|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 9:55:35   
nejka000
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

Jutro! Jaz sem še tu. Sem imela včer zvečer spet popadke, že na 10 min in ne prav boleče. Pa sem probala zaspat, če bo šlo in se prebudila zjutraj še vedno v enem kosuuser posted image . Mal me heca naš mali. Drugač pa tud jaz opazim sluz, pa celo teža mi je padla, kar se baje lahko zgodi pred porodom. Aja, pa včer me je res križ bolel. Vsi znaki so, le štruce ni. Šibam spet na kavo s kolegicouser posted image . Sam še to delam.


Jutro!

Majchi, preberi malo moje poste za nazaj.... Se je v ponedeljek tako začelo v torek sem rodilauser posted image . Vso srečo če greš in čimmanj boleče!!!!

Malajka VSE NAJBOLJŠE!!
user posted image user posted image

Pajac, hvala da si me spomnila za vlogo za vrtec. Jaz bi čist pozabla!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 10:00:43   
nejka000
Mi smo pa včeraj meli tehtanje na sporedu in smo težki že 4120g. Tak da se vidi da Zoja rada papca. Sicer pa jaz mam mleka da bi lahk mlekarno odprla. Če kera kaj rabi naj pove, ker zaj bom mogla počasi delat zalogo za zmrzovalnik. Zoja namreč skoraj sprazni obe dojki ampak si  morem še vseeno malo ven potegnit ker drugače so spet prehitro polne, sam tistega ko si ven spumpam ne utegne popit ker do naslednjega dojenja sem spet polna. user posted image user posted image


Jutri pa se bomo kopaliuser posted image user posted image user posted image , popldan pa če bo sonček je patronažna rekla da lahko greva za kakih 15 minut ven. Komaj čakam in upam na sončekuser posted image


_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 10:07:01   
teycika
Najprej čestitam vsem mamicam, ki ste že rodile!

Za mano je že en dan po roku, sicer se mi je včeraj odluščil čep in sem potem imela cel dan izcedke. Bila sem na pregledu ctg ni pokazal nič, čeprav sem imela včeraj zjutraj že popadke, ki pa so na žalost ponehali. Drugač je glavica že spuščena in mv zmehčan. Tako, da ne preostane nič drugega kot čakanje, jutri pa spet na pregled. Upam da se naše dete kmalu zmisli, pa pride ven, ker ti dnevi ko čakaš so tako dolgi zdaj.

Danes pa le izkoristite sonček, jaz ga bom tut, sm da se čim več gibam, da bom čimprej šla rodit.

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 10:14:36   
pajac
Kaj je zdaj to?? Nobenih novic iz Rima??? user posted image

Bo treba kaj ukrenit... samo ne vem kaj.. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu teycika)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 10:17:20   
nejka000
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

Kaj je zdaj to?? Nobenih novic iz Rima??? user posted image

Bo treba kaj ukrenit... samo ne vem kaj.. user posted image user posted image user posted image



Pajac to je zatišje pred nevihto.


_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 10:23:43   
kapesanta
jutro

jst tud se v 1 kosu

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 10:24:30   
nadinne
Dan.

Aha, vidim da bomo kmalu imeli spet nove novemberčke GO maychi in teycika user posted image

No meni se še nikamor ne mudi. Mi je tko fajn z bušijem, da bo kar malo težko se poslovit od njega, sploh ker je nenormalno priden user posted image

pesjanarka...poročaj malo kaj si zvedela pri anesteziologu. Me zanima, čeprav smo imeli na materinski orenk predavanje od anesteziologinje in imam že tudi vse papirje doma izpolnjene.

dojenje...a mi lahko katera od vas, ki dojite pove, a se mleko med dojenjem lahko uživa? Ne vem kje sem zasledila da ni dobro...me je kar stisnilo v želodcu, ker ne vem od česa bom živela, če tega ne bom slučajno smela jesti user posted image Jaz samo vem, da je moja sestra pojedla na tone mleka ko je dojila in je blo ok...tak da sem sploh zmedena zej user posted image

