|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 17:10:51   
BabyKitty
Na keglove vaje se na vsake toliko spomnem ja... delam jih pa ne user posted image

Mjavmjav ja zaenkrat je še Ferdo user posted image ker pikica lih ni več aktualno, ker je že bolj ogromna bunka user posted image tko, da na vsake tok je Ferdo ali Ferda user posted image

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 18:54:48   
simi27
Mjavmjav - čestitke za poroko!

Glede bolniške po prenehanju zaposlitve - bolniško na stroške ZZZS imaš lahko le 30 dni, potem greš na Zavod za zaposlovanje in se prijaviš kot brezposelni. Baje lahko tudi v času ko si na zavodu koristiš bolniško. Vendar je enako kot če si v delovnem razmerju - prvih 30 delovnih dni si na stroške zavoda, potem pa greš na ZZZS. Pa zdi se mi, da ti mora bolniško potrditi komisija, ne samo osebni zdravnik.

Tudi jaz imam blazino za dojenje in spim z njo že teden dni.

Keglove vaje - delam jih, ko se spomnim. Npr. ko sem prebrala post. user posted image

LEpo se mejte!

< Sporočilo je popravil simi27 -- 2.8.2010 18:56:33 >

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 21:20:09   
rožica27
ojla souser posted image ,

da se vam še jaz malo javim.... jutri imam morfologijo in komaj čakam, da vidim svojo štručko.

simi27-tud jst sm jih delala takoj, ko sem prebrala postuser posted image

Kako ste pa kaj s krčnimi žilami? Ali se kateri že kaj pozna?

Vsem, ki še niste začutile brcik, vam želim, da jih čimprej....pri meni so prisotne že en teden in občutek je fenomenalenuser posted image  sem pa v 20. tednu.

lep večer vam želim.

(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 7:11:03   
Eveeleen
Oooops, pozabla dopisat PDP: 28.12.


IZVIRNO SPOROČILO: Eveeleen

Pozdravljene bodoče mamice, naj se vam še jaz pridružim.

Eveeleen
Starost: 24
1. nosečnost, 0 otrok,
spol še ni potrjen, naslednji pregled 25.8. - morfologija
Kraj: Lovrenc na Pohorju


(odgovor članu Eveeleen)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 7:54:01   
pinkalonca



NICK, STAROST, NOSEČNOST, ŠT.OTROK , SRČEK, SPOL, PREBIVALIŠČE
 

user posted image
(23.11. - 21.12.)

1.12.2010
user posted image  **NiNa**, 29, 2user posted image , 1user posted image ,user posted image ,user posted image , Gorenjska 
user posted image   natasa.jurman, 26, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image ,user posted image , Sevnica
user posted image  
thevenus, 1user posted image
user posted image  Slavi83, 27, 3user posted image , 0user posted image ,user posted image , Lj

2.12.2010
user posted image miskula, 33, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image   
user posted image Anonimna, 2user posted image , 2user posted image ,user posted image , Novo mesto
user posted image   *Jagodka, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image , Lj
 
3.12.2010
user posted image  rubica, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted imageuser posted image , Lj

5.12.2010
user posted image  Loona, 24, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image , Lj
user posted image  birdy, 22, 3user posted image , 2user posted image user posted image ,user posted image , Smlednik
user posted image  Baby Kitty, 21, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , user posted image , Kranj
 
6.12.2010
user posted image mag3, 33, 2user posted image , 1user posted image ,
user posted image , user posted image , Bela krajina
user posted image  marinci, 28
, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Celje
user posted image  
Mjavmjav, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image , Vrhnika
user posted image   Lučka_1985, 25, 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Žalec

8.12.2010
user posted image   Jancci, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Kr

10.12.2010
user posted image   kattix, 21, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Lj
user posted image  enček, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Ce

11.12.2010

user posted image  
Čebelica11, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image  fuego, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 user posted image KatyK79, 31, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , LJ
user posted image  n a n i, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj 

