|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mama, kje si?
12.8.2010 14:35:30   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: enea
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan
Daj Bože, ja...

kerensa + policija = je bog čisto odveč user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

za se polul****
dobra si mi ti,...user posted image

user posted image user posted image user posted image

Jaz sicer v g. Boga ne verjamem, ampak če pa slučajno že je, potem je pa zagotovo ženska. user posted image

P.S. Opravičilo potencialno prizadetim vernikom brez smisla za humor, kar se vere tiče. user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: Mama, kje si?
13.8.2010 5:47:48   
Kerensa*
Dobro jutro. user posted image

Prevajalko za italijanščino smo našli. Potrebujem še hrvaščino, bosanščino, srbščino in makedonščino. Ravno mudi se ne, ampak način "čim prej, tem bolje" ne bi škodoval.

"Cappo di banda" (beri: JakaRR) se je oglasil. Dovoljuje objavo prevodov osnutka na tujih RR, ampak... potrebovali bi 5 RR-ovk (vsako za en jezik), ki bi temo spremljale vsaka na "svoji" tuji RR, prenašale informacije na SLO RR (ali meni na e-mail, če kaj ne bi bilo za javnost) in bile po potrebi tudi moderatorke na tistem delu tuje RR (vsaj za tačas, ko je "v igri" Džovana).

Katera ima znanje (jezika), čas (za pregledovanje) in voljo za vse skupaj?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: Mama, kje si?
13.8.2010 9:08:26   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Dobro jutro. user posted image

Prevajalko za italijanščino smo našli. Potrebujem še hrvaščino, bosanščino, srbščino in makedonščino. Ravno mudi se ne, ampak način "čim prej, tem bolje" ne bi škodoval.

"Cappo di banda" (beri: JakaRR) se je oglasil. Dovoljuje objavo prevodov osnutka na tujih RR, ampak... potrebovali bi 5 RR-ovk (vsako za en jezik), ki bi temo spremljale vsaka na "svoji" tuji RR, prenašale informacije na SLO RR (ali meni na e-mail, če kaj ne bi bilo za javnost) in bile po potrebi tudi moderatorke na tistem delu tuje RR (vsaj za tačas, ko je "v igri" Džovana).

Katera ima znanje (jezika), čas (za pregledovanje) in voljo za vse skupaj?


Nekaj lahko pokrijem. Javi mi se na zs.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: Mama, kje si?
13.8.2010 11:14:15   
Kerensa*
A lahko na e-mail? Sovražim ZS-je. user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: Mama, kje si?
13.8.2010 12:09:51   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

A lahko na e-mail? Sovražim ZS-je. user posted image


Menda ja ... sicer ga ne bi bilo tam...

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: Mama, kje si?
13.8.2010 12:10:31   
Kerensa*
Sem ti že poslala. :)

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: Mama, kje si?
13.8.2010 12:13:39   
Kerensa*
Še hrvaščino in bosanščino bi nafehtala, potem vam pa vsem skupaj pošljem osnutek. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: Mama, kje si?
13.8.2010 12:27:28   
malilump
Saj bi se javila za hrvaščino, ampak dvomim da bi mi s časom zneslo user posted image

Če bi bilo to v času, ko sem bila še na sončni upravi...

< Sporočilo je popravil malilump -- 13.8.2010 12:28:15 >


_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: Mama, kje si?
13.8.2010 12:27:54   
Kerensa*
Ne potrebujemo samo za prevod, ja, ampak tudi za spremljanje in potencialno moderiranje na tuji RR.

(odgovor članu malilump)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: Mama, kje si?
13.8.2010 12:29:11   
malilump
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne potrebujemo samo za prevod, ja, ampak tudi za spremljanje in potencialno moderiranje na tuji RR.


