomo malo težje dihale.

(odgovor članu Kiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 14:38:32   
binzi
Najprej novopečenim ali pa zopet pečenim :) mamicam čestitke   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se že dolgo nisem oglasila - sem vas malce zanemarila.. upam, da niste preveč jezne user posted image
Zadnje 4 mesece vas nisem imela časa prebirat user posted image ... preveč dela v službi!!user posted image

Po treh tednih porodniške sem končno mal k seb prišla. Imam natanko teden dni do PDP-ja. Naštimano že vse. Tako, da samo čakam kdaj se bo princeska odločila spoznati zunanji svet. Imam občutek, da še ne bo kmalu, ker ji je najbrž še preveč luštno. Res pa je, da  sem pa že res okorna in več nič ne morem. Vsako noč znova postavljam rekorde z obiski wc-ja. Še dobro, da s spanjem nimam težav. To so najbrž prirave na prihajajoča triurna vztajanja. Čakam pa tudi na napad gnezdenja. Imam občutek, da ga ima mož namesto mene  user posted image user posted image user posted image

Vsem vse dobro user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil binzi -- 27.6.2010 14:39:39 >

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 15:14:20   
Martinčka
DanijelaNeli madonca je velik... saj prav takouser posted image  čestitke! jaz pa se pritožujem ker bomo blizu 4000guser posted image

no mene pa počasi mineva potrpljenjeuser posted image .. že tri dni me zvečer taaaako boli ko naša pupa noter telovadi da je grozno! potem mi še pritisk naraste in sem čist adijo... me prav boli... in to v večini samo zvečer... zvečer se mi tudi zdi kot da me vsi pritiska na ledvice ali jetra ker me grozno boli... ne vem kaj najuser posted image ... ko hodim ali sem aktivna se pa počutim super... samo počivat ne smem.. sam ko me tako zmatra... danes sva imela na obisku brata in njegovo punco in sem delala kosilo za vse in me še vedno en velik pisker čaka da ga umijem..sem od jutra na nogah in se seevda tudi potem ne moreš počutit odlično če ves čas skačeš naokoli.. sam ko se pa uležem mi pa pritisk naraste ko začne user posted image  telovaditi! na trenutke mi gre kar na jok tako boli... in potem božam bušija da ne bo pupa mislila da sem kaj na njo jezna, ker nisem, sam res ni fajn občutek!

a še katero tako bolijo gibi od user posted image ? jutri bom poklicala enega ginekologa v P pa prosila za pregled...


(odgovor članu binzi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 17:47:18   
DanijelaNeli
Hvala za čestitke...
In pozdravljene vse "nove"...ki so nas mal zanemarle s čvekanjem...
 
Res je velik ta naš Arne...
Še dobro je bilo če ne kar odlično,ker je dobila samo 3 šive.Dva dni prej je bila naročena na CR,ki ji ga niso naredili ...poslali so jo domov do sobote... Zjutraj se ji je vse skupaj začelo spontano dogajat...
 
Tako,vikend gre h koncu...je bil kar delaven od včeraj pa do mal prej.Še dobro da kaj zmorem in lahko postorim in pomagam...
 
Ampak milsim,da bo tudi to šlo h koncu...še 1 mesec in 1 dan imam do PDP-ja...
 
Morem si res porihtat kar še manjka...te malenkosti...
Da me tudi kaj prej ne prehiti user posted image  s prihodom na svet...
 
Kar me boli je edino križ...Če se forciram s čim sem potem boga...


(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 19:38:40   
anajrim
Opa punce pa sem vas le našla...super Keri za pupiko!!!

Ja zgleda da bomo imele formulo 2 na 2..me zanima kdaj se poruši...

Danineli
- tale Arne pa je zelo zelo konkreten...hudo ...

Mi smo pa preživeli tri odlične dni skupaj z družino in smo res uživali ko smo še sami...potem bo bolj pestro!!!

Meni tudi zelo zelo otrdeva trebuh ni pa boleče...ko bo bo...moram jutri do konca pripravit torbo za v P user posted image

Čakajo nas zelo vroči in lepi dnevi...potrpeti bo treba...user posted image user posted image user posted image

Mala Biba - je že kaj novih informacij??? Če katera kaj ve naj nam javi...jaz se velikokrat spomnem nate...user posted image user posted image user posted image

Mišu - kako si kaj???

lep večer




_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 20:44:26   
soncekray
Zivjo punce..