Pa še eno neumno vprašanje...mi je kar nerodno to vprašat, ker je res butasto Ampak mi ne gre iz glave...ko prideš v P in se moraš preoblečt za v porodno...a to kako haljo dobiš al kaj? Pa samo to imaš gor predvidevam? Torej tudi modrčka ne? Ker mene grozno bolijo prsi če sem brez modrčka in če hodim taka okoli No pa sem izustila user posted image

simonmojca...upam da dobiš nove zavese Jaz jih grem danes iskat, so me klicali da bodo po 15h nared. Sva že 2 meseca v dnevni brez zaves, ker nikakor nisva dobila nobenih pametnih, potem sem se pa spuntala da zej imam pa dovolj in da hočem zavese! No in sva šla in jih nabavila pred 1 tednom, danes jih pa končno dobim. ME HAPPY user posted image

Ja zunaj je pa res sonček, čeprav se že nekaj oblaki nabirajo...bo res treba ven čimprej. Ampak najprej z še voziček dokonca spucava...sva se lotila ogrodja, pa ležaje od koles moj ravno maže...da bova lažje okoli dirkala Lupinica...no midva sva ravno včeraj potrenirala namestitev v avto...avtofix je kar v avtu ostal Se je moj izkazal in v sekundi vse namontiral.

Nič grem mojemu pomagat.

< Sporočilo je popravil nadinne -- 11.11.2010 10:26:31 >

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 10:40:06   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: nejka000

IZVIRNO SPOROČILO: pajac

Kaj je zdaj to?? Nobenih novic iz Rima??? user posted image

Bo treba kaj ukrenit... samo ne vem kaj.. user posted image user posted image user posted image



Pajac to je zatišje pred nevihto.

  user posted image ker tole ni več smešno.. a bomo rojevale samo ob luninih menah ali kaj?? user posted image user posted image user posted image

Nadinne
dojenje in mleko.. jaz sem ga pila normalno, pa jogurte in podobno, dokler ta mali ni imel krče.. pol sem pa črtala vse kar ima v sebi mleko, pa sveže sadje in zelenjavo in ne boš verjela mleko vsebujejo  tudi paštete, hrenovke in podobno.. pa ni bilo nič boljše in sem samo zbolela. Tokrat se bom tega lotila po zdravi pameti in jedla vse po vrsti, pa če bo kaj narobe bom ukrepala.. Zdi se mi da pa večina otrok ima napade joka tam okoli 3. tedna pa ni vedno stvar v hrani, ki jo mati je, ker bi potem otroci na AM bili brez teh težav...
Modrček.. jah ko prideš v porodno si Eva v "seksi" bolniški spalni srajci, samo po moje se da zmenit da imaš modrc gor.. samo jim reči, da te boli, če ga nimaš in če bodo normalni ne vem zakaj bi komplicirali... če ti bo v tem trenutku sploh padlo na pamet, seveda user posted image

< Sporočilo je popravil pajac -- 11.11.2010 10:41:43 >


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 10:42:57   
pajac
joj jaz bi tudi mogla it naročit zavese za Petra v Rutarja...user posted image Ah čisto sem pozabila na ta projekt.. Imam ene nagledane samo moram naročit...

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 10:52:54   
Urša08
tale rr skoz štrajkauser posted image user posted image user posted image user posted image

Na hitro. Sem še vedno v enem kosu, včerejšnji ctg ok. Mamo pa mal pestro doma, v ponedeljek Žiga zbolel, včeraj pa še Nejc. tko da mam oba doma. Ju morm pred porodom pozdravituser posted image user posted image user posted image

vas grem še mal prebrat

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 10:55:38   
nejka000
IZVIRNO SPOROČILO: nadinne

Dan.



dojenje...a mi lahko katera od vas, ki dojite pove, a se mleko med dojenjem lahko uživa? Ne vem kje sem zasledila da ni dobro...me je kar stisnilo v želodcu, ker ne vem od česa bom živela, če tega ne bom slučajno smela jesti user posted image Jaz samo vem, da je moja sestra pojedla na tone mleka ko je dojila in je blo ok...tak da sem sploh zmedena zej user posted image

Pa še eno neumno vprašanje...mi je kar nerodno to vprašat, ker je res butasto Ampak mi ne gre iz glave...ko prideš v P in se moraš preoblečt za v porodno...a to kako haljo dobiš al kaj? Pa samo to imaš gor predvidevam? Torej tudi modrčka ne? Ker mene grozno bolijo prsi če sem brez modrčka in če hodim taka okoli No pa sem izustila user posted image




Jaz spijem sigurno liter mleka na dan. Tudi patronažna mi je rekla da ga je  dobro in v vseh knjižicah o dojenju piše da je potrebno spit od 1/4 do litra mleka na dan.

