|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 19:02:18   
acegirl
vse najboljše malajka. sej če se ne bote s kapesanto vidle, se bomo pa midve k mam ob pol 10 uro.hehe čaka se pa res dolg.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 19:06:59   
kapesanta
pa glej da me pocukaš - jst sm bolj slepe sorte - špegle mam sam za okras user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 19:08:55   
kapesanta
acegirl - zanimiv da smo na kup.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 19:11:43   
acegirl
sej smo zmer. pejte vidve z malajko že rodit, bo prec boljš, pa manj gužve:))

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 19:23:41   
škorpijonček_
Evo mene, šteka tale RR, da pišem že tretjičuser posted image .

V glavnem danes imela CTG, lep po sestrinih in zdravničinih besedah. Lepo bitje srčka, popadkov razen treh krivulj ni blo. So pa pozable name in šle na malco, pa me pustile prklopljeno 45 minutuser posted image .

Naslednji CTG 17.11., potem pa pregled oz. CTG na rok 22.11.. Upam, da bo kaj prej. Urin dala, cuker bil OK hvala bogu.

V glavnem, če do 22.11. ne bo nč, grem na alupunkturo, da sprožijo...jst bi že kr počas šla v Rim.

(odgovor članu acegirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 20:18:27   
simonmojca
oooo danes je pa veliko zatišje tukaj user posted image

zgleda ste vse šle v rim, samo jaz še obvestila nisem dobila user posted image  da ste že rodile user posted image

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 20:33:37   
nadinne
Večer.

malajka...VSE NAJBOLJŠE! user posted image

ne ne, nismo še vse šle v rim...nč bat user posted image Jaz sem bila sedaj 2 uri pri sestri...me nečakinja ne spusti iz rok, ker ve da grem mogoče že jutri rodit in pol me ne bo neki časa videla user posted image

majabar...sm tud pogledala slikice tvojega sinčka...res je pravi cortek user posted image

Joj kok sovražim, da ni nič pametnega po tv...sem pozabila it v knjižnico, sedaj pa nimam nič za brat...po tv nič, pa sama sem doma...ne vem kaj naj počnem user posted image No do 22.30 moram zdržat, potem moj pride iz službe user posted image Ah sam jamram...še kolcal se mi bo po tem "brezdelju" user posted image


(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 21:00:04   
Majchi
Čer!
Pri meni nič novega. Edin slabo mi je že cel popoldan, pa rahli menstrualni krči. Aja, pa noro gnezdimuser posted image . Še zadnja žehta, speglat, oprat, obesit, pobrat, posodo ven iz stroja,... Ah, pa saj to je itak nikoli končana zgodba.

Malajka, vse najboljše za tvoj RD!

Če gre katera, srečno!

(odgovor članu nadinne)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 21:22:52   
pajac
Večer user posted image
user posted image kje pa je 5 strani čvekanja??? Hmmm vidim, da ni dobro, da me ni ves dan doma..user posted image

No današnji dan za mano, zdaj sita ležim na kavču in se odločam, da pogledam film...

Sicer sem kot da ne bi bila noseča in letim okoli po štacunah, vozim se ves dan.. super no, edino se malo težko zbašem iz avta.. me volan malo ovira.. moram mojega vprašat, kje se ga dvigne user posted image user posted image user posted image

Nič grem v horizontalo pa user posted image v TV..

Nočko..

Pa bejžte rodit! user posted image user posted image

A ja Malajka vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image sem se zmotila in te obdolžila odhoda v Rim.. sem grozna, a ne da??


< Sporočilo je popravil pajac -- 10.11.2010 21:24:17 >


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 21:25:13   
philadelphia
Malajka vse najboljše user posted image user posted image

Majchi imam te na sumu, da si naslednja. user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 2:01:08   
majabar
nov2010- Hvala;). Je pa neverjetno, kako hitro se spreminja. Star je 11 dni in ze cisto pravi korenjak. Levo od levega ucka je imel po porodu modrico od pritiskov med porodom, tudi to je izginilo. Glavico ze nekaj dni dviguje, vse sledi s pogledom, ucke ima siroko odprte:).
nadinne, hvala:).
malajka, vse najboljse!!

