|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 59 [60] 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
10.12.2010 17:50:21   
DanijelaNeli
Super zgleda naša stran na FB!Predvsem pa je super,ker jo vidimo samo me...user posted image
Amapak ne smemo štrajkat tudi na RR!user posted image

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 1476
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
10.12.2010 22:20:00   
sončnica2010
DanijelaNeli in Tinca10 hvala za vzpodbudne besede in lepe želje, tudi mi upamo na najboljše, upam da če ostane notri da grem z njim, drugače se mi bo kar zmešalo. Čudno se mi zdi da na izvidih nič ne piše kaj bodo delali,le da moramo priti na hospitalizacijo potem pa vedi user posted image user posted image

Evo sem na strani Fb, Anajrim super si tole uredila, res se je težko navaditi na imena ker sem vajena nick-ov user posted image
Slikce so super, še sama se moram podstopiti in dodati kakšno. Saj če sem prav razumela so slike in vsi komentarji vidni le nam,članicam ali ne?

Tudi mi smo imeli ponoči zbujanje na 2 uri, prej pa spal celo noč,podnevi... in sem začela zvečer mu dajati riževo kašico in potem še podojit in mi sedaj že 2 noči spi od 20-6h :)) bomo videli kako bo šlo naprej :) poje pa vsak dan več,koliko jim vi daste zvečer kašice?

Uu se moram pohvaliti, danes sem bila zunaj po zelooo dolgem času, ker je bil seveda sonček, prej pa dež dež dež, sneg....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1477
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
11.12.2010 10:21:00   
kajčy
mi pa smo imeli vceraj 2 cepljkenje in je zvecer dobu vrocino,ki pa mu je hvalabogu padla sama odsebe.ja tale fb je res ena super zadeva,sam moram se še navadit na imena kajti sedaj sem navajena na nick-e in me kar malo bega.danes imamo tak lep sonček da greva sedaj  na teraso da dobiva malo zraka.

(odgovor članu sončnica2010)
Neposredna povezava do sporočila: 1478
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
11.12.2010 13:23:30   
naja7
a danc mi bo uspelo post objavit, al spet ne....

Uglavnem rr me zajbava že 14 dni in to samo na julijske mamice mi noče oddat posta...
no mi smo začeli probavat raznorazne kašiceuser posted image in ji korenček ni dobr, banana tut ne ji je pa od humane mlečna kaša z vanilijo, da ma kr konstantno klunček odprt in gleda kdaj bo nova žlička prletelauser posted image user posted image user posted image mamo 7300g, skratka redi se ko vlka. ponoči spanja še nismo uravnali še zmeri ustajamo tut po 3x, drugače pa obožuje pasenje kravc, obračat se še ne zna, enkrat se ji je posrečlo iz trebuha na hrbet.... Drugače pa je pridna fulll in sn glih včeri mojmu rekla da bi jo skos tk malo mela, kr jo lahko cartlam pa mučkam pa lupčkamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kajčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1479
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
11.12.2010 13:23:50   
naja7
ne se zajbavat uspelo je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 1480
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
11.12.2010 16:24:03   
pupika
evo mi smo se pozdravili in Gaja sploh nima vec teh pikic, res je tako kot piše da pikice po 2 dneh izginejo. Zgleda se je pa sedaj kar navadila spat na meni ponoči, ker je danes sigurno pol noči prespala na meni.

Gal je šel v vrtec tako, da se bom danes tudi jaz lahko malo bolj spočila.

Kateri gel uporabljate pri izraščanju zob, mi smo pri Galu imeli dentinox gel n iz mullerja in je edini ta pomagal, sedaj ga pa ni več za dobit pri nas, calgel pa Galu ni pomagal.

anajrim kaj so vam kaj rekli kje je dobil tadej to bakterijo. HB so pravočasno odkrili in ga pozdravili, če ne bi lahko bilo zelo hudo.

Glede lupinice  jo bomo mi uporabljali še kakih 5 mesecev, kajti tudi Gala smo prestavili v večji stolček šele pri 10 mesecih, pa je bil večji in še težji pa še manjšo lupinico smo imeli od peg peregota, sedaj pa imamo maxi-cosi cabriofix. Je pa nikoli ne oblečem v kombinezončka za v lupinico, le eno zimsko jaknico in jo pokrijem z debelo dekico.

