|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 19:01:36   
mića
kalaxy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je to čestitam no pa sem zacoprala stvar ko sem rekla ce ne bo nobene nosečke večuser posted image user posted image jaz sem pisala pušenjaku kdaj priblizno pride do vgnezditve in mi je napisal da je test lahko dejansko pozitiven ze po 5 dnevu od et tako da čestitamuser posted image user posted image user posted image  mirno in lepo nosečnost ti želimuser posted image user posted image user posted image
pokamonka jaz si na dan et zjutraj nisem dala ker so rekli da ne ko sem pa domov prišla pa normalno naprej tako da jaz na tvojem mestu nebi  ne vem no user posted image user posted image

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 19:03:53   
mića
aljonka kaksne str. ucinke si imela ker sem ze cist zmedena user posted image user posted image ne vem al je to od utrogestana al je kaj druzgauser posted image

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 19:35:10   
Aljonka
kalaxy ker naj bi se stopka v 10 dneh razgradila jaz mislim, da je to to user posted image user posted image user posted image  za vsak slučaj pa ponovi čez kakšen dan testek!

mića mela sem vrtoglavico pa rahlo slabost.

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 19:43:29   
športnica
IZVIRNO SPOROČILO: latka

Bravo dekleta, ki ste včeraj imele punkcijo!!user posted image user posted image user posted image
Naj se samo zdaj celice lepo oplodijo in da vas bo vse na dan ET počakal vsaj tisti eden pravi!user posted image user posted image user posted image

Tiste, ki ste v postopku v MB; ste mogoče javile v MB, kdaj ste začele jemat KT ali pa to ni potrebno?
Punkcijo ste imele pod anestezijo in kako dolgo ste ostale v bolnici?



v MB ti dajo na izbiro ali želiš anestezijo ali ne. večina punc jo vzame, da smo mirne. zame je drugi postopek in nikoli nisem javila kdaj sem začela jemati KT. po punkciji poležiš 2 urci, če je vse OK, greš domov. po transferju pa po eni urci.

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 19:49:13   
športnica
IZVIRNO SPOROČILO: mića

user posted image user posted image joj no pa kaj pa je zdej to  kaj je ta mesec cisto mimo al kaj kaj ne bo nobene nosečkeuser posted image user posted image
zdej sem pa ze cist depresivna
dejte mi povedat ce ste mele kake stranske učinke po utrogestanu prosimmmmmmmmmmmmmm
za vse drzim pesti in vam pošiljamuser posted image user posted image user posted image user posted image


ojla,

jaz nobenih v prvi rundi, pa sem ga kr dolgo jemala. cca 5 tednov. enim se pa malce vrti. drži se

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 19:52:29   
mapesi
aLJONKA mene tud ful želodec boli, na vsake tolk me preseka da se mi kar stemni.
Ampak mene verjetn od ketanola-ne vem????

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 19:52:45   
športnica
IZVIRNO SPOROČILO: pokamoka

heej
Se bom samo na hitro oglasila zdaj, ker imam eno vprašanje:
Jaz sem imela včeraj punkcijo in zdaj si vstavljam prometrium (al kaj je že to:) In jutri imam transfer. Zjutraj. A si jaz vseeno lahko vstavim to tabletko zjutraj al ne??? Ker dr. mi ni rekel nič včeraj. Pa me zanima. Si jih pa moram vstavljati na osem ur, tak da... itak moram vzet to zjutraj in potem grem na pot. Hmm... ima katera kakšno idejo???
Hvala...



pikapoka. nam v MB so rekli da lahko na dan transferja normalno vzameš utrogestan. nič ne vpliva na poseg.

< Sporočilo je popravil športnica -- 21.9.2010 19:53:04 >

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 19:55:22   
kalaxy
Ne upam se preveč veselit, čeprav po drugi strani pa si mislim, da bi se mogla stopka ja že razgradit.
Bo treba še mal počakat.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 19:59:13   
športnica
kalaxy, no končno imamo eno nosečnico user posted image . si dobro odprla tole jesensko sezono za vse , ki smo v postopku.
čestitke. sreča je verjetno nepopisna. user posted image user posted image user posted image

loremi, jaz imam ta petek ultrazvok, držte pesti da folikli rastejo in bodo celice kvalitetne. upam da bo punkcija v nedeljo, da bo več miru in časa.
vsem good luckuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 19:59:20   
mića
kalakxy
a  si mela kake znake men je ze dva dni slabo v krizu me boli  joške pa tud pogledat ne smem zato sprasujem kake str.ucinke majo utrogestani k ne vem kaj naj si mislim user posted image
uh to bo še dolgih 7 dni
user posted image user posted image

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 20:01:01   
športnica
miča, sej bo. počasi. vse ob pravem trenutku. joj kok smo neučakane. user posted image user posted image user posted image
upam, da bo tale jesen podirala rekorde. se mi zdi da nas je ogromno.

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 20:11:36   
kalaxy
Jaz bom še kar malo počakala preden se veselim, ker se bojim, da vseno ni še kaj vpliva od stopke.
Drugače pa nimam nobenih znakov, joške me ne bolijo sam mal so bolj polne. No danes imam že cel dan glavobol.
Že 4. dan sem imela hude krče, sedaj se je to umirilo. Mal me še dol tišči. Napihnjena in zaprta sem ful.
Tečna pa ko strela.