Kar se tiče modrca v tisti seksi srajčki ki jo dobiš je tak da če že si obleči enega full udobnega brez kosti pa to pa ne podloženega, po možnosti tistega za dojenje, ker boš po porodu (če bo brez CR) takoj dojila. Mislim pa da ne bojo komplicirali da ga ne smeš met, ker jaz sem ga tudi mela, ampak jaz sem ga pozabla slečt ne zaradi bolečih prsi.


_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu nadinne)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 11:01:10   
kapesanta
upam da bo zdej poratal - prej je objavilo samo pol posta user posted image

tudi pri nas se je očitno začelo dogajati - danes odšel čep, celo noč me je zavijalo kot pri menstri, da o bolečinah mišice-kosti tam okrog ne govorim. No računam da bom šla po avtocesti, ker želim da je to enodnevno in ne večdnevno potovanje v Rim.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 11:01:33   
Renesme**
mleko in ml. izdelki- naj bi ga do 0,5L/dan (po njem imajo otroci radi alergije, pa v večjih količinah jih zvija) Ni pa mleko pogoj za nastanek tvojega mleka!
Drugače je pa meni patronažna rekla, da lahko jem vse razen oreščkovuser posted image , pač občutljive stvari v gostilniških porcijah(npr. solata)- ja pa jadeuser posted image ...drugače pa ima Bastian že zdaj malo krčev, zaradi mojih zdravil za pritiskuser posted image ...očitno moji otroci ne morejo začeti življenja brez zdravil pri meniuser posted image

stilska preobrazba v P(kot je rekla prim.Blejec)- ja dobiš sexy mrežaste hlačke+ vložek, še bolj sexy zeleno srajco- no vsaj oblin se ne vidi čez in se ne sekiraš dokler se v svoje cunje ne zbašešuser posted image ), pa haljo, ki sem jo jaz 1x rabila ko me je zeblo....vroče je bilo tako v porodni in sobi, da nogavic nisem potrebovala, čeprav mi je ena sestra celo pot iz sprejemne do porodne razlagala kako bi bilo dobro, če bi imela še nogavice....user posted image
Aja pa plastične natikače dobiš
Moderček- pomoje če bi ga imel spodaj, da ni panike....samo imej tistega za dojenje, da boš po porodu lahko dojila...

(odgovor članu nadinne)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 11:19:04   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: kapesanta

upam da bo zdej poratal - prej je objavilo samo pol posta user posted image

tudi pri nas se je očitno začelo dogajati - danes odšel čep, celo noč me je zavijalo kot pri menstri, da o bolečinah mišice-kosti tam okrog ne govorim. No računam da bom šla po avtocesti, ker želim da je to enodnevno in ne večdnevno potovanje v Rim.


veš.. v Rimu so lahko že v nekaj urcah.. ti se samo drži avtoceste in pazi na radarje user posted image user posted image Saj kakšne manjše prekoračitve spregledajo, samo da ne bo okoli 200/h user posted image user posted image

Srečno pot!


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 11:22:32   
pajac
te menstra like bolečine imam jaz že ene 3 večera zapored.. pa ni nič iz tega.. Mogoče pa ko pridem rodit pogledajo in rečejo: joj gospa vi ste pa že 8 cm odprta, gremo rodit... pa 2 x potisnem in pade ven user posted image Kul a ne?? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 11:39:42   
kapesanta
Pajac - a ti greš pol raj naokrog - spoznavajmo svet pa tak? Jst sm Italije že dost vidla, upam da se bo Sara strinjala z avtocesto. Joj ne znam si predstavljat da bi se takšno počutje še nadaljevalo - pri menstri vsaj veš da bo drugi dan dobro - tle pa očitno lahk traja - dons ne vem če sem vsega skupi 2 uri ponoči spala, šele pol okrog 8 sem trdno zaspala, sam kaj če pol ne gre predolgo vlečt.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 11:57:29   
Mateja81
Pozdravljene

Vloga za vrtec - jaz sem poklicala našo gospo na občino in jo vprašala ali je nujno da ji oddam vlogo do 15.11. - če bom potem čez 1. teden rodila in bomo itak imeli spremembo? Pa mi je rekla da lahko komot kasneje pošljem, ker itak ne bo delala odločb pred decembrom, ko dobi podatke iz davčne...