(odgovor članu nov2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 7:06:39   
pajac
Jutro user posted image

Evo mene v nadzor, če ste kaj napisale.. pa nič od vas...user posted image Zdaj boste pa se mogle redno zagovarjat.. edini oprostilni dejavnik je odhod v Rim! Pa še to morate sporočit simonmojci, da tukaj lahko rajamo! user posted image user posted image user posted image

Majabar.. kako je lep user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image Pa na zadnjih slikah se prav vidi, da je dobil podbradek user posted image user posted image Pridna mama!user posted image user posted image user posted image

No danes nimam nobenih takih hudih planov.. kakšne papirje uredit (vloga za znižano plačilo vrtca!!!!!!!!! za tiste, ki jih imate v vrtcih... Sicer sem mislila oddat šele po porodu, da mi ni treba 2x ampak ne bom izzivala usode, ker bo moj možek to ziher pozabil...user posted image , pa še nič ne kaže, da bo se do 15. karkoli zgodilo..), plačat položnice in podobno...


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 7:31:22   
pesjanarka
Jaz sem bila včeraj pri okulistu, ki mi je zagotovil, da sta moja m režnica in očesni pritisk primerna moji dioptriji, nič od tega pa ni alarmantno. Naj svojemu naročim, da me opozarja, da bom med potiskanjem mižala in to je to. ne bi smelo biti večjih težav.

Zdele grerm v KR P na posvet k anesteziologu, potem v lekarno po zadnjo kozmetijo za bebija, doma oprat cotkice in potem grem uradno lahko rodit. Bo vse pripravljeno.

Sem pa od dveh mamic slišala zelo podobno zabavno zgodbico o njunih odhodih iz porodnišnice. Obe sta partnerjema naročili, naj do odhoda iz v porodnišnice naštudirata, kako se lupinica priprne z varnostnim pasom (nimajo isofixa) in prinesejo obleke za mamico. Seveda se je v obeh primerih zgodilo, da sta prinesla obleke - ne pa tudi čevljev user posted image , za montiranje lupinice sta pa prvič pred porodnišnico porabila skoraj vsak po pol ure, ker se je očkoma to zdelo tako trivialno preprosto, da seveda nista potrenirala doma. In obe moji prijateljici sta padli v histeričen jok (ena že kar tam, druga doma) v stilu: "Joooj. jaz sem rodila, se matrala, bila 3 dni tukaj nit, ti bi moral pa naštudirat samo to, kako se montira lupinica, pa je bilo še to odveč! Ueeeeeeuser posted image "

No danes se tem zgodbicam vsi smejijo, a jaz sem svojega za vsak slučaj opozorila, da ne glede na to, kako enostavno je vse skupaj zgledalo pri prodajalcu, naj doma za vsak slučaj preveri, če res zna user posted image .

Vozički baby spa: ste jih sedaj že dobile? kakšni se vam zdijo?

< Sporočilo je popravil pesjanarka -- 11.11.2010 7:34:21 >

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 7:58:44   
november2010
jutro!

Vas samo na hitro pozdravim, odkar smo prišli iz P je blo pestro, pa še Lovro je bil doma (smo ugotovili, da nič koristnega s tem naredimo...). Adam je v redu, večino časa spi, je mičkeno zlatenčen, ampak ne pa za pod lučko... je patronažna rekla,da če bo vikend lep da naj ga v soboto ven peljem za 15 min, da mu bo zrak koristil.... jupi!!
Vas ob priliki preberem za nazaj in še kaj povem :)


(odgovor članu pesjanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 8:05:08   
flik
Dobro jutro!  

Po dolgem času se malo javim in vas pozdravim še tule!  

Čestitke vsem, ki ste že postale mamice in srečno vsem, ki vas to še čakauser posted image user posted image user posted image !  

Rok imam jutri, pa včeraj CTG ni pokazal še nič pretresljivega, MV se počasi pripravlja, ampak še nič kaj resnega. Tako da imam jutri spet pregled + CTG, do tačas pa mi je gin. rekel, naj se kar lepo in brez skrbi sprehajam naokoli. Bom res izkoristila današnji sonček (upam, da se vreme po lepem jutru spet ne sfiži) za ta namen. Sicer pa upam na čimprejšnji skok v KR porodnišnico.

