|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 20:39:25   
m_o_i
tudi jaz sem otrok kadilke in se je kadilo v stanovanju. spomnim se, da me je ubijalo, ce se mi je cik kadil direkt pod nos-to me se danes, pa ceprav je to moj cik.
in sem norela! je mati rekla, da ce me kdaj vidi s cikom, da me napol prelomiuser posted image -samo zato, ker sem tak sitna user posted image

..in mi je nasla skatlo pri nekje 14ih letih...sem dobila samo to servirano: kupovala ti jih ne bom(mela sem stipendijo), kaj cigareti so, ves-delaj kar hoces...
do svojega 25ega si nisem "upala" prizgat cika pred njo!

zdaj, da bi bla ponosna, ker sem kadilka-nisem! mi gre prav na zivce; se najbolj to, da sem tak prekleto odvisna in da je ena taka mala stvarca, ki jo moram met pri roki...

cak, grem zdaj v "kateri avto" nekaj za glodat spustit -je prislo do spremembeuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 20:41:52   
krtačka
"Kako so pa včasih živeli". Đizus... Včasih so otroci vs dan zunaj tekali po travnikih in dihali ČIST zrak, niso bili toliko v hiši, v gostilne itak niso imeli vstopa, posledično so tudi manj vdihavali ciaretni dim kot npr. Kerensina otroka. Včasih ni bilo fast fooda, tudi ne vse te svinj.arije v hrani, večinoma so si ljudje pridelali sami in tudi kuhali sami. Včasih so pili zdravo kravje mleko, ker so se krave pasle po travnikih brez kemikalij. Danes pa pač nimamo možnosti do vsega tega, zaradi drugačnega načina življenja. Zato pa mi doma jemo pretežno BIO predelano hrano, čeprav si tudi kdaj "privoščimo" McDonalds. In moj otrok je vsak dan sveže, zdravo skuhano kosilo. Nekaj je jesti fast food 4 krat tedensko, nekaj ga je jesti enkrat mesečno.

in Kerensa, nikjer nisem napisala, da bi ti naj nehala kaditi zaradi otrok. To je tvoje telo, počenjaj z njim kar želiš. Nimaš pa pravice škoditi telesom svojih otrok, pa čeprav si nuna mati. Ne razumem zakaj je težko stopiti do balkona in si tam prižgatiuser posted image

Tudi sama sem otrok kadilcev, ampak NIKOLI nista kadila v stanovanju in tudi obiski ne.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 20:58:03   
Anonimen
In, če bodo slučajno vaši sončki (z idealnimi zgledi zdarvega življenja) kadili, a potem vas bo tudi sram v dno duše?

(odgovor članu krtačka)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:02:12   
mamamajča
Pri meni se kadi na balkonu. Pika. ne zaradi mene, ker me ne moti, pač pa zaradi otroka, in zaradi tega, ker ni treba, da mi smrdi in se dim vleče po celem stanovanju.

Pri mojih starših pa je tud polovica kadilcev, z mojim  vred, pa se gre zmeraj ven.
Tako že od rojstva nečakinje.
Prej je ata tudi notri kadil in vsi obiski, ko je pa dobil vnukico, ki je tam živela, je pa rekel, da se bo kadilo samo še zunaj.
In zdaj se že 7 let samo zunaj kadi in nima noben nobenih pripomb.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:05:26   
ema tiara
no,pa še ena tema ki je zašla...user posted image dobesedno...avtorici teme,saj se seliš,potrpi glede na to da očitno nisi na svojem...vsem ostalim-moji starši-in noben v družini ni kadil-pa s sestro obe kadiva...jaz sem z možem kadila v stanovanju pa sva nehala iz enega samega razloga-kadilo se je v dnevni kjer sva spala,pa mi to ni pasalo...in mi pač ne paše da kadim noter,samo zaradi sebe in nikogar drugega...marsikatera je prebrala temo in ni upala pisat da je ne kamenjate...in ne,ne kadijo vse zunaj,samo tega ne upajo povedat pa se raje fine delajo...poznam kar nekaj mamic ki kadijo noter z otroci,pa nekj takih ki kadijo zunaj-in eno je vsem skupno-VSE IMAJO DO LUNE IN NAZAJ RADE SVOJE OTROKE...in cigaret ni merili ljubezni,nikoli bil in ne bo...in še to vse kadilke ki hodite ven kadit,se zavedate da se igrate s svojim zdravjem in kaj bodo otroci brez vas ko vas na balkonu dobi rak na požiralniku?

