|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 17:25:38   
tix
user posted image user posted image za vse bolančke !! Jaz sem bila prejšnji teden pa se je mali ni nič nalezel.

Sobica - prostor imamo, ampak še ni urejen, počasi bo, upam, da še do konec meseca user posted image user posted image

lupinica - meni se zdi, da ga nimam večjih težav dati v lupinico, imamo pa MC in 8,5 kg user posted image

GH - banana, jabolko in "rižolino" so zakon, ostalo gre pa zaenkrat bolj težko po grlu

Drugače ga še vedno dojim, čeprav ima na par dni kar ene izpade ko hoče skoz na zizi viset, da me že vse boli, pa premišljujem če imam premalo.  pa se pol uredi za par dni. Če pa vidi flaško pa kar jokat začne. Sem kupila lonček za pit pa tud noče.

Kravce in polijanje - je prav zabavno, ko ga pustim malo samega čez par minutk ga pa pridem obrnit in je vse po obrazu razmazan user posted image

Stol za hranjenje
- a ga že katera uporablja. Jaz sploh ne vem, najbrš najboljše ni, samo včasih, ko moram kaj postoriti in na tleh jokam ga dam v stol in je veselje tu, ga pa nagnjem kakor gre.



(odgovor članu đanika)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 17:44:16   
DanijelaNeli
Vsem ki so dopolnili mini 5ko...user posted image [sm=bravo.gif]




No,pa smo le dočakali sonček-megla je šla...kar lepo se je zjasnilo,a kaj ko je prehitro tema!

Neli sem podila ven,naj gre malo pred hišo...a nikakor ni hotla it...Se je non stop neki igrala.Tako,da smo bile samo na balkonu...,da dobimo malo zrakca.
Noemi pa ima danes en dan za spanje... po kosilu mi je spala kar en lep čas,zdejle pa mi dremucka pol urce v ležalniku.
Tako,da jo bom kopala ko se bo zbudila...bomo naredile eno oljno kopel.

Neli in tati pa sta šla malo pohajat...
...
Glede sobice pa jo nameravam dat ko bomo spali celo noč,brez hranjenja.Tako,da se bo pridružila sestrici.user posted image
...

IZVIRNO SPOROČILO: kenya


IZVIRNO SPOROČILO: Bina 83


Zanima me ali še uporabljate lupinice oz. avto sedeže? Mi bomo morali kmalu zamenjati,  v komineziončku jo komaj še noter dam.




Pri nas je že zelo kriza, ima 8800g user posted image . V kombinezonu je tako nikoli ne dajem notri..na žalost bo morala še malo potrpeti, ker za v avto sedež je prekmalu, predvsem zaradi glavice, ki je še nestabilna v večjih sedežih. Jaz bi še malo počakala.



Jst sem tudi tega mnenja,da ni za prehitevat s temi avtosedeži.Dokler nimajo naši zakladki 9kg.
Malo pogledaš razne posledice,pa ne samo za nesreč, ampak zaradi sedenja in samega razvoja hrbtenice.So pa tudi teli razni nakloni,ampak kr je zihr je pač zihr.
Je pa res,da se lupinice krepko razlikujejo ena do druge in so nekatere res precej majhne.
Se pa da rešit,da se jih ne da noter sedet z bundico/kombinezončkom.
Če ne bi se odločila rajši za tisti prilagojeni sedež od 0 do 15kg/18kg.Vključuje lupinico,in ostale dele,ki jih samo odstranjuješ oz.dopolnjuješ.
...
GH...nam kar gre.Nič ne hitim in kar gre.
Jutri bomo malo mešali živila,med temi prvimi tremi.Pol pa koleraba.
Sem pa kupla tisti dodatek-olje iz baby centra.Čeprav imam tudi veliko olivnega doma.Neki je dala soseda,drugo pa je en sosed prinesu mojemu. Ampak še ničesar ne uporabljam.


Stol za hranjenje imam še od Nelice,oz. je od ene sosede.Enkrat sem jo za foro tam posedla,seveda polegla in znižala višino...Sam smeh jo je bil...user posted image Drugače se hranimo v ležalniku...jaz pa sedim na fotelju...al pa potleh na tepihu.

