|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 70 [71] 72   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
30.10.2010 18:55:04   
jael
hojla punce!

se nova na forumu in bi se rada pridružila vam puncam, ki se med seboj tako spodbujate...
sem v 1 postopku ivf pri dr. Rešu. Prestala sem že vse injekcije (kratek postopek) pridelala 4 celice, 3 so uspele.
Grejem 1 user posted image . Čakam na user posted image /user posted image 10.11....imela sem že 2SS (naravno) tako da sem kar na psu z živčki user posted image ...

ampak sem optimistka...punce navijam za vse nas da nam rata in postanemo mamice v letu 2011..
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
30.10.2010 20:21:28   
SBDJ
Hojla punce,
 
res me ni bilo dolgo na forumu. Po transferju sem se odločila, da dam možgančke malo na off, zato sem samo malo na hitro prebrala kaj se dogaja na forumu, potem pa takoj dol da nisem bila preveč obremenjena. Saj veste kako je, bolj bereš slabše je. Sem pa mislila in držala pesti za vse vas. user posted image
 
Skratka danes sem delala test (11 dan po transferju) in drage moje pokazal je pozitivno: lep +   juhuhuuser posted image user posted image user posted image   tako da sedaj komaj čakam torek, da dobim še uradno potrdilo, da sem srečka user posted image  . Upam, da mi je sedaj namenjeno in da bom drugo leto srečna mamica.  user posted image
 
 
Kot sem že omenila sem prvič v Mb, zato me zanima kako izgleda prvi pregled po transferju. Vzamejo kri za beta hsg. Ali naredijo tudi kakšen uz?
 
 
 

(odgovor članu jael)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
30.10.2010 20:24:00   
jael
SBDJ čestitke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SBDJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
30.10.2010 20:33:18   
SBDJ
jael: hvala !!!  :-) :=)  sem ful vesela user posted image

tudi jaz sem vse prejšne potopke hodila k dr. Rešu in tudi sama sem imel že 2 splava, 2 izvenmaternične nosečnosti, dawnow sindrom...ni da ni   vendar pravijo, da za vsakega posije sonček in tudi za nas bo. Zato možgančke na off in lepo grej svojo pikico. Držim pesti za pozitiven test!!!

(odgovor članu jael)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
30.10.2010 22:01:39   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

špelka12 -  pišuka a tebe pa user posted image  zeza, mogoče je pa sploh ne bo pa pa bo kar natur ratalouser posted image  kdaj pa začneš Ti

Natur ne bo, sem delala test pa je -. Pa še na UZ je Reško rekel, da je še nekaj časa ne bo user posted image . Začnem pa s 1 dnem user posted image . Tablete jem 12 dni in potem 1 UZ. ZAto pa čakam hudobo, da se prikaže.
jael dobrodošla in eno user posted image , da se pikica spremeni v user posted image
SBDJ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
30.10.2010 22:17:32   
Maja_V.
olana: jaz sem kakšna 2 dni imela zbadajoče bolečine v sp. delu trebuha (zdaj pa samo občasno), sicer ne čutim ničesar več, tudi napihnjena nisem in tudi prsi niso več napete in občutljive, tako da me je strah, da se ni nobeden ugnezdil user posted image user posted image .
Grem sicer pogosteje na vodo, vendar manjše količine, peče me ne. Če te peče, bi lahko bilo kakšno vnetje mehurja? A piješ dovolj tekočine?! Pit moraš obvezno več!
Mi pa zelo niha razpoloženje, zelo sem razdražljiva, ampak to je pri meni vedno ko imam pms... zato me tudi precej skrbi...user posted image

No, pa saj je šele 3 dan po transferju... Kdaj bi pa lahko kaj same test naredile po ET, da ne bi bilo prezgodaj?