Keri cestitkeuser posted image Tudi tebi DanijelaNeli za necaka. Uaaah, slisi se ogromen. A to se da po naravni poti ven spravit? Vsaka cast mamici.

Pri nas je ful vroce in ni fajn. Noge imam posteno otecene, vlecem se na hladno in nikjer ne najdem udobja.. Drugac pa sem pripravila torbo za porodnisnico, bila na sestanku z babico, sestavili smo postelko, tak da smo ready. Upam sam da me ta vrocina ne izmuci, da bom sla cist boga in utrujena rodit.
Sicer pa ne maram jamrat, tak da bom nehalauser posted image

Tudi jaz mislim dosti na malo bibo in na Misu. Upam, da sta obe ok.

pozdravcek vsem

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 21:02:11   
Naomi1
Mam podobne težave tudi sama.....en teden me ni na mailu,ker sem šla na dopust....pa sem že dobila sms in klice kje sem......kako sem.....vsi so seveda pričakovali, da sem že v dveh delih. Ampak so bili vsi malo razočarani,ker se še nič ne dogaja.hehe.user posted image

(odgovor članu soncekray)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 21:03:37   
Naomi1
Punce zanima me še, če mogoče veste kje se v lj. plača prisotnost partnerja pri porodu. V MŠ so nam rekli, da je fino, če greš to že prej plačat, da potem ni vse na kupu......

(odgovor članu Naomi1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 21:14:38   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Naomi1

Punce zanima me še, če mogoče veste kje se v lj. plača prisotnost partnerja pri porodu. V MŠ so nam rekli, da je fino, če greš to že prej plačat, da potem ni vse na kupu......


v leonišču v blagajni.


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Naomi1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 21:22:28   
nagaja28
Martinčka, to naj bi bilo normalno, če te gibi bolijo, ne pa da te trebuh dalj časa boli. jaz tudi kar velikokrat zastokam, ker me tako butne. to naj bi bilo zato, ker so že tako veliki in tiste, ki imamo malo bolj hiperaktivne user posted image , nas malo boli. jaz pravim, da boljše tako, kot pa da ga ne bi čutila.

Danijela, tole pa je mamica in pol, da takega korenjaka ven spravi samo s 3-mi šivi. ja, vse je možno očitno.

me veseli, da se nam oglašate tudi mamice, ki drugače niste tako aktivne na forumu user posted image  user posted image  user posted image .

anajrim, mi tudi še uživamo zadnje dni v troje. ravno danes sva se z možem pogovarjala, kako bo treba spet sterilizirat in prekuhavat, pa roke si 100x na dan umit začetnih nekaj mesecev user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 21:36:43   
cebelica_
ojla punce!

Spet je zakurila vročina. Danes sem mojega končno prepričala, da se gremo malo namakat v morje. Ufff, je pasalo. Sem pa komajda našla ene stare kopalke, ki so mi bile vsaj približno prav - predvsem v zgornjem delu je bil problem user posted image Sem hotela it nekam, kjer je čimmanj folka, pa ni mogoče. Je komplet obala očitno tako zabasana, da ni za verjet. Se vidi, da je bil lep vikend. Kakorkoli, je treba to še kdaj ponoviti, preden pride user posted image , ker je potem kopanje najbrž en cajt prepovedano? Ali se motim?

ČESTITAM vsem novopečenim mamicam!!! Se vas je kar nekaj nabralo od mojega zadnjega javljanja. Jaz čakam in čakam, če bo pri meni kaj, pa nič ne kaže. Sicer imam še 2 tedna do PDPja, pa sem skozi upala, da bo kaj prej. Očino ne bo. Križ tudi mene boli in na sploh se vlečem naokoli kot ena raca od 500 kil. user posted image

Mišu, kako kaj s tabo? Tudi za Malo bibo in njenega malčka me že počasi skrbi...

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 21:42:43   
soncekray
Kaj to placujete za partnerja?

(odgovor članu cebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 21:55:51   
anajrim
v ljubljani se placa prisotnost partnerja pri porodu. . . 17 EUR.* Placa pa se v staubi zraven porodnisnice ki se ji rece leonisce.