12.12.2010
user posted image  xpetra
user posted image Rosi*,
2user posted image , 1user posted imageuser posted image , Gornja Radgona

13.12.2010
user posted image  MYown, 1user posted image , 0user posted image  

14.12.2010 
user posted image  *srečka*, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Nm
user posted image    *Star*, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj
user posted image  **axa**, 25, 1user posted image , 0user posted image
user posted image   ManUr, 22, 1user posted image , user posted image , user posted image ,  Mb

15.12.2010

user posted image  
Lidik, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , CE
user posted image  Mety1, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Gorenjska 
 user posted image urskaf, 29, 2user posted image , 1user posted image , Ce 

   16.12.2010
user posted image  maya1505, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Vrhnika
 
  17.12.2010
 user posted image mamica00, 28, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , Velenje
user posted image  buba88, 22, 1user posted image , 0user posted image
 
18.12.2010
user posted image  tasika12, 36, 3user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Mb 
user posted image  jona klara, 31, 1user posted image , 0user posted image user posted image   
 
19.12.2010
user posted image  *Sava*, 31, 2user posted image , user posted image , Lj

20.12.2010 
  
user posted image Frutiq, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , NG 
user posted image  polari, 27, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image , Ptuj

21.12.2010
user posted image levinja20, 20, 1user posted image , 0user posted image
user posted image  misk2, 27, 1user posted image , 0user posted image


user posted image
(22.12. - 20.01.)
 
22.12.2010 
user posted image  twilight princess,
user posted image  DeVilla, 35, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska
user posted image rožica27, 1user posted image

23.12.2010
user posted image aprill, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Tolmin 
user posted image zaljubljena23, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Ptuj-Rače 
user posted image Tulipan12, 36, 2user posted image , 1user posted image , Mb

24.12.2010
user posted image  Pika555, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image  
user posted image kar_ena, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Lj
user posted image  dangermouse, 32, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image tinca12, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image anca, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , LJ
 
25.12.2010 
user posted image pinkalonca, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska
user posted image kepca, 2user posted image , 0user posted image , user posted image ,     
user posted image  ula77, 33, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Posavje
user posted image betricija
, 35, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Kamnik
 
26.12.2010
user posted image  obcinarka, 35, 1user posted imageuser posted image  

27.12.2010
 user posted image simi27, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Litija 
user posted image  GITA14, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 
28.12.2010 
user posted image  KOLIBRI, 1user posted imageuser posted image
user posted image  alma82, 27, 2user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Dolenjska
user posted image Eveeleen, 24, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lovrenc na Pohorju
 
29.12.2010
user posted image  suziflo, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Mb

31.12.2010
user posted image  špica84, 25, Lj
 
04.01.2011
user posted image  aischa1, 31, 5user posted image , 3user posted image , user posted image , user posted image , Koper
 
5.01.2011
user posted image  Arwenko, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Ce
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI najdete TUKAJ pod seznamom Decembrk 2010!

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 7:56:09   
pinkalonca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image

Datum, Nick:
 
AVGUST
03.08. - Frutiq, Rosi*
09.08. - tulipan12
12.08. - dangermouse 

13.08. - GITA14
18.08. - tinca12, ula77, maya1505
20.08. - obcinarka, fuego, Lučka_1985
(vse test nosečniške sladkorne)
25.08. - pinkalonca, miskula
26.08. - *Jagodka
31.08. - BabyKitty

SEPTEMBER
02.09. - alma82, anca

user posted image
   
Datum, Nick
 
AVGUST
03.08. - rožica27
04.08. -
mjavmjav, n a n i
05.08. - betricija
09.08. - pinkalonca
11.08. - jona klara
12.08. - dangermouse, buba88
13.08. - GITA14
16.08. - KatyK79
18.08. - tinca12, ula77, maya1505
20.08. - tulipan12, obcinarka, lidik, zaljubljena23
24.08. - špica84, simi27
25.08. - aischa1, Eveeleen
31.08. - Arwenko
 