< Sporočilo je popravil Maja_V. -- 30.10.2010 22:22:48 >


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
30.10.2010 22:22:11   
Maja_V.
SBDJ: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jael: dobrodošla in držim pesti user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu SBDJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
30.10.2010 23:39:04   
tinas
pozdravljene punce,

hvala ker ste me uvrstile na seznamček user posted image
hvala tudi za nasvet, sem si kupila folno - ups, moram takoj popit tabletko, danes še nisem

zaenkrat še nisem nič živčna, vendar vem, da ko se bo stvar začela zares, ne bom tako mirna. zdravila prevzamem 10.11. (kot sem ze povedala). zanima me ali se takoj začnem špikat oz. ali je nujno, da se bom špikala, ali je možno da dobim 'zdravila' tudi v kakšni drugi obliki....ker si res ne predstavljam kako bom to izpeljala (inekcije)....

pa rada bi vam priporočila eno krasno knjigo, ki jo ravnokar berem (nanjo sem naletela čisto naključno, nisem vedela zakaj gre, ko sem si jo izposodila). avtorica je Vanessa Bates, naslov Noge gor, pa bo. je pa to osebna pripoved avtorice in njino soočanje z neplodnostjo, IVF-om, neuspehi itd...malo se tudi sama vidim v zgodbi, sicer se sama nisem soočala z neplodnostjo, prvič nam je šlo vse po planih, doma imam skoraj 5 letno navihanko, vendar pa si že kakšni 2 leti želim še enega otroka. lani nam je uspelo, vendar je bil otroček na žalost bolan in sem nosečnost prekinila. zato se najbrž počutim podobno kot ve (želja po dojenčku, žalost in jeza, ko gledate druge nosečke, vozičke, itd....) skratka veže nas želja po otroku in do njega na žalost pelje za nas bolj trnova pot. sicer je meni zagotovo veliko lažje, ker sem že mama....brez moje pikice bi mi bilo veliko veliko huje. in zagotovo imate nekatere med vami veliko veliko bolj žalostne zgodbe, kot je moja...
no, hotela sem reči, da se splača prebrati knjigo, ker je napisana zelo humorno...

vsem vam pošiljam miljavžnt user posted image user posted image user posted image , da se vsaki od vas izpolni ta velika želja...

lahko noč
t

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
31.10.2010 7:59:11   
pikachu
SBDJ najprej ti vzamejokri, ki jo potem odneseš v laboratori in potem moraš okrog 12.00 prit nazaj v prtličje kjer ti povejo rezultat. Te pa takrat tudi naročijo na UZ čez štirinajst dni. To pa je tudi zadnja preiskava ki jo imaš pri njih.
Aja pa iskrene čestitke!user posted image

_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu SBDJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
31.10.2010 8:30:39   
športnica
SBDJ čestitke. še ena srečnica. držimo pesti da bo vse najlepše do konca nosečnosti. glede testa, pa je tako kot je napisala že pikachu

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
31.10.2010 10:10:25   
spominčica
Hej hej....

Ker vem, da vas je ene par tu gori že pravih strokovnjakinj, bi postavla samo eno vprašanje. Najprej pa zgodba...hehe
Po 14 dneh jemanja Suprefacta sem samoinciativno prekinila z jemanjem in sedaj me zanima.....Ali je možno da sem med jemanjem le tega zanosila? Ker namreč...moje user posted image še vedno ni. Danes je že 32 dan po zadnji, ponavadi jo imam na 25 dni...saj vem da bi lahko kupila test in se prepričala iz prve roke pa vseeno...me je kar malo strah ga kupit...hihi
Hvala vam za odgovore

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
31.10.2010 10:47:19   
olana
user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitam SBDJ!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
31.10.2010 11:31:29   
womanpolice



IZVIRNO SPOROČILO: SBDJ

Hojla punce,
  
res me ni bilo dolgo na forumu. Po transferju sem se odločila, da dam možgančke malo na off, zato sem samo malo na hitro prebrala kaj se dogaja na forumu, potem pa takoj dol da nisem bila preveč obremenjena. Saj veste kako je, bolj bereš slabše je. Sem pa mislila in držala pesti za vse vas. user posted image

Skratka danes sem delala test (11 dan po transferju) in drage moje pokazal je pozitivno: lep +   juhuhuuser posted image user posted image user posted image   tako da sedaj komaj čakam torek, da dobim še uradno potrdilo, da sem srečka user posted image  . Upam, da mi je sedaj namenjeno in da bom drugo leto srečna mamica.  user posted image



Kot sem že omenila sem prvič v Mb, zato me zanima kako izgleda prvi pregled po transferju. Vzamejo kri za beta hsg. Ali naredijo tudi kakšen uz?

