|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 10:27:12   
škorpijonček_



IZVIRNO SPOROČILO: library

IZVIRNO SPOROČILO: škorpijonček_


No, tud v nedeljo 21.11. takoj podpišem, da grem v Rim.

 

A zdej boš pa kr na lune čakala? user posted image


Ne, nouser posted image . Sej mi na rok tud paše, je tak lep datum 22.11.2010, pa še škorpijonček bi bil. Sam, če že lahk zbiram, al prej al kasneje, sem takoj za prej user posted image .

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 10:31:29   
philadelphia
Jaz sem pa še eno kitico odremala, ker sem bila prezgodnja pokonci. Vstanem z mojim (ne vem zakaj že) in mu delam družbo (sem pa prijazna) user posted image .

Drugače pa me danes bolijo vse mišice od riti navzdol, pa ne vem zakaj. Mogoče, ker sem bila včeraj preveč pridna? user posted image  Tiste, ki skoz pospravljate najbrž nimate teh problemov user posted image .

Jaz sem pa včeraj klicala mojo mami in sem začela s stavkom, da danes sem pa delavna ....., in ona čist panika, ker je čakala, da ji povem, da sem rodila user posted image user posted image user posted image user posted image .
Mislim... je pa hecna, ja menda bi ji pa rekla, da je babi in da sem rodila. user posted image

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 10:35:12   
philadelphia
IZVIRNO SPOROČILO: škorpijonček_




IZVIRNO SPOROČILO: library

IZVIRNO SPOROČILO: škorpijonček_


No, tud v nedeljo 21.11. takoj podpišem, da grem v Rim.

 

A zdej boš pa kr na lune čakala? user posted image


Ne, nouser posted image . Sej mi na rok tud paše, je tak lep datum 22.11.2010, pa še škorpijonček bi bil. Sam, če že lahk zbiram, al prej al kasneje, sem takoj za prej user posted image .



ja 22.11. je lep datum, sam moj si je pa zamislu, da bi imeli strelca in zdaj računa kr na moj PDP 26.11. Ampak kaj pa on ve user posted image

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 10:56:29   
zori82
Dan

sonček čestitke za sinčka Maxa

včeraj zvečer sem dobila sporočilo od Ljubljane da je

11.11. ob 18:53 med nas prisijala Zarja. Ob rojstvu je bila velika 54cm in 3890g. Porod je trajal 53min

ljubljana čestitke za hčerkico Zarjo






(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 11:02:07   
pajac
Ljubljana user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

Čestitke za Zarjo in ekspresen porod user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 11:04:06   
pajac
Renesme.. mislim, da ste ve res našle neko akcijo, glede poroda.. vzamem, četudi je potem bolj nočna izmena na vrsti.. bomo že prevzgajali...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 11:10:13   
ječi12
ČESTITKE MAMICE user posted image  ajmo še pupik da bojo mel fantje izbiro.

DOJENJE: VPR! mam naval in čutim da me bolijo joške čis na vrhu pod pazduho. zdj pa ne vem kaj bi.pač čim več dojim,to mi je jasno,pa pristavljam ga ko je budn čim več.ampak ko spi ga ne bom budila razn če bo res dlje kot 3 ure spal. no zdj pa ne vem,ko ga podojim al kr pustim pa čakam naslednji obrok,al srčpam...sam če bom sčrpala a ne bo mleka pol še več?? uglavnem povejte kako in kaj.

ČIŠČA: sj to še ne neha ful hitr ane? sm pozabila? dons je 4. dan. pa je še kr lepo izcedek kot bi mela nekje 3 dan menstre. no ni čez dan vedno isto,kšn vložek je bolj kšn manj rdeč.ampak sploh se ne spomnem kaj je ok,in kaj ni več. najbrž bi vedla ane?

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 11:21:21   
philadelphia
Ljubljana čestitke za hčerkico user posted image user posted image

zori82 kako se držite?

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 11:30:41   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

ČESTITKE MAMICE user posted image  ajmo še pupik da bojo mel fantje izbiro.

DOJENJE: VPR! mam naval in čutim da me bolijo joške čis na vrhu pod pazduho. zdj pa ne vem kaj bi.pač čim več dojim,to mi je jasno,pa pristavljam ga ko je budn čim več.ampak ko spi ga ne bom budila razn če bo res dlje kot 3 ure spal. no zdj pa ne vem,ko ga podojim al kr pustim pa čakam naslednji obrok,al srčpam...sam če bom sčrpala a ne bo mleka pol še več?? uglavnem povejte kako in kaj.

