|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 14:45:53   
zvesta
hvala, hvala...


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 14:46:51   
zvesta
Zbiramo sredstva za Rubin. in njeno Gajo, ki se končno vrača domov.  

Prepričala sem jo, da mi je posredovala njen TRR in ostale podatke, tako da boste lahko denar nakazale direktno njej. Tako da tiste, ki bi jih želele, se lahko obrnete name in podatke prejmete takoj, ko jih prejmem tudi jaz.  
Lahko na ZS ali na mail zvesta @ gmail.com  

Torej, tiste, ki lahko... Vsak evro ji bo prišel prav in vem, da bo šel v prave roke. Rubin še sploh ne ve kaj jo čaka in kakšni stroški bodo tu zadaj.  

Sporočite ko nakažete. Otilijina edina želja je, da se vam osebno zahvali.  

Hvala v mojem imenu!  

Bi pa še potrebovala, če lahko kdo posodi/podari:  
- airex blazino dokler ne dobijo svoje - birdy  (lahko posodi do januarja) 
- stolček Bumbo - obljubila dskubin  
- kombinezon 74/80 . obljubila gapii27  
- tehtnico za dojenčke - obljubila skačica  

Torej... še vedno se išče AIREX BLAZINA.... jo lahko katera odstopi?


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 17:55:02   
zvesta
hvala, hvala vsem...


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 20:15:31   
Lenč.i
Zvesta, tudi jaz bom denarno pomagala Rubin in Gaji. Sem tudi jaz vesela Gajinega prihoda domov. Sem pokukala slikico - Gaja je zelooo luškana punčka.
Prosim za podatke.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 20:17:19   
Rubin.
Punce moje hvala, ker ste se odzvale v tako velikem število, resnično sem pozitivno presenečena.

Sem pa danes iskala drobilec tablet (tak keramičen ločnek z drobilcem) pa takšnih več baje ni, imajo samo plastične. A mogoče katera ve kje se jih dobi? Gaja ima namreč nekaj zdravil v obliki tablet, nekaj v kapsulah in nekaj v sirupu. Če katera ve kje se ga da dobit, naj mi prosim javi. Sem namreč navajena na tega iz KC, pa ne vem če se oni plastični dobro obnese.

Hvala, hvala vsem user posted image .

Pa tehtnico sem danes dobila user posted image . Hvala skačica še enkrat user posted image .

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 9.9.2010 20:19:29 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 20:24:13   
Rubin.
a se že ve datum,kdaj bojo Gajo spustili domov?


O datumu se še nismo pogovarjali, ker morajo priti prej rezultati vseh preiskav. Dvojne trajajo malce dlje. Gaja ima namreč v eni ledvički kamen, zato so zbirali urin 24 ur, ki pa je šel v Lj in težave z ščitnico, za kar se ji na 5 tednov delajo preiskave, da lahko določijo terapijo. In ti dve analizi trajata dlje.

Ga bom definitivno sporočila. Kaj takega ne bi mogla zadržat za sebe.

Je pa imela dop. povišano temparaturo, pop. pa ne, jaz upam, da jo jezijo zobki in nič drugega. Mi je pa sedaj, ko sem klicala sestra dejala, da ji deluje žalostno user posted image . Upam, da bom jutri fit, ker jo jaz že tudi močno pogrešam.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 9.9.2010 20:29:31 >

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 20:49:33   
aprilčica07
a mi ve katera pomagat kako preko e banke nakažem? ker mi enostavno noče in hoče imet referencouser posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 20:55:12   
zvesta



IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07

a mi ve katera pomagat kako preko e banke nakažem? ker mi enostavno noče in hoče imet referencouser posted image user posted image user posted image
 

referenco pusti prazno... pa bolje, da izpolnjuješ posebno položnico... in v ono malo okence pa vpiši 00


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 20:57:57   
PERSIDA
Rubin prvo kar mi pade na pamet ob drobilcu tablet je tista posodica iz marmorja al česa že ko začimbe noter mučkaš s takšno marmornato palčko.user posted image  To bi bla ena izmed po moje pametnih rešitev.Sicer ,pa v bolnici ti naj povejo od kod so oni dobivali.Al,pa mogoče se jaz malo pozanimam ,če bo tetica lahko kaj pomagala. 