čestitke! tud jst sm bla v MB. Vzeli ti bodo kri in na rezultate boš čakala nekje 3 ure. In to je to... Na prvi uz te bodo naročali (mene so čez 2 ali 3 tedne - se že ne spomnim )

Lp


 

(odgovor članu SBDJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
31.10.2010 11:33:11   
womanpolice



IZVIRNO SPOROČILO: spominčica

Hej hej....

Ker vem, da vas je ene par tu gori že pravih strokovnjakinj, bi postavla samo eno vprašanje. Najprej pa zgodba...hehe
Po 14 dneh jemanja Suprefacta sem samoinciativno prekinila z jemanjem in sedaj me zanima.....Ali je možno da sem med jemanjem le tega zanosila? Ker namreč...moje user posted image še vedno ni. Danes je že 32 dan po zadnji, ponavadi jo imam na 25 dni...saj vem da bi lahko kupila test in se prepričala iz prve roke pa vseeno...me je kar malo strah ga kupit...hihi
Hvala vam za odgovore


Suprafact lahko nekoliko "zavira" menstro za nekaj dni. Men jo je v vseh postopkih ko sm imela Suprafact, in to za kar kakšnih 4 ali 5 dni. Zakaj pa si samoinciativno prenehala s Suprafactom? 


(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
31.10.2010 11:36:14   
womanpolice



IZVIRNO SPOROČILO: Maja_V.

olana: jaz sem kakšna 2 dni imela zbadajoče bolečine v sp. delu trebuha (zdaj pa samo občasno), sicer ne čutim ničesar več, tudi napihnjena nisem in tudi prsi niso več napete in občutljive, tako da me je strah, da se ni nobeden ugnezdil
  user posted image user posted image .
Grem sicer pogosteje na vodo, vendar manjše količine, peče me ne. Če te peče, bi lahko bilo kakšno vnetje mehurja? A piješ dovolj tekočine?! Pit moraš obvezno več!
Mi pa zelo niha razpoloženje, zelo sem razdražljiva, ampak to je pri meni vedno ko imam pms... zato me tudi precej skrbi...user posted image

No, pa saj je šele 3 dan po transferju... Kdaj bi pa lahko kaj same test naredile po ET, da ne bi bilo prezgodaj?








Če so ti delali transfer 5. dan po punkciji, bi realni rezultat pokazalo nekje 11. ali 12. dan. Obilo sreče. Na znake se ne oziraj, ker so različni. Ni pravila, res. Tudi z izcedki so bile punce nosečke. Dokler ni prave menstre, je še vedno upanje. Želim ti uspeh!

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
31.10.2010 11:37:54   
womanpolice



IZVIRNO SPOROČILO: jael

hojla punce!

se nova na forumu in bi se rada pridružila vam puncam, ki se med seboj tako spodbujate...
sem v 1 postopku ivf pri dr. Rešu. Prestala sem že vse injekcije (kratek postopek) pridelala 4 celice, 3 so uspele.
Grejem 1 user posted image . Čakam na user posted image /user posted image 10.11....imela sem že 2SS (naravno) tako da sem kar na psu z živčki user posted image ...

ampak sem optimistka...punce navijam za vse nas da nam rata in postanemo mamice v letu 2011..
user posted image user posted image user posted image user posted image


velik sreče!
 

(odgovor članu jael)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
31.10.2010 11:39:11   
womanpolice
Ja zdaj pa je že en mesec, kar smo poročeni... je kr mal drugače... No, ne vem... občutek je drug. In tak se je lepo navajat na besedi mož in žena user posted image

S trebuščkom se še nismo nič fotkal... Sm kr mal jezna nase, ker se nism še nič fotkala s trebuščkom. Mislim, da bom kr dans mojega pooblastila, da nardi nekaj fotk user posted image ... Pa kakšno podelim z vami...