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:08:59   
m_o_i
jaz osebno bom bolj mirno umrla, kot pa ce me na cesti ubije pijan voznik...

kot receno-nikoli dokoncana zgodba...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:10:49   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Pri meni se kadi na balkonu. Pika. ne zaradi mene, ker me ne moti, pač pa zaradi otroka, in zaradi tega, ker ni treba, da mi smrdi in se dim vleče po celem stanovanju.

Pri mojih starših pa je tud polovica kadilcev, z mojim  vred, pa se gre zmeraj ven.
Tako že od rojstva nečakinje.
Prej je ata tudi notri kadil in vsi obiski, ko je pa dobil vnukico, ki je tam živela, je pa rekel, da se bo kadilo samo še zunaj.
In zdaj se že 7 let samo zunaj kadi in nima noben nobenih pripomb.



Evo pri meni je isto, tudi sama sem kadilka, kadim na balkonu, 2 leti je kar smo se preselili na svoje in sem od prvega dne rekla, da se bo kadilo zunaj, in tega se pri meni vsi držijo, mama, tašča, obiski, prijatelji,.,... Pri mami, kjer smo prej živeli, smo kadili trije, mama, moj in jaz, ko je prišla ta prva, sem rekla stop, gremo na balkon, brez nobenih komplikacij so vsi šli na balkon, kaj zdaj mama tam dela me pa boli k***, ko pridemo pa mi, gre na balkon, je res tolk uvedevna do mojih otrok.
Pri tašči pa itak vsi kadijo zunaj,...user posted image user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:14:13   
a@n@
Nihče se pa ne zgraža, ko mame pijejo alkohol pred otroci.Pa ne samo pijejo, opijajo se. Pa takih mam je veliko, preverjeno.user posted image  

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:15:53   
ema tiara
IZVIRNO SPOROČILO: a@n@

Nihče se pa ne zgraža, ko mame pijejo alkohol pred otroci.Pa ne samo pijejo, opijajo se. Pa takih mam je veliko, preverjeno.user posted image  

to bo naslov naslednje tebe-piti na balkonu al v dnevni sobi


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu a@n@)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:17:08   
m_o_i
a je ze odprta!?user posted image

da se gremo se tja malo fajtat user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:18:06   
a@n@
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

In, če bodo slučajno vaši sončki (z idealnimi zgledi zdarvega življenja) kadili, a potem vas bo tudi sram v dno duše?

Za sončke je bolj škodljivo, ko jih mažejo z ne vem s čim vse, pa mehčalec mora biti obvezno,da ja dišijo, čeprav je to največji šit. Pa plastične plenice, do 3-4 leta starosti,ker ni časa otroke učiti na kahlo ali wc, pa umetna mleka, ne vem kakšni pudri...............pa še in še.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:18:40   
ema tiara
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

a je ze odprta!?user posted image

da se gremo se tja malo fajtat user posted image

daj odpri jo...pa do bo bolj moderno se boma z drugim nicom prijavlje pa boma za pijendure na balkonu navijale


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:19:59   
ema tiara
IZVIRNO SPOROČILO: a@n@

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

In, če bodo slučajno vaši sončki (z idealnimi zgledi zdarvega življenja) kadili, a potem vas bo tudi sram v dno duše?

Za sončke je bolj škodljivo, ko jih mažejo z ne vem s čim vse, pa mehčalec mora biti obvezno,da ja dišijo, čeprav je to največji šit. Pa plastične plenice, do 3-4 leta starosti,ker ni časa otroke učiti na kahlo ali wc, pa umetna mleka, ne vem kakšni pudri...............pa še in še.

samo da ne smrdijo...user posted image


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu a@n@)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:20:04   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: a@n@

Nihče se pa ne zgraža, ko mame pijejo alkohol pred otroci.Pa ne samo pijejo, opijajo se. Pa takih mam je veliko, preverjeno.user posted image  
 

Važno, da ne kadijo.

Saj ne, da podpiram kajenje user posted image , ne me narobe razumet - ampak da je skoraj čarovnica tista, ki si to upa početi, to mi je pa----hm----nerazumljivo.

