|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
24.9.2010 21:58:54   
Serendipity
Pri nas je bilo v nedeljo 73,9, danes pa 71,2 user posted image  user posted image  user posted image Skoraj tri kilce so šle dol! Pa ne morem verjet! Sem pa dva dni jedla zeljno juho in sadje oz drug dan zelenjavo, nato pa sem malo kombinirala B in OH, večerjala ob cca šestih in se odpovedala sladkarijam na ceeeli črti. Vsak dan sem imela vsaj tričetrt ure hitre hoje. Le pila sem premalo. To bomo še morali se potruditi. Number 66 here we come! No, sicer pričakujem, da se bo zdaj nekaj časa malo ustavilo tu ... ampak gremo v napad!
Bravo punce rakica & jakopino! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 24.9.2010 21:59:36 >

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
25.9.2010 19:26:00   
RAKICA1
Čestitke vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image  punce saj nam gre super jaz sem kar ponosna ko sem tole danes videla sem pa zelo razočarana nad seboj ker sem bila včeraj poredna in sem grešila danes me je pa skoraj kap ko sem stopila na tehtnnicouser posted image user posted image user posted image  tako da poskušam biti vsaj danes pridna upam da zdržim da dam tistu od včeraj doluser posted image
SERANDIPY a maš recept za to juho da še jaz skuham da poskusim koliko bo meni šlo v enem tednu doluser posted image user posted image če mi bo kaj uspelo
punce upam da ste pridne ter da ne grešite ker je vikend user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
25.9.2010 19:29:21   
RAKICA1



IME       VAGANJE 17.9.10 24.9.10
ŽEL.TEŽ
1mes.zgubili
RAKICA 79KG        73,30KGuser posted image 71,50KGuser posted image

65KG                      -0,60KG      -1,80KG
-5,70KGuser posted image


PET4 59KG              
55KG                          
  -1,00KGuser posted image
 
ELMA 90,8KG       
70KG                       
-1,60KG user posted image
 
 
NOKI 91KG       
                               
-0,20KGuser posted image
 
 
MIŠKA17 91,4KG  88,70KGuser posted image
75KG                      -0,20KG
-2,70KGuser posted image
 
 
NINA166 55KG                    
48KG                                        
-1,20KGuser posted image

JAKOPINA 85KG  86,20kguser posted image  86,00KGuser posted image
                             +1,20kg      -0,20KG                  

-2,20KGuser posted image

ZARJA28 66,7KG
 60KG                       

-1,70KGuser posted image
 

SERENDIPITY 71,5KGuser posted image 71,20KG              
66KG                                -2,70KG                
 -0,40KGuser posted image

GI JANE 86KG                        
 66KG                                                       

-1,00KGuser posted image
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
27.9.2010 20:40:53   
Serendipity
Jaz sem ga danes tudi srač*, pa včeraj malo. Tehtnica je pa pospravljena do petka, tak, da si ne delam preveč slabe vesti. user posted image

Recept je pa tole: http://zadovoljna.si/clanek/diete/5-kilogramov-v-enem-tednu.html?&page=2&p_all_items=22

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
27.9.2010 21:16:02   
jakopino
Da se malo pohvalimsm bila danes zelo pridna pri hrani in sedaj sem bila še 40 min na orbitreku kar je dosti glede na včasih,ko sem bila samo 30 min.Sem pa res gonila na manjši stopnji predvsem zato,da si pridobim spet malce kondicije.Nočko

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
28.9.2010 7:23:16   
RAKICA1
Ojla punce lepo to da ste bile pridneuser posted image user posted image čestitke jaz sem tudi bila pridna čez dan ponoči pa ko otročiček ni želel spatiuser posted image user posted image sem pa mal pogrešila z sladoledom in kar nekaj slanih prestic sem pojedla user posted image user posted image saj vem da nebi smela sem imela potem kar slabo vest dons pa bom zelo prida bila upamuser posted image  
Serandipy hvala za recept ga bom danes ali pa jutri skuhala in poskusila z njim kako bo šlo pri meni kaj doluser posted image user posted image
Jakopina bravo za orbitrek res si pridnna jaz pa sem za telovadbo bolj lena samo bom pa morala da bom trebuh zgubilauser posted image ki je od nosečnosti upam da se prisilim še na to user posted image user posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
28.9.2010 21:05:32   
jakopino
Hoj hoj!
Tudi danes sem bila 40 min na orbitrekuuser posted image .Pa tudi pri hrani je bilo kar v mejahuser posted image .
Pa ostale kje ste?