Men je pa mami včeraj povedala, da je prišla pošta iz MB na moj prejšnji naslov (sem jim v postopku rekla, če mi lahko pošto pošiljajo na začasni naslov, pa so rekli, ca ne, ker jim avtomatsko vrže stalnega, in da tud ročno ne more vpisat začasnega). Potem pa mi je danes prebrala, da je bil na ovojnici datum 19.10. pošta pa je prišla ob koncu prejšnjega tedna, da sva vabljena na razgovor za nov postopek OBMP za dne 25.10., kjer se bomo dogovorili za terapijo, itd. In ne vem kako je to mogoče, da so mi to poslali. Očitno je prišlo do napake... Kaj pa najin zamrznjenček, ki pridno raste v meni? Morm jih poklicat v torek, da vprašam zakaj so mi že poslali pošto.... Je moj rekel: "Kaj pa, če so se zmotili in ti vstavili drug (ne najin) zarodek..." Ajajaj... Kakšne ima... Seveda je najin. To je morala biti administrativna pomota. Bom pa rekla s. Mariji, če me lahk da kr na čakalno listo, da bi šla v nov postopek nekje oktobra, novembra 2011. Vem, hitro, ampak ker nikjer "ne piše", da bo nama takoj uspelo, se nama zdi to ok, pa še zaradi službe si res želim, da bi drugega imeli "takoj" za prvim... Bomo pa videli kako bo. Zdaj nama je itak glavno, da je tale borček ostal pri nama in da pridno raste. Ga poslušava prek AS in je tak prijetno slišat gibe, bitje srčka, itd. Komaj čakam prve brce. Sicer vsake tolk časa nekaj čutim, ampak se mi zdi, da to še ne more biti to... Komaj čakava april 2011, ko bova končnoooooooooooo videla ta najin čudež, in ko bova končno prvič v življenju držala v rokah NAJINO dete.

To pa želim prav vsaki. Res je tko, kot ste opisovale predhodnice v času nosečnosti.... Lepo je, res. In moja božična in novoletna želja bo, da čimprej vse soborke, ki ste v borbi, ugledate magične pluske, ker to res prav vsaki želim iz srca.

p.s. včeraj je bilo 16. tednov.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
31.10.2010 11:59:57   
Maja_V.
womanpolice: hvala! user posted image želim ti mirno in prečudovito nosečnost!

_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
31.10.2010 12:02:07   
spominčica
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice




IZVIRNO SPOROČILO: spominčica

Hej hej....

Ker vem, da vas je ene par tu gori že pravih strokovnjakinj, bi postavla samo eno vprašanje. Najprej pa zgodba...hehe
Po 14 dneh jemanja Suprefacta sem samoinciativno prekinila z jemanjem in sedaj me zanima.....Ali je možno da sem med jemanjem le tega zanosila? Ker namreč...moje user posted image še vedno ni. Danes je že 32 dan po zadnji, ponavadi jo imam na 25 dni...saj vem da bi lahko kupila test in se prepričala iz prve roke pa vseeno...me je kar malo strah ga kupit...hihi
Hvala vam za odgovore


Suprafact lahko nekoliko "zavira" menstro za nekaj dni. Men jo je v vseh postopkih ko sm imela Suprafact, in to za kar kakšnih 4 ali 5 dni. Zakaj pa si samoinciativno prenehala s Suprafactom? 





Prenehala sm zato ker so mi hormončki tako psiho zavrteli da ni blo več za zdržat....očitno sem šla v postopek nepripravljena. Za naju je bil to 4. in še nikoli prej nisem šla skozi kaj takega. Tokrat pa totalna depresija, črne misli...iz vesele punce sem se spremenila v žalostno, zagrenjeno, jezno tečko in ni šlo drugače kot da prekinem. Se bo naslednjič treba bolje psihično pripravit.
Zgleda da mi nepreostane nič drugega kot čakanje...hehe... in mogoče v torek kupim test in preverim kaj se dogaja. Zdaj mi zamuja že 7 dni, kar se ni nikoli še zgodilo.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
31.10.2010 16:39:40   
anci banci
olja bejbe...

no jaz sem šla pa v četrtek na urgenco, ker sem bila čist napihnjena kot žaba, bolelo me je kot hudič, tetnica pa je kazala 10 kg več ,kot bi morala in so me zadržali do danes v kliničnem centru, diagnoza srednje huda hiperstimulacija, danes em ževeliko bolje, amapk ne še čist ok...

