|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 14:10:49   
pesjanarka
Pogovor z anesteziologinjo v KR je bil ful prijeten. Bila sem pri dr. Pavlovič, ki nas je imela tudi že na šoli za starše. Sem ji povedala, da mi je bilo tisto predavanje tako izčrpno, da v bistvu nimam nič več za vprašat, potem mi je naredila samo še UZ hrbtenice in ugotovila, da imam baje manekensko in by the book htbtenico user posted image . (no vsaj pri hrbtenici mi je ratalo). Smo se potem zafrkavali, da mi bo kateter kar v miže vstavila notri.

srajčka v
P Še eno "pametno in pomembno" vprašanje: a je to tista srajčka, ki se zavezuje na hrbtu?

A je potem po porodu v sobi možno imeti svojo pižamo "na hlače" al so obvezne srajce?


(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 14:13:46   
ječi12
HEJJ user posted image

Evo mi smo od učeri doma...

tole je moja p zgodba. :)

V nedeljo sva z mojim ful dolg visela pokonci,pa spraviva se še slončkat,da pospešva porod(očitno pomaga) in greva mal pred 1h spat...okol pol 2h me zbudi izcedek,grem na wc sm sklepala da je od sexa pač. In se obrišem in use zgleda ok,ustanem spet neki prteče...pa pol študiram da loh bi bla pa voda...pa se obrišem in grem proti pojstli.no pol pa kr dost.in sm vedla da je to to...ful smeh,kva nč jasn,...razmislm ker datum je,ok 8 mi je ušeč,grem mojga zbudit in reče nej še kšno uro počakam...haha,a s nor vodaa mi je odtekla. No in sva šla.prideva tja brezvze isto k prvič nč popadkov odprta  1cm. In sm se spomnla na prvo rundo kok dolg je trajal,me je kr minil. No cilj je bil da 8ga rodimo.  Moj gre domov spat,js grem na klistir,tuš in v porodno. Tm sm bla do celo noč,oz od 3h naprej v P,v porodni pa ne vem točn od kdaj. Pol pa do zjutri nč,vsake svete cajte čutm kao popadk,ampak brezvze. No zjutri pride ob 6h babica Gordana in reče da mava itak še čas,in počakava zdravnico.pride okol 8h in reče če bi js dons rodila,in js JA,in reče babice pol ji pa kr umetne dejte,no in ob 9h da flašo umetnih ker ni NČ dogajal. Pol pa počas okol pol 10h čutm neki,me pogledajo in je blo 3cm,ok še 7. Pol sm pa dobila že kr masko,pa me sploh bolel ni,sam je rekla Gordana da bom bolj sproščena. Pol pa mojga pokličem nej pride mi družbo delat.in je pršu k men okol pol 11h. Sva se pogovarjala,k je pršu popadek v masko,in je blo ful fino k me sploh ni bolel ,sm dala pozornost maski. In se ful reživa ker mi dogaja od unga plina...nč pol staviva še kolk bo mali težek in pride Gordna prav kaj dogaja,js da sicer so popadki na ene 2 do 3 min,ampak tut prbližno ne tok močni kot bi mogli bit. No in pogleda pa reče uuu 8cm,zdele bo....no in je blo res,dva ta potisna popadka sm mogla predihat,pol pa že glava zuni,pa potem še enga predihat,pa Gal zunej. Rezana in šivana nič. Skratka mega. Je mel pa mali 2x ovito popkovino okoli vratu,tko da hvala ti kdorkoli že nad nami da je naš Gal zdrav in lep fantek.
drugače pa se fino rihtamo in navajamo drug na drugega.
bom še kasneje pogledala kaj dogaja. čestitke če je kšna nova mamica,nosečke ve pa čimprej v akcijo da bo luda kuča kle na rr user posted image

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 14:21:16   
Renesme**
evo še slikico našega pikca

user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 14:44:37   
pesjanarka
Ječi, jaz bi tudi tako user posted image

Renesme, kakšen cuker!!

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 14:44:44   
acegirl
renesme: luštkan fantek:)

malajka84: pol smo pa midve ble na nazadnjem CTG skup, ko smo kr dolg čakale, k še nobenga ni blo. sm pa misla da si ti ena druga drgač. zgleda one ni na forumi. pa ona tko že druzga pričakuje pa tud je čez rok. jst sm že 7 dni čez rok. jao. ampak sej ubistvi mi nč ne manjka - se mi ne mudi:)

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 15:26:01   
malajka84
acegirl...ja možn kaj pa vem:) bom jutr vidla..če se bomo ponavlal;)..
Jst pa po tem zadnem roki dons 8 dni...po unem, k so mi pa prvo rekl, bi mela pa dans PDP...tk d js kr tega računam..še ta očitn ne bo nč al kaj..