Nič,gremo mi čof-čof...Ta mala že poje znameniti AaaAaaA.....user posted image


< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 9.12.2010 17:51:26 >


_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu đanika)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 18:29:50   
buškolinka
samo na hitrco

Pikapolonica (in vse ostale interesentke) - zadnjič si me spraševala o plavanju: oglej si njihovo spletno stran http://www.kad.si/babyswim/index.php?stran=main&id=388#ljubljana

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 18:31:25   
buškolinka

IZVIRNO SPOROČILO: anajrim

anajrim čimprej se pozdravite. Kako bakterijo pa je imel mali.Kaj je imel kaj pikic, ker sem se jaz tudi ustrašila za Gajo, pa je pediatrinja rekla da ima 6 bolezen, samo ne vem od kje se je nalezla, ker Gal je imel laringitis in ne 6-te bolezni, pa še zbolevajo otroci do 2 leta starosti.So tudi vam rekli da ima Tadej 6 bolezen kajne, upam, da bo na kotroli vse OK.


Tadej je imel bakteriemijo, ker pomeni da je bakteria v krvi... lahko pride do sepse ce se ne zdravi! Ima antibiotik. Nima pa to nobene veze s 6 boleznijo...prvotno je bil sum,,ki so ga na podlagi krvnega izvida takoj ovrgli!!!


se pravi, da je zdaj izven nevarnosti?
joj, veliko user posted image user posted image user posted image vama pošiljam, da se čim prej 100% pozdravite

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 18:35:32   
buškolinka

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica2010

Lep deževen pozdrav še od naju z Erikom user posted image user posted image
Najprej moram povedat da mi je bilo zadnjič na srečanju res super, nisem si tako predstavljala, sem mislila da bomo bolj zadržane user posted image ampak smo se tako dobro (vsaj po mojem mnenju) ujele da komaj čakam na naslednje srečanje. Ko sem enkrat brala da ste bile na srečanju do 17h se mi je zdelo smešno in komaj mogoče, ampak sedaj vidim da je to čisto enostavno, v dobri družbi čas beži in beži user posted image user posted image julijke super steuser posted image
ha ha ha, vidiš kako je fajn user posted image naj se še druge malo bolj opogumijo, a ne?

Na srečanju sem rekla da bom poskusila zvečer z riževo kašico ker se mi je začel ponoči zbujati na 2 uri, no moram reči da sem bila presenečena kako lepo je jedel za prvič, sicer sva pojedla samo 20ml, ampak začetek je bil uspešen user posted image . Prvi odziv na obrazku ko je dobil v usta nekaj drugega kot tekoče mleko je bil super, sem se smejala user posted image user posted image .
Ampak je bila noč kljub dodatni večerji še vedno pestra. Včeraj pa je pojedel 50ml in dojil pred in po banjici smo spali do 6.45 user posted image user posted image da se je mami malo naspala, kar nisem verjela da je tok ura ko je jokal. Tako da danes gremo naprej, bomo vidli če bo kaj več pojedel.
waw, ko bi vsaj tudi pri nas tako delovalo...ampak žal ne, se zbujamo čisto enako, tako da verjetno ni fora v hrani, ampak bogsigavedi v čem?

FB, mi lahko ena da link,ker pod julijske mamice na fb je "oseba" ampak mislim da so to mamice iz preteklih let,kaj pa vem?
mislim, da so to kar naše mamiceuser posted image

Glede vašega/našega albuma na RR ali je možno da bi še jaz prišla zraven?Sem že na srečanju hotela vprašat pa sem pozabila user posted image
user posted image
ti pošljem ZS



(odgovor članu sončnica2010)
Neposredna povezava do sporočila: 1455
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 18:39:10   
buškolinka

IZVIRNO SPOROČILO: chihuahua

Hej,hej!
Da se končno s5 malo javim...uff sej ne vem kje naj začnem

Črt je superr, zdaj ima cca. 68cm in 7500g...spi že od začetka sept. od 19 pa do 6 ure, poje in zaspi nazaj do 11ih potem pa še popoldan 2uri...hehe ja ful je zaspanc in moram priznat , da men to ful paše
Hodiva na fizioterapijo (prej 1x na teden zdaj pa 1x na 14dni) in mali ful uživa ko telovadi. Hmmm kaj znamo: kravce itak, prevali se na trebuh in nazaj roke uporabljamo na polno (dudo sam v usta, lista kartonsko knjigo če mu jo držiš)..zobkov še ni, gosta hrana pa tako tako odvisno kakšen ima dan (je že na intenzivni full dolg rabu da je začel jest)..Bolan še ni bil, edino alergijo je fasal na bogsigavedikaj...najprej je zgledal kot vnetje gub pod koleni in na zapestjih, kasneje se je vnela še vratna in se ni ni ni hotelo pozdravit, zdaj je pa na teh mestih ful suha koža...čakamo na testiranje za alerg. na pediatrični...pravjo, da bo minil samo od sebe in da ne vedo zakaj je to dobil (ufff standarden odgovor, ki ga poslušam že od poroda naprej...)

