|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
3.9.2010 16:30:53   
Mina83
Waiting, sem vesela, da se tako hitro odvija vse skupaj, no jaz em pa komaj danes prejela obvestilo, da sem pač razporejena v eno skupino pacientk za OBMP in da naj se naročim za evidenčno številko.

Jaz sem pričakovala odločbo; kajti rečeno mi je bilo, da bodo v odločbi navedene vse informacije, ki sem jih že pri zadnjem obisku pri ginekologinji želela vedeti, pa pač ni imela časa razlagati.

A mi bodo dali navodila sedaj ob naročanju, ko dobim evidenčno številko? 

Kako je pri tebi to potekalo? Oziroma lahko tudi katera druga pove svojo izkišnjo.

Prosim za odgovor in lep pozdrav!



(odgovor članu waiting)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
3.9.2010 18:30:53   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Samo na hitro. Danes pade stopka. Vodilnih foliklov je 4, v nedeljo punkcija....zdaj pa držim pesti, da bodo celice in to lepe, pa vsaj en zarodek,....pa potem +.... Saj veste, to si itak vse želimo.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
3.9.2010 18:32:59   
Buska
bibk: kako? je vse ok?  

jst sm ok, krvavitve pol ni blo vec .... me pa skoz vetrovi dajejo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
3.9.2010 19:26:22   
bibk
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

bibk: kako? je vse ok?  

jst sm ok, krvavitve pol ni blo vec .... me pa skoz vetrovi dajejo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Super, samo da je krvavitev mimo .... jaz sem še kar, danes me že cel dan daje nek čuden občutek kakor bi bil 1.dan user posted image ... nekakšni krči če se temu lahko tako reče.... bolj ko krči, tak čuden feeling, res kot da bi danes prišla tečka .... bomo videli, upajmo seveda na najboljše ....

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
3.9.2010 20:00:28   
waiting
IZVIRNO SPOROČILO: Mina83

Waiting, sem vesela, da se tako hitro odvija vse skupaj, no jaz em pa komaj danes prejela obvestilo, da sem pač razporejena v eno skupino pacientk za OBMP in da naj se naročim za evidenčno številko.

Jaz sem pričakovala odločbo; kajti rečeno mi je bilo, da bodo v odločbi navedene vse informacije, ki sem jih že pri zadnjem obisku pri ginekologinji želela vedeti, pa pač ni imela časa razlagati.

A mi bodo dali navodila sedaj ob naročanju, ko dobim evidenčno številko? 

Kako je pri tebi to potekalo? Oziroma lahko tudi katera druga pove svojo izkišnjo.

Prosim za odgovor in lep pozdrav!





Jaz sem dobila posto ze Junija notri je bila samo stevilka za poklicat, krvni izvidi in nekaj nasvetov za obisk seminarja.
Nic drugega. Ko sem poklicala za evidencno stevilko mi niso povedali nic.
Tako da jaz kar vem sem izvedela na tem forumu user posted image
Se sreca da ga imamo cene bi bila izgubljena na polno user posted image
Jaz mislim, da bom najvec izvedela v torek, ko grem prevzet zdravila.


(odgovor članu Mina83)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
3.9.2010 20:02:31   
waiting
IZVIRNO SPOROČILO: Buska


jst sm ok, krvavitve pol ni blo vec .... me pa skoz vetrovi dajejo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
4.9.2010 7:03:23   
Mina83
IZVIRNO SPOROČILO: waiting

IZVIRNO SPOROČILO: Mina83

Waiting, sem vesela, da se tako hitro odvija vse skupaj, no jaz em pa komaj danes prejela obvestilo, da sem pač razporejena v eno skupino pacientk za OBMP in da naj se naročim za evidenčno številko.

Jaz sem pričakovala odločbo; kajti rečeno mi je bilo, da bodo v odločbi navedene vse informacije, ki sem jih že pri zadnjem obisku pri ginekologinji želela vedeti, pa pač ni imela časa razlagati.

A mi bodo dali navodila sedaj ob naročanju, ko dobim evidenčno številko? 

Kako je pri tebi to potekalo? Oziroma lahko tudi katera druga pove svojo izkišnjo.

Prosim za odgovor in lep pozdrav!





Jaz sem dobila posto ze Junija notri je bila samo stevilka za poklicat, krvni izvidi in nekaj nasvetov za obisk seminarja.
Nic drugega. Ko sem poklicala za evidencno stevilko mi niso povedali nic.
Tako da jaz kar vem sem izvedela na tem forumu user posted image
Se sreca da ga imamo cene bi bila izgubljena na polno user posted image
Jaz mislim, da bom najvec izvedela v torek, ko grem prevzet zdravila.