ČIŠČA: sj to še ne neha ful hitr ane? sm pozabila? dons je 4. dan. pa je še kr lepo izcedek kot bi mela nekje 3 dan menstre. no ni čez dan vedno isto,kšn vložek je bolj kšn manj rdeč.ampak sploh se ne spomnem kaj je ok,in kaj ni več. najbrž bi vedla ane?


Dojenje: pojma nimam user posted image po občutku... Povpraševanje= ponudba, torje bi po dojenju ščrpala le toliko, dam e ne boli.. sicer pa ne..user posted image

Čišča: moja je trajal 6 tednov in tega se še najbolj spomnim.. kakaih 10 dni močna pol pa malo več, malo manj, nato samo malo, ampak vseeno 6 tednov... Nato pa čez 14 dni redna user posted image na 30 dni, ob polnem dojenju user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 11:36:47   
ječi12
pajac hvala. ja sm si prebrala zdj na monu da si naj nebi črpale.tko da bom z listi zelja pa obkladki probala....sj moti me ne,sam da mastitisa nebi fasala.

uf čišča..dobr pol je usi ok...

kaj pa ti? rodit pejt :) k sm js rekla da noge skp držim ker je mala prehlajena mi je voda pol odteklauser posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 11:38:39   
birdy
Ječi, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 11:46:08   
malajka84
user posted image user posted image ČESTITKE ZA NOVE DOJENČKEuser posted image user posted image

Jst sm pa s CTGja..dons je kr skaku, tm do 80 kr parkt...drugač pa konstantn dan 50, 60...sej ne vem če tu kej pomen..sam bolš k 20 je:) Pa itak zdej gledam kr d je 11. rok, ne 3., tist k so mi ga prvo uradno dal:) Pa bomo vidl...načakala sm se pa spet u bolnic...eh...pa še ena odelčna sestra mi je vezala tiste trake za CTG...tko d..si je treb apol zadevo popravt pa naštimat d sploh kej kaže.:) No vsaj k je blo konc je babica uzela zadevo dol, pa tud una rekla d neki pa se dogaja...sam ne vem jst tko kej kstra ne čutm..špika me, zateguje...če ej pa to to...bomo vidl.
Mogoč  pa bo ta vikend kej...drugač pa naslednji CTG v nedeljo 14.11.

Kdor čaka dočaka....bomo pa čakal...:)druga ne preostane:)

ljubljana super za tako hiter porod..jst bi tud tko:)
acegirl...se vidmo spet v nedeljo..če bo sreča bo kera druga sestra:) no al pa ti že rodiš...:)
kapesanta..teb ap tud ni treba čakat do pondelka;)

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 11:46:41   
severnica77
čestitke ljubljana
 
user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 11:48:07   
severnica77
Pa saj ne morem verjeti kako hitro rojevate. Bravo punce! Upam, da se bo ta trend nadaljeval tudi v prihodnje. Jaz bi res raje bolj hitro pa tudi, če bo malenkost bolj bolelo. Ker neke mantrarije po dvanajst ur se res ne bi šla, si že zaradi tega čisto zmučen.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5014
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 11:50:42   
Renesme**
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

Renesme.. mislim, da ste ve res našle neko akcijo, glede poroda.. vzamem, četudi je potem bolj nočna izmena na vrsti.. bomo že prevzgajali...user posted image user posted image user posted image


ja, sem šla še v materinsko pogledat koliko so napisali trajanje poroda- 1h, najbrž bi bilo 48min smešno pa mal zaokrožijouser posted image , prvič je bilo pa 4h...ampak zdaj sem bila v porodni 3 ure, prvič pa 1h50minuser posted image - sej vem da štejejo od popadkov na 5 min naprej...sam zdej so bili pri meni iz 15-10min na 3 min in potem zeloooo kmalu kar en za drugimuser posted image , še za dolantin ni bilo časa....sem mislila, da bo še par ur trajal in da tisto ta hujše šele prihajauser posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 5015
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 11:53:21   
november2010

IZVIRNO SPOROČILO: pajac

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

ČESTITKE MAMICE user posted image  ajmo še pupik da bojo mel fantje izbiro.