no jutri pa transfer.)user posted image user posted image user posted image

za vse držim pestke..novim nosečkam pa iskrene čestitke

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
31.10.2010 19:17:15   
mapesi
user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitam SBDJ!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SBDJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
31.10.2010 20:16:04   
SBDJ
Čao punce,

hvala za čestitke! Moram vam sporočiti, da sem bila danes na urgneci v Mb. Že nekaj dni sem imela zelo napihnjen trebuh, težje sem dihala, skratka nisem se dobro počutila. Včeraj zvečer sem dobila pa še hude krče in tekočo tekočo drisko. In danes sem poklicala v Mb in so me takoj naročili za pregled. Skratka ugotovili so nosečniško hiperstimulacijo. Rekli so mi da imam vodo v trebuščku. Naredili so mi tudi krvne preiskave in na podlagi teh preiskav so mi podali diagnozo: blaga oblika hipestimulacije. Skratka zdaj moram ful piti 2 do 3 litre na dan in počivati. V torek imam še nekaj preiskav in pa seveda pregled kaj se dogaja.
Kar pa je najpomembnejše drage moje so mi vzeli kri tudi za beta hsg in danes sem ga imela 804 kar je potrdilo mojo nosečnost. juhuhuhuhu user posted image user posted image user posted image  tako da bom zdaj pridno pila, počivala in pazila na malo pikico 

(odgovor članu mapesi)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
1.11.2010 9:15:24   
loremi
 user posted image     
 
AKTUALNO
 
Ponedeljek, 01.11.
anci banci - ET
nhaya - ET
 
Torek, 02.11.
spomladančica - UZ
latka - UZ
mateja_goljev - prevzem zdravil
 
Četrtek, 10.11.
tinas - prevzem zdravil
 
OBJEMČKI 
 
user posted image user posted image     Ally78, bibk, Buska, ana banana, DaisyE, Barbara31, pokamoka, mavrica72, waiting, drejčy, Aljonka, Amelia, športnica, energija80, aqua77, hojica, natke, larinko, mucamica, ursi84    user posted image user posted image  
 
 
user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
SBDJ greje user posted image test 02.11.
jael greje user posted image  test 10.11.
Maja_V. greje user posted image user posted image test 11.11.
olana greje user posted image user posted image test 12.11.

  user posted image   KANDIDATKE  V  POSTOPKU    user posted image     


  • mausikaa ( 3. IVF, PO, november)
  • anci banci (2. ICSI, dr.Reš)
  • Aljonka (4. ICSI)
  • športnica (2. IVF, MB)
  • drejčy (2. IVF, MB)
  • aja12 (3. IVF-november)
  • skuštrana suzi (4. IVF, MB, dr. Gavrič-Lovrenc)
  • lučka 25 (3. IVF, dr. Reš)
  • latka (1. ICSI, MB)
  • ana banana ( 1. IVF, GKLJ)
  • lučkamučka ( 1. ICSI, 19.09. začne s KT)
  • waiting ( 1. IVF)
  • mateja_goljev ( 5. IVF/ICSI, MB)
  • Roži_ ( 4. ICSI, MB)
  • mapesi ( 1. IVF, GKLJ)
  • mucamica ( 1. IVF, MB)
  • ursi84 ( 1. IVF, GKLJ, zamrznjenček)
  • olana ( 1.IVF, dr.Reš)
  • anonimen (Vita) (čaka user posted image  in IVF, GKLJ)
  • Stormy (IVF)
  • Maja_V. ( 1. IVF, GKLJ)
  • SBDJ ( 7. ICSI, dr.Reš)
  • spomladančica (IVF, GKLJ)
  • Ksenya ( 1.IVF, MB)
  • miklarom (zamrznjenčki, MB)
  • spelka12 (zamrznjenčki, dr. Reš, november)
  • aja12 ( 3.IVF, GKLJ, dr.Drobnič)
  • misojka ( 3.IVF, dr.Reš)
  • tinas ( 1.IVF-PGD, GKLJ)
  • trolika ( 1.IVF, GKLJ)
  • jael ( 1.IVF, dr.Reš)
  • gospodarica ( 6.ICSI, GKLJ, čaka user posted image  za začetek)
user posted image   KANDIDATKE  ZA  POSTOPEK   user posted image           

