|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 7:54:31   
simonmojca

user posted image
 
 
 
12.11.2010
- simonmojca NP+CTG
- kapasanta CTG
- nadinne CTG
- Nenya amin.
- malajka84 CTG
- acegirl CTG
- flik NP+CTG
- teycika CTG
 
15.11.2010
- lonalona NP+CTG
- severnica77 CTG
- nov2010
 
16.11.2010
- library
- naša beba NP+CTG
- D0aisy NP+CTG
- aleksa83 CTG
- miya84 CTG
- pajac CTG
 
17.11.2010
- sara pia CTG
- Valentina85 CTG
- Škorpijonček_ CTG
- Mateja81 CTG
 
18.11.2010
 
 
19.11.2010
 
 
22.11.2010
- Škorpijonček_ CTG


(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 7:58:15   
pajac
Blazina za dojenje... jaz sem prvič imela sposojeno od svakinje tokrat pa ne... Mi je kar fajn prišla med spanjem, samo moram priznat, da so me v 1. nosečnosti boleli kolki za znoret in ne vem če ne od tega.. Se je pa pasalo podložit.. Za dojenje mi ni prišla, prav sva se lažje dojila brez nje... No ene jo pa ful pohvalijo, tako da je to zalo odvisno od posameznice...

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 8:04:42   
škorpijonček_



IZVIRNO SPOROČILO: simonmojca

   Soncchhek ravnokar sporoča  danes popoldne je prikukal na svet Max,2930g in 48cm
 

Najprej čestitke mamici in Maxu!

Jst pa preden pridem na RR ravn študiram, če bo kaj novga, pa da od sončike nč ni blo za čut dolgo, evo, pol pa tole preberem. In potem naslednja stvar, joj, ona je imela en dan pred menoj, a sem pol jst dans na vrst?user posted image .

Včeri je imel tamau tak žur noter, da sem misla, da mi bo ven pogledal. Sem hodla po BTC in City-u, pa mi je blo full čuden, sem se morala na trenutke ustavt. Očitn je imela kaj akupunktura vmes, sem dobla eno iglco že v mezinčka, kar dajejo potem, ko hočejo sprožit. Sem že kar zmenjena, da če ne bo do roka, pridem isti dan, pa sproži, da ne bomo predolgo čakal.

Nč, zdaj pa grem še dve strani nazaj prebrat.

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 8:05:37   
pajac
Simonmojca hvala za kavico.. jah, ene matra nespečnost, druge pa poznajo skrivnosti materinstva in so zdaj že kako urco dve že pokonci.. Pri nas se dan začne ob 5:45 s klicem: MAMA! MAMAAAAAAA! Sem našel zaspančka v očesu... čez 5 minut MAMA! MAMAAAAA! lulat moram....čez 5 minut MAMA! MAMAAAAAAAAAAA! kakat me...user posted image No tako, da vsaj ne morem reči, da so dnevi kratki...user posted image user posted image

Lepo se imej na pregledu pa začaraj ta tvoj telefon, saj si čarovnica, a ne??user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 8:06:49   
pajac
Škorpijonček, zobotrebec pa vadi na mezincu, ni hudiča, da ne boš zadela primernega mesta...user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 8:08:38   
severnica77
Kakšne luštne štruce imate! Super, da ste nam jih pokazale. Saj jaz tudi že komaj čakam, da eno dobim user posted image ., vendar pa še nič ne kaže na to ... Po včerajšnji nočni akciji se je situacija čisto umirila in je vse mirno. Bomo videli. V ponedeljek imam rok in CTG, tisti rok po UZ pa smo že prekoračili.

Blazina za dojenje - jaz jo imam. Malo se z njo podlagam v nosečnosti, za dojenje sem jo tudi nekaj uporabljala in za podlaganje dojenčka tudi. Saj je fajn, bi pa lahko preživeli brez nje ...

Sonček - čestitke za sinčka!

user posted image

< Sporočilo je popravil severnica77 -- 12.11.2010 8:09:27 >

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 8:21:09   
škorpijonček_



IZVIRNO SPOROČILO: pajac

Škorpijonček, zobotrebec pa vadi na mezincu, ni hudiča, da ne boš zadela primernega mesta...user posted image  

 

 

Čuj ti, a ma hecaš enmal user posted image . Jst sem popolnoma in psihično pripravljena v to...kakšen zobotrebc. Če bi imela sama te iglce, bi se že vsak dan napikala, saj ni točn en mest, lahk mal odstopanja user posted image . Vse, da ne gre čez rok.
 


