|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 12:55:02   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

user posted image user posted image user posted image  Kalbo, po moje je brezveze da se sploh trudiš. Ker veš, kdor ni nikoli vozil Fiata itak nima pojma kaj in kako. Nima smisla user posted image



Nepomembno. Pravzaprav je avto nepomemben v tem trenutku. Najbolj zanimivo pa je kako se kalbo usaja in nervira ker je "njegov" fiat na "slabem" glasu.... user posted image user posted image user posted image   Malo mu seka na otrocje user posted image

Tudi jaz se strinjam, da avto v tem trenutku ni več pomemben, vsak ma pač svoje izkušnje !!user posted image Ampak kalbo, a ti za vsako stvar tako skačeš in se repenčiš, če ni po tvoje ?user posted image user posted image
Morda bi blo dobro, da skočiš v un kafič čez cesto in si naročiš en čaj za pomiritev .user posted image user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 12:58:31   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: muco
Tudi jaz se strinjam, da avto v tem trenutku ni več pomemben, vsak ma pač svoje izkušnje !!user posted image Ampak kalbo, a ti za vsako stvar tako skačeš in se repenčiš, če ni po tvoje ?user posted image user posted image
Morda bi blo dobro, da skočiš v un kafič čez cesto in si naročiš en čaj za pomiritev .user posted image user posted image


Muco, to je najboljsi nasvet, ki ga je v zadnjem casu dobil. Ti si ga kot s prstom v oko user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 12:59:46   
uškinamama
user posted image

Naš nono, bog mu daj večni počitek , je vedno rekel : Lah ne bo nikoli vojak in fiat nikoli avto user posted image user posted image user posted image

Jaz vozim puntota user posted image , za prvi obrok, mi je dal takrat še tolarje, ravno nono user posted image

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 3.9.2010 13:00:15 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 13:02:29   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image

Naš nono, bog mu daj večni počitek , je vedno rekel : Lah ne bo nikoli vojak in fiat nikoli avto user posted image user posted image user posted image

Jaz vozim puntota user posted image , za prvi obrok, mi je dal takrat še tolarje, ravno nono user posted image


Nono je F A C A !


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 13:22:06   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

TT za ceno glej tukaj  http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3958026&show=1


Hvala, ampak za nekaj ničel sem (še) prekratka user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 14:32:41   
alda
kaj pa volvo?
jaz našga volvota karavana NE zamenjam za nič....no za novga Volvota xc-60 že

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 15:47:14   
Anonimen
M_o_i, glede na vse napisano, bi jaz  izbrala takega, ki ima v tvoji bližini dober servis user posted image .

Avti se kvarijo, to je dejstvo, novi precej podobno (beri precej podoben % na 100 avtov), rabljeni pa različno, saj je v življenjski dobi avta pomembno dvoje - kdo in kako (sploh pri dizlih), ga je vozil in kako redno in kje je avto vzdrževal - in ta način je v življenjski dobi avta različen. Dražja je znamka, večja je verjetnost, da se avto skrbno vozi in vzdržuje ter obratno. Pravim verjetnost, ne pravilo, da ne bo kdo skakal v zrak.

(odgovor članu alda)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 17:54:48   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

user posted image user posted image user posted image  Kalbo, po moje je brezveze da se sploh trudiš. Ker veš, kdor ni nikoli vozil Fiata itak nima pojma kaj in kako. Nima smisla user posted image



Nepomembno. Pravzaprav je avto nepomemben v tem trenutku. Najbolj zanimivo pa je kako se kalbo usaja in nervira ker je "njegov" fiat na "slabem" glasu.... user posted image user posted image user posted image   Malo mu seka na otrocje user posted image

Tudi jaz se strinjam, da avto v tem trenutku ni več pomemben, vsak ma pač svoje izkušnje !!user posted image Ampak kalbo, a ti za vsako stvar tako skačeš in se repenčiš, če ni po tvoje ?user posted image user posted image
Morda bi blo dobro, da skočiš v un kafič čez cesto in si naročiš en čaj za pomiritev .user posted image user posted image


V unem kafiču čez cesto si jest privoščim pivo, ne pa čaja. Lohk se mi pa pridružiš, če me že poznaš, bi blo fajn, da v živo kako rečeva.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 17:55:21   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

M_o_i, glede na vse napisano, bi jaz  izbrala takega, ki ima v tvoji bližini dober servis user posted image .



To je pa edini nasvet v tej temi, ki je na mestu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 18:03:11   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dragi kalbo, ko bi ti zares vedel kaj si vse polovnjak Frodo  privosci za voziti, bi se s tvojim "visjim" cenovnim razredom, togoto in povsem otrocjo potrebo, da nekaj dokazes, kar skril -oz.  bi si kar sam ta "visji" cenovni razred nekam vtaknil. user posted image user posted image user posted image user posted image


Upam, da si prebrala knjigo in jemlješ besedo polovnjak prej za komplliment, kot za žalitev.

Men dol visi, tud če se voziš z Mercedesom s klase, Porschejem, al pa clo Ferrarijem, ti ga privoščim, zame so pač to le želje. Ne moreš pa glede na to, kaj voziš potem komentirat v temi, kjer svetujemo kateri avto kupit za 8 tisočakov, s katerim se bo udobno vozilo, poraba bo zmerna in bo prtljažnik dovolj velik. Te potrebe Fiat, Opel, VW, Škoda, pa še kak komot zadovoljijo. Pri avtomobilih višjega "cenovnega" razreda (citirano je zato, ker si čisto napačno to zastopla in te to dejansko oddaljuje od Froda polovnjaka) pa pač to ni pomembno.

