|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
4.9.2010 19:38:25   
maami11
prosim Isabellabina, če lahko še moje podatke vpišeš v seznam, sem nova tu in se še ne znajdem najbolje, drugače sem pa prvičuser posted image , 27 let, prvi pregled 20.9., pp 11.5...hvala

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majčice 2011
5.9.2010 9:55:04   
mami411
Dobro jutro!!!!

Mi smo pa včeraj šli z najmlajšo račke gledat, pa nekaj kruha smo imeli še starega. Pri hrani pa trenutno ne pretiravam, samo se bojim da bo to prehitro še prišlo.

Maami11 dobrodošla user posted image


(odgovor članu maami11)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majčice 2011
5.9.2010 10:21:13   
Anonimen
Zdravo majčice!!

Še ena se vam je pridružla: to je moja prva user posted image , PP 7.5., 27 let, pregled pa bom imela šele 6.10.

Za enkrat veva samo midva s fantom, bova počakala, da bo res vse OK, potem pa izve cela Slovenija user posted image user posted image

(odgovor članu mami411)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majčice 2011
5.9.2010 11:06:12   
hanna80
Tudi sama se pridružujem majčicam 2011, joj še zdaj ne morem verjet. Danes zjutraj smo zagledali magični +. Prva nosečnost se je končala prezgodaj. Tako da upam da bo tokrat bolje!

Vidim da nas je kar dosti že tukaj, pa slabosti vidim da tudi nimate, upam da bo tudi pri meni tako.

PDP mislim da je 18.5. na pregled pa se bom naslednji teden naročila.
Aja starost je 30 let! Prvi otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majčice 2011
5.9.2010 15:24:37   
Nitkica11
dobrodoslica vsem novim majcicam user posted image no pa jih je zmeraj vec

hanna80 bos videla da bo vse vredu

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu hanna80)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majčice 2011
5.9.2010 16:12:35   
Isabellabina
Pozdravljene vse nove user posted image .


jaz imam pa od zjutraj rjave izcedke pomešane tudi s svežo krvjo in samo upam ,da se nebo spet ponovil februarski izid.(SS)začelo se je ravno tako kot danes.Sicer še nimam nobenih krčev ampka me je vseeno strah da slučajno nebi šlo za kakšno IMN.Jutri kličem svojo G in ji povem kako in kaj ,pa bom videla kaj bo rekla.Mogoče bo vse vredu ali pa tudi ne-proti naravi nimaš .Držite pesti,jaz grem pa mal ležat,dokler še lahko.

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Majčice 2011
5.9.2010 17:54:58   
mojatvoja
 Oj, to pa ni dobra novica, vendar držim pesti, da bo vse o.k.!!!

Tudi sama sem imela enkrat že SS, tako da je to moja 4. nosečnost.

Lp z mislimi na vse dobro.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majčice 2011
5.9.2010 20:39:58   
mami411
Isabellabina močno držim peste da bo vse ok.

Vse nove pa dobrodošle user posted image

(odgovor članu mojatvoja)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majčice 2011
6.9.2010 6:24:00   
RAKICA2007
Isabellabina vse bo vredu, mora biti, močno stitskam pesti, da je vse ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pozdravljene vse nove majčice... user posted image

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majčice 2011
6.9.2010 10:21:32   
kajbosbil
Isabellabina jaz na tvojem mestu ne bi čakala do jutri... prvič sem šla takoj isti dan do ginekologinje (sem dobila tablete in je bilo vse ok) drugič pa sem čakala naslednji dan in je bilo že prepozno...

Želim ti ,da bo vse v redu...tudi sama se vsak dan bojim, da bom zagledala nekaj podobnega, glede na to da sem že dvakrat...

Sicer pa se mi je danes začela slabost user posted image ...prav nič prijetno!

Lep dan vsem!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majčice 2011
6.9.2010 11:46:23   
anchika
Pozdravljene
Zamuja mi 2 dni in upam da bo še kar naprej tako. Vas obvestim čez par dni.

(odgovor članu kajbosbil)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majčice 2011
6.9.2010 12:28:36   
mami411
Isabellabina kako si danes?

Anchika držim pesti za user posted image , pa hitro nam sporoči.

Jaz imam pa prvi pregled 15.9. user posted image

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majčice 2011
6.9.2010 12:46:58   
spely25
pozdravljene punce,
tudi pri meni se je včerej pojavil rahlo roza izcedek, danes zjutraj rjav, dopoldan malo krvi, ki ni bila sveža.Popoldan pokličem g.in upam, da bo vse ok, k me res skrbi.Malo krivim napor v službi, amapk danes sem ostala doma in počivam.Sporočim kako bo.

Isabellabina tudi zate držim pesti, da se vse srečno konča.

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majčice 2011
6.9.2010 14:51:56   
sobrate
Joj punce pa kaj je s temi izcedkiuser posted image user posted image user posted image

Jst mam tud vsake tolko-ko na papirju obrišem so pomešane rjave nitke z belim tokom.user posted image Mi je pa tašča rekla, ki je iz tega foha, da je lahko tud od tega, če premalo pijemo.

Zaenkrat še vedno trkam ni mi nč slabo, le utrujena sm.