Bla sm pa zanč k je bla ena houdrasta sestra:) k ni znala še tistih traku mi prvezat mi jih je mami ene 4krt skuplala nazaj, d se je kej kazal:)

(odgovor članu acegirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 15:41:29   
Majchi
Ojla! Pri men še zmer nič. Že dva večera oz. noči me matra, čez dan sem pa ko pušeljc. Kot da nisem noseča. Sem dons cel City Park obletala, šla na kosilo, potem še na kremšnito. No, zdaj pa doma mal počivam. Najboljš, da grem na sprehod, dokler je še sonček.
Drugače sem si šla pa v Comshop slike iskat in  imam zdej do vikenda neki za delat, saj jih moram cca. 700 kom za zrihtat, pa v albume dat, pa komentarje napisat, pa datume...user posted image

Lottyka, nejka000, saj pri Lani se mi je isto začelo. Celo soboto in celo nedeljo sem imela popadke, rodila pa v ponedeljek zjutraj ob 8.24. Ampak sem jih imela več in močnejše, sam zgostil se niso, zato mi še na misel ni prišlo, da bi šla v P. Zdej jih mam pa samo po enih 5, pol je pa konc. Ah, bo že, ko bo. Sploh se ne mislim obremenjevat. Čakam še drisko torejuser posted image .


Lottyka, glede dojenja si čisto dobro napisala. Čimveč praznit, pa masaža pod tušem, pa tamali naj redno odjema, magari če ga zbujaš. Če ne poje vsega, si še izčrpaj. Saj se bosta ujela, potem bo pa lušnouser posted image .

November2010, super, da si nazaj na RR.user posted image

Ječi, lepo te je spet brat, sem prov vesela, in super porodna zgodbauser posted image .

Kapesanta, Severnica: se mi zdi, da sta v nizkem štartu. Zase pa sploh ne vem, al upam, da sem z vama zraven na štartu al da naj še mal čakamuser posted image . Jaz še zmer nisem čist ready.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 15:43:16   
Majchi
Malajka, ti si pa že krepko čez rok! Svaka ti čast, da si tko mirna, pa nič se ne pritožuješuser posted image .

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 17:21:26   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: Renesme**

evo še slikico našega pikca

user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 17:28:30   
pajac
Ječi čisto si mi pobegnila.. incognito user posted image user posted image user posted image Prav prav... user posted image user posted image user posted image Glavno da se vi cartate in je vse ok! Pa super zgodba... user posted image user posted image user posted image

Grem k Petru.. ponovno je smrkav in kašlja user posted image .. mater imam dosti teh baucev, ki lezejo po njem in v njem....user posted image jutri ostane doma, da napovem hud boj in se pozdravi čez vikend... saj taki ne more na obisk, če bi bilo potrebno kaj hodit, tako da so noge prekrižane do nadaljnjega...user posted image  

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 18:06:39   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

Ječi čisto si mi pobegnila.. incognito user posted image user posted image user posted image Prav prav... user posted image user posted image user posted image Glavno da se vi cartate in je vse ok! Pa super zgodba... user posted image user posted image user posted image

Grem k Petru.. ponovno je smrkav in kašlja user posted image .. mater imam dosti teh baucev, ki lezejo po njem in v njem....user posted image jutri ostane doma, da napovem hud boj in se pozdravi čez vikend... saj taki ne more na obisk, če bi bilo potrebno kaj hodit, tako da so noge prekrižane do nadaljnjega...user posted image  


nism namenoma user posted image  sm pa vesela da sm :)

mala naša tut ful kašlja in ma gnojno use ker prou smrči,smrku čis zelen..bljek. jo filam s sirupi,fiziološko pa še sinupretom. upam da bo kmal bolje. tko da mi smo padli med bacile že zdj,samo itak se nebi ognili..je bla pa prehlajena pa sta useeno me pršla pogledat. roke si je razkužla,božala samo po glavici,pa hb sm bla prva v sobi in ni bla blizu drugih. bi mi blo res hudo če je nebi mogla vidt. mi je polepšala urce tm not v P,ker so se mi noro vlekle.sm šla zato drugi dan domov ker je mali ok.