DOJENJE: VPR! mam naval in čutim da me bolijo joške čis na vrhu pod pazduho. zdj pa ne vem kaj bi.pač čim več dojim,to mi je jasno,pa pristavljam ga ko je budn čim več.ampak ko spi ga ne bom budila razn če bo res dlje kot 3 ure spal. no zdj pa ne vem,ko ga podojim al kr pustim pa čakam naslednji obrok,al srčpam...sam če bom sčrpala a ne bo mleka pol še več?? uglavnem povejte kako in kaj.

ČIŠČA: sj to še ne neha ful hitr ane? sm pozabila? dons je 4. dan. pa je še kr lepo izcedek kot bi mela nekje 3 dan menstre. no ni čez dan vedno isto,kšn vložek je bolj kšn manj rdeč.ampak sploh se ne spomnem kaj je ok,in kaj ni več. najbrž bi vedla ane?


Dojenje: pojma nimam user posted image po občutku... Povpraševanje= ponudba, torje bi po dojenju ščrpala le toliko, dam e ne boli.. sicer pa ne..user posted image

Čišča: moja je trajal 6 tednov in tega se še najbolj spomnim.. kakaih 10 dni močna pol pa malo več, malo manj, nato samo malo, ampak vseeno 6 tednov... Nato pa čez 14 dni redna user posted image na 30 dni, ob polnem dojenju user posted image



Ko jaz začutim, da mam dojke zelo trde, si jih malo zmasiram, mal improviziram, s palcem v krogu masiram na občutljivih mestih in moram rečt da zaenkrat pomagam..... al pa pod topel tuš pa zmasirat....
jaz sicer nimam problemov z preveč mleka, jemljem tud tametil da bi ga mal spodbudila, bomo vidl če kej pomaga,... sem si parkrat hotla sčrpat, da bi preverla kolk je mleka, oz. dojko do konca spraznila, ampak pri meni je črpalka NO GO.... mene tolk boli pa mi bradavice unič da res ni.... pa jo prvilno uporabljam pa vse, ampak sem jo čist odpisala.....

Čišča - pri meni je tudi kar hitro se zmanjšala, zdaj imam tudi tako kot si ti rekla, kot mentsruacija v drugi polovici....

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 5016
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 11:54:13   
november2010
Ljubljana čestitke!!!! To pa je res ekspres......

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5017
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 11:55:59   
Renesme**
IZVIRNO SPOROČILO: severnica77

Pa saj ne morem verjeti kako hitro rojevate. Bravo punce! Upam, da se bo ta trend nadaljeval tudi v prihodnje. Jaz bi res raje bolj hitro pa tudi, če bo malenkost bolj bolelo. Ker neke mantrarije po dvanajst ur se res ne bi šla, si že zaradi tega čisto zmučen.


jaz sem takoj povedala (to je bilo okoli 18h) da bi rada še danes rodila, pa so me gledali kakšne pobožne želje imam pri 3cmuser posted image , sem rekla, da mi ni nujno čakat ali bodo ali ne bodo moji popadki...no saj potem tako nisem imela izbire....so bili pa vseeno vsi šokirani....
tako da če bi doma čakala popadke...bi imela veliko verjetnost, da rodim kar v sprejemni, če bi bil časuser posted image
Drugorodke, ne dolgo doma čakat, sploh če ste se že 1. hitro odpirale!!!

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 5018
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 12:02:05   
Renesme**
Ljubljana čestitke za hčerkicouser posted image

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 5019
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 12:18:47   
severnica77
IZVIRNO SPOROČILO: Renesme**

IZVIRNO SPOROČILO: severnica77

Pa saj ne morem verjeti kako hitro rojevate. Bravo punce! Upam, da se bo ta trend nadaljeval tudi v prihodnje. Jaz bi res raje bolj hitro pa tudi, če bo malenkost bolj bolelo. Ker neke mantrarije po dvanajst ur se res ne bi šla, si že zaradi tega čisto zmučen.


jaz sem takoj povedala (to je bilo okoli 18h) da bi rada še danes rodila, pa so me gledali kakšne pobožne želje imam pri 3cmuser posted image , sem rekla, da mi ni nujno čakat ali bodo ali ne bodo moji popadki...no saj potem tako nisem imela izbire....so bili pa vseeno vsi šokirani....
tako da če bi doma čakala popadke...bi imela veliko verjetnost, da rodim kar v sprejemni, če bi bil časuser posted image
Drugorodke, ne dolgo doma čakat, sploh če ste se že 1. hitro odpirale!!!