to je to zaenkrat...se bom probala kej bolj redno javljat (sej berem še kar redno, za pisat sem pa bolj lene sorte)
za Fb, sem že poslala prošnjo

papa* 


user posted image user posted image user posted image
tebe je prav lepo prebrati po toooooooliiiikem času
predvsem pa je lepo prebrati, da je naš prvi julijček že tak korenjak user posted image
mogoče še kakšna fotkica v albumu ne bi bila odvečuser posted image

(odgovor članu chihuahua)
Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 19:00:01   
Kiwa
buškolinka, še meni geslo za album na zs, ker ga nimam več. Prosim user posted image

(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 19:11:44   
buškolinka

IZVIRNO SPOROČILO: Kiwa

buškolinka, še meni geslo za album na zs, ker ga nimam več. Prosim user posted image

he he he...poglej med ZS - sem ti ga že poslala user posted image

(odgovor članu Kiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 20:38:19   
.tojeto.
[color=#000000 size=3]Bom pa danes kar v Wordu napisala, da mi spet vsega ne zbriše…user posted image
[color=#000000 size=3]Se javljam bolj poredko, ko pa že napiše cel roman mi pa vse zbriše.
[color=#000000 size=3] 
[color=#000000 size=3]Takole. Pri našem malčku so potrdili alergijo na mleko in sem posledično na dijeti brez mleka in jajcuser posted image . Stanje se je od takrat močno izboljšalo – se nič več ne duši pri hranjenju in tudi poliva precej manjuser posted image user posted image user posted image . Pa postal je pravi obsedenec z dojenjem…user posted image Moram pa še vedno upoštevati ukrepe proti polivanju.
[color=#000000 size=3]GH: do sedaj sva uvedla že: jabolko, hruško, banano, kaki, slive, bučke, cvetačo, brokoli, korenček, kolerabo, riževo kašico, olivno olje in danes po nesreči še ovseno kašico (sem mojemu naročila naj odpre novo škatlo riževe, pa se je zmotil) – upam, da bo vse OKuser posted image . Poje pa kar veliko – nekje od 120 do 180g, dva do trikrat na dan, potem je pa čez kakšno urico spet pripravljen na mamine mlekarne.
[color=#000000 size=3]Je pa naš navihanček že od drugega cepljenja bolan (skoraj tri tedne) – vročina, zamašen nosek, sedaj pa še vnete očke… sva bila pri P, so mu vzeli kri in je rekla, da ima virozo in itak ni dobil nobenih zdravil, tako da se mi zdi kar malo neumno še enkrat klicati.
[color=#000000 size=3]Noči so seveda temu primerne – budnice na vsako uro, ponoči sesamo nosek, pa kakšno svečko mu dam vsake toliko, če res zelo joka. Spančka pa nikoli dlje kot do 5:30 – sem že en mali zombiuser posted image .
[color=#000000 size=3]Toliko za danes, grem kar v posteljo, da ujamem vsaj kakšno minutko spanca…user posted image

(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 20:39:04   
.tojeto.
Ups - takole pa izgleda, če kopiraš....user posted image

(odgovor članu .tojeto.)
Neposredna povezava do sporočila: 1460
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 21:40:29   
Kiwa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zjokala se bom. Napisala sem najdaljši post v življenju in ga niiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu .tojeto.)
Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 21:42:12   
Kiwa
Ta pa je u pi user posted image
Se opravičujem, samo sem tako jezna sama nase (ker nisem kopirala) in na RR, ker ne uredijo kar je za uredit!

(odgovor članu Kiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 21:44:39   
anajrim

IZVIRNO SPOROČILO: buškolinka


IZVIRNO SPOROČILO: anajrim

anajrim čimprej se pozdravite. Kako bakterijo pa je imel mali.Kaj je imel kaj pikic, ker sem se jaz tudi ustrašila za Gajo, pa je pediatrinja rekla da ima 6 bolezen, samo ne vem od kje se je nalezla, ker Gal je imel laringitis in ne 6-te bolezni, pa še zbolevajo otroci do 2 leta starosti.So tudi vam rekli da ima Tadej 6 bolezen kajne, upam, da bo na kotroli vse OK.