V glavnem upam na najboljše in še mal čakam.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 20:34:31   
jona klara
športnica- srečno!!!user posted image user posted image user posted image navijam zelooo!!

tudi za vse ostale punce!!!


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 20:39:33   
špica84
Kalaxy čestitke za plusekuser posted image user posted image user posted image

Športnica navijam fulll močno

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 20:44:42   
spominčica
Na hitrico javljam, da grem jutri po špikice in optimistično v 4. poskus...upam, da tudi zadnji.

Srečno vsem, ki čakate pluse, punkcije, transferje, ....

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 20:52:10   
Barbara31
kalaxy... čestitke upam da je to to...iz srca ti privoščim.

Ana Banana... ti pa kar lepo še tabletke jemli, ker nikoli ne veš... mogoče pa je le to tp.

Naj še  jaz povem, da so se danes izcedki po večini umirili. In ker nisem več zdržala sem šla po test za nosečnost. Ta je pokazal rahel ampak res zelo rahel +. Jutri zjutraj bom test ponovila in upala samo na najboljše. Kakšna možnost pa je, da je test lahko pokvarjen?

Pozdravček vsem

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 20:57:01   
špica84
Barbara meni je 10 dan pokazal baby chech rahel  plusek.Naslednji dan pa je bil plus za cbju tok očiten da si ga lohk z letala videl.

Čestitam zjutraj pa le ponovi test user posted image

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 21:27:06   
športnica
user posted image user posted image user posted image jona klara in špica user posted image user posted image user posted image

itak da bosta navijale. weeeehoooooo user posted image user posted image user posted image  računam na vaju drage moje. tole kar sm začela morm dokončat. hehe.
nikol ne bom pozabila s kom sem bila v prvi rundi skupaj in smo se bodrili.




(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 21:30:04   
špica84
Ja seveda zate še posebej,ker sva bile prvič v tem :),da se mi kmalu pridružiš na onem koncu

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 21:52:58   
drejčy


Barbara user posted image user posted image user posted image pa še nedolgo nazaj si bila tako pesimistična.Vidiš, sem ti napisala da upanje zadnje umre.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 21:59:40   
Stormy
[color=#000000 size=3]Živjo punce! Nekje na sredini se vam pridružujem tud jaz. Da nam bo vsem lažje. Tukaj sem vam v spodbudo in podporo, sama mam namreč s tem velik izkušenj.  Po štirih letih upanja in razočaranj nama je s pomočjo IVF-a  le uspelo. Dobila sva malega razgrajača, ki je danes star mal več kot dve leti. Zdaj pa vsi skupaj upamo, da bo mali navihanček dobil bratca al pa sestrico. Jutri imam spet UZ, upam da zadnjega. Nekaj foliklov je.
Barbara….uuuu, dober znak, zjutraj bo pa  še boljši user posted image
Kalaxy… nič bat, znaki so super…pri men je blo isto….joške bolj malo bolele, pa en dan sem mela tak glavobol, pol pa nič več…prvi dan, ko bi morala bit menstruacija, sem pa že začela počasi čutit drugačne znake.
Loremi….vidim, da si ti »in charge« za seznamčke…če me boš dala gor, bo super user posted image

(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 22:13:45   
mavrica72
IZVIRNO SPOROČILO: pokamoka

heej
Se bom samo na hitro oglasila zdaj, ker imam eno vprašanje:
Jaz sem imela včeraj punkcijo in zdaj si vstavljam prometrium (al kaj je že to:) In jutri imam transfer. Zjutraj. A si jaz vseeno lahko vstavim to tabletko zjutraj al ne??? Ker dr. mi ni rekel nič včeraj. Pa me zanima. Si jih pa moram vstavljati na osem ur, tak da... itak moram vzet to zjutraj in potem grem na pot. Hmm... ima katera kakšno idejo???
Hvala...


Jaz sem si vedno zjutraj na dan ET vstavila prometrium, če to ne bi bilo v redu, bi mi sigurno dr. že kdaj to rekel, ker se tako vidi ko je vse belo user posted image . Tako da, jaz ti svetujem da ga vzemi zjutraj, sploh ker si v Postojni.

ana banana - jaz sem ga vedno jemala do konca kljub začetni krvavitvi (ravno takrat je bil celo test pozitiven)
kalaxy, barbara31 - čestitke tudi od meneuser posted image

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
22.9.2010 7:17:19   
waiting
da se se jaz javim iz bolnisnice...
Bolecine v trebuhu so bile posledica hiperstimulacije, danes sem ze veliko bolje in upam, da bom sla lahko domv.

Drugace pa drzim pesti za vse, da bi nam tokrat uspelouser posted image

(odgovor članu mavrica72)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
22.9.2010 7:17:24   
kalaxy
Dobro jutro,

Barbara čestitam, to je to.

Jaz sem danes na 9. dan in 14. dan po stopki še enkrat nardila baby check in user posted image je bla še bolj intenzivna.
Jutri na 10. dan nardim Clear Blue in bomo vidli kaj bo rekel.

(odgovor članu mavrica72)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
22.9.2010 7:23:48   
waiting

IZVIRNO SPOROČILO: kalaxy

Dobro jutro,

Barbara čestitam, to je to.

Jaz sem danes na 9. dan in 14. dan po stopki še enkrat nardila baby check in user posted image je bla še bolj intenzivna.
Jutri na 10. dan nardim Clear Blue in bomo vidli kaj bo rekel.


Super, cestitke. Sedaj pa samo uzivaj vsehuser posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?