Uh, v prvo pri meni ni šlo hitro. V materinsko so mi zapisali 9 ur. Vsega skupaj v porodni pa sem bila cca 14 ur. Začelo se pa je z odtekom vode.

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 5020
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 12:45:12   
nejka000
Ojla mamice in vse ki ste še 2v1!

Najprej ČESTITKE SOČEK IN LJUBLJANA za vajine štručkeuser posted image user posted image user posted image čimveč cartanja!!!

Mi smo pa danes meli dolgo noč. Zoja je zaspala ob pol noči za kake dve ure pol pa do petih žurka. No smo pa zjutraj malo dlje potegnili.

Drugače pa smo se danes prvič kopali. Modonca je blo luštno. Sedaj pa spančkamo s polnim želodčkom, potem pa gremo na prvi sprehodek.user posted image user posted image

Dojenje: meni je patronažna  rekla da po dojenju če ne potegne vsega naj si vseen spumpam, da mastitisa ne fašem. In tak si vsaj 1x na dan ko Zoja ne potegne vsega malo še spumpam in je pol dost boljše. Joški ne bolijo pa tud mleko ne navali nazaj tak hitro oz. s tako silo da bi me ščemelo. Ker če mi kaj ostane me pol prov boli vse tok mam spet hitro polne.




_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 5021
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 13:04:37   
philadelphia
Neumno vprašanje, ampak kakšne zeljne liste to mislite? Kupiš glavo zelja in odtrgaš list in si daš na joško?

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 5022
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 13:09:34   
pajac
Jaz sem zdaj ležala ob Petru in malo počivala, ko je gledal risanko pa me je začelo sspodaj nad dimljami desno boleti.. pa zdaj ne vem a me boli črevo, slepič, jajčni, ali se to napravljajoneki čudni popadki.. no pol sem pohitela Petru skuhat kosilo in je minilo, samo zdaj pa spet malo boli.. Moram malo gledat na uro, samo mi je hecno ker boli spodaj pri slepiču... user posted image
Grem dokončat kosilo pa ga spravit spat, da vidim, kaj dogaja, da bom imela čas Janija poklicat v miru, če bo treba.. Me malo panika preganja.. Zdaj se mi mudi lase umit pa stuširat se..

No ravno me je Jani klical da se mu je sesul telefonin da ne ve kaj se dogaja.. še dobro da obstaja fiksni... user posted image user posted image user posted image zdaj pride po enega starega, ki ga imamo za rezervo....

Ječi zdaj pa RES ni pravi čas.. bom kar počakala še kak dan... user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 5023
   vprašanje
12.11.2010 13:11:41   
leonoral
Lep pozdrav vsem skupaj....

Imam kar nekaj vprašanj, upam da dobim kakšen fajn odgovor:):) čeprav nisem na pravi temi:):)

In sicer....27.10.2010 sem začela z novo tablico Logest (jemljem že skoraj 2 leti - redna M), 04.11.2010 sem predčasno nehala jemati, 6.11.2010 pa sva imela z fantom SO. Ker sem slišala, da ko predčasno končaš s tabletkami dobiš menstruacijo po 4-6 dneh me zanima ali je mogoče, da sem zanosila? Ker je po zadnji tabletki minilo že 8 dni me zanima ali je mogoče, da sem zanosilauser posted image user posted image user posted image koliko časa moram še počakati, da lahko naredim test???

Hvala že vnaprej in v pričakovanju user posted image  Vas lepo pozdravljam....


(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 5024
   RE: Novemberke 2010 II. del
12.11.2010 13:13:58   
naša beba
Oj,

slučajno sem naletela na eno stran, če bi katera še naročala nalepke za na steno. Cena mi je sicer še kar konkretna, res pa da nisem na tekočem kake so po drugod, razen za ta male v BC.

Meni je pa zanimivo za narisat, če še katera nima pa rabi še samo idejo...

http://www.lepke.si/

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 5025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?