|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF/ ICSI poletje 2013
4.7.2013 7:23:36   
dekca
Malo sem spremenila naslov, ker bodo oni na dopustih, me na dopustih... user posted image user posted image pa naj se vseeno nabirajo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
4.7.2013 20:59:56   
maj4
Punce eno vprasanje: recimo, da mi estrofem in prometrium zaviratauser posted image . A to prakticno pomeni, da dokler to jem, ne dobimuser posted image user posted image ? Se je kateri to ze dogajalo? Me res zanima...

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
4.7.2013 22:37:04   
dekca
Jaz sem jo dobila navkljub jemanju Utrogestana.

(odgovor članu maj4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
5.7.2013 8:34:43   
S*
maj4 estrofem zavira prihod user posted image . jaz jo nisem nikoli dobila, dokler sem ga pila, šele po prenehanju tam ren 3-5 dan.

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
5.7.2013 10:28:37   
maj4
Hvala!!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
5.7.2013 16:00:03   
monsy
živjo punce user posted image

jaz se vam pridružim v začetku avgusta na čakanje user posted image , ko začnemo z IVF!!!
KOMI ČAAAAAAAAAAAAAAKAAAAM!!!!! user posted image

(odgovor članu maj4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
6.7.2013 14:09:34   
maj4
vceraj delal CB test in je negateiven. Zalostna cakam na user posted image .

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
8.7.2013 9:10:15   
maj4
Hej! Danes tudi čisto uradno prišla user posted image . user posted image Tako je to.

(odgovor članu maj4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
8.7.2013 9:58:26   
napalmica
maj4 žal mi je user posted image Spočij si in pogumno naprej!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu maj4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
8.7.2013 10:50:42   
_tamika_
maj4 zal mi je zate user posted image ne obupat,tvoji srecni dnevi se pridejo...

no jaz sem pa danes 11.dan po et.zaenkrat se vse ok.danes bi naj tudi dobila M. tako da upam da ne zamuja.dobim jo pa vedno 29.dan zjutraj. bomo videli kaj bo prinesel dan. ce bo do jutri belina delam zjutraj test.

drzim pesti za vse tiste ki ste v postopku in tiste ki se boste...user posted image

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
9.7.2013 8:02:28   
maj4
Hvala punce! _tamika_ držim pesti, da se pri tebi ugnezdi user posted image . Srečno

(odgovor članu _tamika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
9.7.2013 10:34:07   
_tamika_
hvala maj4 no naj povem se tukaj da sem vceraj popoldan zagledala zelo rahlo user posted image
koncno po 3 letih user posted image

(odgovor članu maj4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
11.7.2013 17:14:48   
monsy
maj4 user posted image in pozitivno naprej!! user posted image
tamika čestitke!!! user posted image

(odgovor članu _tamika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
18.7.2013 15:22:39   
aspera
Mene pa nekaj zanima ...

Šele sedaj sem zasledila, da pišete, da ste imele pred IVF/ICSI tudi histeroskopijo.

A to je prav nujna zadeva, a vsako prej pošljejo na to histeroskopijo???

Ravno se sprijaznim s punkcijo in potem začnem brati še o tem in kako to boli in sem že prav vsega sita, pa še začela nisva z vsem tem user posted image .

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
19.7.2013 7:25:28   
pupa_b
zdravo, tudi jaz sem enega taka ... v cetrtek, 11.7., sem imela prenos zamrznjencka, zadnjo M pa 24.6.
kdaj lahko najhitreje naredim test??? tako me ze mika, na krvnega pa sem narocena sele 24.7. (sreda) user posted image kdaj bi lahko ze bil realen??? user posted image

hvala. vsem user posted image zelim vse dobro, tistim, ki pa se cakate, pa naj hitro mine cas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
19.7.2013 7:45:46   
dekca
Histeroskopijo navadno delajo, če imaš pregrado, polipe ali pa miome,s potoma pa pogledajo, če so še kake druge nepravilnosti v maternici in v kanalu. Ni nujno, da jo ima vsaka. Potem imaš pa še laparoskopijo.

Drugače sem pa jaz lepo na odklopu, moja user posted image pa tudi, prejšnji petek sem malo skakala po ginekološki urgenci zaradi vnetja Bartolinijeve žleze, na srečo se mi je sama odprla, drugače bi morala na operacijo, danes imam kontrolo, pa bom vprašala, če lahko kar začnem jesti Dabroston, da se bodo gospa s Krvavca blagovolili pojaviti (zgodba se ponavlja, lanskega julija je skupaj z mano tudi user posted image šla na dopust.

(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
19.7.2013 12:03:42   
napalmica
Histeroskopijo prakticirajo v Mb pred postopkom, če je za tabo že več neuspešnih IVF-ov. Namen histeroskopije v tem primeru je, da ti ranijo maternično sluznico in imajo potem zarodki boljšo možnost vgnezditve. Pri meni je delovalo user posted image

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
19.7.2013 15:55:27   
aspera
Aha, potem sploh ni nujno, da mora vsaka pred postopkom na histeroskopijo? Ker jaz baje nimam pregrad, polipov in teh zadev (a se to vidi pri HSG-ju in UZ-ju?). Uf, bi bila zelo vesela, če bi mi bilo to prihranjeno user posted image .

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
20.7.2013 11:28:35   
mamica deklicam
Punce.

