|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2011
26.1.2011 17:59:01   
elaiza
Moja g. drugače na pregledih ne dela uz, tam malo po 30 tednu pa je vse pošiljala, kaj pa je napisala na napotnico pa ne vem, blo je pa brezplačno. Res je zlo odvisno od zdravnika, pa tega, kakšno opremo ima.

(odgovor članu wessna)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Aprilčice 2011
26.1.2011 19:18:56   
lo25
Živjo punce!

Pozdravljene vse stare in dobrodošle nove. Vidim da imam jaz srečo. Meni ginekologinja naredi ultrazvok čisto vsak mesec na pregledu in ravno tako je bilo tudi v prvi nosečnosti. Ja, pa vse brezplačno, da ne bo katera mislila da plačujem. Drugače pa sem iz severne Primorske.

Lp in veliko veselja z bušiji. user posted image

(odgovor članu elaiza)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Aprilčice 2011
26.1.2011 19:35:27   
jacki
IZVIRNO SPOROČILO: lo25

Živjo punce!

Pozdravljene vse stare in dobrodošle nove. Vidim da imam jaz srečo. Meni ginekologinja naredi ultrazvok čisto vsak mesec na pregledu in ravno tako je bilo tudi v prvi nosečnosti. Ja, pa vse brezplačno, da ne bo katera mislila da plačujem. Drugače pa sem iz severne Primorske.

Lp in veliko veselja z bušiji. user posted image


Men tud na vsakem pregledu naredi UZ user posted image user posted image user posted image Res da je včasih bolj na hitr, ampak naredi ga pa user posted image user posted image user posted image user posted image
Si sploh ne znam predstavljat, kako imaš lahko pregled, brez da te pregleda user posted image

(odgovor članu lo25)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Aprilčice 2011
26.1.2011 20:34:40   
Dajica
Tudi jaz hodim v ZD Domzale in bom naslednjic placala 60€ za uz. Tudi meni se zdi kr veliko, ampak itak da bom placala, da bom le videla svojega otrocka.

(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Aprilčice 2011
26.1.2011 21:19:10   
fragola
meni tudi hvala bogu naredi pri vsakem pregledu še ultrazvok!user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Aprilčice 2011
27.1.2011 7:27:46   
elaiza
Dobro jutro!

Nekatere imate res srečo, ker če te samo vpraša kako si in za 5 sekund posluša srček je pregled res bol žalosten.

Glede na to, da pa je januarja že skor konec, bo tko kmalu april, ko se bomo lahko nagledale svojih user posted image . user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Aprilčice 2011
27.1.2011 12:42:14   
Anonimen
Ojla souser posted image !!!!

Kako ste kaj? Jaz se odpravljam v knjižnico pa me zanima, ali mi katera lahko priporoča kakšno fajn knjigo... o nosečnosti oz. porodu, priprave....no sej vete kaj misli a ne???? user posted image Neki k se splača prebrati....

(odgovor članu elaiza)
  Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Aprilčice 2011
27.1.2011 13:09:50   
majčica1508
user posted image ............tukaj pa zagrabi

(odgovor članu Čakajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Aprilčice 2011
27.1.2011 15:14:54   
Lara28
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ojla souser posted image !!!!

Kako ste kaj? Jaz se odpravljam v knjižnico pa me zanima, ali mi katera lahko priporoča kakšno fajn knjigo... o nosečnosti oz. porodu, priprave....no sej vete kaj misli a ne???? user posted image Neki k se splača prebrati....



Jaz sem v prvi nosečnosti brala Materinstvo in dojenje iz srca in mi je bila zelo zelo všeč. Mislim, da je avtrica Ksenija Šoster (mogoče ni čisto prav, preveri na cobissu).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Aprilčice 2011
28.1.2011 14:37:14   
Tejchy
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa padle smo na drugo stran...

user posted image  user posted image  user posted image

men tud na vsakem pregledu naredi UZ... tolk da posluša srček in na hitrco pogleda.. je res OK glede tega... edin na koncu, ko bi mogli bit pregledi pogostejši, jih imam jaz še vedno na 1 mesec... user posted image  pa prvi CTG sem mela šele 1 teden pred rokom... predvidevam, da bo tud zdj v drugo tko...