Tadej je imel bakteriemijo, ker pomeni da je bakteria v krvi... lahko pride do sepse ce se ne zdravi! Ima antibiotik. Nima pa to nobene veze s 6 boleznijo...prvotno je bil sum,,ki so ga na podlagi krvnega izvida takoj ovrgli!!!


se pravi, da je zdaj izven nevarnosti?
joj, veliko user posted image user posted image user posted image vama pošiljam, da se čim prej 100% pozdravite


Ja smo izven nevarnosti...skoraj zdrav...ima še antibiotik en teden da dokončno uniči to bakterio!

Hvala za skrb in lepe želje

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 21:58:03   
buškolinka
IZVIRNO SPOROČILO: Kiwa

Ta pa je u pi user posted image
Se opravičujem, samo sem tako jezna sama nase (ker nisem kopirala) in na RR, ker ne uredijo kar je za uredit!


se boš potrudila še enkrat?
moje dete spi, dragi pa zunaj pohajkuje, tako da mi je lepo dolgčas user posted image  in komaj čakam, da še kaj lahko preberem, ker sem tud že cel FB obdelala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 22:24:25   
sončnica2010
No Buškolinka da ti še jaz kaj napišem user posted image user posted image najprej hvala za ZS, sem si že ogledala, luštne so slikce, iiii čmrlčki mejhni user posted image user posted image Da ne pozabim, čestitke Valentini user posted image user posted image
Glede spanja pa je samo včeraj ponoči spal celo noč, bomo vidli kako bo danes ko je pojedel 100ml kaše :)

Kiwa tudi meni se je že večkrat to zgodilo, žal, sem bila jezna ko ris, sem si vzela čas da bi končno kaj napisala in napišem ja skoraj na vsak post nekaj, potem pa error user posted image user posted image saj bo boljše :)

No, danes pa sem dobila pošto iz ukc-ja no ja iz pediatrične in sem bila prepričana da bodo samo izvidi potem pa na koncu preberem da moramo biti v ponedeljek zjutraj na pediatrični da ga bodo hospitalizirali, nism mogla verjet, pred očmi se mi je zvrtel film kaj če ne bom smela biti pri njem, kako bodo z njim delali,ker sem slišala grooozne stvari, kako bo z dojenjem,....predvsem kako se bo on počutil,kako mu bo hudo,...skratka hudo mi je bilo že ob sami misli na to. Ali ima kakšna kakšno izkušnjo kako je ko gre dojenček 4 mesece in pol v pediatrično na hospitalizacijo,ali smo starši lahko zraven?!
Moramo na magnetno resonanco, ali morda kakšna ve kako to poteka pri takih malčkih, so lahko kakšne posledice glede na to da ga uspavajo?

No toliko za enkrat, sedaj pa grem počasi pod tuš in aja aja.

(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
9.12.2010 23:36:54   
DanijelaNeli
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica2010
No, danes pa sem dobila pošto iz ukc-ja no ja iz pediatrične in sem bila prepričana da bodo samo izvidi potem pa na koncu preberem da moramo biti v ponedeljek zjutraj na pediatrični da ga bodo hospitalizirali, nism mogla verjet, pred očmi se mi je zvrtel film kaj če ne bom smela biti pri njem, kako bodo z njim delali,ker sem slišala grooozne stvari, kako bo z dojenjem,....predvsem kako se bo on počutil,kako mu bo hudo,...skratka hudo mi je bilo že ob sami misli na to. Ali ima kakšna kakšno izkušnjo kako je ko gre dojenček 4 mesece in pol v pediatrično na hospitalizacijo,ali smo starši lahko zraven?!
Moramo na magnetno resonanco, ali morda kakšna ve kako to poteka pri takih malčkih, so lahko kakšne posledice glede na to da ga uspavajo?