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
29.9.2010 7:15:55   
RAKICA1
Jakopina bravouser posted image user posted image zelo si pridna same pohvale dobiš.No jaz pa sem tudi še kar bila predna in se mal kar vid na vagi tako da sem zadovoljna včeraj sem si pa skuhala tisto juha in bom poskusila z njo kako bo šlo user posted image upam da uspem Nevem spet so naju mal zapustili saj se bo ponovno vrnila kakšna nama nazaj boš videla nesmeva obupat in bo šlouser posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
29.9.2010 21:17:39   
jakopino
RAKICA res sva osamljeni na tej temi.Ti moram povedat,da me je danes tvoja pohvala kar povzdignila in sem zato šla spet na orbitrek.Kajti prej sem že skoraj šla spat ker sem bila utrujena.pol pa preberem pa sem kar dobila energijo.Pa tudi pri hrani sem se uspela zadržat ,predvsem po kosilu ko se mi je ful luštal nekaj sladkega ampak nisem podleglauser posted image user posted image user posted image user posted image .Na tehtnici pa tudi gre vsak dan v minus kg.
Hvala za vzpodbudo in nočko

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
29.9.2010 21:29:39   
RAKICA1
JAKOPINA user posted image user posted image user posted image user posted image same pohvale so te bravo samo tako naprej no da se tudi jaz pohvalim da sem kar pridna in danes tudi tista juha ki sem jo skuhala je pa tko nasitna da to ni res da kar nemorem verjeti veš tko da me kar mal zanima kaj mi bo jutri pokazal ter kakšno bo stanje v petek upam da uspešno in da bom zelo zadovoljna bila

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
30.9.2010 11:10:06   
Serendipity
jakopino - opa - jaz sem na orbitreku zdržala zgolj 5 minut in se mije zdelo, da ga že celo večnost šiban gor user posted image You go girl!
RAKICA - to je pa res, da se je kar naješ. Ampak, meni je drug dan že kar slabo postalo, ko sem jo le videla. No - vsaj nažirala se nisem, ker mi je vedno bil tisti okus od juhice v ustih in mi ni bilo za hrano user posted image user posted image user posted image
Zgleda, da sem ga zabluzilan a začetku tedna in se vlečejo te moje pregrehe že cel teden. user posted image
Me je kar strah na tehtnico stopiti. Najraje bi jo zabrisala skozi okno user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
30.9.2010 13:09:53   
RAKICA1
Seradipy ja res je to kar praviš men je tudi prvi dan zelo teknila včeraj že bolj tako nevem pa kaj bo sedaj za kosilo si jo grem pogret d abom jedla bomo videliuser posted image upam da zdržim dons mormo bit posebaj pridne jutri se vagamouser posted image da nam bo vaga dobro pokazala upam da sta pridne jaz sem kar da se kar mal pohvalim

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
30.9.2010 19:51:28   
aprilko
haha joj jest sm probala tole juho sam da je bla notr še zelena, je pa že nekaj let nazaj, ampak se mi je tko zagravžala da sem samo hladilnik odprla sm že letela na wc, prou na bruhanje mi  je šla sam da sm jo vidla oz sam pomisnla nanjo.
Lepo če boste vstrajne, držim pesti za vas.
Rakica 1 a ti si pa iz loke? jest delam tam :-)
prej sm bla na polanskem zdj sm pa na drugem koncu gorenjske  - tržič.



(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
30.9.2010 20:28:38   
jakopino
jakopino - opa - jaz sem na orbitreku zdržala zgolj 5 minut in se mije zdelo, da ga že celo večnost šiban gor user posted image You go girl!

Sej se men tud zdi dolg zato si ekran pokrijem ker če ne vsake pol minute pogledam kolk je še.Če je pa ekran pokrit pa gledam samo Grdo račko pa kar hitro mine.Je pa tudi res da sedaj vozim bolj na lahki stoipnji da dobim nekaj kondicije nazaj.Sem pa spet bila pridna pri hrani raze ene male lučke ob desetih nič sladkega kar je za mene uspeh.Bomo vidli kaj bo jutri,dajmo punce user posted image user posted image user posted image lp

(odgovor članu aprilko)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
30.9.2010 21:21:31   
RAKICA1
Aprilija ja iz loke sem kje pa delaš če boš kdaj imela čas lahko greva na kavo če želiš ja sej men se tud kar obrne ko pomislim na juho veš me kar mineva vse tko da jo več ne planiram nič da bi jo kuhala ter z njo poskušala hujšati tako d abo drug tedn kar sadje zelenjava ponovno na seznamuuser posted image user posted image mi bolj odgovarja ,ja jutri vaganje me prov zanima kaj bo pokazalouser posted image  sem pa vesela kako sem bila v soboto prejšnjo in petek grešila kako kaše je vredu

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
1.10.2010 7:18:42   
RAKICA1
Jutro no najprej enauser posted image  za vse no in je prišel petek ter meni je pokazalo 71,20kg tako da sem dala nekaj dol user posted image user posted image user posted image user posted image upam da ste ve tudi kaj dale dol ta teden pa sem zadala si da bom zelo pridna ker bi rada že 70 videla na vagiuser posted image user posted image user posted image user posted image upam da mi uspe da bo veselje veliko

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
1.10.2010 8:17:35   
miška17
Dobro jutro.

