|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
16.9.2010 21:23:22   
jakopino
Ojlauser posted image !
Jutri je dan d pa najrajši ne bi stopila na tehtnico,ker sem zvečer jedla kosilo,arašide in še štrudl povrhu.tako,da jutri bo katastrofa.Sem se pa odločila da v pon. spet začnem z rekreacijo saj se pol veliko boljše počutim.Do takrat imam še nekaj stvari za opravit pol bo pa malo več časa in energije za hujšat.nočkouser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
16.9.2010 21:29:22   
RAKICA1
Jakopina nič zato veš saj jaz tudi že cel teden nisem preveč bila pridna tako da tudi nevem kaj bo na tehtnici sem pa obljubila da bom tudi zelo pridna postala user posted image tako da pesti držim za nas da pridemo do idealne teže Sedaj me je pa možek mal zafrknu je šel na nogomet in nisem imela varstva za otroke tako da je moja odbojkauser posted image splavala po vedi  nažalost drug tedn pa obvezno grem Jutri pa sporočimo kakšno bo naše stanje bilo jaz hočem čimprej na tehtnici videti 70kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako da morem biti kar pridna

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
17.9.2010 9:00:36   
RAKICA1
Dobro jutro evo izvoliteuser posted image  upam da ste zadovoljne ter vesele kot jazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image šlo mi je končno malo dol tako da danes zjutraj je bilo 73,3kg user posted image user posted image user posted image tako da sem zelo vesela in zadovoljna upam d abo šlo ponovno kaj dol Gremo punce nesmemo se predati user posted image user posted image user posted image user posted image upam d ase še katera oglasi da lahko našo razpredelnico popravimo user posted image user posted image samo volja mor bit in mal volje

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
17.9.2010 11:28:46   
miška17
Pozdravljeni,

današnja teža 88,7kg. Malo sem jezna nase, ker sem imela že manj v tem tednu. Bo že bolje. Pomembno je, da gre počasi dol.

Lep dan.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
17.9.2010 17:46:03   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME       VAGANJE 17.9.10
ŽEL.TEŽ
1mes.zgubili
RAKICA 79KG        73,30KGuser posted image

65KG                      -0,60KG
-5,70KGuser posted image


PET4 59KG              
55KG                          
  -1,00KGuser posted image
 
ELMA 90,8KG       
70KG                       
-1,60KG user posted image
 
 
NOKI 91KG       
                               
-0,20KGuser posted image
 
 
MIŠKA17 91,4KG  88,70KGuser posted image
75KG                      -2,70KG
-1,20KGuser posted image
 
 
NINA166 55KG                    
48KG                                        
-1,20KGuser posted image

JAKOPINA 85KG 
                               

-2,20KGuser posted image

ZARJA28 66,7KG
 60KG                       

-1,70KGuser posted image
 

SERENDIPITY 71,5KG              
66KG                                       
 -0,40KGuser posted image

GI JANE 86KG                        
 66KG                                                       

-1,00KGuser posted image
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč

čestitke vsem za izgubljene kg ter samo tako naprej punceuser posted image user posted image NO RESPREDILNICO SMO MALO DODALI IN MALO POPRAVILI  PROSIM ŠE OSTALE ZA PODATKE DA LAHKO NAŠO RAZPREDILNICO DOPOLNIMO



(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
17.9.2010 19:42:42   
miška17


IME       VAGANJE 17.9.10
ŽEL.TEŽ
1mes.zgubili
RAKICA 79KG        73,30KGuser posted image

65KG                      -0,60KG
-5,70KGuser posted image


PET4 59KG              
55KG                          
  -1,00KGuser posted image
 
ELMA 90,8KG       
70KG                       
-1,60KG user posted image
 
 
NOKI 91KG       
                               
-0,20KGuser posted image
 
 
MIŠKA17 91,4KG  88,70KGuser posted image
75KG                      -0,20KG
-2,70KGuser posted image
 
 
NINA166 55KG                    
48KG                                        
-1,20KGuser posted image

JAKOPINA 85KG 
                               

-2,20KGuser posted image

ZARJA28 66,7KG
 60KG                       

-1,70KGuser posted image
 

SERENDIPITY 71,5KG              
66KG                                       
 -0,40KGuser posted image

