|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 10:39:14   
nagaja28
živjo
na srečanju je bilo fino, slikale smo tudi, tako, da bo Kiwa dala kakšno slikico v album user posted image .
šunkica, ti kar pridi naslednjič, tudi naši niso vedno angelčki user posted image , dojila pa tud ne boš edina.

midva z domnom sva se šla pokazat v službo in sem takrat nesla sabo piškotke, mož pa je tudi za rundo dal v službi. božičnice in 13. plače pa pri nas ni, ker sem v državni službi user posted image .

DN, jaz bi tudi premišljevala o 4 urnem delavniku, če bi delala 8 ur. tako sem pa lani (ko sem šla po porodniški nazaj) imela ful srečo, da sem dobila samo podaljšano bivanje, tako, da sem bila od doma 5 urc, 2x na teden pa 6. je tudi doma še nekaj dela s pripravami in so še govorilne ure, seje, aktivi in podobno, samo smo to imeli ponavadi popoldne, ko je bil že user posted image  doma in je kar šlo. vmes je tudi 2 uri spal, tako, da me je pogrešal samo 3 urceuser posted image , pa tudi za babico in dedija ni bilo preveč dela. drugače bi pa tudi jaz šla za samo 4 ure delat, vsaj prvo leto.

mi smo že smrekico naredili in sem kar malo razočarana, ker smo kupili zelene bunkice in drevešček ne zgleda tako živahen kot v trgovini pod neonskimi lučmi. no, ja, bo pa letos malo bolj neopazenuser posted image .

glede kakanja, smo pa mi tudi že vse sprobali. od 5x na dan do 1x na teden. sem pa tudi slišala, da do 10 dni ni problema. pri nas je donat vedno pomagaluser posted image .

buškolinka, jaz sem ista pri uvajanju GH. tud malo lena in gremo počasi. verjemi, da boš čez kakšne 2 meseca pa rekla, da nimaš več idej, kaj ji dat. jaz tudi za enkrat dajam samo po eno vrsto hrane hkrati 1x na dan. ko bo pojedel pa za cel obrok, bomo šli pa naprej na 2x dnevno. pri lukatu je bilo rečeno, da pri 7-8 mesecih ima 3 obroke GH na dan (upam, da je še vedno tako) in 2x mleko, tako, da mi bomo nekako tako šli.

zabava: jaz sem eno že dala skozi v ponedeljek user posted image . smo imeli obletnico mature, pa je bilo vse ok doma z domnom in tudi očka je preživel user posted image . res pa je, da je domen navajen vsega (flaša, duda, da ga drug uspava), tako, da ga ne bi bilo problem pomirit, če bi se kaj pritoževal in sem bila čisto brez skrbi. je prav pasalouser posted image .

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 10:46:29   
nagaja28
srčekgirll jaz pa tvojega albuma nisem našlauser posted image user posted image  ko si napisala, da si slikice dodala.

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 10:48:09   
pilotina

IZVIRNO SPOROČILO: DanijelaNeli

Pač vse vrste mesa se dela 20minutk.Majhne koščke daš dušit in to je to.
Mi je rekla ena,da je meso vse drugega okusa iz soparnika,kot,da ga vzameš z juhice.Bomo probali ko bo čas,ne.
Ribe pa 15 minutk.



aha, hvala user posted image

verjamem da je bolj okusno, saj je tudi zelenjava super okusa, vse ostane not, pa še tisto odcejeno vodico dodam notri in je res fino user posted image ...meso pa bo še itak počakalo na svoj čas

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 11:02:57   
nagaja28
aja, še tole
http://www.youtube.com/watch?v=S2NmKkwMCXU&feature=related

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 11:15:53   
DanijelaNeli
IZVIRNO SPOROČILO: pilotina


IZVIRNO SPOROČILO: DanijelaNeli

Pač vse vrste mesa se dela 20minutk.Majhne koščke daš dušit in to je to.
Mi je rekla ena,da je meso vse drugega okusa iz soparnika,kot,da ga vzameš z juhice.Bomo probali ko bo čas,ne.
Ribe pa 15 minutk.



aha, hvala user posted image

verjamem da je bolj okusno, saj je tudi zelenjava super okusa, vse ostane not, pa še tisto odcejeno vodico dodam notri in je res fino user posted image ...meso pa bo še itak počakalo na svoj čas



user posted image

..
Mi2 s ta večjo čmrliko že kuhamo kosilce...Piščančje kračice s korenčkom in papriko,ter krompirček+solatka...
Noemi pa bo krompirček z mojim mlekom... Včeraj je bilo njami...
...
No,pa smo se zbudili...pol urce je naredila in to je to.
Se pa je zdej začela tako jezit na svoje rokice ko si tlači v usta...grize in grize..Od nje gredo takšni glasovi...user posted image
...
Pri nas pa je trenutno taka megla,da glava peče.
Še dobro,da sva šli včeraj malo ven,res...
Mogoče pride pol kolegica do nas s svojo čmrliko...Kr je tudi ona več al manj po cele dneva sama s ta malo....
..
Pejmo v kuhno...user posted image

< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 8.12.2010 11:16:19 >


_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 11:45:52   
anajrim
PUnce moje!