Moja tehtnica danes kaže 88,1kg.
Lep pozdrav

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
1.10.2010 16:08:28   
Serendipity
Ojla,
moje stanje je nespremenjeno od prejšnjega tehtanja. HB, glede na požrtije, ki sem jih izvajala ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
1.10.2010 20:59:47   
jakopino
Pri meni pa je 85,7 kg.In to samo zaradi včerajšnje večerje in pa nisem šla na orbitrek kajti včeraj zjutraj je že blo 84,9.res pa je tudi,da kljub tako malemu - precej lažje zaprem hlače.Sem pa sedaj že bila na orbitrekuuser posted image .huh sedaj pa vikend,ki ga jaz najtežje preživljam glede hrane in vsega saj imam skoraj vsak pon. vsaj 0,5 kg v +,Se bom potrudla da ta pon. ne več takouser posted image ,lp

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
2.10.2010 19:23:31   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1




IME       VAGANJE 17.9.10          24.9.10    1.10.10
ŽEL.TEŽ
1mes.zgubili
RAKICA 79KG        73,30KGuser posted image 71,50KGuser posted image 71,20KGuser posted image

65KG                      -0,60KG      -1,80KG       -0,30KG
-5,70KGuser posted image


PET4 59KG              
55KG                          
  -1,00KGuser posted image
 
ELMA 90,8KG       
70KG                       
-1,60KG user posted image
 
 
NOKI 91KG       
                               
-0,20KGuser posted image
 
 
MIŠKA17 91,4KG  88,70KGuser posted image                   88,10KGuser posted image
75KG                      -0,20KG                        -0,60KG
-2,70KGuser posted image
 
 
NINA166 55KG                    
48KG                                        
-1,20KGuser posted image

JAKOPINA 85KG  86,20kguser posted image  86,00KGuser posted image 85,7KGuser posted image
                             +1,20kg      -0,20KG       -0,4KG              

-2,20KGuser posted image

ZARJA28 66,7KG
 60KG                       

-1,70KGuser posted image
 

SERENDIPITY 71,5KGuser posted image 71,20KG           71,20KGuser posted image           
66KG                                -2,70KG              0,00KG   
 -0,40KGuser posted image

GI JANE 86KG                        
 66KG                                                       

-1,00KGuser posted image
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč
[/quote]

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
4.10.2010 14:18:54   
RAKICA1
Ojla punce pa kje ste no upam da niste podlegle kakšnim grešnim mislim user posted image upam da ste pridne kaj ter da se oglasite mormo biti močne in zdržati da pridemo do idealne teže kot želimo

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
4.10.2010 21:02:58   
jakopino
user posted image evo me sem že tu.
Me boli glava,ker se bliža menstr. in posledično bi pojedla vse kar vidim.Upam,da bo do srede že minilom kajti jutri pop. imam roditeljski pa ne bo časa jesti v sredo pa bo že mimo(upam vsaj).Ker tole danes pa ni blo podobn ničemur.
user posted image Grem raj kar spat,nočko

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
5.10.2010 8:33:29   
RAKICA1
Jakopina lepo to da vstrajava ter da sva še vedno pridne no jaz sem včeraj malo grešila tako da nisem danes nič dol spravila sem zvečer ob 20h delala hčerki sendvič in sem še malo jaz zraven vzela user posted image user posted image upam da bom danes bolj pridna ter prez grešenja  Upam da tebi gre bolje kakor meni in da ne grešiš user posted image user posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
5.10.2010 20:37:05   
jakopino
Ja je bilo danes res precej bolje oz.brez sladkarij.samo mi zvečer zmanjka volje in časa za rekreacijo.Upam da bo bolje.MORA BITI.nočko

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
6.10.2010 9:52:18   
RAKICA1
jakopinauser posted image user posted image čestitke ker si bila pridna lepo to da se držiš ter da si pridna.No da se še jaz pohvalim jaz sem tudi včeraj bila pridna ter včeraj sem začela z telovadbo tako da sem pridna danes že tudi telovadila user posted image user posted image tako da zvečer ponovno malo potelovadit user posted image upam da nebom volje kaj zgubila za telovadbo in da trebuh se mal pomakne notuser posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?