(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Aprilčice 2011
28.1.2011 14:44:19   
Puplis
Eh, jst sploh več ne štekam teh UZ, očitno res čist odvisno od G, jst sm imela do zdaj 2 (29t) pa sploh ne vem če bo še kakšen, baje da malo pred PDP če se G zdi potrebno user posted image
Študiram da bi si ga sama plačala sam me je kr strah vprašat kolk je user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Aprilčice 2011
28.1.2011 22:50:04   
komaj čakam
lep pozdrav vsem aprilčicam,sem nova na forumu tudi mi mamo rok 22.4 in pričakujemouser posted image .komaj čakam

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Aprilčice 2011
29.1.2011 13:15:20   
lo25
Dobrodošla komaj čakam! Jaz sem bila včeraj na pregledu in je vse ok. Najin fantek se je zdaj v začetku 30 tedna že obrnil na glavo in upam da tako tudi ostane. Me je pa nasmejal moj dvoletnik ko mi je zlezla majica čez trebuh in je rekel: " Mama, pokrij dojenčka." user posted image  Uživajte v sončku!

(odgovor članu komaj čakam)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Aprilčice 2011
31.1.2011 10:46:01   
komaj čakam
hvala lo25 jaz sem trenutno v 28 tednu pregled pa mam v ponedeljek komaj čakam,da vidim kako je z našo pikico-upam da vse tako kot mora bitit!!kaj mate že vse pripravljeno za prihod novega člana?mene vsi po vrsti strašijo da naj še počakam,da je prehitro in mi gre že prav pošteno na živce,ker potem sam o tem razmišljam in nism kaj preveč sproščena!
imate tudi ve take težave?user posted image

(odgovor članu lo25)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Aprilčice 2011
31.1.2011 11:07:51   
Tejchy
IZVIRNO SPOROČILO: komaj čakam

kaj mate že vse pripravljeno za prihod novega člana?mene vsi po vrsti strašijo da naj še počakam,da je prehitro in mi gre že prav pošteno na živce,ker potem sam o tem razmišljam in nism kaj preveč sproščena!
imate tudi ve take težave?user posted image



user posted image  v prvi nosečnosti sem jaz začela kaj hitro po morfologiji v 20 tednu nakupovat stvari... vsaj večje... zdj v drugo pa imam v 30 tednu tudi več ali manj že skoraj vse, razen kozmetike... edino preprati še moram vse cotike in posteljino, pa prevleke od vozička, lupinice in podobno...

js bi ti rekla, da si skoraj že malo pozna... ne vem no... ene res čakajo na zadnji trenutek... js sem bolj ziheraš... mam rajš mesec dni prej vse pripravljeno - mislim nakupljeno.. nikol se ne ve kdaj si user posted image  namisli in pride vn user posted image  user posted image

(odgovor članu komaj čakam)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Aprilčice 2011
31.1.2011 11:11:54   
lo25
Komaj čakam nič se ne sekiraj, imaš še zadosti časa. Jaz sem v prvi nosečnosti malenkost pohitela, zdaj pa nimam še čisto nič. Itak imam več ali manj od prvega, cunjice samo preperem pa bo. Dokupiti moram edino nekaj začetnih majčk oz. bodijev, drugo mislim da imam. Ma sploh ni panike, saj je še čas. Voziček, lupinco, postlco mam pa itak od starejšega. Ja, njemu morava kupit novo sobo da se privadi na veliko posteljo preden pride dojenček, ker mu bo mogel odstopit gajtrčk.

Lp!