Pregled - včeraj ni bio nič posebnega srček je bil ful lep - popadkov pa itak ne spremljauser posted image  al kaj? Sem že pozabila kako je bilo prvič? Mi je pa pretipal trebu in rekel da se je že kr spustila naša damica. Ko jo je pa izmeril je pa naračunal le 2600 gr? Čeprav je kr rekel da ni mogel dobro vzeti mer dat da mogoče pa ima le kak gram več. Sej ne da bi se preveč sekirala, sicer pa še ima nekaj časa da se poredi. Trebuh mi pa otrdeva 100/h pa križ me je začel boleti pred 2. dnevoma tak da nekaj se spreminja ni dvoma... 

Naslednji pregled : 17.11. - če bo treba (upam da neuser posted image )
Danes še grem na govorilne za tamalega v vrtec, zvečer pa na vaje; potem pa odprem izhode in si med noge vstavim zeleno luč da bo mala vedla da lahko že štarta.

Lp in držite se!

_____________________________

12.02.2008 je prikukal na svet naš sonček Patrik

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 12:00:36   
pajac
Jah res je, da se raje okoli vozim, samo ne v Rim user posted image Upam, da boš čimprej prispela.. Pri meni so te bolečine bolj kot ne samo zelo moteče in me ne zbudijo če zaspim, samo sem ob njih tečna, ker pol imam občutek, da bi lahko bilo vnetje.. in razpredam različne scenarije v glavi.. Zjutraj pa itak nič ni, pa čez dan tudi ne...tako da se verjetno kaj pripravlja.. saj časa je še zadosti...

joj a se še komu tako spi kot meni.. grem še malo pogledat pod kožo... 


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 12:01:41   
nadinne
aha, takole gre pol s seksi sračjko pri porodu user posted image Ja no saj modček za dojenje imam v torbi...samo kaj ko mi je na knap...večjega nisem dobila. Tak da ne vem kako bo to sploh funkcioniralo. Zgleda če bom dojila, bom doma kar v navadnem, pa ga bom pač slačila...nimaš kaj. Mah se ne bom več obremenjevala s tem.

mleko...mah saj moj user posted image bo itak mogel marsikaj preživet, če bo kaj poverbal po meni...jaz sem itak hiper alergik. Upam da ne bo imel kake alergije na mleko! Jaz samo laktoze ne prenašam dobro, tak da obvezno uživam melko brez laktoze...navadnega lahko samo kake 2 deci na par dni. Ker drugače bodo mene mogli ujčkat pa masirat pa dajat kapljice proti kolikam user posted image A moram glede prehrane povedat ko pridem v P? Da mi ne bodo slučajno kake skute, pa jogurta pa jabolk pa paradižnika itd. dajali za jest, ker ne bom jedla! Verjetno a ne user posted image Najboljš da si doma naredim seznam česa ne smem jesti in jim samo pod nos pomolim user posted image

pajac...takle scenarij poroda pa še jaz podpišem user posted image

Drugače sem pa žalostna user posted image user posted image user posted image Sva sedaj z user posted image popedenala vozek...in glej ga šmenta! Jaz nikakor ne morem sneti košare z ogrodja! Bi mogla bit švarci da stisnem tisti gumb! Pa nisem švoh drugače! user posted image Fora je, da ko sva vozek pripeljala domov poleti, sva ga seveda še enkrat sprobala in midva dve budale (ne morem drugač rečt) sva dala košaro gor narobe obrnjeno...in je nisva mogla dol dobit...potem jo je moj nekako snel. No in sedaj se zatika še ko je prav obrnjena user posted image user posted image user posted image Moj sicer nekaj grunta in ima idejo kako bo popravil zadevo...ampak jaz imam slab občutek. Zih bo treba na servis peljat v Lj...in bogve kok časa bova brez vozička! Super...me zanima kako bom user posted image peljala na prvi sprehod! Tok sem jezna sama nase...namesto da bi to uredila že takrat...ah ne...treba je čakat do zadnjega. user posted image user posted image user posted image Kar slabo mi je ko pomislim na to!



(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 12:41:32   
birdy
Nadinne, za prehrano pa le povej k prideš ja... Morš razumet da kaka jabolka boš vseen dobila, ampak da ti vsaj mlečnih stvari ne bodo nosili pa le reči da maš, kako se reče, moteno toleranco na laktozo... Pa to že takoj ko prideš v P da boš že prvi obrok dobila prilagojen. Sej tud če kasnej rečeš se bo pomoje dal lepo zment, sam boljš da prej...