(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 8:32:15   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: škorpijonček_

IZVIRNO SPOROČILO: pajac

Škorpijonček, zobotrebec pa vadi na mezincu, ni hudiča, da ne boš zadela primernega mesta...user posted image  


Čuj ti, a ma hecaš enmal user posted image . Jst sem popolnoma in psihično pripravljena v to...kakšen zobotrebc. Če bi imela sama te iglce, bi se že vsak dan napikala, saj ni točn en mest, lahk mal odstopanja user posted image . Vse, da ne gre čez rok.
 

Kdo jaz??? user posted image ma neeee...
Hec mora bit, če se bomo fejst smejale, bo mogoče kater prej šla proti Rimu.. user posted image

Jaz pa pogrešam Hator.. je že kar nekaj časa ni.. upam, da je vse ok in da samo nima časa...user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 8:36:01   
philadelphia
Zadnjič mi je ena rekla, da se je tako smejala, da ji je odtekla vodauser posted image . Zdaj pa jaz, ki se rada smejem, malo pazim, da ni prehudo, da ne bom tudi jaz ena izmed njihuser posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 8:42:05   
škorpijonček_
Jst še vedno upam, da me presenetijo popadki in ne voda user posted image .

Sam, a ni zdle tud neka luna ta vikend, mam feeling, da bo velik sporočil.

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 8:47:53   
severnica77
Joj, jaz bi tudi raje popadke kot pa vodo. Vodo sem dala prvič skozi ... pa da vidimo kako izgleda, če se drugače začne user posted image .

Tako, malega sem odpeljala v vrtec, zdaj pa čakam, da se trgovina odpre.


< Sporočilo je popravil severnica77 -- 12.11.2010 8:49:01 >

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 9:05:26   
pajac
Meni je sestra zdaj panična na skajpu user posted image user posted image user posted image Ima poljskega miša v stanovanju... user posted image Živi v pritlčju in je mož zvečer zluftal. Miška pa je iskoristila gužvo in šla na toplo.. No nato je ni našel, pa jo je pustil do jutra.. in on zdaj spi, sestra pa user posted image Imajo tudi psa, samo ta tako spi v njuni spalnici, da se mu ne sanja kaj se dogaja...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 9:13:45   
pajac
user posted image
  tole je jutri.....


user posted image Prvi krajec user posted image Kako vpliva na nase razpolozenje Ob prvem krajcu se zacnemo usmerjati proti spremembi, ki bi jo radi dosegli. Z vso mocjo se podajmo naprej, v realizacijo svojih nacrtov in ciljev. Zdaj smo v zagonu moci. Izkoristimo to energijo.To je ugoden cas za investicije, izpeljavo nacrtov, organizacijo kaksnega dogodka, vse, kar bo resnicne rezultate sele prineslo.Ne ustavimo pa se ob malenkostnih tezavah, ki se lahko pojavijo zaradi ne prevec harmonicnega aspekta med Luno in Soncem; postavljena sta namrec v kvadrat, zato se njuni energiji med sabo izzivata.To je cas pozitivnega razmisljanja in jasnega namena. naslednji teden v nedeljo pa je polna luna....


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 9:17:01   
Renesme**
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

Jutro user posted image

Evo ponovno novi dan....
Kapesanta, mogoče res ni slaba ideja.. saj zdaj spet čvekajo največ mamice user posted image .. očitno ne samo da so ekspresno rodile, še pridne otročke imajo.. moram pohitet, da ne zmanjka te akcije user posted image user posted image user posted image


tale akcija je pri nas trenutno samo dnevnauser posted image , ponoči pa gleda takole user posted image  in  se oglaša takole user posted image , HB, da ima zadnjo rundo ob 5ih že dnevno in se mal naspim v 3 urahuser posted image

No midva sva ostala doma.. Sicer ni prehudo, samo bom lažje imela nos pod nadzorom, kot v vrtcu.. Pa mogoče ne bo tako hudo.. Zdaj je že fajn, ko se lahko zdilava, da izpereva nos.. Nekaj časa se je drl kot sraka, ko sem mu to samo omenila, zdaj pa loviva "nosne škrate" in jim ko jih odplakne govoriva šcccc, šccc grdi škrat. No seveda naju mora gledat cela paleta igrač, ki ga občuduje kako je priden, pa še kateremu od njih mora potem on splahnit nos,ampak vsaj ne deremo se več user posted image


(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 9:18:33   
naša beba
Ojla punce!!!!

