|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
30.8.2010 20:03:59   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

IZVIRNO SPOROČILO: jakopino

Punce ojlauser posted image !
Se pokorno javljam na raport.Smo že doma z dopusta in vam rajši ne napišem kolko imam danes + kg. V desetih dneh reci in piši celih 5 kguser posted image user posted image user posted image .Ampak to naredijo hotel in večerje kasneje kot po 18 uri (če so pa tam same dobre stvari in ne moreš mimo njih-pa v uste ti jih devajouser posted image ).Sem pa tudi 3x zjutraj vstala in šla na tek z hojouser posted image .Ampak sem pa danes ponovno bolj pridna tako,da v petek ne bo tako velik + od prejšnjega tehtanja.lep pozdrav



user posted image user posted image ta je pa dobra ...jih boš že zgubilauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Saj bo šlo. Je pač malce večji izziv na tapeti tokrat user posted image


(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
30.8.2010 20:34:00   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

IZVIRNO SPOROČILO: jakopino

Punce ojlauser posted image !
Se pokorno javljam na raport.Smo že doma z dopusta in vam rajši ne napišem kolko imam danes + kg. V desetih dneh reci in piši celih 5 kguser posted image user posted image user posted image .Ampak to naredijo hotel in večerje kasneje kot po 18 uri (če so pa tam same dobre stvari in ne moreš mimo njih-pa v uste ti jih devajouser posted image ).Sem pa tudi 3x zjutraj vstala in šla na tek z hojouser posted image .Ampak sem pa danes ponovno bolj pridna tako,da v petek ne bo tako velik + od prejšnjega tehtanja.lep pozdrav



user posted image user posted image ta je pa dobra ...jih boš že zgubilauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Saj bo šlo. Je pač malce večji izziv na tapeti tokrat user posted image





seveda da bo šlo samo voljo morate imeti in nesmete obupat in bo šlo bosta videle kako bo šlo lepo doluser posted image user posted image user posted image  držim pesti za vaju da bo v petek veselje da je šlo doluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
30.8.2010 22:05:31   
jakopino
Hvala za vzpodbudne besede.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
31.8.2010 21:29:44   
jakopino
No kje steuser posted image vse punce?
Jaz sem pravkar prišla s sprehoda oz.pohoda na na naš hribček;smo na 1/3 hriba doma in sva šla z možekom do vrha pa naju je na 2/3 poti pregnal en pes ki se prosto sprehaja po cesti pa sva se obrnila in sva šla potem do doline in malo po ravnem potem pa nazaj domov v hrib cca.45 min vsega skupaj. Pri hrani pa sem tudi bila kar pridna danes.lp

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
1.9.2010 13:02:40   
RAKICA1
Ojla Jakopina ne se bat nisi sama samo smo pred šolo imeli še malo opravku za narediti in tukaj je danes prvi šolski dan zanami naš prvišolček user posted image je zelo navdušen ker gre v šola in se že jutri veseli ker bo šel na avtobus ter da bo lahko nesel svojo torbo v šolauser posted image upam da bo skoz tako vesel za šolouser posted image user posted image user posted image  starejša sestra nam je pa nastopala v šoli in je bil ves brat ponosen ko jo je gledal tako da od jutri bo malo več sprehodu z dojenčkom in upam mal več miganja se bo začelouser posted image user posted image user posted image user posted image .Včeraj sem malo grešila upam da se nebo preveč poznalo v petekuser posted image  kako pa ostalim napreduje hujšanje upam da vredu

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
1.9.2010 21:29:28   
jakopino
Ojla!
Tudi danes sem se kar držala pri hrani,zvečer pa še 1 urni sprehod+čvek zraven pa je.Še en dan pa da vidim kolko še bo + od mojega zadnjega tehtanja nekaj je pa že šlo dol tak ,da ne bo +5kg kot v pon.zjutraj.
lahko nočuser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
3.9.2010 7:28:59   
GI jane
Evo tehtnica je danes pokazala 85kg...vesela, po drugi strani pa spodbuda, da se še malo bolj potrudim,..ker glede na to,da je to bolj voda, bi lahko šlo več dol user posted image  Kako je z ostalimi? ste še pridne?

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
3.9.2010 7:56:56   
miška17
Danes je teža 88,9kg.
Lep pozdrav.