GI JANE 86KG                        
 66KG                                                       

-1,00KGuser posted image
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč



MALO SEM POPRAVILA MOJE PODATKE. RAKICA1 IN VSEM ČESTETKEuser posted image user posted image




(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
17.9.2010 20:59:04   
jakopino
No ja jaz sem na 86.2 sem mislila da bo še več tako,da sem vseeno zadovoljna. Sem pa šla danes pop.vsaj 10x v 6 nadstropje peš tako,da je bila kar dobra rekreacija,lp

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
18.9.2010 17:17:34   
RAKICA1


IME       VAGANJE 17.9.10
ŽEL.TEŽ
1mes.zgubili
RAKICA 79KG        73,30KGuser posted image

65KG                      -0,60KG
-5,70KGuser posted image


PET4 59KG              
55KG                          
  -1,00KGuser posted image
 
ELMA 90,8KG       
70KG                       
-1,60KG user posted image
 
 
NOKI 91KG       
                               
-0,20KGuser posted image
 
 
MIŠKA17 91,4KG  88,70KGuser posted image
75KG                      -0,20KG
-2,70KGuser posted image
 
 
NINA166 55KG                    
48KG                                        
-1,20KGuser posted image

JAKOPINA 85KG  86,20kguser posted image
                             +1,20kg                       

-2,20KGuser posted image

ZARJA28 66,7KG
 60KG                       

-1,70KGuser posted image
 

SERENDIPITY 71,5KG              
66KG                                       
 -0,40KGuser posted image

GI JANE 86KG                        
 66KG                                                       

-1,00KGuser posted image
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč



MALO SEM POPRAVILA MOJE PODATKE. RAKICA1 IN VSEM ČESTETKEuser posted image user posted image




[/quote]

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
18.9.2010 21:28:46   
jakopino
Ojla!
Še dobro,da smo doma na hribu,da nas ne more zaliti voda.Je pa v naši neposredni okolici že v petek pop.poplavilo.
Nočkouser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
20.9.2010 9:04:01   
RAKICA1
Jakopina dobro da ste na hribu da niste imeli poplav ,pri nas je zraven potok samo na srečo ni tako narastel da bi šel skoz hvala bogu je pa v bližini zelo blizu potoka ker je tako zemlja namočena sta dve smreki padli čez cesto na srečo da nobeden ni mem šel da nisto padle na njih.Upam da ste pridne in da veselo hujšate jaz sem bila malo manj pridna v soboto zado sem pa včeraj bila zelo pridna tako da se je danes že videl razultat da sem zelo zadovoljnauser posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
20.9.2010 18:25:55   
Serendipity
Ojla,

jaz sem se kar nekam izgubila - ampak kilce se pa niso! Mi smo prišli na PLUS dva user posted image , ker je bila faza sladkega (beri: pms in mms da te kap user posted image ). Zdaj pa jovo na novo user posted image   user posted image user posted image
Vidm pa da vam fajn gre user posted image user posted image user posted image Čestitke & tako naprej! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 20.9.2010 18:26:22 >

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
20.9.2010 19:19:23   
RAKICA1
serandipity dobro došla med nas nazaj no to pa je potem vredu da si samo 2kg dobila to pomeni da jih tudi hitro lahko dol spraviš ker si jih hitro dobila no upam da boš imela sedaj voljo da bomo skupaj hujšaleuser posted image user posted image user posted image user posted image gremo punce veselo

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
20.9.2010 21:20:00   
jakopino
user posted image živjo!
Včeraj sem bila na našem hribu cca 40 min gor in dol.O hrani ne bi izgubljala besed, ker je bilo preveč sladkega.Sem pa danes zato ful pridna pri hrani od rekreacije pa hišna opravila + preložila sem eno prikolico drv.Ni veliko nekaj je pa.
Serendipity dobrodošla nazaj.Jaz imam ful več motivacije,če pišem tu gor.Rada pa tudi kaj preberem od vas.lp in nočko

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
21.9.2010 11:06:31   
RAKICA1
Jakopina a te bomo mal kregal zaradi hrane kajuser posted image user posted image  gremo  mal je potrebno paziti tako da veš  kmalu bo petek tukaj tako da se morš drža da spraviva kaj doluser posted image  no jaz sem včeraj zelo uspešen dan preživela tako da sem zelo zadovoljna upam da mi uspe tudi danes tako biti pridna če bo tako šlo bo v petek kar dober razultat do naslednjega meseca morem pridt na 70kg mislim tam konc meseca ko ati preznuje rojstni dan da bom lahko oblekla kiklco ki sem si jo kupila ko sem bila nosečauser posted image tako da upam da mi uspe to pa še sporočim kako bo bilo upam da uspešno