Mora bit kar malo težko pri srcu,ko dobiš nekaj nepričakovanega.
Glede magnetne resonance pa je tako...za otroka oz. za vse ljudi je neboleč pregled.Predvsem pa unčikovit.Pri otrocih in dojenčkih je opravljen med spanjem.
Če ste dobili poziv za hospitalizacijo mislim,zaradi priporočila zdravnika,da opravite Ct glave,pač lahko obstaja sum na neko nepravilnost.Kar pa ne pomeni,da 100°% tudi je.
S tem pregledom ugotovijo če gre za kakšno možgansko nepravilnost.,oziroma spremembe na možganih.In je tudi edina možna raziskava,ki to pokaže.

In ti svetujem,da ne poslušaš niti malo teh groooznih stvari,katere ti tvezijo drugi!
Poslušaj samo sebe!
Med samim pregledom staršev ni zraven.Kasneje na pediatriji pa seveda!Po preiskavi se otrok lepo zbudi iz narkoze,in nato se nahrani.Aja,pregled pa traja tja med 30-40 minutami.

Če se nima dodatnih preiskav dobiš odpustni list.

SREČNO..predvsem pa optimistično naprej!user posted image user posted image


user posted image

< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 9.12.2010 23:41:43 >


_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu sončnica2010)
Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
10.12.2010 8:30:35   
tinca10
soncnica: nič ne skrbi kar se tiče pregleda v pediatrični. Verjetno bosta mogla en dan prespati, ker če prav vem, če otroka uspavajo, ga zadržijo en dan na opazovanju. Tebi pa pripada postelja in pa vsi obroki. Jst sem bila dva tedna nazaj z Lano na infekcijski kliniki in sem imela svojo normalno posteljo, svojo kopalnico in normalno sem dobivala za jest.
Kar se pa tiče magnetne resonance... malo vem, ker so jo meni delali... dajo te ležat v neko komoro in morš bit čisto na miru, da lahko opravijo to globinsko slikanje. Zato morajo verjetno dojenčka uspavati. Dobro opravita

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
10.12.2010 9:03:28   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: kenya


IZVIRNO SPOROČILO: Bina 83


Zanima me ali še uporabljate lupinice oz. avto sedeže? Mi bomo morali kmalu zamenjati,  v komineziončku jo komaj še noter dam.



Jst ga bom počas dala kr v sedež sam ga bom okol obrnila (0-18 kg).

Pri nas je že zelo kriza, ima 8800g user posted image . V kombinezonu je tako nikoli ne dajem notri..na žalost bo morala še malo potrpeti, ker za v avto sedež je prekmalu, predvsem zaradi glavice, ki je še nestabilna v večjih sedežih. Jaz bi še malo počakala.



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
10.12.2010 9:23:09   
šunkica
Dobro jutro, kofetek time.user posted image

Mali spančka, me je ponoči 2x budil za crkljanje in je zgleda zmatran. Včeri je končno napolnil pleničko, po dobrem tednu. Ampak je tolk user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da me je skor na rit vrglo. Je pa potem glasno vriskal cel dan.

Z uvajanjem GH bom probala počakat do 6 meseca, do takrat ga bom samo dojila. Tko mi je svetovala P.

Punce, enegauser posted image za vse bolne otročke, da se vam čim prej pozdravijo.

Pa še to, če se vam post zbriše ko ste že natipkale vse - probajte pritisnit Ctr+z in se vam bo okno vrnilo. Jaz imam sicer tipko kar na miški, ko jo pritisnem, se vrnem nazaj.

< Sporočilo je popravil šunkica -- 10.12.2010 9:29:03 >

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
10.12.2010 10:04:38   
pupika
evo mi smo se pozdravili in Gaja sploh nima vec teh pikic, res je tako kot piše da pikice po 2 dneh izginejo. Zgleda se je pa sedaj kar navadila spat na meni ponoči, ker je danes sigurno pol noči prespala na meni.

Gal je šel v vrtec tako, da se bom danes tudi jaz lahko malo bolj spočila.

Kateri gel uporabljate pri izraščanju zob, mi smo pri Galu imeli dentinox gel n iz mullerja in je edini ta pomagal, sedaj ga pa ni več za dobit pri nas, calgel pa Galu ni pomagal.

anajrim kaj so vam kaj rekli kje je dobil tadej to bakterijo. HB so pravočasno odkrili in ga pozdravili, če ne bi lahko bilo zelo hudo.

Glede lupinice  jo bomo mi uporabljali še kakih 5 mesecev, kajti tudi Gala smo prestavili v večji stolček šele pri 10 mesecih, pa je bil večji in še težji pa še manjšo lupinico smo imeli od peg peregota, sedaj pa imamo maxi-cosi cabriofix. Je pa nikoli ne oblečem v kombinezončka za v lupinico, le eno zimsko jaknico in jo pokrijem z debelo dekico.