No, to je to kar sem jaz dobila. Ko so ti dali evidenčno, so ti verjetno dali napotke kdaj pokličeš za zdravila? Ali greš kar po njih, pač glede na to kakšen postopek imaš?

Ma ja, tu vsaj kaj izveš, vsaka ima svoje izkušnje.

(odgovor članu waiting)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
4.9.2010 10:49:51   
waiting
Dobro je, da ves kaksen postopek imas (pise na napotnici).
Meni so samo povedali evidencno st. in naj poklicem avgusta prvi dan M.
Ker sem zaradi dopustov dobila prekmalu sem morala sedaj v septembru
poklicat povejo samo kdaj je prvi dan terapije drugo bo verjetno znano sele ob prevzemu.

Ah zdej ko pa hocem da pride pa nekej zabusava.
M se vedno ni, ta bo dobra da pridem po zdravila in je se vedno ne bom imelauser posted image

(odgovor članu Mina83)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
4.9.2010 11:03:16   
Mina83
Ja meni je ginekologinja rekla, da imam dolgi postopek-22 dni, čeprav na napotnici nič ne piše, kakšnega naj bi imela.

V glavnem jaz sem se naročila kar preko maila, ker sem komaj včeraj popoldan dobila pošto. Pa bomo videli v ponedeljek kaj bodo odpisala. Prepustila sem bom toku dogajanj.

Čeprav imam občutek kot, da hodim po temi, ker se prvič soočam s tem, a od pristojnih ti malokdo karkoli pove.

Upam, da dobiš M!! Glede na to, da greš v torek po zdravila!

Saj bo!

LP

(odgovor članu waiting)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
4.9.2010 18:29:34   
Pija76
Lučka sem te iskala user posted image , držim pesti za jutri!!! Dobro opravi, pa plusek nalulaj pol!

(odgovor članu Mina83)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
4.9.2010 21:25:44   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Lučka sem te iskala user posted image , držim pesti za jutri!!! Dobro opravi, pa plusek nalulaj pol!


Evo, sam da si me našla user posted image

Pa hvala za pesti user posted image , vem, da bodo pomagale.

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
4.9.2010 22:00:09   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Lučka sem te iskala user posted image , držim pesti za jutri!!! Dobro opravi, pa plusek nalulaj pol!


Evo, sam da si me našla user posted image

Pa hvala za pesti user posted image , vem, da bodo pomagale.


fajn ustimi, veliko celic, pa s cim manj bolecine user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
5.9.2010 9:36:51   
lučka 25
Jah, kaj naj rečem. Kokoš nisem, ker bolj slabo jajca valim. Madonca sem jezna, žalostna,....no ampak vsaj 1 celico imamo. Upam, da se oplodi, da v torek bo ET in da uspe. Ker ne vem, če se bom še šla vse to, mogoče pač tako gledam, ker že imava enega IVF otročka, pa je vse nekoliko "lažje".
Me je pa bolelo ko mi je čistil maternico pred punkcijo, še posebej na levi strani, pa tudi ko mi je punktiral v levem jajčniku me je bolelo, drugače je pa šlo. Še dobro, da moj hitro odda seme in je potem celo punkcijo zraven in pritiska na trebuh. Me je pa danes od ata izjava prvič zabolela. Je rekel, ja is te pa res slaba (dolg premor)......v reagiranju na zdravila. Sose mi kar solze usule.user posted image
Jah, mal sva se zjokala, ampak je treba bit optimist in upat do konca. 

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
5.9.2010 10:00:35   
mismis
eh Lučka moja, tole sigurno ni ravno blesteče, ampak kljub vsemu so še možnosti za uspeh. Spomni se svojega prvega in drugega postopka (predvsem razlike med njimi), pač tako je, da ne odreagiramo vedno enako.

Sedaj nimamo kaj, kot samo upati in držati pestke do torka user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
5.9.2010 10:08:53   
sonček33
Lučka, mismis je kot vedno napisala realno. Ena je dovolj. In jaz navijam za tole eno.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
5.9.2010 10:35:43   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Jah, kaj naj rečem. Kokoš nisem, ker bolj slabo jajca valim. Madonca sem jezna, žalostna,....no ampak vsaj 1 celico imamo. Upam, da se oplodi, da v torek bo ET in da uspe. Ker ne vem, če se bom še šla vse to, mogoče pač tako gledam, ker že imava enega IVF otročka, pa je vse nekoliko "lažje".
Me je pa bolelo ko mi je čistil maternico pred punkcijo, še posebej na levi strani, pa tudi ko mi je punktiral v levem jajčniku me je bolelo, drugače je pa šlo. Še dobro, da moj hitro odda seme in je potem celo punkcijo zraven in pritiska na trebuh. Me je pa danes od ata izjava prvič zabolela. Je rekel, ja is te pa res slaba (dolg premor)......v reagiranju na zdravila. Sose mi kar solze usule.user posted image
Jah, mal sva se zjokala, ampak je treba bit optimist in upat do konca. 