Obračam se na vas, ker ste dale že toliko čez in znate biti že v določenih stvareh bolj podkovane kot naši G user posted image user posted image

Imam naslednji problem: tale moja menstruacije se mi spet paca. ČAkam, da se ulije a ona noče. To se mi dogaja od srede, torej je danes že 4 dan. Sem že v postopku v Leonišču pri dr.Voglerju. Hormone mi je dal pregledat, dala sem kri na 4 dan cikla in je vse v redu. Maja sem bila tudi na histeroskopiji in laparoskopiji in tudi tu ni nič narobe.

Pred dvema tednoma sem imela redni pregled pri svoji G in sem ji povedala, da imam dalj časa krvavitev, ni tako močna kot včasih in preden se sploh krvavitev začne, še izcedke po par kapljic na dan. Odgovor: ja potem je pa verjetno res kaj narobe z hormoni in nimate več vsak mesec ovulacij. Povejte to dr.Voglerju, ko boste spet pri njemu.

Ali je imela katera med vami podoben problem in kako so ga rešili. Ker Vogler bi mene dal kar na umetno oploditev. Po obeh posegih v maju mi je rekel, da nisem več tako plodna kot pred 20leti (to vem sama) in da kilogrami naredijo svoje.

Kilogramov imam res preveč, a sem jih imela tudi v obeh nosečnostih. Pa sem rodila pri 34 in 36 letih. Z preveliko težo se ubadam že pol svojega življenja, nekako od 20 let dalje. Nisem jih pridelala v parih letih, tako da je telo malo navajeno nanje (ni pa izgovor), In ker se sekiram, mi nočejo dol.user posted image


(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
24.7.2013 19:16:21   
Anonimen
Ojla.
Tudi jaz sem taka, ki čaka čaka in še nič ni dočakala heh... Ravno danes sem klicala v Leonišče in so mi rekli da naj šele v septembru pokličem ko dobim prvi dan menstruacijo za ultrazvok pri dr. Vesni Šalamun. Hja malo razočaranje, da moramo tok casa cakat ampak za malo bitjece se splaca anee. No upam da si bomo cim vec pomagale in povedale o teh stvareh ker sem cist nova v tem.
Čim več pluskov vm želim*

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
20.8.2013 19:26:52   
sitka mala
Živjo punce, mogoče že stokrat postavljeno vprašanje, ampak vseeno.. Za konzilij potrebujem posebno napotnico? Ker se mi zdi, da mi je neko napotnico že dr. Bokalova napisala in mi jo dala v karton? user posted image Na fantovi piše samo postopek IVF, bo to v redu?

Joj cela sem zmešana zdaj, ko se bliža 12.9.! Pa sploh več nič ne vem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
21.8.2013 14:09:10   
ringababy
Pozdravljene

Jaz imam tudi par vprašanj če bo katera znala odgovorit iz izkušenj.
Kot veste čakanje po ICSI-ju ubija, in jaz sem imela zdaj drugi postopek. V nedeljo 18.8. so mi vstavili 2 zarodka stara 3 dni, pa me zanma realno, kdaj bo test pokazal nosečnost če ta bo, torej realno koliko dni po transferju, ker nebi rada čakala na krvnega tako dolgo.
Zanima me še:
-glede na to, da svoje menstruacije nimam in da si jo sprožam z dabrostonom verjetno tudi sedaj če ne bo nosečnosti ne bo prišla in bo šele po nehanju jemanja dabrostone, ali je v tem primeru kaj drugače?
-ali je že kateri uspelo zanosit, čeprav so ji rekli da se celice počasi delijo? Zato so mi namreč tudi vstavili 2 zarodka ker optimalno naj bi zarodek pri 3 dneh imel 8 celic, moja dva pa sta imela eden 4 in drugi 6.

Hvala zaenkrat. To je moj prvi transfer a drugi postopek in se še lovim.

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
21.8.2013 14:57:46   
dekca
Pri transferju na 3. dan je test pozitiven na 11. dan, vsaj tako povsod piše, pri nekaterih že na 9. dan. Zaradi celic se ne sekirati, saj tudi blastociste niso vse 4AA, pa se vseeno prime, sem na spletu prebrala, da se je eni prijel tudi 2celični zarodek (UK), mislim, da pri nas takšnih sploh ne vstavljajo...

Jaz sem se končno pobrala, je trajalo precej dalj kot po prvem postopku. Kontrolni pregled so mi prestavili, tako da bom šele v drugi polovici septembra vedela, kako in kaj naprej.

(odgovor članu ringababy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
22.8.2013 15:31:00   
aspera
No, sedaj sva pa tudi midva uradno v 1.ICSI postopku. Sedaj čakam na vabilo po pošti in na konzilij. Sem se pa brez problemov zmenila za narkozo za punkcijo v Ljubljani in sem bila zelo presenečena, da mi je doktor rekel, da brez problema dobim narkozo, da se bomo zmenili takrat, ko bom imela UZ pred ICSI-jemuser posted image .
Punce, kako dolgo to ponavadi traja,od tega, ko te dajo v postopek, do tega, da se to dejansko zgodi??? A se dolgo čaka v Lj?

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
23.8.2013 13:02:24   
dekca
Po konziliju zelo hitro, ob naslednji user posted image pokličeš, gresta s partnerjem podpisat vse papirje in dvigneta zdravila, potem pa odvisno od protokola, kdaj se začneš špikati.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?