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu nadinne)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 12:43:09   
pajac
nadinne brez panike glede vozička.. naj tvoj pogleda daens kaj se da neredit, pa če ne gre naj ga jutir pelje na servis.. Saj takoj ko boš rodila itak ne boš šla ven ponavadi vsaj 1 teden.. NO mi smo s Petrom šli mislim da 10 dan, ker je kljub temu da je bil začetek septembra anlivalo in smo čakali na lepo vreme.. No do takrat pa bo voziček zrihtan..
Vseeno preveri, če ni problem v "prijemu", ker jaz sem mislila parkrat da bom crknila preden sem zložila voziček, celo zbrcala ga enkrat user posted image , ampak potem sem skapirala, da samo nisem prijela kot je treba...


Ne morem spat.. me otrok tako brca spodaj, da imam občutek, da ima roko zunaj..

Ah danes sem nekam čudna.. upam samo, da ne bom zbolela... user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu nadinne)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 12:47:22   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Nadinne, za prehrano pa le povej k prideš ja... Morš razumet da kaka jabolka boš vseen dobila, ampak da ti vsaj mlečnih stvari ne bodo nosili pa le reči da maš, kako se reče, moteno toleranco na laktozo... Pa to že takoj ko prideš v P da boš že prvi obrok dobila prilagojen. Sej tud če kasnej rečeš se bo pomoje dal lepo zment, sam boljš da prej...




user posted image



_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 12:49:47   
malajka84
tale RR ga resnično neki sračka!!

tko d po dolgi verziji k sm jo napisala pa je šla ....bo zdej ena kratka

Hvala za čestitke vsem....torto sm zmazala.:)
Naša pupa še zmer štrajka....trma!

acegirl..a ti tud u Trb? mogoč smo se pa kdaj že vidle..kr js zdej skos iste srečujem...no jutr sm js tista k ma mami zraven-je moj šofer pa še d mi ni dougcajt
kapesanta...mogoč se pa ne vidmo jutr, bo tvoja pupa prehtela:) no držimo pesti:)če se pa te pa že mnde ne bom sfalila, ti pa tud mene ne, sej smo dost velke;)

drgač pa user posted image vsem k vozte...js sm nesposobna že neki cajta za volan it...:)

Zdj pa šibam na sprehodk, dokler je še sonce..

Kera bo naslednja mami? Zdej je neki zatišje....dejmo punce

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 13:19:26   
november2010
nadine - glede prehrane - te vprašajo če imaš kako dieto oz. omejitve....

(odgovor članu nadinne)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 14:07:25   
lottyka
IZVIRNO SPOROČILO: nejka000

IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

Jutro! Jaz sem še tu. Sem imela včer zvečer spet popadke, že na 10 min in ne prav boleče. Pa sem probala zaspat, če bo šlo in se prebudila zjutraj še vedno v enem kosu . Mal me heca naš mali. Drugač pa tud jaz opazim sluz, pa celo teža mi je padla, kar se baje lahko zgodi pred porodom. Aja, pa včer me je res križ bolel. Vsi znaki so, le štruce ni. Šibam spet na kavo s kolegico . Sam še to delam.


Jutro!

Majchi, preberi malo moje poste za nazaj.... Se je v ponedeljek tako začelo v torek sem rodila . Vso srečo če greš in čimmanj boleče!!!!




No še ena ki je imela take znake, v četrtek se je začelo, v petek rodila. Sam še WC manjka, ko boš še na WC-ju skoz pa kar pripravi torbo v avto.

Drugače pa dobro jutro,

Mi smo se ravnokar previli in najdeli, zdej pa počivamo malo na kavču. Danes pride patronažna, naj bi se že kopali, ampak popek še ni čist suh, tako da bomo verjetno prestavili.

No so me prekinili med pisanjem, tako da je tudi patronažna že prišla in odšla. Kopali nismo imam pa jaz začetek mastitisa in če dobim še vročino moram po Antibiotike . Kakšen pameten nasvet? Zdej sem si vse sčrpala, da si spraznim dojko, pa še malega bom pristavila, mogoče bo potegnil Žan kaj ven. Pa masaža pod toplim tušom, ampak se ne zmehča , boli pa ko .
MalaNeli ti vem da si imela isto? Kako si ti rešila? Samo s tušom in masažo? Kakšen nasvet?

Nič, grem Žana zbudit, da se probamo podojit.

Srečno če gre katera v Rim.

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?