Imejte se lepo in uživajte s svojimi user posted image oz. božajte svoje lepe user posted image bušije!

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 8:18:02   
pajac
O november 2010 dobrodošli domov user posted image user posted image user posted image


Flik upam, da bo čimprej in da podaljški ne bodo predolgi... user posted image


< Sporočilo je popravil pajac -- 11.11.2010 8:19:34 >


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu flik)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 8:22:06   
Majchi
Jutro! Jaz sem še tu. Sem imela včer zvečer spet popadke, že na 10 min in ne prav boleče. Pa sem probala zaspat, če bo šlo in se prebudila zjutraj še vedno v enem kosuuser posted image . Mal me heca naš mali. Drugač pa tud jaz opazim sluz, pa celo teža mi je padla, kar se baje lahko zgodi pred porodom. Aja, pa včer me je res križ bolel. Vsi znaki so, le štruce ni. Šibam spet na kavo s kolegicouser posted image . Sam še to delam.

(odgovor članu flik)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 8:22:31   
november2010

IZVIRNO SPOROČILO: simonmojca

Jutro punce

o danes pa res zgleda, da ste vse šle rodit user posted image

VPR: za vse ka ste že rodile v LJ. kaj res rabim sabo imet v torbi?
vem, da je treba imet:
.piškote
.vložke
.donat
.mrežaste hlačke

kaj pa:
-spodnja mikica
-spodnji del pižame (a je hladno ali ni)
-brisačka.....

če lahko malo pomagate, da preverim če imam vse in če moram kaj ven vzet ali pa dodat
sej vem že 100x prežvečeno, sam zdaj lahko vsaj iz prve roke izvem user posted image




hrane je v lj v P več kot dovolj, tako da jaz kakih piškotov nisem potrebovala.....
toplo je ful, meni je blo skoz vroče, jaz sem imela samo svoje nogavice s sabo, pa tud teh nisem potrebovala...

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 8:56:36   
Nenya
dobro jutro
jaz sem tudi še tu, en dan po PDP, hecno je da se mi vedno zvečer zdi da se je kaj začelo, user posted image pritiska dol, se preteguje, pol pa zaspim in ni nič do jutra user posted image , razen včasih ko se ponoči zbudim in mi začne user posted image 'plesati' po trebuhu.
Končno je malo lepše vreme, morda se danes spravim še na kakšen sprehodek.
Aja, pa še to zadnje dni spim dosti bolje kot sem še kakšen teden, dva nazaj (kolki me manj bolijo in tudi lulat me ne tako zelo pogosto). Z user posted image sva zadnje čase oba zelo utrujena in hodiva zelo zgodaj spat, tko mal na zalogo, zgleda user posted image
tiste ki ste že doma, čim lepše in lažje navajanje, tiste ki ste na poti v rim pa mi pomahjte, ko me prehitevate.
Renesme* kakšen nasvet za pospešitev? Se mi zdi da sem šla po tvojih stopinjah in zadržujem izbrano novembersko vrsto

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 9:04:54   
simonmojca
Jutro punce

oooo  november2010 je nazaj, lepo, dobrodošla in hvala za info., sem smešna ane še knjigo sem si dala v torbo, kakor da jo bom rabila user posted image .
Pa super da si že nazaj če mene kaj zvije user posted image  (sem se že malo začela bat), včeraj me je prvič malo, so mi pa napovedal soboto user posted image

No jaz vsa vesela grem v šoping danes, ne bo ravno dolg od 10-15h, ker grem z mami (vsak slučaj) pa mora ob 3 biti doma zaradi nečakinj.
Še zadnji nakupi, sem ugotovila, da bi rada nove zavese v kuhinji user posted image .

