|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2011
19.1.2011 11:13:21   
majčica1508
Pa še tukaj malo,da kaj napišem...vreme je obupno,kar vidim smrkave,kihaste,kašljaste ljudi okoli sebe,ko se bo zmrazilo in spet otoplilo...........hočem pomlad in to čimprej....a me kakšen sliši.............

No danes sem stopila v 30 teden.....user posted image user posted image user posted image user posted image  pa kako so hitro minili

(odgovor članu Čakajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Aprilčice 2011
19.1.2011 11:29:08   
Puplis
Vreme je katastrofa, sploh ne vem več kaj naj oblečem user posted image
Meni teče 28 teden, ja, na začetku se mi je zdelo kolk je še časa zdej sem pa kar naenkrat že zelo blizu user posted image
Malo me že daje panika za oblekice (sej vse dobim tko da ne vem kaj paničarim), kaj če bo prej, kakšen bo porod, ...
O mamma mia user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Aprilčice 2011
19.1.2011 12:06:51   
sesil
...jaz tudi cvikam kako bo potekal porod al kar koli že bo. tegase pa res ne veselim. sam čakam da gre mimo. 

(odgovor članu Puplis)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Aprilčice 2011
19.1.2011 12:20:54   
majčica1508
ja,ko bo porod enkrat za nami in bomo imele zdrave štručke v naročju bomo najbolj vesele....
ma jaz računam na EA,kot pri tamali....ker brez EA pa nevem kako bi rodila,no še nobeden ni noter ostal.......
jaz imam vse oprano za tamalo,manjka mi sam kozmetika za njo in pa,da torbe prištima zase in njo....uf prehitevam,,pa saj nič čudnega,ko pa gre vse tako hitro...............

tamala me pa tok brca,da mi je tok neprijetno....ko grem na bucibuci in tista vstopna slikica trebušček z odtisom stopalčka,me prav vse zaboli......no pravijo da po 32 tednu se umirjajo,ker jim prostora zmanjkuje....pa naj brca,sam naj bo bolj nežna.............

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Aprilčice 2011
19.1.2011 12:29:14   
Puplis
ja, samo da bo porod mimo, jaz bom kar brez EA pa kar bo bo user posted image

men je blo brcanje na začetku najbolj fajn, no, tisto žgečkanje user posted image , potem se je preselil in začel nabijat po mehurju, zdaj je pa očitno še štuk nižje ker zdaj pa čutim brce včasih ko sedim tudi v zadnjiciuser posted image ali pa pri vagini ampak tako nizko da imam filing da bo ven pogledal - kar mi je malo čudno

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Aprilčice 2011
19.1.2011 13:42:30   
anja84
Zdravo!

Kako ste kaj v tem turobnem dnevu?
Komaj čakam da končam s službo in grem domov. Jutri pa k ginekologinji na pregled pa da vidim, če mi bo dala bolniško. Ker me križ tako boli, da komaj sedim. Ponoči pa tako nič ne spim. Sploh nimam nobene prave lege. Pa sem probala mislim da že z vsem.

Punce a mi zna katera povedati kako je z dopustom?
Glede na to, da v aprilu pričakujem novega člana tako kot ve nam pripada dodaten dopust na otroka v letošnjem letu ali šele v drugem letu v letu 2012?
Ker meni v službi pravijo, da mi pripada šele v naslednjem letu, letos pa ne.
Se pa ne spomnim kako je bilo ko sem rodila sina, pa je bilo to meseca oktobra.
Takrat so mi celo rekli da mi pripada le sorazmerni delež dopusta, kljub temu da sem zaposlena za nedoločen čas. Samo takrat sem jim pol iz ministrstva dobila potrdilo da mi dopust pripada v celoti.
Letos so mi pa rekli da mi na otroka, ki še ni rojen ne pripada dopust v letošnjem letu. Odločbo dobim pa že konec januarja. Pa ne vem kje se naj pozanimam. A katera ve kako je s tem?