Lp

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu soncekray)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 21:57:22   
đanika
ojla

da vas na hitro pozdravim..me je skuhalo imam angino v lekarni ti nič ne dajo pri dežurnem sem pa čakala in čakala pa nič vročino sem mela danes ponoči 38.2 in sem vzela lekadol ker nisem mogla več zdržat.

zdaj pa pijem čajčeke in upam da kmalu mine...

Danielaneli samo res tole pa je korenjak pa lahko vse bodije 50 in 56 pospravi user posted image  jaz sem si jih pa ravno še enih par kupila mi je hecno da mu bo vse preveliko na začetku..

Lepo spite

(odgovor članu soncekray)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 22:14:47   
soncekray
Svastauser posted image Sam da se sluzi.

Tukaj pa ful podpirajo, skoraj nagovarjajo da partnerji celo "stanujejo" v bolnici z mamico in dojencico. Celo hrano dobijo itd. In je vsteto v ceno mojega bivanja, ki mi ga pa itak zavarovalnica vrne.


(odgovor članu đanika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 22:22:25   
buškolinka
user posted image
 


user posted image
DEČEK & DEKLICA 


user posted image
 
 
 
PDP
NICK - starost,KRAJ,Nos. user posted image ,Porodnišnica,Že imamouser posted image  user posted image /,Pričakujemo user posted image /user posted image /user posted image
user posted image (22.6 - 22.7.)




01.07.2010
user posted image  Ninchy (PDP 28.06.10) - 25 let/1user posted image /Kranj 
user posted image  Keri (PDP 29.06 ali 01.07.)- 33 let/2user posted image /MB oz Ptuj
/user posted image / user posted image
user posted image  Srčekgirll - 27 let / 2.user posted image / PO / user posted image / user posted image
user posted image   tinca10 (PDP po NS 28.6.)-22 let/ok.Lj.(Dragomer)/1user posted image /Lj/user posted image  

02.07.2010
user posted image  mala biba - 27 let/Celje/2user posted image /Ce/ user posted image
user posted image  polhec - 25 let/1user posted image /PO,Lj /user posted image

03.07.2010
user posted image  extra - 28 let/3user posted image /Jesenice
user posted image   candy24 - 24 let/Lj/2user posted image /Lj/user posted image

04.07.2010
user posted image  Kiwa - 26 let/Lj/1user posted image /Lj/user posted image
user posted image   BAMI - 29 let/MS/2user posted image /user posted image /user posted image
user posted image   binzi  - 29 let/Kamnik/1user posted imageuser posted image

05.07.2010
user posted image  pilotina - 30 let/ok.Portoroža/3user posted image /Izola
user posted image  Kat09 - 31 let/1user posted image /Lj/user posted image
user posted image   chihuahua -32 let/Lj/ 1user posted image /user posted image

06.07.2010
07.07.2010
user posted image  samy30 - 30 let/Lj/1user posted image /Rakičan 

08.07.2010
user posted image  anajrim - 28 let/Lj/2user posted image /Lj/user posted image /
user posted image
user posted image  balem - 29 let/1user posted image /Ce/user posted image

user posted image  TandJ - 24 let/1user posted image /
user posted image  spelchy - 24 let/1user posted image /ok.Lj/user posted image

09.07.2010 
user posted image  Tringi - 26 let/1user posted image /Lj/user posted image

10.07.2010
user posted image  kammy - 30 let/ok Lj/1user posted image /Lj/user posted image

user posted image  Fargesia - 27 let/ok. Lj/user posted image /Lj/ user posted image
user posted image   krasevka - 29 let/3user posted image /Kras/user posted image user posted image /user posted image
user posted image   mami2b - 28 let/1user posted image /user posted image

11.07.2010
user posted image  Hančika - 26 let/1user posted image /Kr/ user posted image   
user posted image  Zveezdica - 29 let/3user posted image /Lj,Kr,Jesenice /user posted image

12.07.2010 
user posted image  Pikica5 - 22 let/3user posted image /Mb/user posted image
user posted image  cebelica_ - 28 let/1user posted image /PO
user posted image  Bina 83 - 26 let/1user posted image / Lj oz NM/user posted image  
user posted image   šipek - 30 let/1user posted image /Lj /user posted image
user posted image   činela - 25 let/Lj/1 /Lj/user posted image

13.07.2010 
user posted image   Srecka010 - 29 let/1 /Lj/

14.07.2010

user posted image  niky31 - 31 let/1user posted image /ok NG/ user posted image
user posted image  rozinca33 - 33 let/Ljutomer/2user posted image /Rakičan/user posted image
user posted image   .tojeto. - 30 let/1user posted image /Lj/user posted image