(odgovor članu GI jane)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
3.9.2010 7:58:55   
RAKICA1
Ojla no jaz sem tudi vesela ker mi je šlo doluser posted image user posted image sem pa tudi slabe volje ker mi že od pondelja stoji kilaža nikamor se ne premakne tako da bom morala spremeniti način prehranjevanja da se bo ponovno začelo premikati no zjutraj mi je vaga pokazala 73,9kguser posted image user posted image user posted image tako da sem zadovoljna da sem vsaj nekaj dol spravila sem pa vesela da mi stoji kilaža na istem da se nisem zredilauser posted image user posted image od danes bo taktika ponovno spremenjena glede prehranjevanja da bo kaj do naslednjega tedna šlo dol ko bomo imele 1m hujšanjauser posted image user posted image Kako pa ostalim napreduje upam da ste vse dale kaj doluser posted image user posted image user posted image držim pesti za vas

(odgovor članu GI jane)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
3.9.2010 19:34:59   
ELMA
Še jaz sem tuki  ,kak ste punce?
Danes sem se tehtala in imam 88.4 ... ne gre,pa ne gre user posted image


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
4.9.2010 13:10:50   
jakopino
Jaz pa jih imam 85,1 in sem kar zadovoljna glede na pon.tehtanje ko jih je bilo še 3kg zraven,lp

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
4.9.2010 18:52:27   
RAKICA1



IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME           VAGANJE 13.8.10      20.8.10    27.8.10     3.9.10      10.9.10
ŽEL.TEŽ

RAKICA 79KG            77,4kguser posted image 75,9kguser posted image 74,7KGuser posted image 73,9KGuser posted image
65KG                          -1,6kg       -1,5KG      -1,2KG       -0,8KG



PET4 59KG                58,0kguser posted image   58,0kguser posted image
55KG                            1,0kg           0,0KG
   
ELMA 90,8KG           89,7kguser posted image     90,1KGuser posted image   88,3KGuser posted image 88,4KGuser posted image
70KG                           1,1kg        +0,4KG        -0,8KG      +0,1KG
 
 
 
NOKI 91KG                91,0kguser posted image                         90,8KGuser posted image
                                     0,0kg                             -0,2KG
 
 
MIŠKA17 91,4KG       90,1kguser posted image                        89,3KGuser posted image 88,9KGuser posted image
75KG                             1,3kg                            -0,8KG        -0,4KG
 
 
NINA166 55KG                            53,5kguser posted image       53,8KGuser posted image
48KG                                              1,5kg            +0,3KG


JAKOPINA 85KG       84,0KGuser posted image   82,7KGuser posted image                        85,1KGuser posted image
                                     1,0KG        -1,3KG


ZARJA28 66,7KG       66,7KGuser posted image      65KGuser posted image
 60KG                           0,0KG        -1,7KG

 

SERENDIPITY 71,5KG                   71,5KGuser posted image        71,1KGuser posted image
66KG                                                 0,0KG           -0,4KG
 

GI JANE 86KG                                 86,0KGuser posted image       85,5KGuser posted image 85,0KGuser posted image
 66KG                                                                     -0,5KG        -0,5KG
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč

čestitke vsem za izgubljene kg ter samo tako naprej punceuser posted image user posted image


Miška upam da je sedaj vredu ter da ni več napak

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
4.9.2010 18:58:07   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME       VAGANJE 13.8.10      20.8.10    27.8.10    3.9.10 10,9.10
ŽEL.TEŽ

RAKICA 79KG          77,4kguser posted image 75,9kguser posted image 74,7KGuser posted image 73,9KGuser posted image
65KG                        -1,6kg       -1,5KG      -1,2KG     -0,8KG



PET4 59KG              58,0kguser posted image   58,0kguser posted image
55KG                          1,0kg           0,0KG
 
 
ELMA 90,8KG         89,7kguser posted image     90,1KGuser posted image   88,3KGuser posted image 88,4KGuser posted image
70KG                        1,1kg        +0,4KG        -0,8KG    +0,10KG
 
 
 
NOKI 91KG            91,0kguser posted image                         90,8KGuser posted image  
                                0,0kg                             -0,2KG
 
 
MIŠKA17 91,4KG   90,1kguser posted image                        89,3KGuser posted image 88,9KGuser posted image
75KG                         1,3kg                            -0,8KG       -0,4KG
 
 
NINA166 55KG                       53,5kguser posted image       53,8KGuser posted image
48KG                                         1,5kg            +0,3KG


JAKOPINA 85KG    84,0KGuser posted image   82,7KGuser posted image                     85,1KG
                                  1,0KG        -1,3KG


ZARJA28 66,7KG    66,7KGuser posted image      65KGuser posted image
 60KG                        0,0KG        -1,7KG

 

SERENDIPITY 71,5KG               71,5KGuser posted image        71,1KGuser posted image
66KG                                             0,0KG           -0,4KG
 

GI JANE 86KG                             86,0KGuser posted image       85,5KGuser posted image 85KGuser posted image
 66KG                                                                 -0,5KG     -0,5KG
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč

čestitke vsem za izgubljene kg ter samo tako naprej punceuser posted image user posted image


Miška upam da je sedaj vredu ter da ni več napak
[/quote]
[/quote]