Aja pa dobrodošle nove majčiceuser posted image

(odgovor članu spely25)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Majčice 2011
6.9.2010 16:04:45   
Isabellabina
Dan punce

Kako sem danes??  Zjutraj in skozi dopoldne skoraj ni bilo nič več videti,sedaj na popoldne paa je spet začelo in kar sveža kri tako ,da jaz nimam več upanja.Sem klicala svojo G in me je naročila za jutri ob 15.je rekla ,da če je sveža kri prisotna ,da gre skoraj gotovo za neuspelo nosečnost.Me že mika ,da bi šla na urgenco a se moram peljat v Ljubljano ,nimam pa nobenega varstva za moje otroke in nimam kaj,sicer pa naj naredi narava svoje,...že mora tako bitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od znakov ,ki so bili prisotni so pa med drugimi izginili skoraj vsi le bleda sem še ko zid.,tako da me je tašča danes vprašala ,če sem bolna.

(odgovor članu sobrate)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majčice 2011
6.9.2010 16:09:24   
mami411
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majčice 2011
6.9.2010 18:24:24   
spely25
Bila sem na pregledu, vendar nič kaj dobregauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .G mi je rekla, da nobena krvavitev v n.ni dobra, naj jo sploh ne bi bilo.Nosečnost mi je potrdila, srčka se še ne vidi, ji pa ni čist všeč oblika materniceuser posted image user posted image user posted image user posted image .tko da imam 13.9 ponovni pregled, da vidimo kaj bo.

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majčice 2011
6.9.2010 19:03:51   
hanna80
Joj kaj pa je z nami majčicami, tudi sama sem opazla  prav rahlo rjavo packico na hlačakah. Je pa res da je danes dan ko naj bi pršla M. Tako da če ni sveže krvi upam da bo ok.

Enkrat se je že slabo končalo!!

Spely25 in isabellabina upajmo na najboljše! Ja, sveža kri ni glih najboljša. Nikoli pa ne veš kaj bo.

Kako pa ostale, a imate kaj slabosti? Sama za enkrat nima nobenih znakov, je pa res da bi bil izostanek M komaj jutri, tako da mogoče še kaj bo. No, prvič pa nisem imela prav nobenih znakov.

< Sporočilo je popravil hanna80 -- 6.9.2010 19:04:48 >

(odgovor članu spely25)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majčice 2011
6.9.2010 19:22:05   
Isabellabina
Jao punce slabo smo začele.Upam ,da boste vse ostale, ostale super in brez vsakršnih težav do konca.
Pri meni gre vse na slabše,mi je pa samo to čudno,ker ni nobenih grudic ali kakršnihkoli znakov ploda in vsega ostalega,samo rdečeroza kriuser posted image .Boli me tudi nič.V februarju sem imela kar neke koščke in sluzi pomešane s krvjo,sedaj pa ni še nič.Sem malo brala po forumih o krvavitvah in veliko punc je kljub temu donosilo...nevem jaz  imam pa slab občutek.user posted image Bomo videli jutri popoldan.

Lep preostali večer vsem skupaj.



(odgovor članu hanna80)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majčice 2011
6.9.2010 19:32:29   
Nitkica11
Isabellabina en user posted image zate ne obupaj se zmeraj je upanje!!!

spely25 saj je se prezgodaj da bi se videl srcek bos videla bo se vse dobro. user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu hanna80)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majčice 2011
6.9.2010 20:08:19   
tanjusi
Lej jaz bi ti rekla pejt na urgenco... samo je res, jaz sem ob dveh krvavitvah v nosečnostih drvela na urgenco... pa prvič je bilo že prepozno, drugič pa tudi nič tam sem prespala dvakrat so mi tisti nosečnostni hormon kontrolirali med tem pa je bilo konec... hočem rečt nič ne nardijo ... edino če se hočeš prepričat ali je pikica še s tabo...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majčice 2011
6.9.2010 21:11:48   
Titkaa
Isabellabina in Spely25 držim pesti, da bo vse ok.....pa čimbolj počivajta če le lahko...
Imam skoz občutek, da bom dobilauser posted image  in skoz na wc hodim in gledam, če je kej rdeče....joj....no zaenkrat vse ok, edino spim v podloženem modrčku ker me tok prsi bolijo.....

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Majčice 2011
7.9.2010 8:34:05   
Isabellabina
jutro


Mislim,da je moja pikica danes odšla,saj so se zaželi pojavljat mali koščki krvi strdki in krvavim ful.Popoldan vseeno grem k G ,da vidi ali se bo samo sčistlo in po injekcijo ,ker sem RH negativna.Mi je pa tako hudo ,da ne morem opisat,zakaj se je spet to naredilo,je kaj narobe z mano-sem prestara,ne vem kje  iskat vzroke.Ah punce.....ne morem pisat ker user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Titkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majčice 2011
7.9.2010 8:37:22   
tanjusi
user posted image user posted image , vem kako ti je sem dala dvakrat skoz ... ti kar joči , pomaga...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majčice 2011
7.9.2010 10:46:09   
sobrate
Isabellabinauser posted image user posted image user posted image

Sej veš za vsakim dežekom posije sonce!Pa upam da ne bo treba na čiščenje.Drži se!

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?