Evo jaz sem nazaj... no saj nikamor nisem šla, samo računalnik me je pa tolko zafrkaval, da sem res mislila zapret vsa okna in ga poslat nekam ven....user posted image user posted image

Soncchhek... ejga tebe, si mi pobegnila, pa si obljubila, da bova cimri!!!! Nič zato, samo da že mate štručko... ČESTITKE!!!!

Klepetate pa ko zmešane, še dobro, da sem vas preko telefona lahko malo brala, prijavit pa se ne morem, ker mi ne podpira črke Š. pemetni telefoni, a ne...

No v glavnem, se bo zdaj spet malo vključevala v debate, sem pa za, da se kar preselimo k mamicam in tam nadaljujemo debate....

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 9:21:55   
Renesme**
Sonček- čestitke za sinčka Maxauser posted image

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 9:24:19   
severnica77
jojoj pajac - pa saj, če je glasna se je miš kam skril pa ga ne bo na spregled. Potem pa bo kdo drug zanj poskrbel.

Midva sva enkrat imela v stanovanju netopirja (no, celo niti ne samo enkrat). sva se zaprla v spalnico, primaknila nočno omarco k vratom, stopila nanjo in nad vrati skozi steklo gledala kje je in ali je odletel. No, potem ni pomagalo druga, kot da sva se okorajžila in ga nekako s svetilko pregnala ven .... user posted image
So pa ta stvorenja uboga, ker so ogrožna vrsta. Samo kakšne glasove pa spuščajo ... brrr...

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 9:35:48   
pajac
user posted image user posted image user posted image user posted image saj jo načeloma ni strah, samo se afna... Je prej prijavila, da ne upa odpret vrat, da miška ne požvižga kolegom in oni uletijo še preden uspe zapret vratauser posted image user posted image kot v risanki.. mož pa še spi ker je šel pozno spat, pa pri njih je itak ena ura manj...

A ja.. netopir user posted image po moje me kap.. ne bi bilo dileme a bi šla danes rodit ali ne....user posted image


< Sporočilo je popravil pajac -- 12.11.2010 9:37:10 >


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 9:40:49   
severnica77
Netopirja se je še maček vstrašil - je šel kar rikverc user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 9:48:44   
Valentina85
Dobro jutro!

Čestitke sonček!!

Vsak dan me zbudi telefon, ker mama kliče če je že kaj user posted image No, včeraj sva šla ob 1h spat, se mi ni in ni spalo, pa še tamala je imela tako gimnastiko v trebuhu...

Si grem skuhat čaj!!


(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 9:54:51   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: severnica77

Netopirja se je še maček vstrašil - je šel kar rikverc user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 9:55:54   
pajac
Valentina85 škoda, da nisi ob enih domov poklicala, pa rekla samo da vedo, da ni še nič....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 10:08:58   
škorpijonček_



IZVIRNO SPOROČILO: pajac

user posted image
tole je jutri.....


user posted image Prvi krajec user posted image Kako vpliva na nase razpolozenje Ob prvem krajcu se zacnemo usmerjati proti spremembi, ki bi jo radi dosegli. Z vso mocjo se podajmo naprej, v realizacijo svojih nacrtov in ciljev. Zdaj smo v zagonu moci. Izkoristimo to energijo.To je ugoden cas za investicije, izpeljavo nacrtov, organizacijo kaksnega dogodka, vse, kar bo resnicne rezultate sele prineslo.Ne ustavimo pa se ob malenkostnih tezavah, ki se lahko pojavijo zaradi ne prevec harmonicnega aspekta med Luno in Soncem; postavljena sta namrec v kvadrat, zato se njuni energiji med sabo izzivata.To je cas pozitivnega razmisljanja in jasnega namena. naslednji teden v nedeljo pa je polna luna....

 
No, tud v nedeljo 21.11. takoj podpišem, da grem v Rim.

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 10:23:49   
philadelphia
IZVIRNO SPOROČILO: škorpijonček_


No, tud v nedeljo 21.11. takoj podpišem, da grem v Rim.



A zdej boš pa kr na lune čakala? user posted image

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 10:24:39   
november2010
Jutro!

Najprej čestitke soncchek za fanta Maxa!! user posted image user posted image

Gre katera danes rodit? Je tak fajn datum.... 12.11.2010 :)

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?