Hvala za pozdrave in skrbi!

Midva sva bila sedaj od ponedeljka do danes na infekcijski kliniki, ker je imel tadej bakteremijo. Bakterija v krvi ki pa se ni uspela naseliti nikamor (ušeza, pljuča, urin. ) Sedaj je že super dobiva pa antibiotik do naslenje srede ko imava kontrolo na infekcijski. Razmere notri so katastrofalne ampak raje nebi izgubljala besed... Važno da sva super...

lp

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 11:52:22   
Martinčka
pri nas je tudi megla... in tudi midve sva šli včeraj ven hvalabogu.. sva sprobali športni voziček in je bilo res fino.. je bila taaako zaspana da joj pa ji vseeno ta ženska radovednost ni dala miru in je kr gledala okoli.. no za 15minutk je vmes zaprla učkeuser posted image  tako da super, sem zadovoljna s športnim delom tudi! juhej!

zdajle si pa grem lase umit ker se mi zdi da bi že lahko olje ven stisnilauser posted image user posted image user posted image ... pa tolk kokr moja veliko spančka pa se mi zvečer vseeno ne lubi las umivat, ker mi tako izpadajo zdaj da morem potem vse posesat za seboj ker čne je grozno... se bom šla malo postrišt pa kaj nardit iz teh las ker imam za polovico zredčene.. katastrofa! sam čakam kdaj bom brez las...

jutri pa grem v ikeo:)juhejuser posted image

nagaja a ni smrekica vredu prišla z zeleno? vidiš jaz sme tudi mislila nardit v zeleni kombinaciji.. še dobro da si povedala, da ne bom zelenih kuglic kupoavala... sam katere pa naj potem? bom vidla kaj bodo meli...

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 12:11:29   
nagaja28
martinčka, pa saj je kar ok. saj veš, da je itak takoj tema, luč pa tudi nimamo ne vem kako močno, potem pa ne zgleda ravno tako kot v merkurju, a ne, ko je pod neonkami. ampak moraš obvezno kombinirat še z eno barvo, drugače bo res premrtvo. meni imajo vijolične balončke tudi zelo lepe. prejšna leta smo imeli oranžne, pa je malo bolj živahno.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 13:05:57   
TandJ
[color=#000000 size=3]Živijo punce.
[color=#000000 size=3] 
Lepo, da ste se imele fajn na srečanju. Jaz sem si organizirala avto in vse, da bom prišla, potem pa je naša mala zbolela, tako da raje nisva prišli. Toliko o tem kako se dojeni otroci ne nalezejo od staršev J.
[color=#000000 size=3] 
[color=#000000 size=3]Drugače sem pa že par dni nazaj ustvarila Facebook stran Julijske mamice. Zdaj pa se prijavljajte, jaz pa vas bom dodajala, ko se bom prijavila. Lahko pa tudi povem uporabniško ime oziroma email (ki sem ga ustvarila v ta namen) ter geslo, pa boste še ve urejale, da ne bo meni treba. Če se katera javi?
[color=#000000 size=3] 
[color=#000000 size=3]Lepo se imejte…

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 13:13:58   
balem
IZVIRNO SPOROČILO: nagaja28

aja, še tole
http://www.youtube.com/watch?v=S2NmKkwMCXU&feature=related

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dobr da is tole pripopala, ker drugače jst tud ne bi vedla za kaj se gre! Joj, se kr vprašam, kdo bi sploh si želel v hišo BB, jst tud tega ne gledam, kaj pa vem ti šovi niso lih zame.
Ja smo včeri mal razpucal s taščo in tastom, pa upam, da bo zdej mir.
Naša mala je neki nahodna, je zgleda user posted image neki prinesu, pa novo pogruntavščino mamo... Začela je dvigovat rokice, da bi se pa una cartala... user posted image user posted image user posted image
Aja, statistika otrok, ki so narazen med 12 - 18 mesecev (sem prav presenečena, da jih dejansko tolk poznam, je to očitno pravi trenduser posted image ) 5:2 za pare. Bomo vidli, kaj bo pa bo, men je čist vseen.
Mi vedno manj spimo (čez dan ima zdej lih 2x počitek, pa še to bolj za okras kot pa da bi se kej naspala), se že meni sama s sabo v posteljici, pa je splala lih 25 minut!user posted image
Vsi, ki ste balani, pa čimprejšnje okrevanje!user posted image user posted image user posted image
VSem ostalim pa veliko zdravja!