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 20:58:32   
aprilčica07
Ma mi zahteva kontrolno številko reference, karkoli vpišem me j....user posted image user posted image user posted image user posted image ne gre in ne gre..ne z nulami, ne z številkamiuser posted image user posted image user posted image user posted image pa dam posebno položnico....grrr, v najslabšem primeru bom pa jutri na banko skočila in nakazala..user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 21:03:38   
zvesta



IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07

Ma mi zahteva kontrolno številko reference, karkoli vpišem me j....user posted image user posted image user posted image user posted image ne gre in ne gre..ne z nulami, ne z številkamiuser posted image user posted image user posted image user posted image pa dam posebno položnico....grrr, v najslabšem primeru bom pa jutri na banko skočila in nakazala..user posted image
 

opcije so 00, 12 ali 99 ono okence pa prazno pusti...


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 21:05:58   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Punce moje hvala, ker ste se odzvale v tako velikem število, resnično sem pozitivno presenečena.

Sem pa danes iskala drobilec tablet (tak keramičen ločnek z drobilcem) pa takšnih več baje ni, imajo samo plastične. A mogoče katera ve kje se jih dobi? Gaja ima namreč nekaj zdravil v obliki tablet, nekaj v kapsulah in nekaj v sirupu. Če katera ve kje se ga da dobit, naj mi prosim javi. Sem namreč navajena na tega iz KC, pa ne vem če se oni plastični dobro obnese.

Hvala, hvala vsem user posted image .

Pa tehtnico sem danes dobila user posted image . Hvala skačica še enkrat user posted image .


Če ti kaj pomaga imam jaz doma rezalo za tablete in ti ga z veseljem odstopim - noter daš tabletko in ti jo prereže na pol, če obreneš pa še na četrtine. Mi smo naredili tako in potem kar z žličko zdrobili. Drugače pa mislim, da bi ti lahko v bolnici povedali kje dobiš tak drobilec.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   [Brisano sporočilo]
9.9.2010 21:06:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 21:10:59   
zvesta
punce zlate....

vaša dobrodelnost me je utrudila in grem spat....

bodite dobrodelne še naprej, zjutraj pa vam spet pridem delat konkurenco...

objem vsem skupaj.... prave ženske ste!


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 21:30:44   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

nekaj mi povejte prosim...

a lahko nakažem preko s.p.ja? zdej bom smotana izpadla, samo ne vem kako je to? lahko privat zadeve plačujem preko podjetniškega računa za s.p.?





Po mojem lahko kot donacijo, ampak ne vem, če lahko fizični osebi user posted image

aprilčica - vpiši 99 v 1.okenček, 2.pa pusti praznega

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 22:01:10   
mlinčka
Jaz sem preko KLIK-a uporabila kar plačilni nalog BN02 pa je šlo lepo skozi. Namesto reference je avtomatično sam vpisal datum. Upam, da je ok?

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 22:18:14   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Jaz sem preko KLIK-a uporabila kar plačilni nalog BN02 pa je šlo lepo skozi. Namesto reference je avtomatično sam vpisal datum. Upam, da je ok?


enako, le da sem pri referenci napisala 00 v mali kvadratek in v večjega tudi 00


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Gaja potrebuje...
9.9.2010 22:28:26   
dolenjka
Še jaz podatke PROSIMMMM

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Gaja potrebuje...
10.9.2010 5:15:02   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
Torej... še vedno se išče AIREX BLAZINA.... jo lahko katera odstopi?