SEPTEMBER
02.09. - alma82

user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 8:08:27   
pinkalonca
Eveeleen še enkrat dobrodošla user posted image user posted image user posted image sem te dodala na seznama user posted image
rožica27 uživaj na morfologiji user posted image user posted image user posted image krčnih žil še nisem opazila in upam, da jih tudi ne bom, sem pa malo pozabila na magnezij in so me prejšnjo noč grabili krči v mečih user posted image moram biti vestna in piti magnezij vsak dan user posted image

Keglove vaje jst izvajam vsakič, ko se spomnim in to že kar nekaj časa, že dooooolgo pred nosečnostjo sem jih začela delat user posted image mislim, da so dobre vaje in nam bodo v pomoč pri porodu in potem tudi po porodu nam bo prišlo prav če bomo te mišice imele ojačane user posted image

pika555 kar se pa tiče telovadbe se pa gibam, pa pazim da se ne preobremenim, zelooo veliko sva z možem na wii-ju in vsakič imam po tem musklfibr user posted image ampak je ta vadba taka u izi ampak te še vedno utrudi, meni odgovarja user posted image kar se pa tiče Keglovih vaj je pa Mjavmjav dobro opisala postopek opravljanja vaj. To so vaje za krepitev mišic medeničnega dna - ena varianta je opisana tako da stiskaš tiste mišice kot če bi želel ustaviti vetrove user posted image na začetku je ful smešno potem ti pa postane čista rutina user posted image če malo pogooglate boste vidle da so te vaje zelo pomembne user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 9:10:59   
aischa1
Dobro jutro moje souser posted image  kako ste.Jaz super učer se mi zdi,da se je moja pikica javla enih 20 min mi je trebuh utrdnil pa bulico sem dobila ki se je primikala pa odmikala pa spet prišla tako da mislim.da je res bila pikica sem bila tako veselauser posted image user posted image user posted image  upam..da bo danes spet.Kaj vi mislite bi lahko bila moja pikica?Sedaj pa grem jest zajtrk saj me je primla lakota ker učeraj sem slabo nekam jedla ne vem zakaj.

user posted image Dober tek tudi vam moje souser posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 10:10:25   
betricija
dan
se malo javim, da vidim kako ste kaj. ta teden bo pa zatišje.
aischa sigurno si čutila svojo bejbiko in čestitkeuser posted image user posted image . jaz jo tudi vsak dan že čutim, zvečer me malo brca, ko grem v posteljo, dokler skupaj ne odkrijeva pravi položaj za spanje. na trebuhu je spanja konecuser posted image . bom že potrpela teh nekaj mesecev.

rožica27 dobro opravi pri Žigonovi. sporoči kako je bilo. mene čaka čez 2 dni.oba komaj čakava da spet vidiva user posted image .

jaz sem pa že počasi začela gledati za vozičke in lupince. sem bila zadnjič v BC v Šiški, je bila tam ena prijazna prodajalka in sva gledali vozičke od Peg Perego. jaz sem čisto navdušena nad switch modelom, pa me je potem opomnila, da so lupinice zelo nezanesljive. da so od maxicosi in romerjeve veliko boljše. in potem sem dala 2 dni interneta in raziskovanja čez in odkrila, da res najbolj priporočajo ta dva izdelka. no v nedeljo imam RD in upam, da bodo padali denarci in bova šla naslednji teden mal pofirbcat v Beljak in Celovec. joj, komaj že čakam da začnem zapravljat za otroka.

aja, souser posted image  a ve že uporabljate kremo proti strijam? in katero?
lepo se imejte dokler je zunaj še sonček.

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 10:21:27   
Arwenko
Jaz bom pa kr vprašala, a je katera že razmišljal o materinski šoli, kdaj boste šle?