celica te bo pricakala prav lepo oplojena in potem se nam pridruzis pri cakanju user posted image user posted image

naj te besede, da si slaba in, da si slaba, da ne reagiras na zdravila ne prizadenejo, tudi jaz nisem reagirala na Braville in sem zelo slaba, pa si me skoz tolazila (tudi v prvem postopku, ko nisem imela nobene celice z mini folikli)user posted image ... tako, da mi2 ocitno reagirava na Menopur, pa ****t ga .... zdaj imava obe 1 zlato celico, ki bo cez user posted image zrasla v user posted image ... drzim pesti, za torek


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
5.9.2010 11:34:46   
Ally78
Res je kar pravijo... tudi ena celica je dovolj! Zato le glavo pokonci in upati na najboljše.

Tudi jaz pričakujem samo eno celico, glede na vrednost estradiola v krvi. Foliklov je sicer 5, ampak vrednost estradiola je primerna samo eni celici. Važna je kvaliteta in ne kvantiteta, a ne.

Držita se lučka in buska! Močne pestke držim!

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
5.9.2010 12:03:11   
lučka 25
mismis, ja realno si povedala, ni kaj. Tako da, navijamo za to eno. user posted image

sonček, ja ena je lahko zmagovalna. user posted image

Buska, ja res sem te tolažila. Vem kako ti je. Sva res eni fouš kuri user posted image . Mal se je treba pohecat pa je. Ja, v torek se vam pa pridružim pri čakanju na +, potem bova pa skupaj na nosečkah z ostalimi trepetalkami. Velja? user posted image  Ker gorenjke nismo kar tako. user posted image

Ally, potem pa bomo vse tri zmagale z eno celico.user posted image

(odgovor članu Ally78)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
5.9.2010 13:09:24   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: Ally78

Res je kar pravijo... tudi ena celica je dovolj! Zato le glavo pokonci in upati na najboljše.

Tudi jaz pričakujem samo eno celico, glede na vrednost estradiola v krvi. Foliklov je sicer 5, ampak vrednost estradiola je primerna samo eni celici. Važna je kvaliteta in ne kvantiteta, a ne.

Držita se lučka in buska! Močne pestke držim!



kdaj pa bos imela punkcijo?


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Ally78)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
5.9.2010 13:10:11   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

mismis, ja realno si povedala, ni kaj. Tako da, navijamo za to eno. user posted image

sonček, ja ena je lahko zmagovalna. user posted image

Buska, ja res sem te tolažila. Vem kako ti je. Sva res eni fouš kuri user posted image . Mal se je treba pohecat pa je. Ja, v torek se vam pa pridružim pri čakanju na +, potem bova pa skupaj na nosečkah z ostalimi trepetalkami. Velja? user posted image  Ker gorenjke nismo kar tako. user posted image

Ally, potem pa bomo vse tri zmagale z eno celico.user posted image


se podpisem user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
5.9.2010 13:30:43   
kimsy
lučka - sej je ena dovolj.  Držim pesti. Fulll! user posted image

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
5.9.2010 16:51:27   
Ally78
Jutri imam ponovni UZ, tako da bom videla. Po moje pred sredo še ne bo stopke. Nekam počasi gre: folikli zrastejo od 1 do 1,5 mm na dva dni.
Zgleda sem tolk napsihirana zaradi punkcije, da še folikli počasi rastejo user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
5.9.2010 17:20:29   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: Ally78

Jutri imam ponovni UZ, tako da bom videla. Po moje pred sredo še ne bo stopke. Nekam počasi gre: folikli zrastejo od 1 do 1,5 mm na dva dni.
Zgleda sem tolk napsihirana zaradi punkcije, da še folikli počasi rastejo user posted image


si v mojem klubu: rastejo pocaasi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Ally78)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
5.9.2010 17:40:56   
Ally78
Počasi pa ziher user posted image Koliko časa pa si imela Braville? Jaz sem danes 7. dan Menopura.

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
5.9.2010 18:11:31   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: Ally78

Počasi pa ziher user posted image Koliko časa pa si imela Braville? Jaz sem danes 7. dan Menopura.


zdaj v 3. sem imela 4x braville 6dni, pol pa se 7 dni 2xbraville in 2xmenopur =>vodilni 2.04, naprej 1.4 in se 2 => 4 folikli, 1 celica => grejem (slaba reakcija na zdravila) in upamo na +
v 2. 4x menopur 11dni => 7 foliklov normalno velikih, 6 celic, 1 oplojena
v 1. 23 dni spikanja dipherline in puregon => 4 drobizki pod 0.9


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Ally78)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?