Koliko jih pa potrebujemo? user posted image

Če prav sledim temi, imamo takorekoč že 4... jaz tebi mojo, ti svojo Rubin, Birdyjina je na voljo, pa še Rubin bo dobila eno na recept. A se je kje kaj zalomilo al' jaz preveč površno berem?

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Gaja potrebuje...
10.9.2010 5:30:12   
Antilopa
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Rubin prvo kar mi pade na pamet ob drobilcu tablet je tista posodica iz marmorja al česa že ko začimbe noter mučkaš s takšno marmornato palčko.user posted image  To bi bla ena izmed po moje pametnih rešitev.Sicer ,pa v bolnici ti naj povejo od kod so oni dobivali.Al,pa mogoče se jaz malo pozanimam ,če bo tetica lahko kaj pomagala. 


Temu se reče možnar user posted image


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Gaja potrebuje...
10.9.2010 5:32:22   
Antilopa
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta




IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07

Ma mi zahteva kontrolno številko reference, karkoli vpišem me j....user posted image user posted image user posted image user posted image ne gre in ne gre..ne z nulami, ne z številkamiuser posted image user posted image user posted image user posted image pa dam posebno položnico....grrr, v najslabšem primeru bom pa jutri na banko skočila in nakazala..user posted image
 

opcije so 00, 12 ali 99 ono okence pa prazno pusti...



Pri 99 pustiš naslednje okence prazno.... Če pa vpišeš 00 ali 12, mora biti naslednje okence izpolnjeno - če ne veš, kaj vpisat, vpiši datum (brez pik, presledkov,...).


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Gaja potrebuje...
10.9.2010 5:34:22   
Antilopa
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

nekaj mi povejte prosim...

a lahko nakažem preko s.p.ja? zdej bom smotana izpadla, samo ne vem kako je to? lahko privat zadeve plačujem preko podjetniškega računa za s.p.?




Lahko nakažeš, samo moraš v računovodstvu povedati, da gre za privat - računovodkinja bo potem že vedela, kam knjižit.
Kot donacija fizični osebi pa ne bo šlo, vsaj brez dohodnine ne.


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Gaja potrebuje...
10.9.2010 8:11:36   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
Torej... še vedno se išče AIREX BLAZINA.... jo lahko katera odstopi?

Koliko jih pa potrebujemo? user posted image

Če prav sledim temi, imamo takorekoč že 4... jaz tebi mojo, ti svojo Rubin, Birdyjina je na voljo, pa še Rubin bo dobila eno na recept. A se je kje kaj zalomilo al' jaz preveč površno berem?



Ne, ne... ena je dovolj... samo ker mi nisi nič sporočila, nisem vedla kako in kaj :)

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Gaja potrebuje...
10.9.2010 8:19:29   
zvesta
Zbiramo sredstva za Rubin. in njeno Gajo, ki se končno vrača domov.  

Prepričala sem jo, da mi je posredovala njen TRR in ostale podatke, tako da boste lahko denar nakazale direktno njej. Tako da tiste, ki bi jih želele, se lahko obrnete name in podatke prejmete takoj, ko jih prejmem tudi jaz.  
Lahko na ZS ali na mail zvesta @ gmail.com  

Torej, tiste, ki lahko... Vsak evro ji bo prišel prav in vem, da bo šel v prave roke. Rubin še sploh ne ve kaj jo čaka in kakšni stroški bodo tu zadaj.  

Sporočite ko nakažete. Ribin. edina želja je, da se vam osebno zahvali.  

Hvala v mojem imenu!  

Bi pa še potrebovala, če lahko kdo posodi/podari:  
- airex blazino dokler ne dobijo svoje - kerensa/birdy  (lahko posodi do januarja) 
- stolček Bumbo - obljubila dskubin  
- kombinezon 74/80 . obljubila gapii27  
- tehtnico za dojenčke - obljubila skačica in že predala... HVALA!

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Gaja potrebuje...
10.9.2010 8:21:18   
Alex01
Rubin - en koš user posted image  tebi in mali Gaji.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?