Jaz se odločam med septembrom in oktobrom, šla bom pa najverjetneje v UKC Maribor, ker mi je zraven službe in mi bo najbolj enostavno. Če bo šla še katera se lahko kaj zmenimo. user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 10:22:56   
betricija
arwenko jaz grem v ljubljanski KC, tudi med 27.9 ali 10.10.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 10:39:29   
BabyKitty
V materinsko šolo bom šla v septembru... če bo šlo user posted image

Drugače pa se mi dozdeva, da bom v kratkem obležala user posted image včeraj me je tako bolel hrbet, da sem se sesedala... hlač si sploh ne morem več oblečt brez, da bi se usedla, ker ne morem na eni nogi stat... je zgleda že preveč za mojo hrbtenico user posted image kaj čmo...

Glede nakupov... jaz jutri šibam v celovec jeiiii... dokler me še noge nesejo user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 11:03:42   
ManUr
halo.

Sicer sem pozna, ampak sma takoj po morfo odpeketala na morje in se danes vrnila. naj vam povem da je vse ok, vse na svojem mestu in imela bova user posted image . jupi. že od kar je test pokazal dve crtici sva oba govorila da bo puncka, marsikdo mi je napovedal puncko in se res je. Upam da tako tudi ostane. Mi bo delala se en UZ v 30.tednu, da potrdi spol in se enkrat pregleda srcek, ker je zdaj se majhen. tezka je cca.400 gramov, zmerit pa je ni mogla ker se je samo premetavala in bila skljucena. lezi pa precno:). tak da me brca in boksa:).

glede previjalne: mi2 imava veliko sobo in boma mela previjalno na komodi, katero sma kupila zraven spalnice le nastavek bova dokupila, druga previjalna pa bo v kopalnici na pralnem stroju, da po kopanju ne prenasam otroka iz zelo toplega prostora na norm.temperaturo.  lahko to nardima, ker imama prostor in se nama ti zdi prakticno. drugace pa grema ta teden po vozicek PP GT3, posteljico Lip Poljcane 140x70 in Dormeo novi model jogi baby pedic. Odlocila sma se da to kupima zdaj,preden odpeketama nazaj na morje,ker se vracama komaj v sredini septembra nazaj in da nebi slucajno cesa zmanjkalo user posted image .

ROSI: Tudi jaz si zelim it rodit v MS in sicer v vodo ce nebo nobenih kontraindikacij. Ti si rodila v Rakicanu, ze v novi porodnisnici? kaksne so tvoje izkusnje glede samega poroda,osebja,prijaznosti, obnasanju do partnerja pri porodu(lahko po porodu se nekaj casa ostane), ponoci imas dojencka zraven sebe? hvala ti:).

Glede MŠ  jaz se nagibam bolj na oktober in bi sla v UKC MB, ker mi je blizu in so strokovni. me pa zanima ce se morem ze zdaj prijavit?


Lepo bodite... user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 11:05:42   
ManUr
baby kitty: kam v Celovec pa gres? Kaksne so vse tam trgovine :)? nisem se bila imam pa namen, samo da vidim kaj vse imajo od trgovin ze vnaprej user posted image .

hvala

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 11:15:03   
betricija
ManUr ti lahko jaz pomagam, ko sem že vse prebrskala:
ena trgovina je Toys'r'us. Naslov: http://www.toysrus.de/markt-finder/klagenfurt-65.html
potem Ing. G. Schmid: http://www.schmid-baby.at/
xxxLutz: http://www.xxxlutz.at/ samo ti so ful dragi.

so še druge trgovine od Kika do ikee za pohištvo.
jaz bom po vsej verjetnosti šla najprej v Beljak. tam sta Toys in xxxLutz ter še trgoviina Baby walz: http://www.baby-walz.at/ . tukaj je kar precej izbire. nama so ful všeč dekoracije za otroško sobo. po vsej verjetnosti bova vzela luči in nalepke od medvedka Pu-ja.