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Aprilčice 2011
31.1.2011 13:45:55   
komaj čakam
hvala vsem za vspodbudne besede,ampak vam povem da mi gre že pošteno na živce ker se vsi vtikajo v najine zadeve!saj nekatere stvari mam že pripravljene,hotela sem malo prej ker sem tudi jst malo bolj ziheraška,da me ne bi kaj prehitelo!ostajam pozitivna in itak da bo vse vredu z našimi pikami!user posted image

(odgovor članu lo25)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Aprilčice 2011
31.1.2011 22:18:01   
wessna
pozdravljene tanove user posted image user posted image

komaj čakam da te potolažim, js nimam še nič user posted image , no mam 5 bodijev ma to ni nič..bom marca začela nabavljat, ko sem v sloveniji in ko bom mela kam odlagat stvari, moram še v sredini februara stanovanje uredit, da bomo kje živeli user posted image
saj bo vse vredu, ne sekiraj se zaradi drugih, če hočeš se ti kar začni gnezdit..vi2 sta pomembna in ne drugi, ne se preveč obremenjevat user posted image

še malo pa bomo naklofale vseh 199 straniuser posted image na koncu nam bo še pred aprolom uspelouser posted image

(odgovor članu komaj čakam)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Aprilčice 2011
1.2.2011 11:28:40   
elaiza
Pozdravljene!

Js sem do zdaj kupila samo voziček, kr sem ravno našla enga zlo mal rabljenega in za kar ugodno ceno, pa posteljico,  tko da če naša pikica mal pohiti, bo imela kje spat, drugače pa tud še nimam nič. Sem pa mnenja, da mamo še dost časa, kr tudi če katera prekmalu rodi, tiste osnovne stvari, ki jih res nujno rabiš v prvih dneh lahko zlo hitro kupiš, tko da ni panike. A katera ve, kje majo ugodne cene za oblekice in druge stvari za naše malčke,  Baby center mi je kar drag user posted image ? Lep dan

(odgovor članu wessna)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Aprilčice 2011
1.2.2011 11:30:45   
elaiza
Wessna, a je ta forum omejen s stranmi?

(odgovor članu elaiza)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Aprilčice 2011
1.2.2011 11:46:53   
wessna
elaiza v bistvu moramo samo 2 del pol odpret, ampak ni problema bomo porihtale user posted image

drugače pa oblačila dobiš tudi v c&a h&m in kik, če pa še ti je to predrago, pa ti povem da jih tud iz druge roke dobiš, zelo dobro ohranjene, saj otroci ne ponosijo teh malih cunjic.

(odgovor članu elaiza)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Aprilčice 2011
1.2.2011 19:38:18   
elaiza
V H&M sem že gledala, pa imajo res ugodne in lepe oblekce, za C&A pa nisem vedla da majo tud otroške stvari, bom še tam pogledala. Nekaj dobim tudi rabljenih oblek, kr v tistem kratkem času, ko so otročku prav res niso ponošene.

Danes sem malo bolj brala forum, pa sem zasledila, da je ena aprilčica že rodila. A katera ve, kako se drži mali Leon? Ne morem verjet, kakšni borci so naši malčki! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wessna)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Aprilčice 2011
4.2.2011 10:07:26   
maja89
ojla so user posted image !!!

Kak smo kaj v tem sončnem dnevu???kdo bi si mislil ,da bojo ti tedni in meseci tako hitro minli smo že zakorakali v februar en dva tri bo APRIL in bomo naše user posted image že lahko cartali bo prav lepo user posted image

Jaz pravim naj čimhitreje mine katere še nimate nič pripravljeno to se hitro in z veseljem naredi tak da se ne sekirajte sta še dva mesca časa!!!!Uživajte v user posted image

(odgovor članu elaiza)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Aprilčice 2011
4.2.2011 11:05:08   
komaj čakam
lep pozdrav vsem user posted image !
nekakšno zatišje je ratalo tukaj-kam ste se vse izgubile?končno imamo malo lepše vreme (sonček)user posted image ka.r srce zaigra
ja do sedaj je šlo kar hitro vse skupaj te dva meseca se mi pa vlečeta neznansko dolgo.......user posted image

(odgovor članu maja89)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Aprilčice 2011
5.2.2011 10:24:05   
maja89
jaz morem rečt da ti zadni tedni hitro minevajo men se je na začetku full vleklo zdaj pa kar mine no saj upam da bo še dalje tak in da bo 1 april hitrouser posted image

(odgovor članu komaj čakam)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?