S tem postom si v bistvu ti pokazala svojo otročjo potrebo po dokazovanju, da si nekaj več... v bistvu me na eno voznico Audija spominjaš, ki je že dolgo ni blo tu gor...mogoče si pa ti ona.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 3.9.2010 18:16:31 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 18:52:19   
Anonimen
Za užitek v vožnji mi je skoraj vseeno, kakšen avto vozim - mi je vsak fajn, samo da se usedem za volan.

Iz praktičnih razlogov pa izbiram avto, ki ustreza meni in mojim potrebam - in to ni nujno najlepši, najboljši in oh in sploh naj avto, tako generalno - čeprav je meni pisan na kožo user posted image .

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 19:01:34   
*miska.mcc*
meni je pa to preseravanje z avti totalno brezveznjakarstvo.
avto je za moje pojme to, da se pripeljes iz tocke A do tocke B. edino kar steje je, da vzge, ima bremze, luci in za vsak slucaj brisalce, da je dokaj zanesljiv in da cimmanj pozre.


to je touser posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 3.9.2010 19:03:03 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 19:02:55   
Anonimen
Kako to misliš, preseravanje?

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 19:07:53   
*miska.mcc*
saj ne leti na tebe, ne na kogarkoli. pac na splosno govorim.

ko vidim, opazujem itd ..... mah, ne znam napisat.
zamisli si, da nekomu , ki ima najnovejsega audija, bmw-a al kaj vem kaj je zdaj trendy, ta avto nekdo vzame in mu da v zameno jugota.
kako se bo karakter tega cloveka v treh minutah spremenil....


ma bluzim, saj vem....mal me zivci dajejo.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kateri avto
3.9.2010 19:11:46   
Anonimen
Miška, ni nujno.

Preseravanje ni samo v akterju, ampak tudi v opazovalcu - kot takega ga vidiš tudi ti (in ni nujno tako tudi samo po sebi).
Pač nekaterim ljudem so lepi, zmogljivi,...karkoli že avti enostavno všeč in v njih uživajo. In če jih lahko kupijo, zakaj ne? A ni to fajn, da uživajo v avtu? Recimo tako kot ženska v krasnih novih čevljih.

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kateri avto
3.9.2010 19:17:11   
*miska.mcc*
karkoli že avti enostavno všeč in v njih uživajo. In če jih lahko kupijo, zakaj ne? A ni to fajn, da uživajo v avtu? Recimo tako kot ženska v krasnih novih čevljih.


da. se absolutno strinjam. ce si ga lahko privoscis, daj....
samo sem pa bila ze prica primerom, ko so na racun finega asvta cez poletje osdtajali doma,  jedli malo manj kot samo zelje in krompir in tako naprej.

sicer pa res. kakor komu pase. samo hotla sem povedat, da meni avto ne pomeni nic kaj dosti. samo sredstvo, da me nekam pelje. ne recem pa....ko bom velika in bogats....si pa tudi jst kupim nekaj ultra pi.č.kohvatnegauser posted image

bluzim.... morm dat v podpis


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kateri avto
3.9.2010 19:18:26   
*miska.mcc*
pa citirat vec ne znam!!!

JAKA!!!!!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kateri avto
3.9.2010 19:20:48   
Anonimen



samo hotla sem povedat, da meni avto ne pomeni nic kaj dosti. samo sredstvo, da me nekam pelje. ne recem pa....ko bom velika in bogats....si pa tudi jst kupim nekaj ultra pi.č.kohvatnegauser posted image  


 
Vidiš, kako hitro zanikaš samo sebe.
Če ti je avto samo sredstvo....zakaj bi kupovala nekaj pi.č.kohvatnega?


(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 19:21:31   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

user posted image user posted image user posted image  Kalbo, po moje je brezveze da se sploh trudiš. Ker veš, kdor ni nikoli vozil Fiata itak nima pojma kaj in kako. Nima smisla user posted image



Nepomembno. Pravzaprav je avto nepomemben v tem trenutku. Najbolj zanimivo pa je kako se kalbo usaja in nervira ker je "njegov" fiat na "slabem" glasu.... user posted image user posted image user posted image   Malo mu seka na otrocje user posted image

Tudi jaz se strinjam, da avto v tem trenutku ni več pomemben, vsak ma pač svoje izkušnje !!user posted image Ampak kalbo, a ti za vsako stvar tako skačeš in se repenčiš, če ni po tvoje ?user posted image user posted image
Morda bi blo dobro, da skočiš v un kafič čez cesto in si naročiš en čaj za pomiritev .user posted image user posted image


V unem kafiču čez cesto si jest privoščim pivo, ne pa čaja. Lohk se mi pa pridružiš, če me že poznaš, bi blo fajn, da v živo kako rečeva.

Ne poznam te, grem pa vsaj trikrat na mesec mimo tvoje hiše in kafičauser posted image . Sej me ne briga, ampak ,ker si zraven ograje slikal še kafič, ki je meni poznan, sem pač videl od kod si .... je** ga !user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 19:23:17   
*miska.mcc*
pa saj sem ze takoj napisala, da sem malenkost zmedena danesuser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kateri avto
3.9.2010 19:24:54   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

pa saj sem ze takoj napisala, da sem malenkost zmedena danesuser posted image

 
Te je služba zmedla? user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kateri avto
3.9.2010 19:26:05   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

pa saj sem ze takoj napisala, da sem malenkost zmedena danesuser posted image

  
Te je služba zmedla? user posted image



čist


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kateri avto
3.9.2010 19:27:09   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

pa saj sem ze takoj napisala, da sem malenkost zmedena danesuser posted image

   
Te je služba zmedla? user posted image



čist



Gužva okrog šanka?

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 20:03:52   
kalbo
Pol se pa komot ustaviš.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 20:46:52   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pol se pa komot ustaviš.

ja, in kaj naj rečem, da iščem ljubitelja Fiata user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?