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 4.9.2010 19:01:04 >

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
7.9.2010 9:15:54   
RAKICA1
Ojla punce kje ste vse upam da niste zgubile volje za hujšanje jutri imamo 1m hujšanja tako da upam da imaste še voljo in da gremo naprej do idealne težeuser posted image user posted image user posted image user posted image gremo punce mal volje pokažte da lahko dosežemo kar želimouser posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.9.2010 10:31:13   
RAKICA1
Ojla punce kje ste se vse zgubile upam d aste pridne ter da veselo hujšate no jaz pa sporočim dans ker nisem imela časa prej sporočiti ostajam izto kot se bila tako da sem zadovoljna ker se nisem nič zredila in nažalost nisem nič zgubila ta teden bom pa zato bolj pridna da bo ponovno začelo kaj dol padati.Upam da niste zgubile voljo za hujšati ter da se oglasite kaj držim pesti za vas

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.9.2010 11:06:25   
nina166
Dan!

Nič se vam ne javljam, vendar se še vedno trudim shujšat. Sem bila pa zdajle nekaj bolana tako da nisem nič hujšala. Moja teža pa je nespremenjena...še vedno 53,8kg.

user posted image user posted image user posted image user posted image vsem za izgubljene kilograme

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
14.9.2010 11:21:40   
ELMA
Živjo , mi smo bili v bolnici zato se nič nisem oglasila , moja teža je ostala nespremenjena , 88.4 , te dni sem skoraj bila brez hrane , preveč me je skrbelo in živčna sem bila , ker nemaram bolnic , ampak bo zdej boljš .Sem pa presenečena ker mi ni šlo dol vsaj 500g.Očito da nebom mogla velik dati dol zaradi mirene user posted image A jo ima še kera med nami?

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
14.9.2010 13:27:14   
RAKICA1
Elma jaz jo dam naslednji mesec notri tako sva se zmenile z zdrovnico kakšne pa imaš probleme znjo upam da čimprej vštimaš in da bo steboj vse vredu nesmeš samo volje zgubiti in bo šlo boš videla da bo šlo user posted image samo veselo naprej

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
14.9.2010 21:40:37   
jakopino
tudi jaz jo imam pa nimam nobenih problemov z njo.Sem se pa včeraj spet #vzela# v roke in sem bila zelo pridna pri prehrani samo za rekreacijo mi pa kar zmanjka časa ampak bom tudi to popravlauser posted image .Ko smo bile bolj aktivne pri pisanju sem tudi sama bila disciplinirana potem pa je malo zamrla ta tema sem pa tudi sama bila skrajno neresna pri prehrani.Lp pa pišite kaj

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.9.2010 7:36:11   
RAKICA1
Jakopina mormo bit res bolj pridne jaz sem tudi rekla da sem mal nehala bila merkat samo na srečo da ni šlo nič gor ampak da se mi je zaustavilo na tej kilažiuser posted image user posted image hvala bogu tako da res mormo mal več pisat da bomo imele moralo za hujšat in da bomo bolj pridne jaz pomoje bom v petek kar na isti za vikend bom pa oreng pridna da začnem ponovno tako kot se zagre upam da ste ostale tudi zagrete da pridemo do idealne težeuser posted image user posted image user posted image user posted image gremo punce nesmemo obupat gremo naprej user posted image user posted image do idealne teže kot želimo

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.9.2010 16:40:54   
jakopino
Ja rakica zgleda,da sma same in se samo midve javljava. Lp

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.9.2010 19:26:01   
ELMA
Nimam nobenih resnih problemov , edino sem se zredila 4 kg odkar jo imam , in to je največi problem,ker tudi ne grejo mi dol .user posted image user posted image Je pa 3 meseca odkar jo imam .user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
16.9.2010 10:43:16   
RAKICA1
Jakopina nisva sami tudi Elma je z nami samo morva jo mal podpreti da bo dobila voljo in veselje da bo hujšala znami naprejuser posted image user posted image user posted image Elma nesmeš obupat boš videla da bo šlo počasi tudi te 3kg ki si jih dobila samo voljo imej in bo šlo boš videla da bo šlo jutri pa vaganje user posted image pomoje da bo ponovno izto danes pa zvečer na odbojko jupiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image ponovno se je začelo tako da bo mal miganja hvala bogu tako da upam sedaj da se začne kaj premikati na dol

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
16.9.2010 12:20:58   
ELMA
A ni zanimo tuki čvekat , imamo temo oprto samo za nas 3 user posted image , kje pa so druge user posted image očito so šle jest.... so lačne user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
16.9.2010 12:59:19   
RAKICA1
Elma sej se bo še katera nazaj vrnila če bomo me tri vstrajale še naprej boš videla user posted image user posted image user posted image user posted image  mi nesmemo obupat in se bo katera še nazaj priušla boš videla da bo Kako pa tebi gre hujšanje jaz sem še kar pridna no samo sem napihnjena pa tudi na veliko potrebo grem tko slabo d ato ni res user posted image upam da se kaj popravi

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?