15.07.2010  
user posted image   lillygmail - 31let/2user posted image /user posted image
 
16.07.2010

user posted image  buškolinka - 30 let/Lj/1user posted image /Lj/ user posted image
user posted image  Mishan - 28 let/ok. Radovljice/1user posted image /Lj,Kr,Jesenice/user posted image
user posted image   tea213 - 29 let/1user posted image /Lj/user posted image

17.07.2010
user posted image   tix - 21 let/1 /Kr /
user posted image  too sweet - 28 let/Mb/1user posted image /Mb/ user posted image
user posted image  špelka - 32 let/Radovljica/2user posted image /user posted image /Jesenice
user posted image   myaa - 22let/1user posted image /Lj/user posted image


18.07.2010  
user posted image  pupika - 33 let/4user posted image /Mb/user posted image /user posted image
user posted image  oton - 33 let/4user posted image /Lj/ user posted image
user posted image  soncekray - 28 let/1user posted image /user posted image

19.07.2010
user posted image   soncnica2010 - 25 let/Medvode/1 /Lj, Kr/

20.07.2010

user posted image  Mareli - 28 let/Ce/1user posted image /Ce user posted image  
user posted image   strelka84 -  25 let/Hrastnik/1user posted image /user posted image

21.07.2010
user posted image  đanika - 27 let/2user posted image /Ce/user posted image / user posted image
user posted image  samy1 - 35 let/1user posted image
user posted image   Martinčka - 23 let/1  /Sg / user posted image
user posted image   zlicka

22.07.2010
user posted image  srursa - 29 let/ok.Lj/2user posted image /
user posted image   oži - 34 let/6user posted image /
user posted image user posted image /user posted image


user posted image (23.7. - 23.8.)

23.07.2010
user posted image  nagaja28 - 28 let/2user posted image /Lj /user posted image /user posted image

24.07.2010
user posted image  arruba - 31 let/Lj/1user posted image /Lj /user posted image
user posted image  kenya - 36 let/4user posted image /Lj/ user posted image user posted image / user posted image

25.07.2010
user posted image  kajčy - 24 let/1user posted image /NM/user posted image
user posted image   Joie - 31 let/ok.Celja/2user posted image /Ce/
 user posted image /user posted image
user posted image  petrca2507 - 29let/1user posted image /Lj 
user posted image  TopsiT - 27 let/Litija/2user posted image /  user posted image
user posted image  nicolina - 34 let/Bela krajina(Semič)/2user posted image /NM/user posted image

26.07.2010
user posted image  Pink Baby -31 let /ok Lj/1user posted image /Lj/ user posted image

27.07.2010
28.07.2010

user posted image  pa&ga - 30 let /2user posted image /Kranj/ user posted image
user posted image  micla - 32let/2user posted image /Šempeter pri Gorici/user posted image /user posted image
user posted image  DanijelaNeli - 26 let/ok. Kopra/2user posted image /PO/user posted imageuser posted image
user posted image  gasilka - 26 let/1user posted image  z dvojčki/Trbovlje

29.07.2010
user posted image   mišu - 25 let/ok. Lendave/1user posted image /Rakičan/user posted image
user posted image   naja7 - 21let/1user posted image /Črna na Koroškem/user posted image


30.07.2010


31.07.2010 

število JULIJK = 70
SKUPAJ PRIČAKUJEMO 20user posted image 18user posted image IN  32 user posted image user posted image

_user posted image ŠT.PUNČK =   20  user posted image ŠT.FANTKOV=18


                        user posted image ŠT.PRESENEČENJ= 32


< Sporočilo je popravil buškolinka -- 27.6.2010 22:23:53 >

(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 22:25:40   
buškolinka
IZVIRNO SPOROČILO: tinca10

bina: mi naj bi imeli rok jutri (po nuhalni je rok jutri, po ZM pa v četrtek) ;) tist na seznamu ni pravi... 



Ecola, Tinca, popravljen seznam - bo v redi? user posted image

(odgovor članu tinca10)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Julijke 2010 - 2.del
27.6.2010 23:22:54   
DanijelaNeli
Takole...še en dan je za nami...
Spet smo malo roštiljali in se mal družili...
Še eno urco nazaj nisem mogla več...ker me kar že lomi za it spat...