Šibam se oblečt pa kavico do konca skuhat

user posted image

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 9:12:50   
simonmojca
user posted image
 
 
 
11.11.2010
- lonalona NP+CTG
- Urša08 NP+CTG
kapasanta
 
12.11.2010
- simonmojca NP+CTG
- kapasanta CTG
- nadinne CTG
- Nenya amin.
- malajka84 CTG
- acegirl CTG
- flik NP+CTG
 
15.11.2010
- lonalona NP+CTG
- severnica77 CTG
- nov2010
 
16.11.2010
- library
- naša beba NP+CTG
- D0aisy NP+CTG
- aleksa83 CTG
- miya84 CTG
- pajac CTG
 
17.11.2010
- sara pia CTG
- Valentina85 CTG
- Škorpijonček_ CTG
 
18.11.2010
 
 
19.11.2010
 
 
22.11.2010
- Škorpijonček_ CTG

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 9:16:21   
philadelphia
Dobro jutro

Jaz sem pokonci že od 5:45. Za moralno podporo mojemu, ki nikakor ne more vstat. Revež se mi kr smili.

Moram povedat, da sem kr mal čarovnice. Včeraj sem mojmu razlagala, da bo treba zamrzovalno skrinjo odtalit in spucat preden gremo rodit. No, danes sem odprla to skrinjo in se ni hotela zapret nazaj, ker je bilo preveč ledu. Očitno je na enem delu popustila gumica in se je tam začelo bliskovito hitro nabirat led. No potem pa sem vzela v roke nož in se šla Sharon Stone user posted image   in tolkla po tem ledu, da se je odlomil in sem lahko nazaj zaprla vrata. Očitno bomo kr danes spucali to skrinjo. user posted image  

Zdaj pa ne vem ali imam še toliko energije, da naredim kokosove kocke.

Majabar lep otroček user posted image .

November2010 dobrodošla nazaj. Zdaj pa lahko gre simonmojca rodit user posted image .

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 9:20:44   
severnica77
Evo punce, mene tudi tukaj user posted image . Me je pa danes ponoči okoli pol dveh začelo ful matrati. Prav popadki so bili izmenično z WCjem ampak potem po tretji uri ponoči je verjetno vse skupaj prenehalo, ker sem zaspala. Je pa že kar malo bolelo, nisem vedela kam naj se obrnem in namestim.

Zjutraj pa se zbudim, kot da ni nič. No, na WC bolj pogosto šibam, to pa je tudi vse. Aja pa tudi kakšen kilogram sem izgubila ...

Nič, grem kar nazaj malo pančkat, da si spočijem.

Ve katera kako dolgo lahko to stanje traja? Nimam pojma, ker prvič je meni odtekla voda in tako in tako ni bilo druge, kot da grem proti P.

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 9:37:24   
Eruvande
Jutro user posted image

Ravnokar nabasana, šlukam ”kavico” (si zmešam kakav + pol žličke instant kave) user posted image Včeraj zvečer je pa naši v trebuhu dogajalo, cel trebuh je valovil, spodaj pa tak občutek, kot da bo vsak čas pogledala ven spodaj oz. da trka spodaj user posted image Se je šele v postelji umirila, ko sem dala roko gor...prej pa žuuurka.

Imam jutri rok, ampak nimam občutka, da bi se kaj posebnega dogajalo, razen da trebuh na pooolno otrdeva. Včeraj sem si posnela še CD za v porodno, če bo seveda možno uporabit in če mi bo kaj koristilo sploh heheh
Zdej me pa že firbec matra in bi že počasi rada videla, kdo razgraja po mojem trebuhu user posted image

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Novemberke 2010 II. del
11.11.2010 9:42:23   
tejci1981
Jutro punce!


Nobenih novic???user posted image

Malajka - vse najboljše!!!

November2010 - welcome home user posted image

Simonmojca - tudi jaz sem imela spakirano knjigo za P, pa mi je tisti dan prav prišla, ko sem bila na oddelku in čakala na akcijo, po porodu bi se pa tudi našel čas za branje, a kaj ko nisem mogla oči odtrgat od otroške posteljice in sem samo gledala mojega sončka user posted image user posted image user posted image , tako da mi je zmanjkalo časa za branje.


Čakam, da se moj mali zbudi, da se umijem in najema user posted image

Lep dan!


(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?