Glede GH, kaj jabolka in hruške skuhate ali jim dajete kar surovo. Je katera že probala dat polento, sem nekje prebrala da sedaj lahko je tudi polento. Danes ji bom dala malo korenčka, ker ko sem ji pred kakim mesecom dala korenček jo je malo napenjalo, pa sem potem rekla, da bomo še malo počakali.

(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
10.12.2010 10:16:19   
tix
FB - koliko nas je user posted image user posted image

Imam pa eno pripombo, kako se bo vedelo, da so se javile taprave julijke -  sem vidla eno k to slučajno ni user posted image sej načeloma me ne moti, samo je bilo rečen, da je samo za nas (če se ne motim)

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 1471
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
10.12.2010 10:21:08   
anajrim

IZVIRNO SPOROČILO: tix

FB - koliko nas je user posted image user posted image

Imam pa eno pripombo, kako se bo vedelo, da so se javile taprave julijke -  sem vidla eno k to slučajno ni user posted image sej načeloma me ne moti, samo je bilo rečen, da je samo za nas (če se ne motim)



Ravno zato -


JAz sem ustvarila novo skupno Julijske mamice, ki bo zaklenjena, ker bomo lahko tukaj brez skrbi pisale in objavljale kar nam bo pasalo...pa še drugi nas ne morejo brat! Prosim povabite še ostale mamice ki so se prijavile pod julijskimi mamicami!!!! Oziroma jaz sem si zapisala vse vas ki ste pod julijkskimi mamicami, lahko pa me pofočkate na fb in vas dodam v skupino. Če ste za seveda


_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 1472
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
10.12.2010 10:28:25   
.tojeto.
Hojla,

Pupika: sem včeraj pozabila med naštevanjem - mi smo uvedli tudi že krompir, riž in polento. Polento je čisto brez problema sprejel (zmešano z malo bučkami in mojim mlekom).
Korenček in banana pa ga zapirata - sem tudi nekje prebrala, da je v primeru zaprtja potrebno izločiti iz prehrane ti dve živili.

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 1473
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
10.12.2010 10:34:51   
arruba
[/quote]

Ravno zato -


JAz sem ustvarila novo skupno Julijske mamice, ki bo zaklenjena, ker bomo lahko tukaj brez skrbi pisale in objavljale kar nam bo pasalo...pa še drugi nas ne morejo brat! Prosim povabite še ostale mamice ki so se prijavile pod julijskimi mamicami!!!! Oziroma jaz sem si zapisala vse vas ki ste pod julijkskimi mamicami, lahko pa me pofočkate na fb in vas dodam v skupino. Če ste za seveda

[/quote]

ah seveda smo za!
Jaz sem pravkar poslala friend request, ampak se bom kar še pri tebi "naročila" za v skupino..
sem pa kar mal zmedena k zdaj ne vem točno, katera je katera -na RR smo vse po nickih, na FB pa po imenih..

Aja, še poročilo od včeraj - prvo varstvo ekstremno uspešno, mali je SPAL ves čas, odkar sva šla (in to takrat, ko ga meni sicer niti z bagrom ne bi uspelo uspavatuser posted image ), ko sem pridrvela domov je ravn vstal, pol pa je samo še jedel in zakomiral naprej..sem ful vesela, ker to pomeni, da se mi ketna rahlja ha haaaaaauser posted image

se mu je pa zdaj kar naenkrat porušil cel ritem spanja in hrane - včer je bila rpi meni ena kolegica, ki ji mali je točno 5x na dan in 1x ponoči in gre spat vsak dan ob isti uri in ponoči se zbudi ob isti uri.. naš pa kar nekaj po svoje, vsak dan je drugače.. upam, da se bo to kaj pošlihtalo - saj se trudim naredit nek red, ampak če noče zaspat, ga pač ne morem rpisilit in če mi joka, da je lačen, mu moram dat jest..
Kaj ve imate že vse točen ritem?

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 1474
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
10.12.2010 14:08:54   
anajrim
Punce če se katera želi pridružiti tej skupini na Fb naj mi na ZS pošlje ime in priimek da vas lahko dodam, zato da ne bomo sprejemale kar enih ki niso julijke!

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 1475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?