  • vrtnica.m ( 3.IMSI/ICSI, GKLJ, dr. Bokal, postopek v oktobru) 
  • DaisyE (6. ICSI, PO, dr. Reš)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • šopka (2.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • S* (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Kiwi (3. IVF/ICSI, MB, dr. Vlaisavljevič)  
  • Aljonka (GK LJ, dr. Požlep)
  • palcica_ (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Naska (GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Aqua77 (4. IVF, PO, dr. Reš)
  • metuljci (1. ICSI, MB, dr. Reljič, november)
  • mismis (5. IVF, MB)
  • n74 (IVF, PO, dr. Reš)
  • matejka78 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič)
  • Loremi (3. IVF, GKLJ)
  • Športnica ( IVF, MB ) 
  • Barbara31 (2. IVF, GKLJ)
  • nhaya (2. IVF, dr. Reš)
  • Selena78 (5. IVF, dr. Reš)
  • Urshy78 (2. IVF, GKLJ)
  • mojškra (IVF, GKLJ, dr. Tomaževič)
  • mausikaa (2. IVF, dr. Reš)
  • Buska (4. ICSI, PO, dr. Reš)
  • šopka (3. IVF, GKLJ)
  • D0aisy (2. IVF, dr. Reš)
  • Krashi (2 IVF, GKLJ)
  • honey (2. IVF, GKLJ, dr. Ban)
  • jona klara (2. IVF, GKLJ, dr. Tomaževič)
  • Teja K (dr. Reš)
  • Mina83 (1. IVF, GKLJ)
  • Registrirana (2. ICSI, MB)
  • Klavirka (4. ICSI, GKLJ)
  • womanpolice (5. ICSI, MB, dr. Reljič)
  • IVYY (4. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Cukica (GKLJ)
  • zarjaa (2. IVF, GKLJ, dr. Pintar)
  • FoxyLady (4. IVF)
  • JEŠA (IVF, GKLJ, dr. Drobnič)
  • HANYBANY (IVF, GKLJ)
  • Rielka (2. IVF, GKLJ)
  • golobica82 (2. IVF, PO, dr. Merlo)
  • upanje81 (mild protokol)
  • čebelica_Maja (1. IVF, GKLJ, dr. Drobnič)
  • elle7 (1. IVF, MB) 
  • nana7 (2. IVF, GKLJ, dr. Zorn)
  • februar202 (5. IVF, GKLJ)
  • titty (3. IVF, GKLJ)
  • nanika 1 (3. IVF, GKLJ)
  • Elysabeth (4. IVF, dr.Reš)
  • martin6 (zamrznjenček, GKLJ)
  • vilincek (1. IVF, GKLJ, dr.Drobnič)
  • Sensi
  • spominčica (4. ICSI, dr.Drobnič, GKLJ)
  • februar 202 (5. IVF, GKLJ, čaka operacijo mioma)
  • julija30 (2. IVF, MB)
  • nana7 (2. IVF, GKLJ, dr. Zorn)
  • sandra74 (1. IVF, MB)
  • shyshy (1. IVF, MB)
  • energija80 (2. IVF, GKLJ)
  • pokamoka (2. IVF, PO)
  • majalina (2. IVF, GKLJ)
  • beba75 (3. IVF, MB)

 user posted image user posted image user posted image
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Andreja07, Miklarom, Kimsy, a.jard, Punsha, Lana08, Gapiii27, Loremi, Protina, Lana70, n74, cukica, Tinkamiška, Bozza, Kajsica, BarbiG, Tanja_Jes,  Rojena77, Pikovit, Bit, hektorina

Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
 
 
                            


Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01/ 23 23 048
Naročanje v MB: 02/ 321 24 48 (za posvet)
 
user posted image   NOVE NOSEČKE SEPTEMBER   user posted image
nanika 1  user posted image  (LJ)
kalaxy  user posted image  (PO)
mića  user posted image  (LJ)
user posted image   NOVE NOSEČKE OKTOBER   user posted image
mapesi  user posted image  (LJ)
majalina  user posted image  (LJ)
user posted image   NOVE NOSEČKE NOVEMBER   user posted image
SBDJ  user posted image  (PO)
 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/.


_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
1.11.2010 9:24:11   
loremi
Oktober smo zaključili, selimo se v november.
user posted image
http://www.ringaraja.net/forum/november%2Fdecember_2010_-_IVF%2FICSI/m_5441737/tm.htm

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
17.11.2010 20:55:03   
spomladančica
evo punkcija za mano - boleče k hudič user posted image


(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  68 69 70 [71] 72   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 70 [71] 72   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?