Saj zato. S prevodom ni veliko dela, ampak moderiranje in spremljanje vsega...huh, ne bi mi zneslo poleg šihta in mulčka. ŽAL

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: Mama, kje si?
16.8.2010 6:25:29   
ZARA
What's new Scooby Doo?

user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: Mama, kje si?
16.8.2010 7:26:03   
sončnica24
Verjetno zdaj en čas nič, ker je Kerenska odšla na dopust.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: Mama, kje si?
18.8.2010 20:54:00   
bela.kava
Prispevek o Marku se že vrti na MK RR
http://www.ringeraja.mk/statija/mamo-kade-si_688.html


МАМО КАДЕ СИ?
Автор: www.delo.si | 18.8.2010
user posted image
 
До Редакцијата на Рингераја. мк стигна барање од Словенечката Амбасада да ја раскажеме животната приказна на Марко Струна и да му помогнеме во потрагата по неговата биолошка мајка. Со таа цел го објавуваме написот подготвен од Delo.si...

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: Mama, kje si?
19.8.2010 13:33:26   
madmax2
Uf veliko debate o Marku. Lepo da so ljudje pripravljeni pomagati. Samo pri Marku nevem kaj je njegov cilj. Njega poznam od tretjega leta ko je bil posvojen. Posvojitelja sta mu nudila vse, kolikor sta pač bila sposobna. In zakaj sta šla posvojitelja nenadno v dom starejših? Zato ker je od njih zahteval prepis kmetije na sebe podkrepljeno z grožnjami (večkrat bila prisotna tudi policija), tako da sta dobesedno pobegnila v dom. Sedaj je Marko pa dobesedno osiromašil kmetijo prodal je vse stroje, posekal skoraj ves gozd, naredil hišo neuporabno (razbil okna, uničil pohištvo). Zaradi neplačevanja položnic pa so odklopili elektriko in vodo. Nekdo ga je prosil za pomoč na kmetiji pa mu je odgovoril da njemu tega ni treba. Spomin dogotkov na Marka je dolg tudi zaplet pred zakonom, pa naj bo zaenkrat dovolj. Med drugim ima tudi sina ,starega cca 5 let, za katerega se že nekaj časa ne zanima. 

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: Mama, kje si?
19.8.2010 14:25:53   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: madmax2

Uf veliko debate o Marku. Lepo da so ljudje pripravljeni pomagati. Samo pri Marku nevem kaj je njegov cilj. Njega poznam od tretjega leta ko je bil posvojen. Posvojitelja sta mu nudila vse, kolikor sta pač bila sposobna. In zakaj sta šla posvojitelja nenadno v dom starejših? Zato ker je od njih zahteval prepis kmetije na sebe podkrepljeno z grožnjami (večkrat bila prisotna tudi policija), tako da sta dobesedno pobegnila v dom. Sedaj je Marko pa dobesedno osiromašil kmetijo prodal je vse stroje, posekal skoraj ves gozd, naredil hišo neuporabno (razbil okna, uničil pohištvo). Zaradi neplačevanja položnic pa so odklopili elektriko in vodo. Nekdo ga je prosil za pomoč na kmetiji pa mu je odgovoril da njemu tega ni treba. Spomin dogotkov na Marka je dolg tudi zaplet pred zakonom, pa naj bo zaenkrat dovolj. Med drugim ima tudi sina ,starega cca 5 let, za katerega se že nekaj časa ne zanima. 

Lepo da se je vsaj nekdo opogumil in pokazal še drugo plat medaljeuser posted image

user posted image  za Marka

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu madmax2)
Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: Mama, kje si?
19.8.2010 14:27:34   
m_o_i
no, ko pa mislis, da si videl ze vse mozne zivljenjske zaplete in razplete-moras pogledat se na RR forum in ugotovis, da si zivel v zmoti...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: Mama, kje si?
19.8.2010 14:50:30   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

[Lepo da se je vsaj nekdo opogumil in pokazal še drugo plat medaljeuser posted image

user posted image  za Marka



Verjetno je to tisto za kar je Kerensa dolocila, da se nas ne tice user posted image

Se pa strinjam user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: Mama, kje si?
19.8.2010 19:56:49   
nena m
Ja, to je to. Pa še veliko bi se dalo napisat. Ampak pravijo, da je to že druga zgodba, ki nima veze z Đovano...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: Mama, kje si?
19.8.2010 20:01:18   
Anonimen
Aha, tako je to.
Potem razumem, da se je skril in se ne javlja.

Išče mamo - veliko let prepozno. Škoda, da se ni za to odločil prej.