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 18:19:44   
simonmojca
zdravo,
 
zgleda se nič ni dogajalo, ko me ni bilo user posted image
 
RAZEN TEGA DA MI BO RR VSE ŽIVCE POJEDU user posted image  pišem še enkrat - bom obupala

No jaz iz šopinga user posted image , nakupila skoraj vse jejjjjjj, samo še par malenkosti kupiva jutri z mojim (pivo za žurko), drugače hrano in pijačo pa imava (velika zaloga) ko me ne bo in ko pridem iz rima user posted image  tako da jupiii me happy user posted image .
Jutri še gume menava pol pa lahko mirno grem user posted image

zavese sem dobila ravno v Rutarju user posted image , je pa čakalna dba če jih naročiš skoraj 1mesec-jojjj user posted image
 
grem iz vrečk do konca vn vse dat pol pa mojmu mal težit user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 18:23:35   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

IZVIRNO SPOROČILO: pajac

Ječi čisto si mi pobegnila.. incognito user posted image user posted image user posted image Prav prav... user posted image user posted image user posted image Glavno da se vi cartate in je vse ok! Pa super zgodba... user posted image user posted image user posted image

Grem k Petru.. ponovno je smrkav in kašlja user posted image .. mater imam dosti teh baucev, ki lezejo po njem in v njem....user posted image jutri ostane doma, da napovem hud boj in se pozdravi čez vikend... saj taki ne more na obisk, če bi bilo potrebno kaj hodit, tako da so noge prekrižane do nadaljnjega...user posted image  


nism namenoma user posted image  sm pa vesela da sm :)

mala naša tut ful kašlja in ma gnojno use ker prou smrči,smrku čis zelen..bljek. jo filam s sirupi,fiziološko pa še sinupretom. upam da bo kmal bolje. tko da mi smo padli med bacile že zdj,samo itak se nebi ognili..je bla pa prehlajena pa sta useeno me pršla pogledat. roke si je razkužla,božala samo po glavici,pa hb sm bla prva v sobi in ni bla blizu drugih. bi mi blo res hudo če je nebi mogla vidt. mi je polepšala urce tm not v P,ker so se mi noro vlekle.sm šla zato drugi dan domov ker je mali ok.

pa si vprašla, če lahko greš, ali so ti ponudili??? Jaz ne vem kaj naj naredim, če bo mali bolan.. najboljše da se zmenim, da sem sama v sobi user posted image user posted image Po eni strani bi mi ti trije dnevi prav prišli, da si odpočijem od poroda, po drugi pa, če on ne bo mogel zraven me bo morilo in bom samo zamorjena....


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 18:25:19   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: simonmojca

Zavese sem dobila ravno v Rutarju user posted image , je pa čakalna dba če jih naročiš skoraj 1mesec-jojjj user posted image



user posted image mene pri njih ponavadi bolj cena šokira, kot čakalna doba.. ko smo za Petra naročali sem dala toliko denarja, da bi si lahko tečaj plačala, kupila blago in sama sešila... Ampak imajo res lepe in sem preveč komot user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 18:39:02   
simonmojca
zelo lepe zavese
imajo pa zdele kar nekaj zaves v akciji - jaz sem take kupila. Tako da ni bilo prevelike krize user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 19:26:27   
ječi12
pajac sama sm rekla. povedale so mi punce tm na oddelku,sestre al kaj so. da drugorodke gredo lahko domov po 48urah. in sm potem mogla drugi dan na viziti povedat da bi šla domov,in če oba potrdita G in P potem lahko greš. no meni je blo že prvič ful muka v porodnišnici,dnevi so se vlekli želela sm mojga met pr sebi,in sm tretji dan k sva mogle ostati pod lučko res cel dan prejokala,čis sm bla gorzna.tko da sm zdj ful želela domov pa valda je najbolj pomembno da je mali ok,in so mu zato še kri uzeli za zaletnico in so bli ful nizki rezultati tko da sva lahko šla...je pa tko da če so veliki bolni z enim dnevom neki ful ne nardiš,itak bo smrku tut tretji,četrti,peti dan.....nimaš kej.