Hvala vam za odgovor

(odgovor članu Puplis)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Aprilčice 2011
19.1.2011 13:55:07   
fragola
Pozdravljene,
tudi pri nas je grdo vreme in vam povem, da sem že sita grdega vremena!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Aprilčice 2011
19.1.2011 14:27:39   
Tejchy
Ojla user posted image

glede poroda vam svetujem, da se čim manj obremenjujte s tem... bolj sproščene boste šle rodit boljše bo.... boli pa itak user posted image  user posted image  user posted image  .. z EA al pa brez .... drugače pa... kar se mene tiče rabiš za porod samo zelo visok prag bolečine in fizično kondicijo user posted image  user posted image  user posted image  ... ker men je bil pri prvem porodu najbolj hud iztis, kjer rabiš moč da pritisneš... jo je kr prehitr zmanjkalo...

brce... naša user posted image  tud ful brca... pa mi kr paše... user posted image   zaenkrat se izogiba mehura in reber tako da superca user posted image  user posted image  user posted image  .. naj kr tako ostane naprej...

anja - dopust je kolikor jaz vem povezan z zaposlenostjo... torej, pripada ti ves dopust za leto 2011... 10 dni ga moraš obvezno izkoristit letos, ostalo pa si lahko preneseš in ga moraš porabit do 30.06.2012.

za otroka pa dobiš 1 dodaten dan dopusta po rojstvu... men je logično, da se bi mi priznal leta 2012... sorazmerni del že letos??? user posted image  kako pa boš en dan razdelila na sorazmerni del???  ne vem no... drugače pa js osebno za ta en dan ne bi komplicirala...

mah... ti lahk vsaj koristiš dopust... js ga sploh ne smem... privatni sektor pač... tak da bo tak šlo v maloro vseh 10 dni... user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Aprilčice 2011
19.1.2011 16:11:36   
majčica1508
ajtak.............imaš ZS.....

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Aprilčice 2011
19.1.2011 17:24:27   
tesko
Jacki, upam, da ti Buscopan pomaga. Jaz trenutno nič ne jemljem (razen železa in vitaminov), če pa bo slabše, bom morala nekaj. Zanimivo, da vedno začne bolet v mirovanju oziroma ponoči. Tudi za Puplis upam, da bo kmalu ok. Zadnja dneva mam pa skoz občutek, kot da mi bo nekaj glih ven padlo, tko da komaj čakam, da pridem domov in dam noge gor. Resda veliko delam in tud hodim naokoli, sam sem mislila, da bo sam zadnji mesec nosečniško naporen... Pa tud spodnji del hrbta me začne fajn bolet že po pol ure za računalnikom...pol se pa človek sprašuje, a naj kar dela in trpi al naj mogoče reče G za bolniško..nosečniške dileme. Bolje bi se bilo sprašvat a rdeč puloverček al roza al pa kr oba pa še une pikaste hlačke.. user posted image

Glede poroda me (še) ni strah, bolečine se ne bojim toliko, če že česa, potem morebitnih zapletov, ampak se bom tud s temi občutki mal probala poment. Bom pa podpisala za EA, pol se bom pa odločla na licu mesta, ko bomo vidli, kaj dogaja...

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Aprilčice 2011
20.1.2011 11:55:10   
sesil
Dan, a kaj sneži pri vas? Pri nas nič, sem prav žalostna...
kaj moram še jaz na buci buci pridet, ker tuki ni več nobene žive? A ste res vse ušle?
Danes popoldne imam pa jaz pregled...upam da se je user posted image obrnil na glavo.

(odgovor članu tesko)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Aprilčice 2011
20.1.2011 12:10:59   
majčica1508
sesil..............ti se kar pridružiuser posted image ..........ne pri nas ni nič snega,no nekaj za vzorec ravno toliko,da ni vsa trava pokrita
srečno danes na pregledu...........

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Aprilčice 2011
20.1.2011 12:33:14   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

sesil..............ti se kar pridružiuser posted image ..........


kakšno je uporabniško ime (kr sesil?) in  geslo???  help


(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Aprilčice 2011
20.1.2011 12:43:54   
sreckica
sesil najprej klikni registracija, potem pa si oboje - up. ime in geslo - izbereš sama. 