(odgovor članu a@n@)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:20:14   
m_o_i
nema na balkonu nic! user posted image

pije se v gostilnah-in tam ostane, kar se mene tice user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:22:22   
ema tiara
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: a@n@

Nihče se pa ne zgraža, ko mame pijejo alkohol pred otroci.Pa ne samo pijejo, opijajo se. Pa takih mam je veliko, preverjeno.user posted image  
 

Važno, da ne kadijo.

Saj ne, da podpiram kajenje user posted image , ne me narobe razumet - ampak da je skoraj čarovnica tista, ki si to upa početi, to mi je pa----hm----nerazumljivo.


veš,saj ni edina ki to počne,je pa edina al pa ena redkih ki to pove,in se ne skriva za finočo...sem kar nekaj ljudi spoznala v živo preko spleta-in res tu je lahko vsak to kar ne zna-upa-noče bit v realnem lifu


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:29:40   
Anonimen
Očitno je edina, ki to počne pred otrokom user posted image .

Še dve, ki kadita na balkonu.

In še ena, ki se ji to ne zdi največji smrtni greh user posted image

(odgovor članu ema tiara)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:31:03   
ema tiara
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Očitno je edina, ki to počne pred otrokom user posted image .

Še dve, ki kadita na balkonu.

In še ena, ki se ji to ne zdi največji smrtni greh user posted image


ni edina ki to počne pred otrokom,poznam jih zdaj tak na pamet vsaj enih 5,pa še bi se našlo ki kadijo v hiši kjer so otroci...


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:36:19   
Anonimen
Ema tiara, očitno si padla v slabo družbo user posted image .

(odgovor članu ema tiara)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:38:51   
m_o_i
a grrrrrrrrr user posted image  
kdo vodi evidenco tu gor!? nima pojmauser posted image
tri kadimo na balkonuuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:40:09   
Anonimen
Šejm, šejm, šejm agejn.

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:41:23   
m_o_i
no ja...clovek v afektu je pac clovek v afektuuser posted image

ce pa se pomislis, kolko carovnic je tu gor, pa tak ni cudno, da eno z balkona spregledas
(ku si zacaranauser posted image )

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:45:37   
ema tiara
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ema tiara, očitno si padla v slabo družbo user posted image .


vsak je slaba družba...al pa vsak dobra...kak gledaš in kdo to gleda...jaz kadim,nekateri kadijo...drugi ne...nekateri noter drudi na zraku...ljudi ne ocenjujem po tem kje kadijo sploh ne takih ki jih ne poznam...in ne poznam nobene od vas...se lahko jaz tud malo fina naredim pa vem da to nisem jaz,in nikomur ne rabim polagat računov...sem kaka sem,nihče ne rabi brat če mu ni...lahko pa vsak pove svoje mnenjeuser posted image


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:50:52   
m_o_i
E=mc2 ali lepota je v oceh opazovalca user posted image

zdaj pa, druzba moja, grem se enega zapiknit v glavo, zobke umit in v postlo mal brat-sem ugotovila, da obstaja ena knjiga agathe christie, ktere se nisem prebrala user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
5.9.2010 21:53:21   
josephine27
pri nas sva z možem nekadilca, v stanovanju se ne kadi in to spoštujejo tudi gostje. če pride kakšen kadilec gre pač prižgat na balkon ali na vrt. tako je bilo ko sva bila še samska in tako je zdaj.

če grem sama na obisk se pač prilagodim. če kadijo v stanovanju pač kadijo. ni mi sicer všeč če mi kdo puha direkt v obraz.

ja tud meni je všeč da lokali niso več zakajeni, čeprav razumem kadivce da jim "novi" zakon ni najbolj po godu.

vsak odrasel ima pač svobodo da se odloča po svoje. kajenje v prostoru sicer ni glih najhujši zločin ki ga lahko nardiš svojim otrokom ( še hujši obstajajo) vendar se je res neumno pretvarjati da jim nič ne škodi. znano je namreč kakšne so posledice pasivnega kajenja. zato res ne razumem staršev ki to počnejo. naj dodam da sem sama živela do 18 leta v zakajenem stanovanju svojih staršev, čeprav sva z bratom večkrat prosila da bi nehali se to pač ni zgodilo in roko na srce jima to kar mal zamerim. no zdaj na stara leta sta oba itak nehala ( zarad bolezni).

ja kajenje ni prepovedano odraslim ljudem kolikor vem pa se otrokom cigaret ne prodaja. zakaj že?


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?