(odgovor članu nena m)
  Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: Mama, kje si?
19.8.2010 21:09:49   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: madmax2

Uf veliko debate o Marku. Lepo da so ljudje pripravljeni pomagati. Samo pri Marku nevem kaj je njegov cilj. Njega poznam od tretjega leta ko je bil posvojen. Posvojitelja sta mu nudila vse, kolikor sta pač bila sposobna. In zakaj sta šla posvojitelja nenadno v dom starejših? Zato ker je od njih zahteval prepis kmetije na sebe podkrepljeno z grožnjami (večkrat bila prisotna tudi policija), tako da sta dobesedno pobegnila v dom OMG OMG... sorči moram kričat user posted image . Sedaj je Marko pa dobesedno osiromašil kmetijo prodal je vse stroje, posekal skoraj ves gozd, naredil hišo neuporabno (razbil okna, uničil pohištvo) user posted image . Zaradi neplačevanja položnic pa so odklopili elektriko in vodo. Nekdo ga je prosil za pomoč na kmetiji pa mu je odgovoril da njemu tega ni treba. Spomin dogotkov na Marka je dolg tudi zaplet pred zakonom, pa naj bo zaenkrat dovolj. Med drugim ima tudi sina ,starega cca 5 let, za katerega se že nekaj časa ne zanima. 


po prebranem se mi poraja le eno vprašanje; le zakaj hoče mamo najtiuser posted image vse bolj se mi dozdeva, da zaradi finančne in materialne podpore...user posted image upam, da se motim...

se pa strinjam user posted image

(odgovor članu madmax2)
Neposredna povezava do sporočila: 1345
   RE: Mama, kje si?
20.8.2010 7:19:04   
madmax2
Nič nimam proti temu da išče mamo sploh ne. Kolikor je meni znano jo je že iskal ko je bil star 18 let. Moti me predvsem to da se zadeva obrača, da je celo življenje revež, brez ljubezni in da nima kje živeti, to da nima kje živeti si je čisto sam kriv. Med drugim je njegov moto " dela naj bik, ker ima debel vrat in mu ne paše kravata". Mislim, da pri pravih starših nebi bil deležen tolikšne tolerance, ki jo je bil pri posvojiteljih. Krušna mama ga še danes zagovarja ko je prodal stroje, les iz gozda, ... , da pač mora živeti. Zanima me koliko pravih staršev bi bilo toliko tolerantnih.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: Mama, kje si?
21.8.2010 15:28:49   
Kerensa*
Pravkar sem prišla z dopusta, tako, da bom stvari, ki se tičejo Džovane (in Maura/Marka) pokomentirala nekoliko kasneje. Sem pa prebrala, kar je bilo napisanega tačas, ko me ni bilo.

(odgovor članu madmax2)
Neposredna povezava do sporočila: 1347
   RE: Mama, kje si?
21.8.2010 16:15:12   
sara.
madmax2, toliko si se vpičil/la v te stroje in gozd... Si kdaj pomislil/la, če je Marko kdaj bil deležen resnične ljubezni od posvojiteljev. Preberi še enkrat Ono z dne 6. julij... "Vzemi ali pusti..." Nista navedla, da se jima je prikupil z nasmeškom, da jima je pritekel v objem... V taisti Oni poglej sliko Markota  s posvojitelji... imel je kakšnih 10-12 let... nič nasmejan se mi ne zdi! Če sta zakonca Struna Markota posvojila zakaj so ga sošolci na Muljavi prepoznavali kot tujca? Kako  so sošolci zvedeli, da je posvojen? Po moje sta zakonca Struna mislila le na naslednika kmetije... brez čustev, brez ljubezni... Mauro držim pesti, da srečaš svojo mamo!  

(odgovor članu madmax2)
Neposredna povezava do sporočila: 1348
   RE: Mama, kje si?
21.8.2010 16:20:34   
sara.
ojla Kerensa.... kratek dopust je to bil  user posted image

(odgovor članu sara.)
Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: Mama, kje si?
21.8.2010 16:26:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: sara.
ojla Kerensa.... kratek dopust je to bil  user posted image

Kratko, al slatko. user posted image

(odgovor članu sara.)
Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?