ma punce se opravičujem, sem čist notr padla. moj se samo križauser posted image

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 11:19:21   
aischa1
Betricija upam.da je to pikica in se bo vedno več javljala,da vem da je vse v redu.Pregled imam komaj 25 in se mi zdi še ful daleč sedaj ko sem imela pregled mi ni delal uz in nisem vedela če je vse v redu. V seeno mislim,da bom šla na samoplačniški uz da malo vidimo pikico in da se pomirim,da je vse v redu da lažje dočakamo morfologijo.user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 11:56:19   
pinkalonca
aischa1 jaaa to so brcike user posted image user posted image pa upam da se bo pikica čimveč javljala od sedaj naprej user posted image

betricija jst se že nekaj časa mažem (sicer ne tako redno) z Loccitain karitijevim maslom, moram pa se potrudit, da bom od zdaj naprej malo bolj pogosto mazala bušija ker sedaj pa že vidno raste user posted image

Arwenko jst imam namen na avgustovskem pregledu se prijavit na materinsko šolo v Kranju, sva pa rekla z možem da bova šla na prvi oktobrski termin če se bo dalo že prijavit user posted image

babykitty pazi nase user posted image hrbtenica je res najbolj na udaru sedaj ko se nam spreminja težišče zaradi bušija user posted image
ManUr čestitke za morfologijo in user posted image user posted image bom dodala podatek na seznam user posted image

Midva sva se tudi namenila da greva v Celovec v Toys''r''us user posted image pa seveda spotoma še v Ikeo user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 12:04:11   
BabyKitty
No jaz odhajam ju3 v veliiiik nakup v ikeo user posted image pa še v kakšno trgovinco spotoma... user posted image Greva namreč po kuhinjo, dnevno sobo, hodnik pa vse prčkarije user posted image rada bi se pa ustavila še v city arkaden, predvsem zaradi WMF trgovine...

Za otročka bom pa verjetno večino kupila v SLO... se mi bolj dopade user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 12:05:42   
aischa1
Pinkalonca tudi jaz upam,da se čim večkrat javi,da vem da je vse v redu.Za te tri moje punce ki jih imam doma se sploh ne spolnem kdaj sem jih prvič začutla ker je bilo vedno vse v redu sedaj s tom nosečnostjo pa me non stop nekaj skrbi a vem da mi ne bo dalo mira dokler ne dobim pikice v roke.user posted image user posted image Največkrat sem opazla da se pikica javi ko ležim na krbtu in dam roko na trebuh.user posted image user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 12:08:30   
aischa1
BabyKitty veselo nakupovanje jutri.user posted image user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 12:09:03   
betricija
babykitty dobro kupuj jutri. ko sva midva kupovala stvari  za kuhinjo sva šla "samo" pogledat v Ikeo, pa sva privlekla čisto vse domov kar je bilo mogoče. dobr da sva bila sama,ker je bil prtljažnik premajhenuser posted image . kje pa je ta city arkaden?

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 12:20:26   
BabyKitty
City arkaden je v centru mesta... tak šoping center v velikosti 2x city parka... Men je luštn user posted image mislim, da ima 120 trgovin... 

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 12:23:22   
pinkalonca
babykitty super user posted image user posted image dobr šopingirajta user posted image user posted image
aischa1 mene pa največkrat pozdravijo brcike ko sedim za mizo user posted image user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 12:35:12   
tasika12
Pozdravljene,

jaz sem danes s pregleda, naredila mi je morfologijo, videla je skoraj ve o.k., le rokice je tako držala da ni videla dobro srčka, pa tudi maternični vrat ji je sumljiv. oz malo kratek, tako da me je dala v bolniško in naslednji pregled še enkrat 16.8., in še eno napotnico za uZ v porodnišnici sem dobila. Drugač je rekla vse o.k. samo pazit se, tako da bom res probala malo več počivat.

Lepo bodite
Tasika

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.8.2010 12:43:40   
aischa1
Pinkalonca a to ti tvoja pikica sporoča da je čas za jest auser posted image user posted image .
Tasika12 ti kar lepo počivaj saj za naše pikice naredimo vse a ne samo da je vse v redu in da ostanejo na toplem celih 9 mesecev.Kaj pa kašno slikico si dobila da deliš z nami?

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?