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 14:07:48   
kajčy
TandJ-sem sla na fb in sem dodala med prijatelje,super da si naredila stran.
Šunkica-tudi moj sonček ne kaka ze en teden(ravno danes je en teden) pa ne vem kaj naj naredim.vceraj sem mu skuhala kamilicni caj in ga malo posladkala pa ni bilo nic,danes pa sem mu skuhala kompot iz jabolk in sliv in upam da bo pomagalo.a ima katera se kaksen nasvet?drugace pa spusca taksne vetrove da bog pomagaj.-kot mali dihurcek(beri:velik dihur)hehe.

(odgovor članu balem)
Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 14:25:41   
DanijelaNeli
eei..
Kako pa se imenuje naša stran na Fb?
A bomo imele vse geslo al ne..tako kot Naš album?

< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 8.12.2010 14:26:35 >


_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu kajčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 14:47:44   
tix
jaz sem se tudi že javila na FB :-)    

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 14:55:49   
pilotina

IZVIRNO SPOROČILO: DanijelaNeli

eei..
Kako pa se imenuje naša stran na Fb?
A bomo imele vse geslo al ne..tako kot Naš album?


julijske mamice

evo tudi mene user posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 15:21:56   
Martinčka
ah dani greš tak hitro dol iz FBja da ti nisem mogla poslat sporočila prav čas... kakorkoli, jaz sem našla pod julijske mamice:) hihi... lepa slikica:) upam sam da se nisem v napačen klub včlanla:) haha...

punce kako se naj postrižem??? tak veste kako zgledam ker mamo svoj album... sam zdaj pa ne vem.. lasje mi tako odpadajo da nimam volje si jih urejat... do poletja bodo pa še tako zrastli... nekaj kratko ne bi.. kakšno varianto v dolžini ramen... pa da se ni treba navijat in preveč urejevat:) hahauser posted image

joj kolk vas je bolanih... nas pa še čaka prva bolezen.. me je kr strah kk bo.. upam da ne pride prehitro... čeprav morem rečt da ne kompliciram v oblačenju ipd... tako jo oblečem kot sebe in nič kaj več... imam pa vedno zraven dekico da jo ogrnem pa je to to... v kombinezon je še ne dajem ker mi je prehitro.. enkrat sem jo sam imela noter ker je bilo zunaj -8... takoj ko je 0 ali + pa ima sam bundico... morem potrkat da je vse ok... s tem da ko ma bundico gor ima normalno hlače gor, če ima pa kombinezonček pa ima samo štramplčke spodaj brez hlač... torej kakšno oblekico.. ker tudi jaz za na sneg pod kombinezonom nimam še dodatnih hlač.. pač glede na temperature se oblačima...

upam da se kmalu vsi pozdraviteuser posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 15:23:18   
balem
Ne najdem  na FBuser posted image

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 15:25:07   
balem
Najdla user posted image

(odgovor članu balem)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 15:25:36   
kajčy
no pa nas je ze nekaj na fb,sedaj moramo pocakati še TandJ da nas sprejme,hehe.

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 15:36:46   
extra
evo tudi jaz sem dodala!!! lp


(odgovor članu kajčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 19:55:51   
cebelica_
hejla punce, se še jaz malo oglasim po dooolgem času.

Sem včeraj en roman napisala in mi je ven vrglo, pol se mi pa ni dalo še enkrat. Tako da bom zdej malo na kratko obnovila

Najprej vsem bolančkom. Ja, zdej prihaja tisti čas, ko bo vedno bolj razsajalo in se bo težko izognit.

đanika, meni je vedno tako zelo hudo, ko kaj takega slišim. Zdaj, ko sem sama mamica, pa še toliko bolj. To res ni prav, take stvari se ne bi smele dogajat. O G in njihovih testih v zvezi s streptokokom sem se pa razburjala že na nosečniškem forumu in rajši ne bom več zgubljala besed. Resnično upam in držim pesti, da se bo vse skupaj dobro izteklo.

Danijela in ostale, ki imate tale Aventov soparnik. Jaz sem si ga tudi nabavla (z enim velikim BC bonom, ker je ta reč tako draga, da je grdo videt ), nisem pa nič se poskušala, ker smo zaenkrat še ne riževi kašici. Kaj naredite s stvarmi, ki jih vzamete ven iz skrinje? Čisto konkretno, jaz imam korenček zmrznjen, zdej pa ne vem, a nej ga prej odtalim, al direkt notr dam?