Glede GH, kaj jabolka in hruške skuhate ali jim dajete kar surovo. Je katera že probala dat polento, sem nekje prebrala da sedaj lahko je tudi polento. Danes ji bom dala malo korenčka, ker ko sem ji pred kakim mesecom dala korenček jo je malo napenjalo, pa sem potem rekla, da bomo še malo počakali.

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 1481
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
11.12.2010 16:29:13   
pupika
evo sem lepo napisala cel post, pa me je ven vrglo, pa sem prej kopirala, pa ponovila vajo, pa mi je zgleda še enkrat objavil pos, ki sem ga včeraj napisala.
Sedaj pa samop na kratko

Sončnica držite se in upam, da bodo vse preiskave v redu in da čim manj boleče date skozi vse preiskave.

Glede GH, jaz sem danes Gaji dala v dopoldanskem času eno sadno kašico in je potem spala po dolgem času skoraj dve uri, v popoldanskem času pa zelenjavno kašico, pa pred spanjem dojenje in je veliko bolj spala kot prejšnje dni. Ponoči pa je itak kriza spala bi še vedno samo na meni potem sem pa jaz neprespana in mislim, da imam malo manj mleka od nespanja in izčrpanosti, tak da študiram, d abi ji kako uro pred spanjem dala kako riževo kašico.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 1482
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
11.12.2010 18:10:45   
Ninchy
Ojla!

Ja DanijelaNeli tudi mi bomo imeli še enega user posted image sm še mal pred balemuser posted image . Tko da bo kr pestrouser posted image .

Balem a maš kakšen link o tem sedežu al karkoli že je to? Jaz sem sicer gledala Buggypod, sedež, ki se namontira na obstoječi voziček samo je baje full ozek in neudoben brez strehice pa še full čudn zgleda. Tko da sm gledala tale voziček za dvojčke pa bi potem uporabljala pač le eno košaro in ne dveh.

http://mali-vragci.si/vozicek-za-dvojcke-firstwheels-city-twin-zelena-barva-p-568.html

Sam ga še tudi nisem videla v živo. Tko da še ne vem.

Drugače pa na princeska pridno raste, tko da je lupinica že čisto polna in ne vem kako bomo v njej še 5 mesecev?





(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 1483
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
11.12.2010 19:50:36   
pupika
Nincy boš videla da lupinica ji ne bo premajhna, ker sedaj se ne bodo več tolko redili in tudi malo manj rastejo. Tudi jaz sem mislila pri Galu da ne bo mogel bit dolgo v lupinici, ker je bil res velik in težek, pa je bil do 10 meseca notri. Res pa je da je pozimi malo težje ker so malo več oblečeni.

Vse so pobegnile na FBuser posted image user posted image

(odgovor članu Ninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1484
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
11.12.2010 22:05:40   
DanijelaNeli
Ninchy...user posted image ...želim ti predvsem lepo ter mirno nosečnost!Izkoristi vsak čas za počitek...dokler lahko!

Prej jst pišem in pišem...in kaj?Ja pozabla copy paste in je šlo vse k user posted image

Grem jst zobke umit pa spat...
Nevem še sploh kaj delam pokonci....user posted image
Moji pikici spita že mal po 19h sta obe zaspali...

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 1485
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
12.12.2010 18:33:31   
DanijelaNeli
user posted image user posted image user posted image ...
Zdej pa lahko samo take damo gor na RR...FB ruls!user posted image

O takole...sončka je blo zadost,lep dan...

Zdej pa je prišu naš tati...z lova.Jst in Noemi pa sva pospravljali mojo garderobno omaro...in sem se odločla,da je cajt za šoooping!!!!
Me je navdušla še siva barva,poleg viola in črne...Bomo spet fancy!user posted image

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1486
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
12.12.2010 21:12:14   
anajrim

IZVIRNO SPOROČILO: Ninchy

Ojla!

Ja DanijelaNeli tudi mi bomo imeli še enega user posted image sm še mal pred balemuser posted image . Tko da bo kr pestrouser posted image .