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
21.9.2010 21:32:56   
Serendipity
Ojla,

ta teden sem začela s pridnostjo. Včeraj in danes je bil dan zeljne juhice in sadja, da smo malo popravili našo prebavo. Jutri bom nadaljevala s sadjem, zelenjavo in ločevanjem oh in b. Ta dva dni je bilo 2x po eno uro hitre hoje in zdaj premišljujem o ... jao, nečem sladkem. Bom šla jabolko pojest ali pa oreščke user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa šušu kilce, mi gremo proti novi super duper postavi, da ne bo treba nove garderobe kupovat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
22.9.2010 17:36:07   
jakopino
Zdaj pa šušu kilce, mi gremo proti novi super duper postavi, da ne bo treba nove garderobe kupovat user posted image user posted image user posted image


Serendipity bravo za to izjavouser posted image .Se ti pridružujem.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
22.9.2010 17:37:40   
jakopino
Jakopina a te bomo mal kregal zaradi hrane kajuser posted image user posted image gremo mal je potrebno paziti tako da veš kmalu bo petek tukaj tako da se morš drža da spraviva kaj doluser posted image


Rakica ne bit tok hudauser posted image .Sej sem bla včeri bolj pridna pri hrani.

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
22.9.2010 19:00:40   
RAKICA1
Jakopina upam da si bila res pridna veš user posted image drugač bm ponovmno huda bila,No za menoj je danes ponovnpo uspešen dan tako da sem kar vesela in ponosna seboj upam da mi do konc tedna uspe tole sadno zelenavno dieto user posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
22.9.2010 21:41:31   
jakopino
Rakica sem bila pridna.Sem bila celo na orbitrekuuser posted image .

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
23.9.2010 7:11:08   
RAKICA1
Jakopina čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image bravo saj sem vedla da si ti lahko pridna samo malo pokregat te je bilo potrebnouser posted image user posted image in da ti bo šlo brezproblemu.Jaz sem tudi že tri dni pridna tako da se pohvalimuser posted image user posted image tako da se na tehtnici tudi kar lepo pozna da sem zelo zadovoljna če bom še dva dni pridna bo super bilo za vikend pa spet normalno naslednji tedn pa če mi uspe ponovno bom sadje zelenjava ker je zelo dobro in zelo se pozna user posted image user posted image  Jakopina a se mi drug tedn pridružiš pri tem kaj

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
23.9.2010 8:10:28   
jakopino
Rakica kdaj drugič oz.ko bodo počitnice.Namreč jemljemo kosilo v šoli in bi ga potem stran metala to mi pa ni.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
23.9.2010 11:29:55   
RAKICA1
Jakopina vzameš za družinouser posted image user posted image zase pa samo zelenjavo pa jeuser posted image user posted image user posted image tko bo najbolš  bilo

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
23.9.2010 21:30:55   
jakopino
ja pa resuser posted image dobra ideja.Bom še premislila za pon. ali se ti res pridružim.lp

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
24.9.2010 9:31:00   
RAKICA1
user posted image Jakopina upam res da se mi pridružiš v ponedeljekuser posted image user posted image da bova skupaj tekmovaleuser posted image user posted image katera bo več zgubila user posted image user posted image .No jaz sem pa danes zadovoljna z tehtanjem user posted image user posted image ker mi je vaga pokazala71,50kg tako da je pomagalo sadje zelenjava pa še toliko dobro prebavo sem imela tako da bom drug tedn ponovno naredila user posted image user posted image user posted image tako da upam da mom drug tedn tudi pridna da spravim še kaj doluser posted image upam da pridem do teže kot bi rada bila.Kako pa vam kaže današnje vaganje upam da ste zadovoljne kot jazuser posted image user posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
24.9.2010 21:04:39   
jakopino
Rakica ti si pa res pridna.Čestitkeuser posted image user posted image .
Jaz pa imam danes 86,0.No ja bolje malo v - kot nič  a ne?

Sem pa tako utrujena da grem samo še spat.Smo imeli danes eno trgatev jutri pa nas čaka še ena.lp

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?