Pasenje kravic: a ima še katera izmed vas tako trmico doma, ki ji nikakor ni všče na trebuščku? Imam občutek, da se vsi že nekaj obračajo in kotalijo, naš bi pa samo na hrbtu ležal. Oziroma, on sploh ne bi ležal, raje bi sedel in se nosil pokonci. kakšna ideja kako ga prepričat, da je tudi na trebuščku fajn?

zdej pa šibam, sem sigurno še kaj pozabila, bom pa še kasneje dodala-

pozdravček

ps: smajliji so izginili s kopiranjem user posted image


< Sporočilo je popravil cebelica_ -- 8.12.2010 19:56:35 >

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 20:37:41   
Kiwa
Tudi jaz sem se dodala med prijatelje julijskih mamic user posted image . Mislim, da bi morale vse dobiti geslo in up.ime, ker drugače skoraj nima smisla. Da bo lahko vsaka dodala tja slikice, kaj napisala, itd.. Ali se motim?

Nagaja28, jaz nimam gesla za naš album, ker smo zamenjali disk in nimam več shranjenega. Tako da prosim, da mi ga ena pošlje. Hvala user posted image
Na srečanju je bilo pa fino ja, jaz bi kar vsak teden, ker je vreme res gnilo!

(odgovor članu cebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 20:48:26   
DanijelaNeli

IZVIRNO SPOROČILO: Kiwa

Tudi jaz sem se dodala med prijatelje julijskih mamic user posted image . Mislim, da bi morale vse dobiti geslo in up.ime, ker drugače skoraj nima smisla. Da bo lahko vsaka dodala tja slikice, kaj napisala, itd.. Ali se motim?


Ne,to je res super,da pač dobimo geslo.


IZVIRNO SPOROČILO: cebelica_

Danijela in ostale, ki imate tale Aventov soparnik. Jaz sem si ga tudi nabavla (z enim velikim BC bonom, ker je ta reč tako draga, da je grdo videt ), nisem pa nič se poskušala, ker smo zaenkrat še ne riževi kašici. Kaj naredite s stvarmi, ki jih vzamete ven iz skrinje? Čisto konkretno, jaz imam korenček zmrznjen, zdej pa ne vem, a nej ga prej odtalim, al direkt notr dam?



Jaz uporabljam svežo zelenjavo.Nimam nič zmrznjenega.
Sproti kupujem.Do zdaj smo le bučke in korenček,zdej pa dva dni krompirček.
So glih v takem letnem času ko pač ne moreš imet nič z vrta.Jaz ga niti nimam.user posted image

Pomoje je dobro,da malo pustiš od zunaj npr. korenček in pol daš noter v soparnik.Itak se ful hitro naredi.


_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu Kiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 21:04:09   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: anajrim

PUnce moje!

Hvala za pozdrave in skrbi!

Midva sva bila sedaj od ponedeljka do danes na infekcijski kliniki, ker je imel tadej bakteremijo. Bakterija v krvi ki pa se ni uspela naseliti nikamor (ušeza, pljuča, urin. ) Sedaj je že super dobiva pa antibiotik do naslenje srede ko imava kontrolo na infekcijski. Razmere notri so katastrofalne ampak raje nebi izgubljala besed... Važno da sva super...

lp

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image o bogi, naj se čimprej pozdravi


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 21:04:32   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: nagaja28

srčekgirll jaz pa tvojega albuma nisem našlauser posted image user posted image  ko si napisala, da si slikice dodala.

tu na RRju pod Drugič nosečka


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
8.12.2010 23:31:47   
cebelica_
Evo, malček spi, zdej lahko še do konca pokomentiram user posted image

mehčalec - jaz ga ne uporabljam, ker imam sušilec. In tako fajn cunje zmehča, da ni nobene potrebe po mehčalcu. Pa še super hitro se zlika user posted image Da ne govorim o sušenju, ker v tem vremenu nimam pojma, kje bi lahko cunje posušila. Perem pa itak vsake 2,3 dni user posted image Je pa kis menda res dobra alternetiva, sploh ker je mehčalec menda kar fajn škodljiv.

božičnica - ahh, jaz sem se tudi ravno pred kratkim spomnila nanjo. Letos najbrž ne bo nič, bi pa prišlo zelo prav user posted image

smrekica - bo pri nas letos vijola v kombinaciji z zlatobelo. Jaz ponavadi fajn kompliciram s tem, tako da bomo vidli, kako bo na koncu izpadlo user posted image Imajo pa tooolko lepih kuglic, da sem se kar težko odločila, kaj bi.

Vreme - obup, obup. dez in megla. Danes sva kar po takem klatila naokrog, ker se mi zmeša, ce sem cel dan doma. Bi skoraj raje imela sneg user posted image



DanijelaN. , ja, imaš prav, zdaj je ravno tak cajt, ko ni nič kaj pametnega od zelenjave. Kje pa sicer to kupujete, da je v redu?


Zdej bi bilo pa pametno, da se še jaz spokam spat, ker naj bi imeli telovadbo jutri, pa morava midva zaspanca zgodaj vstat. user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?