Balem a maš kakšen link o tem sedežu al karkoli že je to? Jaz sem sicer gledala Buggypod, sedež, ki se namontira na obstoječi voziček samo je baje full ozek in neudoben brez strehice pa še full čudn zgleda. Tko da sm gledala tale voziček za dvojčke pa bi potem uporabljala pač le eno košaro in ne dveh.

http://mali-vragci.si/vozicek-za-dvojcke-firstwheels-city-twin-zelena-barva-p-568.html

Sam ga še tudi nisem videla v živo. Tko da še ne vem.

Drugače pa na princeska pridno raste, tko da je lupinica že čisto polna in ne vem kako bomo v njej še 5 mesecev?







A si ti tudi na FB???

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu Ninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1487
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
13.12.2010 15:36:51   
kajčy
ne vem zakaj mi noče objavljati vaših postov,pol se pa tko matram ko jih iscem.2 dni mi posilja na gmail obvestilo o noi posti pol se pa konca.kaj bi to bilo?

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 1488
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
13.12.2010 16:38:55   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: kenya


IZVIRNO SPOROČILO: Bina 83


Zanima me ali še uporabljate lupinice oz. avto sedeže? Mi bomo morali kmalu zamenjati,  v komineziončku jo komaj še noter dam.



Jst ga bom počas dala kr v sedež sam ga bom okol obrnila (0-18 kg).

Pri nas je že zelo kriza, ima 8800g user posted image . V kombinezonu je tako nikoli ne dajem notri..na žalost bo morala še malo potrpeti, ker za v avto sedež je prekmalu, predvsem zaradi glavice, ki je še nestabilna v večjih sedežih. Jaz bi še malo počakala.



Jst mam tega (podobnega): http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=211030 od 0- 18 kg in se ga da tud okol obrnit, trenutno ga še Vid uporablja, sam njemu bom kupla pa drugega, tega verjetno: http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/avtosedezi-in-dodatki/od-9-do-25-kg/avtosedeZ-mai/9006038310729010608
Drgač pa Žan v avtu, ni za zdržat, posebej če je tema, joka da je groza, če ga kr zlomt, tud po dnevi včasih pride do joka.Še keri malček/ica?



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 1489
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
13.12.2010 17:05:11   
DanijelaNeli
EEJ!
Vidim,da je samo ena tukaj,trenutno...
Na FB-ju pa je vedno kakšna...
Kaj naj napišem...Da smo spet imeli sneg.Popoldne ga ni blo več.user posted image
Nisem niti vozičkala danes...sem kar sling vzela.

Aja,nas pa mučijo dlesni za znorit...Noemi se bo pojedla kako jo boli.Non stop sitnari..joka..Morem dobit tisti gel za dlesni...

Nič,se vidimo potem na FB...grem jaz k mojima dvema missicama.

A ste šle tankat..namreč se zelo podraži gorivo!user posted image
Treba izkorisiti € na €.
Jaz po novem hodim na Petrol,ker zbiramo z mojim dragim točke na zlati kartici...za sušilc,seveda!

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 1490
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
13.12.2010 17:27:05   
arruba
Halooooooooooooooo
Anyone here????

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mal heca mora bit keneda..

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1491
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
13.12.2010 17:28:48   
arruba
Aja pa eno butasto vprašanje mam:
ko ste začele dajat malim kašice (riževe, ovsene ipd.) a to ste dajale še po steklenički? Kaj gre to še čez navaden cucelj ali je treba dobit kakega z večjo luknjo, ker je najbrž ta zadevšna malj bolj gosta?

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 1492
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
13.12.2010 17:36:24   
Kiwa
arruba, kašice jaz dajem po žlički. Naša itak ne mara flaške.

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 1493
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
13.12.2010 18:14:04   
nagaja28
jaz sicer nikoli nisem dajala hrane (kašice) po flaški, se pa dobi cuclje za hrano, ki nimajo luknjic ampak kar zarezo. nisem pa prepričana, če imajo to vsi proizvajalci.

