|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke
26.10.2010 15:12:44   
Rosi*
Mene pa ponoči tako na vodo ne matra, samo se pa vsake toliko zbudim. Ne morem več v enem kosu prespati noči. :( Mogoče bo zdaj, ko bom čez dan lahko malo več počivala boljše, ali pa spet ne. Bomo videli.

Imam pa jutri pregled. Na srečo mi ni treba spet v laboratorij. ;)

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Štajerske nosečke
27.10.2010 8:58:10   
talika81
zgleda, da mamo vse težave s spanjem.
jaz se sicer ne zbujam ponoči, ker bi morala na WC. ampak enostavno se zbudim vsaj 6-7 na noč in pol ne morem nazaj zaspat.
najbolj je pri meni kritično to, da se potem moram še hitro vstat. tako da komaj čakam, da preneham s službo in nastopim dopust. samo še naslednji teden. bom tako lahko šla vsaj podnevi malo počivat, če druga ne.

moj user posted image  ma tudi včasih smešno lego, ponoči pa prave akrobacije.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Štajerske nosečke
28.10.2010 9:58:53   
baby1978
Hello punce...Ja prave nočne sove smo :). Moj user posted image se je tudi odločil, da bo zvečer malo razgrajal po trebuščku, pa naj - to ma po mami, da je nočni ptič. TRebušček se mi zdi, da je vsak dan večji, zato fejst mažem, da ne bo kakšne strijiice.
talika- za materinsko šolo, še ni nič objavljeno na spletu, tudi na email naju niso nič obvestili, se bova držala programa, ki sva ga ob prijavi dobila. 2.11. ob 18h.
Mene pa spet slabosti dajejo....joj....

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Štajerske nosečke
28.10.2010 10:09:53   
talika81
jaz nisem dobila nobenega programa ob prijavi. ali sem kaj spregledala...

ja, sem gledala, da se začne ob 18. uri.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Štajerske nosečke
28.10.2010 13:50:25   
talika81
baby, na spletni strani UKC je objavljen program srečanj za november - je 2.11. ob 18. uri.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Štajerske nosečke
29.10.2010 9:26:21   
baby1978
Hvala talika....

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Štajerske nosečke
30.10.2010 10:59:53   
mami41
Evo spet mene malo .... mi smosedaj v četrtem krogu ....bomo videli ...polna luna je mimo jaz pa sem tako utrujena ....ta mesec sploh nisem imela časa pogledat kdaj so plodni dnevi ker smo se na veliko selili in delali na bebici kar vsepovprek ...tak da ... mogoče pa bo ...... pravijo upanje umre zadnje ....se javim ...dans je tak lep dan ...grem popoldan malo na sprehod ..... če se mi ne bo preveč vrtelo ...ta vrtoglavica me zdaj že nekaj dni dnevno spremlja .... papa čuvajte sebe in bauce...

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Štajerske nosečke
11.11.2010 18:48:36   
mami41
kaj tu se nič več ne dogaja .kam ste se skrile?????

(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 583
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?