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 19:37:59   
philadelphia
Živjo

Opažam, da nekatere sploh niste šle rodit, da ste šle samo malo na obisk v P user posted image . Fajn to, da ste se tako hitro porihtale. Jaz bi tud tako user posted image .

Danes sem bila preveč pridna in posledično me boli hrbet in sramna kost (moj pravi, da gnezdim, ampak se ne strinjam z njim user posted image ).

No zakaj ni nobenga sporočila, da je katera rodila? A ne misli nobena jit rodit? Bomo kar skoz noseče? user posted image

simonmojca ti dela mobitel? user posted image

renesme lepi sinček user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 19:41:19   
tejci1981
Večer!

Mi smo se ravno najedli in zdaj spet spimo,....kako pridno dete, čisto po mami !user posted image

ječi - dobrodošla nazaj, super zgodba!

Pajac - upam, da se vas nebo kaj lotilo, mislim, da imate zadosti za to jesen !user posted image

Renesme - cukerček mali!!!!!!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: pesjanarka

mi je naredila samo še UZ hrbtenice in ugotovila, da imam baje manekensko in by the book htbtenico . (no vsaj pri hrbtenici mi je ratalo).




user posted image user posted image user posted image user posted image

RR pa res jezi! Jaz za vsak slučaj kar kopiram preden pošljem, če bi slučajno kaj zaštrikalo, ne rabim še enkrat pisat!


Evo mojega sončka zaspančka:

user posted image

Lep večer še naprej, jaz se grem z dragim cartat pred tv ! user posted image

< Sporočilo je popravil tejci1981 -- 11.11.2010 19:42:19 >

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 19:42:19   
simonmojca
mobitel DELA samo nič ne piska user posted image

piska že samo ne zato, kar mi hočmo slišat user posted image

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 19:46:01   
philadelphia
tejči1981 je pa res sonček user posted image

Kje so pa majchi, kapesante in še ena, ki je neki napisala, da se dogaja? Me ne smemo prehitevat, ki smo na koncu meseca rezervirale termin user posted image


(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 19:51:38   
simonmojca
Nakonc bomo vse čez rok šle user posted image
vsaj prvorodke user posted image  oz. te ka priganjamo druge, da gredo rodit user posted image

Joj so luškani - od vseh so tako luškane štručke HOČEM JO user posted image , če je kmalu ne dobim jo bom kar v trgovino šla kzupt, da bom lažje počakala user posted image

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 19:54:02   
philadelphia
Sam v trgovini ni tako lepih otrok kot bo tvoj!!! Raje mal počakej. Al pa daj izselitveni nalog svojemu bejbiju user posted image

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 20:05:09   
Renesme**
Mi imamo pa nočno ptičko, točno po ritmu iz trebuščka...in to pomeni, da od 6ih zjutraj do zdaj 20h samo spi in je, ampak je res čist koma, zdaj pa gleda ko čukec in to nekje do 1ih,2h ponoči....jao...zdaj ga pa dojim čez dan na cca 2-2,5h in molim, da bi spali.....

Sem vam že pol porodne zgodbe napisala pa je bilo we are sorryuser posted image , tako da jo bom en dan v wordu spisala in potem sem kopirala....ker tolk časa, da bi jovo na novo vse tipkala kar naprej pa tudi nimam...user posted image

Sem pa v primerjavi s prvič zdaj prav fajn...čakam da še tale šivček odpade, zdaj doma, ko ne ležim več 24/dan in se ne filam z Saridoni... kar čutim, mal cuka, ampak ni prehudo....tako da zdaj samo čakamo na tisto spanje 5 ur v kosu, pa smo na konjuuser posted image Sem zahtevna, a neuser posted image

Zdej pa spet rit previt (že drugič v 15min) ker je spet polna....

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 20:06:41   
Renesme**
IZVIRNO SPOROČILO: simonmojca

Nakonc bomo vse čez rok šle user posted image
vsaj prvorodke user posted image  oz. te ka priganjamo druge, da gredo rodit user posted image

Joj so luškani - od vseh so tako luškane štručke HOČEM JO user posted image , če je kmalu ne dobim jo bom kar v trgovino šla kzupt, da bom lažje počakala user posted image


sej bo, jutri....

Jaz sem tud še isti dan okol letala...

Pa vem kako se počutiš ko slikce gledaš....ampak ti še enkrat povem- pejt spat in se naspiuser posted image

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 20:07:59   
Renesme**
tejci- luškano dete, čestitkeuser posted image

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?