(odgovor članu Kiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 1494
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
18.12.2010 20:18:17   
Martinčka
Pupika kako še 5m v lupinici če pa ima že zdaj nogice skoraj pokrčene noter? naša ima full dolge nogice čeprav smo s kilami bolj pri ta shriranih.. sam smo pa dolgi... pri 4m je imela 67cm pa 6300g zdaj pa bomo 5m čez par dni in mislim da je kar okoli 69 dolga če ne že 70 in ene 6550g... 

ja smo vse kar na fbju... user posted image

naja naša ima tudi full rada to kašico z vanilijo... sam ji dam sam po pet žličk potem pa zizo... ker ji šele prvi teden jo dajem pa ji dajem različno.. enkrat bolj dopoldan, enkrat za kosilo, kdaj nič, danes malo zvečer... ampak si probala ti to??? meni je to taaaaaako sladko... full preveč... a pozna katera kakšno kašico ki ni sladka? pa to bom tudi na fbju vprašala ker sam bog ve če bom tukaj še dobila kakšen odgovoruser posted image  

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 1495
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
18.12.2010 21:42:41   
pupika
Martinčka vaša je pa res velika, saj pri nas je imel Gal pri 4m 67 pa je bil do 10m v lupinici, sem tudi jaz takrat mislila da bomo šli pri 7m v stolček, pa je bilo potem kar za zdržat, je pa imel tudi Gal nogice takrat že zunaj lupinice, samo sem bila kar malo skeptična kako bo že v stolčku, pa smo rajše še malo počakali.

Naša ima zelo rada proseno kašico od holle in ni sladka, vedno mi poje vse kar pripravim.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 1496
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
19.12.2010 8:44:20   
naja7
ni mi neki ful sladkana, mi je una od milupe bolj.... včeri je pojedla 90ml banana marelica, me je skor kap moj ji je kr daju pa dajo mala je kr usta odpirala, pol pa rečem zdej mata pa dost, je reku sj pa tko ni več me je skor kap sem ga tok nahulila, da par žličk ne pa kr vse user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 1497
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
19.12.2010 9:05:16   
DanijelaNeli
Jutro!!!
Gledam in gledam,....sem mislila,da boste naklofale postov,da se ne bom vidla ven od postov.user posted image

Ja,tm manjkajo smeškoti..na FB...sej tudi teh na RR smo se že naveličale,neuser posted image
....
No,pa je nedelja...katera pr meni nima nekega pomena....

Včeraj sem mislila,da bom šla na en rojstni dan od moje ful dobre prijateljice,pa še en kolega je imel zraven... No,sva hoteli it z eno drugo frendico,a ji ni imel kdo čuvat ta malega.
Je reku,tudi moj dragi naj grem,da bo bil on s pupicami... Pa nič.

Tako,da gremo en dan med tednom al kakšen vikend same babe ven!user posted image
...
Snega pa je neki...
Joj,še včeraj sem hotela it ven z Noemi,da jo dam v sling in gremo po snegu....aje v ta lepših urah sončka spala,ter povlekla do 16.30. ...Tri ure je spala,...če ne še več. Pupica spi tudi če ne dobi svežega zraka.Zvečer pa je šla ob 19.30.
...

< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 19.12.2010 9:06:45 >


_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 1498
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
25.12.2010 22:07:08   
DanijelaNeli
Julijke,a smo prav pozabile kako zgleda RR user posted image ?
Še tukaj naj zaželim VESEL BOŽIČ vsem skupaj...ter user posted image user posted image user posted image ...
Darilca smo odpravili kar smo si zaželeli,nekaj igračk,pupici sta od none € dobili za šoping dobrega namena...bo šlo za cotke in obutev.user posted image

In kako super je ko malce zadihaš zvečer...ko sta šli missici zgodaj spat.Jaz sem za malo odpravila,tati pa ta večjo miss...in pol freeee...

Skuhala pa sem odlično kosilce...od A do Ž...ta pravo božično.



_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1499
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
27.12.2010 22:19:10   
Ninush
Ta naš forum je čisto zamrl.user posted image

Eno vprašanje: kaj že vse dodajate gosto hrano? Mi še nismo začeli, se mi ne zdi potrebno.

Še eno (bedasto) vprašanje: riževa kašica - kaj je to? Je to riž, skuhan, pomešan z mlekom? In ker je to začetna hrana, še potlačen? (Ker v trgovini mi je jasno - kupiš pač tisto škatlo z riževo kašico.)

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 59 [60] 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 59 [60] 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?