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Aprilčice 2011
20.1.2011 12:51:33   
sesil
no, to sem nardila, kaj pa ko me vpraša za password forum??? kr na zs mi naj ena pošlje

(odgovor članu sreckica)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Aprilčice 2011
20.1.2011 14:25:04   
KlaraMay
imaš ZS user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Aprilčice 2011
20.1.2011 15:00:08   
wijavaja
Ojla....po 100 letih spet mal pokukam tuki gor in kaj utovim?! Vse ste nekam pobegnile user posted image

No v glavnem vam sledim na bucibuci, sem se že registrirala, kot sem pa prebrala pa rabim tudi geslo, zato prosim, če ga mi lahko ena posreduje na ZS

Sicer bolj redko kaj napišem, ker imam gužvo v službi in doma, ampak obljubim, da bom bolj pridna, ko bom enkrat na porodniški user posted image

l.p.

(odgovor članu KlaraMay)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Aprilčice 2011
20.1.2011 19:23:36   
fragola
Pozdravljene, vidim, da ste vse nabucibuci, bo treba tja pogledatuser posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu wijavaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Aprilčice 2011
20.1.2011 23:43:56   
KlaraMay
wijavaja imaš ful dostop ... kar pridi gor/notr v privat forum na bucibuci. user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Aprilčice 2011
21.1.2011 8:54:25   
Erči79
Živjo,
saj sem že na bucibuci napisala, ampak "moram" še tu reklamo narediti user posted image
Mi2 sva včeraj naročila Reverso 4Seasons: http://www.neonato.si/index.php/otroski-vozicki/trikolesniki/otroski-vozicek-reverso-4seasons-bez.html#  .
Ima VSE, kar sem hotela - Obliko 3 kolesnika z 2 kolesoma spredaj, tako da je vseeno bolj stabilen. Športni del se obrača v obe smeri, kar pri 3 kolesnikih težko najdeš. Kolesa so dovolj velika tudi za neasfaltiran teren. Barva mi je itak zakon. Vse prevleke so pralne. Aluminijast okvir. Skratka, lahko rečem samo !!!!
Lahko jih "lajkate" tudi na FBju http://www.facebook.com/#!/neonato.si , da jim naredimo malo reklame, so šele z januarjem začeli, mislim, da prej v SLO niti ni bilo pravega predstavništva za Neonato.

(odgovor članu KlaraMay)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Aprilčice 2011
21.1.2011 10:06:02   
majčica1508
KlaraMay..........imaš ZS

(odgovor članu Erči79)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Aprilčice 2011
21.1.2011 19:52:57   
enkratna
Daaaan, mislim večeeeer user posted image

Mal sem poniknila - Leon nama je par dni malo delal sive lase, zdaj pa je spet OK (sam musko so mu dal za poslušat, pa je takoj pokazal da ima po mami plesne gene user posted image  in je prec bolj razpoložen :)) Punce, tiste, ki ste že mame, veste o čem govorim: skrb za lastnega otroka - ma pozabiš nase v trenutku, pa na ves svet naokoli...

Drugače pa: me lahko dodate k buci-buckanju prosim (al' pa mi pošljite ZS)? Sem tudi tam enkratna... user posted image


Pa še nasvet ene od glavnih sester iz porodnišnice, ki vam bo aprila prav prišel: "Mamice z velikimi prsmi lažje dojijo leže, mamice z manjšimi pa sede." Hvalabogu, da sem joškarca - bom lahko počivala velik user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Aprilčice 2011
23.1.2011 8:56:46   
fragola
enkratna, sem zelo vesela, da si se oglasila, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Leona. Malo pa mora naredit tudi sivih lask to spada k starševstvuuser posted image , samo, da je zdaj vse ok. Aprilčice se velikokrat spomnemo na vas in smo veseli vsakega tvojega sporočila!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Aprilčice 2011
24.1.2011 14:10:31   
majčica1508
Da ne pademo na drugo stranuser posted image

(odgovor članu Čakajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Aprilčice 2011
24.1.2011 22:05:56   
wessna
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Da ne pademo na drugo stranuser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?