Skopala sem ta malo,jo zrihtala in zdaj spi kot mali topek...bi rekla ona.

Res je...ta mali je šel ven in za seboj pustil samo tri šive...
Zjutraj je bila še 2-3 cm odprta,ob 13.45 pa je že prijokal na svet...
Ja,to pa je res...bo kar 62.št imel.Manjšega je tudi nekaj a le 56...bo počakalo na drugega user posted image

Lahko bom šla jutri do Postojne na obisk...bom še videla kako in kaj...Če bo šla Neli zjutraj v vrtec...
Mislim pa,da ne bom mogla počasi jo niti vozit v vrtec ...
Pa saj nevem kaj je prav...eni pravijo naj jo imam doma do septembra,drugi,da naj jo vozimo v vrtec,ker če ne,se bo razvadila doma in potem ne bo hotla it nazaj...
Nevem,nisem več pametna...
...trenutno rada hodi v vrtec,gre z veseljem...Zato pa gremo kadar se nam zahoče...

Je še čas za premlevat to in ono... Grem zdaj pospravit na hitrco in spat...


(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julijke 2010 - 2.del
28.6.2010 7:21:19   
tinca10
buškolinka: hvala (čeprav me ni motilo, da sm bila kasneje napisana)...

DN: ko sm jst delala v vrtcu, smo priporočali mladim mamicam, da starejši otroci vseeno hodijo v vrtec. Tko boš ti bolj spočita, ker boš lahko tudi čez dan kdaj zadremala in še malo več miru boš imela, da se navadita z user posted image  drug na drugega... zna bit problem, če jo vzameš iz vrtca in potem probaš dat nazaj... glede na to kar berem o tej tvoji mali Neli je že tko ena mala mamina maca user posted image  in jo boš težko spravila nazaj septembra, če jo boš zdej razvadila in jo navadila, da je doma pri tebi

pa nas čaka en vroč dan danes. jst sm malo obupala nad tem čakanjem, tko da grem danes še malo naokrog. sm bila zdaj več kot en teden skoraj ves čas doma in sm naveličana sama sebe in vsega... grem malo v šoping in pa na kavico, da sprostim živček... potem bo pa spet lažje
upam samo, da me ne bo ravno zdaj prijelo kaj user posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Julijke 2010 - 2.del
28.6.2010 8:10:39   
anajrim
Ojla punce...ja danes bo zelo vroč dan...bomo mogle nogice kam namočit...jaz se definitivno popoldan vržem v vodo in plavam...pa še pohladi me in mi ful paše...

Sedaj pa grem likat in pucat...imam veliko dela...

lp



_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu tinca10)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julijke 2010 - 2.del
28.6.2010 8:49:37   
Martinčka
ellow... jaz sme danes grozno spala... mogoče tudi zato ker sem šla kar z mokrimi lasmi spatuser posted image  mah že itak mi je vroče, polej bi se pa še s fenom sušila... nikakoruser posted image

sem ravno zmalicala čokolešnik in že razmišljam kaj bo naslednje romalo v moja ustauser posted image   jem ko trmit tale zadnji mesec!

a potem nobeno ne bolijo gibi od dojenčka? sem sam jaz tako čudna???

zdajle mi pride položit tapete v otroško sobico in čakam tega delavca, potem pa šibnem tudi jaz malo v mesto da se malo razhodimuser posted image

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julijke 2010 - 2.del
28.6.2010 9:30:53   
tix
Dobro jutro.

Počutim vse vredu, včeraj sem šla še pomoje na najdaljši sprehod v vsej nosečnosti, sicer sem domov komaj prilezla, drugače je bilo super :) bila sem tudi na morju in na pikniku - tako, da je bil podaljšan vikend popoln, no zame je podaljšan vikend že od marca.

Tudi mene kakšne brce prav bolijo, se mi tako predvidevam z nogo upre da je groza, ampak bomo že :)user posted image

Se mi pa zdi, sicer pri vseh mojih vnetjih nikol nisem zih user posted image , da mi je šel čep, malo dva dni nazaj in malo danes - precej sluzi in malo krvavih nitk... Sem malo brala po netu pa niti to nič ne pomeni, da bo kmalu, mi je pa v petek tako trebuh otrdeval, da sem mislila, da bo kar treba it, no sem pa že čez "magičnih" 37t tako, da me ne skrbi - recimouser posted image



(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?